2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Güzel haziran anneleri,
Bebeklerimiz için alışverişler ve oda seçimini kimileri tamamladı. Kimileri de daha başlamadı. Ben ikisinin arasındayım. Odasını yaptırıyoruz oğlumun ve mobilyacının dediğine göre bu hafta gelecekmiş. Daha bir heyecanlandım şimdi. Yalnız sizlere şunu sorucam. Bebek odasının konseptini nasıl düşünüyorsunuz? Yani alanların takımları düz beyaz dolap, üzerinde sadece renkli kulplar mı var? Yoksa stickerlı dolap mı aldınız? Yaptıranlar da düz beyaz dolap üzerine renkli kulp ve duvara da duvar kağıdı mı yapacaklar? Hangi hayvanları kullanacaksınız? Bazıları denizci konsept düşünüyordur. Genelde onlardan var çünkü.
Bana da yardım edin. Odayı kulplarla hareketlendirip duvara da sticker mı yapalım? Yoksa kulpları sade kullanıp, stickerları dolaplara mı yapıştıralım? Bir de en çok hoşunuza giden hayvan ya da konsept ne?

Siklasirsa düzene girerse evet erken dogum belirtisi buna kasilma diyorlar,ama bu haftalarda arada olması normal,sen Yinede doktoruna danis kazılmalar siklasmasin diye ilac felan verir belki

Kızlar nette bı perde beğendin bebek odası için güvenilir bir sitemi bilmiyorum çok kararsız kaldım nasıl sizce
Ben beğendim deseni,ben de oğluma bunun gibi bu renklerde arabalisini aldım magzadan hazır aldım

benim aldığım takımı görmüşsündür canım...
ekru renk düz olcak takım (beyaz krem karışımı) kulplar mavi olcak ve sticker'lar mavili beyazlı olcak...sonradan sticker'lar çıkabiliyormuş iz kalmadan
ben bilerek öyle şekilli başonlu falan istemedim...kesinlikle kişisel tercih tabi ama bana düz olanlar daha şık geliyor,renklendirmeyi halıyla perdeyle oyuncaklarla yapmak daha mantıklı

Canım ben tam takım bebek arabası almadım 3 kapaklı beyaz dolap aldım ahşap beşiğimiz var halı ve perde düşünüyorum çok hoşuma gitti perdemama halı nasıl uydururum bılmıyorum

bence çok güzel tatlım..tam bebek odası için çok şirin

Erkek bebek için uygun olur mu kı bu perde ben arabalı falan düşünmüyorum cocuk hemen doğar doğmaz kendı anlamaya başladığında değiştiririz istediği gibi alırız denizci figurlerınıde hıç sevmiyorum oda gayet sade olucak dolabı düz beyaz ahşap beşiği halı ve perde cimcimli olsun istiyorum sticer alıcam ama dolabamı yaparım duvara mı yaparım karar veremedım

Evet gördüm arkadaşım, seninki de sade ve şıktı. Ama stickerlarını hatırlayamadım. Perde nasıl düşünüyorsun bu arada? Şimdi kumaşlardan fon yapıp, içine de düz tül yapıyorlar bebeğin cinsiyetine göre. Araştırdın mı hiç beğendiklerin hangi markalarda var?

normaldir die düşünüyrm bebek karnımızda büyüdü hareket yeri kalmadı. öyle olunca toplanıyor felan. bnm sağ tarafım yamuk duruyor bazen kafası orada oluyor hissediyorum

bende sen gibi düşünüyorum..öyle arabalı falan istemiyorum nedense bana basit geliyor o tarz..daha sade ama şık olsun aynı zamanda da sevimli olsun diyorum..ben bu senin gösterdiğini beğendim mesela,gayette olur bence

özellikle perdeyi daha araştırmadım oda gelip kurulduktan sonra alcam onu ama oda beğenmek için gezerken baktığım oda kombinlerne koydukları perdelerden oldu beğendiklerim..storlarda çok hoş duruyor aslında güzel modellerde var ama stor olayınıda çok sevmiyorum bilemedim..ama 7-8 ay önce doğum yapan arkadaşım Taç'tan aldı çok beğenerek,orayada bakıcam..

Kızlar kokusu çıkması için mobilyacı bize sirkeli suyla silin dedi benım dolap ay sonu gelicek oyle yapmayı düşünüyrm

neyle silelim falan diye mutlaka aldığınız yere sorun kızlar...
bizim takım MDF ve aldığımız yer kesinlikle hafif ıslak bezle pudra dökerek silin dedi...oda geldiğinde bidaha sorup netleştircem ama böyle dedi diye hatırlıyorum..

gereğinden fazla zaman geçti buraya uğraman için kızarım bak ona göre
Ayy tatli kusum hep burda olmak istiyorum kizma tamam ama internet paketiim bitmisti ondan giremeddim bi haftadir bugunde hep misafir vardi daha simdi girebildim canimcimm seviyorum seni)

Cok gecmis olsun tatlim aman is senin sagligindan onemli degilll canim benim. giribin en buyuk ilaci dinlenmek.

Ayy tatli kusum hep burda olmak istiyorum kizma tamam ama internet paketiim bitmisti ondan giremeddim bi haftadir bugunde hep misafir vardi daha simdi girebildim canimcimm seviyorum seni)

internet paketinin bittiğini biliyorum canım ama sana yazmıştım,paket edin hemen diye

günaydın hanımlar kendimi uçan balon gibi hissetmeye başladığım günlerdir :)

günaydın hatunlarrrr herkese sağlıklı mutlu huzurlu bir gün diliyorum

ben de kendimi karpuz gibi hissediyorumözellikle yatakta sağa sola dönerken kendi halime gülüyorum

bir de kızım sağıma yatınca sağa soluma yatınca sola vurup duruyo yavrum uyanıksa eğer heralde rahatsız oluyo yuvarlanıp duruyoruz

GÜNAYDIN CANLARIMMM
benim kociş çok hasta yatıyo gece kaz kez kalktım ateşine bakmak için 40a yaklaştı bi ara korktum..birde inatçı sıkı sıkı örtünyo ateş tavan yapıyo..sabahta işe geldim aklım onda..yarın öbür gün kızımı nasıl bırakıp gelicem acaba işe:2:

Hemen edinemedim tatmm bu ay biraz sikistik madi anlaarsin cnm anca sira geldi bana

heeee tamam o zaman..işin içine maddiyat girdiği an olay biter laf düşmez heheheeh ama özletme kendini anacım...

nesliiiii'm ooyyyy çok geçmiş olsun canım eşin için..40 derece yüksek baya,doktora gittiniz mi en azından ilaç falan bişey verirdi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…