2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

cok çok geçmiş olsun, allah yardımcın olsun... inşallah 27. haftaya kadar değilde 30 - 32 leride görürsün... artık hepimizden önce bebişini göreceksin o belli oldu :) nasıl bir acelesi varmış seninkinin

mujjum yazdıklarını beğeneyim dedim ama beceremedim galiba. duygularıma tercüman oldun. 14 hadi 15 diyeyim yaşında minicik bir candı giden. yok ekmek almaya gitmişti yok aslında gitmemişti tartışmasına girmicem bile. ya çocuk o çocuk... eşşek kadar adamların yazdığı yorumları okudukça gördükçe ağzım açık kalıyorum. üzülüyorum... anlam veremiyorum yaşadıklarımıza...
off neyse işte... yazdıkların yazdıklarımdır diyorum...

canım yaa neler yaşamışsın sen öyle. çok üzüldüm canım. allahtan doktor zamanında müdahalede bulunmuş. dikiş atılınca riski azaltmışsınızdır inşallah bebeğin de sen de dayanabildiğiniz kadar dayanırsınız inşallah. inan çok kötü oldum okudukça. dualarım seninle canım.. bizi hep haberdar et olur mu?

cnm çok ama çoook geçmiş olsun yazdıklarını okurken inan acını paylaştım seninle..ameliyatın zorda olsa atlatılmış çok şükür..biliyorum sende dikkat edrsin ama doktorun dediklerinden harfi harfine çıkma cnm..hep yat..14 gün zaman geçiverir inşallah..Rabbim yar ve yardımcın olsun..evladını sana sağ sağlim bağışlasın dayanma gücü versin sende duanı ihmal etme

Cok gecmiş olsn cann gecen gün ben de rahatsızlandım ama bu dönemde en önemlisi kendini sıkmaman güzl düşünmen gerek canm
Güzl düşün güzl olsn gercekten bizden cok etkileniyor çünkü bebeklerimiz

Canım insan anne olarak düşündüğü zaman hakikaten çok büyük bir acı.. tv'den izliyorum, internetten takip ediyorum, umutlanıyorum.. ama sonra biri çıkıyor bir konuşma yapıyor yerle bir oluyorum.. çocuklarımız ölüyor kahroluyorum.. ama biliyorum senin benim gibi insanlar olduğu sürece ve bebişlerimizide böyle yetiştirdiğimiz sürece kazanacağız..

canım çooook geçmiş olsun. yat dinlen annesi.. yaramaz bebişin zamanında sağ salim gelir inşallah. sen yeterki dinlen.. aynen böyle güçlü olmaya da devam.. öpüyorum canım dualarımız sizinlee

beyazım bence merak etme çünkü artık güçlendiler tekmeleri de güçlü o yüzden. ayrıca da daha bir iki gün önce imzalarımızda görünen hamilelik takviminde bebeğinizin tekmeleri artık güçlü olduğundan gece sizi uyutmayabilir diye yazıyordu

Çok geçmiş olsun canım inşallah Sağ sağlim kucağına alırsın yavrunu , Allah'a emanet olunn. Dualarımız sizinle..

gunaydun cnm esine gecmis ilsun bence bi doktora gitsin daha iyi olur

Canim benim ya ne yasamissin boyle cok ama cok gecmiss olsun umarim hersey yoluna girer 32 36 haftayi bulursun tatlim hic stres yapma sen guzel dusun guzel olsun hersey tabikide dua ederiz senin icin CANIMCIM ISTEDIGIN DUAA OLSUN GUZEL ARKADASIM ALLAHIMM BEBISINI SAPA SAGLAM KUCAGINA ALMAYI NASIP ETSIN. :))

günaydın arkadaşlarım nasılsınız? ya kızlar benim elimde egzama vardı yıllardır onun için advantan diye bir merhem kullanıyodum çok etkili bi ilaç bittiği için tekrardan gidip alıyım dedim eczaneden eczacı ilacın içinde kortizon olduğunu ve hamileler için tehlikeli olduğunu söyledi aile hekimine gittim kesinlikle kullanmamam gerektiğini söyledi ilaç yazmıycam dedi ben de kaşıntıdan duramıyorum diyince bitkisel içerikli bi merhem yazdı.. yaa ben şimdiye kadar hep kullanıyodum çok sık olmasa bile inş. bi etkisi olmamıştır allahım korusun yaa.. ne kadar tehlike altındayız yaa gebelik çok riskli bir durum bir gün diğer güne uymuyo allah hayırlısıyla inşallah hepimizi kurtarsın inş. aranızda varsa bu merhemi kullananlar belki benim gibi bilmiyodur kullanmayın kızlar:26::26:
aynen canım ben de gece 2 de felan uyudum bebişim de kıpır kıpırdı sabah da tekmesine uyandım zaten oğlum hiç uyumuyo mu ne annesine çekmesin aman babası gibi uykucu olsun inş. benim de aynı şekilde hangi tarafa yatsam o taraftan tekme atıyo ben de acaba diyorum rahatsız mı oldu:26:
allah seni kız ne güldüm karpuz benzetmene ama haklısın valla aynen öyleyiz
amin canım.. Çok saolasın.. sana da geçmiş olsun sen de hastaymışsın heralde kızışınla birlikte..

canım başın sagolsun kusra bakma geç oldu biraz allah sabır versin mekanı cennet olsun inş.

ben henüz o dereceye gelmedim Nasl birşey acaba o tekmelerde uykumuzdan olmak :)

canım arkadaşım suratımı büze büze okudum resmen yazdıklarını..
okurken bile hissettim telaşını,endişeni..Allah'ım hayırlısını nasip eder inş,bidaha son ana dek yaşatmaz böyle bişey..ama doktor evde olma demiş,hem hastanede olsan acil bi durumda anında müdehale yapılırdı daha iyi değil mi? masraf açısından evet haklısın aslında,uzun bi dönem bu bahsettiğin ama...ne bileyim..
çoooooooooooook dikkat et olur mu?Allah'ım yardımcın olsun ve bebişin ne zaman geliceksede sağlıklı,sorunsuz gelsin..varsın erken gelsin herşey yolunda olduktan sonra..
dualarımız seninle arkadaşım

Cok gcmis olsn rabbim tez vakit acil sifalar versin moralini yuksek tutmaya calis cnm hersey cok guzel olur ins

Oyyyy bacim kiyamam neler yasamissin oyle .....
Cok zorlu gunler geciriyorsun Rabb'im yardimcin olsun bacim ♥
Ins. Bebegin gelisimini tamamen tamamlarda oyle gelir kollarina....
Annesine kavusmak icin aceleci davraniyor yaramaz....
Moralini yuksek tutmaya calis bacim....
Dualarim seninle ♥
Senin adina ben bile cok korktum kim bilir sen nasil durumdasindir...
Zamaninda saglicakla kavusursun yavruna ins. ♥

Selam bacilarim...
Giremedim birkac gundur fazla kusuruma bakmayin....
Psikolijim alt ust olmus durumdaydi.....
Geceleri yatamiyorum en ufak seslerde irkiliyorum...
O hirsizlari Allah (c.c.) a havale ettim....
Gidenler umrumda bile degil ama ya bende evde olsaydim bebegime zarar verselerdi dusuncesinden kendimi alikoyamiyorum
Biraz daha iyiyim toparlandim sukur...

çok mümkün değildir eminim ama kafanı dağıtmaya aklına o düşünceler geldikçe düşünmemeye çalış..başka türlü aklından çıkmayacak gibi,bide evde tek kalma bisüre bence yanında hep biri olsun...

Cok gecmis olsun canım riskli haftalarda atmış dikişi inşallah dikişin tutar,böyle cok hikaye okudum ben Ceyda dumencide bu haftalarda dıkis atılmış kızını 30 lu haftalarda doğurmuş,inşallah senin bebeğinde en az o haftaları gorur

Allah yardımcın olsun canım ınsallah bısey olmaz dualarım senınle cok zor seyler yasamıssın benımde kızımda dusuk rıskım vardı elımı karnıma koyup hep salavat cekıyodum sende yap.
sanırım kotu bır haftadayız herkesın bır sıkıntısı var Allah kolaylık versın ben de bu gece kızımla yanlız kalıcam azerıkızının yazdıklarını duyunca korkmaya basladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…