2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

ama pufpuff ara ara olsa neyse içimiz kokacak beee ... şişkinlik de cabası.

canım tabi ki güzel değil ama beklenen şey güzel olunca beklemek de güzel. bebeğimin tekmelerini hissetmek kendini önemli hissetmek. içinde bir mucize taşımak.her günün ayrı bir güzelliği var bence

Günaydın hamişler çatlaklarınız ne durumda başladınız mı çatlamaya
Günaydın canım, bende çatlak yok daha.

Evigen ampulün faydası ne kadrajcım.?
Kabızlık bende d en baştan beri var.14. Haftada magnezyum icmeye başladım biraz daha rahatladım ama kabızla ishal arasında bir yerdeyim ben de. Bol sıvı, posalı meyveler, kuru kayısı, erik, incir kabızlıga iyi gelir. Bir de sabah kalktığında hicbirsey yemedem önce iki bardak su içersen faydası olur
Kakao yağı ten rengini değiştirmesin sonra karın bölgen esmerleşir. Birkaç kişiden duydum bunu. onun yerine katardan özel karışım oluyor onu iste hem daha pratik
Ben 14. Haftadan beri kullanıyorum. Hiç renk değişikliği olmadı. Ayricar bütün çatlak önleyici krem karisimlarinin icinde de kakao yağı var. Ben sanmıyorum ama

Kızlar ben kabızlığı çözdüm!!! Feci durumdaydım yani 1,5 saatlere ulaşmıştım beklemeknkonusunda ki o da bazen hüsranla sonuçlanıyordu.
Sütün içine kuru incir koyup bekletip onu güxelce yiyorum sütü de içiyorum :)
Kuru kayısıları da şekersiz kaynattım her gün içiyorum o posalarını yanş kayısıları da hüpletiyorum.
Allahıma çok şükür sıfırak indi!
Tavsiye ederim çok zor birşey çeken bilir dedikleri tarzdan!

40 haftalık yolculukta yolun yarısı bitmiş, Allah bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin ben mart 2013 annesiyim annelikteki bu yolculuktakı tum deneyımlerımı bır blogta toplarım doğum, emzirme, gaz sancısı, lohusalık, ek gıda bazende hayattan bahsettiğim bloğumda Süt Pompası Hediye ediyorum katılmak için son 2 gun sizide beklerim internette annesininprensi yazın, hangi süt pompası alınmalı yazının içinde bol şans

kızlar bu hastane beni çıldırtacak ya valla devlete gidecem bu gidişle heee
doktoru arıyorum asistan ben yardımcı olayım diyo sen doktormusun arkadasım
dedim hanımefendi siz her aradığımda aynı şeyi söylüyorsunuz ben doktorla görüşmek istiyorum sizin bilgi vermeniz ne kadar dogru ki dedim
hemen aktardı doktorla görüştüm seker yüklemesini sordum ben sormasam söyleyeceği yok hatunun fiyat için vezne ile görüştüm onlarda fiyat veremiyorlarmış telefon da aksam ugrayıp onu öğrenicem bakalım ne kadarmış doktorada cuma günü fırca atıcam valla konusucam bu ne boyle ya ben sormasam hiç bişey söylemiyor

merhaba anneler ben bıraz geç farkettım bu forumu 28 haftalık hamıleyım.şuan catlak oluşmasın dıye bella b kullanıyorum.çok memnun kaldım ierde ne olur bılemem ama şuan kaşıntı olmuyor ferahlık verıyor çok guzel kokuyo.tavsıye edebılırım

tatlım e vitamini olduğu için cildi yenileme özelliği var. Ben yüzüme filan da kullanıyorum.

kadrajcım harika video yaa kahkalarla izledim akşama eşimede izleticem paylaşımın için saol

rica ederim tatlım, ben çok beğendim sizin de beğeneceğinizi düşündüğümde link verdim. Babalarla kızların ilişkisi başka işte

Vazelinin kendisi petrol türevi... Bu ara senin kaşıntın hala geçmedimi canım... alerji filan olmayasın bide ben sana aspiri kullanıyormusun diye sormuştum dimi...
Evet ohepguzelim aspirini birakmama ragmen kasintiya devam fenalardayim valla alerji filan degilmis canim testler tahliller yapildi hamilelige bagliymis. Ilk bebegimde hic olmadi ama bunda da olmayacak diye bisey yokmus :44: mus mus ta mus mus ben cildiriyorum ama kimsenin umrunda degil soylemesi kolay sinirlendim yaw

Tuttum bunu saf vazelin ben catlaktan gectim kasinmayayim yeteeeeeeerrr

yaaaa bak gördün mü arkadaşım..genetik bu durum ve istediğini kullan olacağı varsa oluyor

bilgiler için tşk ederim arkadaşım ama ben zaten ilk doğduğunda değilde daha bi kendini toparlayıp büyüyüce kullanırım diyordum..mesela bu bacak açıklığı olayı,doktorların önermemesi ne zamana dek geçerli,bi zamanı varmıymış?

lütfen haber ver olurmu merak ederim..güzel haberlerle gelirsin inşallah..sağlıklı bir hamileliktir inşallah...

Canım doktora gittim doktor bi anlam veremedi gerçekten çok yüksek bu değerlere göre kese görünmesi lazım ama görünmüyo dedi sat a göre bakarsam kesenin görülmesi zaten zor görünmez dedi arada kaldı adam... Perşembe günü yine çağırdı.. Değerim 2 günde 2779 dan 6278 e çıkmış iki katından azcık fazla yine de perşemde günü tekrar kontrol edelim dedi

Kızlar bende felaket kaşınıyorum 2. Gebeliğim olmasına rağmen ve ilkinde çatlamıştım zaten cildim çok kuru hep nemli tutuyorum bebe yağı ve bepanten kullanıyorum ama nafile gün içinde işyerinde unutuyorum ama eve gidip üstümü değiştirirken ellerimi karnımdan ve bacaklarımdan alamıyorum :44:

kızlar nazar duası bilen varsa benim için okurmu ?
iş yerindeyim adamlar resmen göbeğime bakıyo yaa uykum gelmeye başladı bi ağırlık çöktü üstüme

canım aynen salkım saçak avam bişey duruyor lakin tüm Hollywood ünlüleri bebeler koca adam olana kadar kullanıyor çünkü kanguru özellikle yenidoğan döneminde önerilmiyor kalça çıkıklığı bacak ve diğer organlar için gelişim geriliği yapabiliyormuş. 5-6 aydan sonra bebek oturmaya başladıktan sonra öneriyorlar. oğlumda benim vardı ve ilk dönemler zaten zararlı diye kullanmadım. 5 aylık olunca da zaten taşıyamadım. hiç bi işe yaramadı. ama bu sling yenidoğanlarda özellikle gazlı bebekler sürekli kucak istediği için bebek sanki kendini anne karnında gibi rahat hissediyormuş. anne için de rahat oluyormuş. onu slinge bağlayıp işini yapabiliyomuşsun falan. tabi ben hiç kullanana rastlamadım tamamen internette araştırdıklarım, yüzyüze tanımayıp internetten tanıdıklarımdan duyduklarım.

doktorlar slingleri öneriyorlar yani öyle mi? kullanan anneler varmı çevrenizde? kullanışlı ve rahat oluyormuymuş siz düşünüyormusunuz almayı? şahsen ben oğlumda kolikten çok çektiğim ve sürekli kucakta gezdirdiğim için alsam mı diye düşünüyorum. bir yandan da kullanamam da boşa mı almış olurum diye aklıma geliyor. kararsızım

Son düzenleme:

ben zaten kanguruyu öyle yenidoğanda kullanmam ki..ilk başlarda en ideali puset zaten..
ama dediğin gibi 5-6 aylıkkende kanguruda taşınabilir mi bilmiyorum

yaaa magnezyum bana da verdi dr. ama bel ağrılarım için vermişti. suya döküyorsun toz şeklinde limonata gibi tadı var. Ağrılarım geçince bıraktım içmeyi. Devam mı etsem acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…