2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Slm kizlar kntrldn gldk kizm 700gr olmus 29cm olmus masallah :nazar: seker yuklemesi yapildi75mg igrencdi 3 sefer kan verdim aclik 63 1.saatte 112 3.saatte 92 cikmis yani oda ii dedi doktorum ama kanim dusmuss 11 olmus kan ilacini gnde 2 ye cikartti siyah cekirdekli uzum yiyecksin dedi

hooooop şekeri atlatan bi anne daha süpersin :KK34: hatta kocaman maşallah diyorum :nazar:

Slm kizlar kntrldn gldk kizm 700gr olmus 29cm olmus masallah :nazar: seker yuklemesi yapildi75mg igrencdi 3 sefer kan verdim aclik 63 1.saatte 112 3.saatte 92 cikmis yani oda ii dedi doktorum ama kanim dusmuss 11 olmus kan ilacini gnde 2 ye cikartti siyah cekirdekli uzum yiyecksin dedi

Masaallah kizina canim :nazar:
Seker yuklemede guzel sonuclanmis ne guzel....
Kan degerlerin en kisa zamanda artar ins. ♥♥♥

merhaba arkadaşlar.uzun zamandır çok giremiyorum geçmişi hiç okuyamıyorum umarım çok iyidir herkes.ben geçen hafta şeker yükelemsi yaptırdım en byük kokrkumda ailede var diye oktor genetik sizde muhakkakki senin de şekerin yükselicek demişti bana hamileliğimin ilk başında.75 lik yükleme yaptırdım 82,138,125 çıktı sonuçlarım sınırın altında normal seviyelerde allah a şükürler olsun.yalnız şeker yüklemesi zor birşeymiş ben bi ara bayılcak gibi oldum sanırm şekerimin en çok yükseldiğin andı.siz yaptırmadıysanız yalnız gitmeyin ben yalızdım maalesef...çok uzattım :)) bi sorum olucak size.ben göğüs pompası almayı dşünüyorum sizin önereceğiniz bi marka var mı ? lansinohun manuel pompası için iyi deniyor hem fiyatı da uygun.önerebileceğiiz bir marka varsa yazarsanz sevinirim :KK34:

hadi gözünaydın canım.....kanınıda ihmal etme canım....maşallahhhhh kuzuya..:nazar::nazar::nazar:

merhaba arkadaşlar.uzun zamandır çok giremiyorum geçmişi hiç okuyamıyorum umarım çok iyidir herkes.ben geçen hafta şeker yükelemsi yaptırdım en byük kokrkumda ailede var diye oktor genetik sizde muhakkakki senin de şekerin yükselicek demişti bana hamileliğimin ilk başında.75 lik yükleme yaptırdım 82,138,125 çıktı sonuçlarım sınırın altında normal seviyelerde allah a şükürler olsun.yalnız şeker yüklemesi zor birşeymiş ben bi ara bayılcak gibi oldum sanırm şekerimin en çok yükseldiğin andı.siz yaptırmadıysanız yalnız gitmeyin ben yalızdım maalesef...çok uzattım :)) bi sorum olucak size.ben göğüs pompası almayı dşünüyorum sizin önereceğiniz bi marka var mı ? lansinohun manuel pompası için iyi deniyor hem fiyatı da uygun.önerebileceğiiz bir marka varsa yazarsanz sevinirim :KK34:

canım gözünaydın atlatmışsın şeker testinide..pompa konusunda hiçbir fikrim yok...pufpufa sor kesin bilir :)

herkese iyi akşamlar.......mutlu akşamlar...tepikli akşamlar....sağlıklı ve endişesiz akşamlar....:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

yavrularınızı ve sizi kocaman öpüyorum....:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

Slm kızlar uzun zamandır giremiyordum sayfalar almış başını gitmiş geçmişi okuyamadım inşallah herkes iydir bebişlerinizde herkese mutlu sağlıklı bol tepikli akşamlar

normal canım hormonlarımızdan dolayı ve artık doğum yaklaşıyor normal olduğunu okudum..ama için rahatlıyacaksa doktoruna sor istersen canım..:KK16:

Ya aslında ben kafami takmam boyle seylerede cevremdekiler erken daha diyince acaba anormallikmi var dedim

canımcım ben ilk etapta almıcam galiba gerekirse bebiş doğunca alcam..ama araştırmalarıma göre Philips Avent ve Dr.Brown iyi :KK34:

canımcım ben ilk etapta almıcam galiba gerekirse bebiş doğunca alcam..ama araştırmalarıma göre Philips Avent ve Dr.Brown iyi :KK34:

elektriklilerini mi dyorsun manuel olanları mı canım ? bende ilk başta almayı düşünmüyordum fakat deney,mli arkadaşlarıma sordum illa süt yok diye gerek duyulmuyormuş süt pompasına.süt olunca da sıkıntıymış.mesela çok süt olunca bebek hepsini ememiyor süt göğüste birikince beze gibi oluyor ve bebeğin emmesini engelliyormuş.o yüzden manul iyi bir pompa araştırıyorum.çok fazla para vermeyi düşünmüyorum çok kullanılacak birşey değil çünkü :KK34:

Dr um da bana verdi de ben inatla kullnamıyrm canm kanım sınırın braz ğstünde ama yazdıysa kullan

Açıkcası ben kanımı ölçtürmedim bilmiyorum ne durumda.ama.çok halsizin bitkinim grrçi.hiç.dinlenmiyorum az uyuyorum ondanda olabilir.sen neden kullanmuyosun canık.açıkcası bende çok ilaç.içme taraftarı değilim.sadece folik asiti kullandım birde 3 hfta kadar d vitamini.devam etmedim ona..

Dr um da bana verdi de ben inatla kullnamıyrm canm kanım sınırın braz ğstünde ama yazdıysa kullan

Neden kullanmıyorsun canım, bir yan etkisini felan mı biliyorsun? Ben bir kan hapı kullanıyordum, değerler daha da düştü şimdi de kan şurubu verdi. Hem hapını hem şurubunu kullanıyorum. Şu an kullandığım 6 ilacım var, doktora güvenip içiyoruz bakalım.

Ben philips avent'in otomatiğini aldım. Yeni doğum yapan bir arkaşım kullanmış ve önermişti. Umarım bizde memnun kalırız.

Aaa böyle düşünmek yok ama! Bak ne güzel bebek odası takımını almışsın, Güle güle kullansın güzel bebeğin. Neden 8 aylıkken annenin yanına gideceksin, doğumu orda yapmak için mi? Herşey güzel olacakkk

Ne güzel yazmışsın canım. Teşekkür ederim ben de senin kadınlar gününü kutlarım.

Herkes diyor da ben anlamıyorum çift haneli rakamlara düşmek ne demek?

Vaayy be ne güçlüymüşüz:-) çok güzel yazmışsın canım sen de. Doğru diyorsun. Senin de kadınlar günün kutlu olsun

evet canım doğum için gidicem eşimde gelip gidecek sürekli yaşadığımız yerde yakınlarımızdan kimse yok oyüzden doğğumu orda yapıcam kısmetse ailemin yanında

Aynen ben de senin gibiyim. Anlatıp sizinde moralinizi bozmak istemediğim bazı şeyler gördüm arkadaşlarımın gebeliklerinde,
O yüzden " doğmamış çocuğa don biçilmez" lafından da yola çıkarak içim hem pırpır hem de aman almiiim, biraz daha bekliiim durumundayım.
Zaten eşimde gece yarılarına kadar çalıştığı için onunla mağaza falan da gezemiyoruz :KK43: garip bir durgunluk var içimde...
Kısmet biraz daha bekler sonra alırız inşallah:nazar:

aynen bende öyleyim eşimde zaten öyle becerikli meraklı bi adam değil evimizi yaparkende herşeyle tek başıma uğraşmıştım bebeğimiz için hazırlıklarımızdada tekim belki o bu konuda bana yardımcı olsa biraz içimden gelecek ama oda yok bakalım hayırlısı ile sağ sağlim kucağımıza alalımda ozaman yaparız inşallah

X