2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

kesinlikle canım beni de aynı şekilde hele şu koltukta oturmaktan popom düzleşti sürekli oturur pozisyonda olduğum için bebiş de rahatsız oluyomuş gibi geliyo sanki.. ben de inş. mayıs sonu ayrılcam son 3 hafta ya kadar çalışacam allah kısmet ederse..

Oyy oyy doğum korkuları sarmış dört bir yanııı Kızlaaar ben sezeryan olacağım ve hiiç korkmuyorum hatta aksine spinal anestezi düşünenler için ameliyathane çok eğlenceli bir yer Hemşireler,doktorlar herkes size o kadar güzel davranıyorlarki espriler havada uçuşuyor,bunların hepsi sizi sakinleştirmek için olduğunu biliyorsunuz ve o an kendinizi kraliçe onlarıda soytarı gibi görüyorsunuz Soytarı derken kötü anlamda söylemiyorum oldukça sevimli oluyorlar Bu arada etrafı incelemekte ayrı bir güzel oluyor bütün malzemeleri tek tek incelerken zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz bile

Çileğimmm eşin ameliyat oldu mu durumu nasıl geçmişe bakamadım sayfalar uçmuş.
Umarım herşey yolundadır canımmmmm

sağolun teyzeleri gözleri açık fotoğrafını verdi doktor ama yükleyemiyorum size göstermeyi çok isterdim ama beceremiyorum belinda canım inşallah senden de güzel haberler bekliyoruz yarın bebişlerinizi ve sizleri öpüyorum

Canım Allah hayırlı doğumlar versin hepimize.
Dogumunla ilgili bisey soracağım. 38. Haftada dogum yapmışsın galiba. Ama muhtemel dogum tarihi 26 haziranken 30 mayısta doğum yaptım yazmışsın. Bir ay önce mi geldi suyun? Yoksa tarihte bir yanlışlık mı var?
Kızzzz karnında kocaman bir bebis var ne güzel hayırlı, ömürlü olsun inşallah. Demek gözleri de açılmış, ayy çok heyecanlı. Hp güzel haberlerle gel
Ne güzel yazmışsın hiç bu açıdan düşünmemiştim bak bu eğlenceli olabilir. Yazdıklarını okuyunca gülmedim değil. Bakalım ne hikayeler çıkacak buradan.

iyi akşamlar kızlar ben yavaş yavaş çıkmaya hazırlanıyorum. eve gidip azıcık kestirmek için dakikaları sayıyorum şu anda. ben yokken çok konuşup sayfaları uçurmeyın emi hepinizi öpüyorum kendinize iyi bakın

Kızlar canınız cekmesin işyerindeyim midem kazındı bi kase yoğurda ekmek bandırıp yiyom ölmüş kızım açlıktan

canımmmm oyyy ne güzel haberler böyle.. kk'daki takvimde 2 gün önceydi sanırım,yazıyordu artık gözleri açılıyor bebeğinizin diye.. nasıl bi duygu gözleri açık görmek meraklardayım.. Benim kontrol 20 martta ve o gün şeker yüklemesi olacağı için aç gel dedi doktorum.. son kontrollere hep çikolata yiyip gidiyordum bakalım bu sefer nasıl görcem güzel haberlerinede maşallah canımcım

ben kalkiyim kendim gidip yapiyim razıyım takcak olurlarsa ben takılmasını istemiyorum desem olur mu acaba

ameliyathane ancak bu kadar esprili ve güzel biyer gibi anlatılabilirsi bravo aaay deli yaaaa

kızzz var ya alemsin ama ben hiç öyle sen gibi rahat ve onca insanın rahatlatmak için yaptıklarını söylediklerini espri olarak anlayıp rahatlayacağımı sanmam.. benim senaryolarım kötü kafamda (korktuğum için)

kimimiz oturmaya kimimiz ayakta durmaya hasret

kimimiz oturmaya kimimiz ayakta durmaya hasret

aynen canım bende sürekli oturdugumdan şiştim sanıyorum aksamları yürüyüşe başlamam lazım artık dimi

sen kendi kendini korkutuyorsun

baygın göreceksin canım. o kadar şekeri içince bayılıyo o da içerde. ben öyle gördüm kızım kafa geride baygın yatıyordu. ondan önceki tüm ultrasonlarımda kıpır kıpır kıpırdaşan kızım şeker testinde baygın uyuyordu..

kilo mu buraya 1 kilo yazdığımız günlerde geldi çok şükür maşallah bizimkilerden baya önden gidiyo cnm senin ki
bnde cumartesi gittiğimde 750 gr 33 cmdi ve gözleri kocaman açıktı resmi bile var çok komik oluyolar yerim noların minnak gözlerini bennn

Gözün aydin canimm.. maşallah kizina güzel büyümüş.. gözlerini acip kapadigini görmek çok müthiş bir duygu olmali..kk gün gün gebelikte de okumustum.. zaman akip geciyor inşallah yavrularimizi kucagimiza aldigimizi da gorücez.. hep güzel haberlerle bekliyoruz canim

ben kalkiyim kendim gidip yapiyim razıyım Takcak olurlarsa ben takılmasını istemiyorum desem olur mu acaba

o kadar serum yiyosun düşünsene ağrında var kalkcak halin yok ama kalkmana lüzüm yok korkma canım ben de ne yalan söylüyim sezeryancıyım kardeşim gülerek çıktı spinal oldu ertesi gün gezindi 2. Günü normal yürüyodu bile hemen iyileşiyosun

Eyvah eyvah! Bir ay önce de mi geliyor bu su? Yaklaştıkça panik olmamak elde değil. Hani ben de bir ihtimal tarih yanlış yazılmış diye kendimi teselli ediyordum:-(

Ben de geçen yıl apandis ameliyatı olmuştum spinal yöntemle.

Aynen senin dediğim gibbi arkadaşım seni güldürmek için sanki bir ekip kurulmuş.

İnanılmaz rahatlatıyorlar. Aşırı derecede sakinleşmiştim. Yalnız bel fıtığı olanlar

sakın spinal ve epidural düşünmesinler derim, sanki felçlik geçirmiştim.

Daha önce babamın gittiği bir bioenerji uzmanı vardı, ağrılarımdan ancak bu yöntemle kurtulabilmiştim.

Bu yüzden eğer sezeryan olursam genel anestezi istiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…