2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

canım yapma üzme kendini şıp diye iyileşeceksin Allah'ın izniyle..

Ayy kizlar idol olacak kadar iyi durumdayim yani opuldunuz canlarim

evet bebişim normalde benimde sen gibi kilo almam lazımdı amma velakin benim peşinde koştuğum bir sıpam olmadığından gün boyu oturup bir de aşırı iştahlı olmamdan 9 kiloyu zaten var olan yağlı bünyeme hop ekledim. 86 kiloydum 95 kilo oluverdim. sen sadece bebişe aldın annesi kendinde kilo yok o yüzden böyle annelere özeniyorum ben de

senin keyfin nasıl bacım biz iyiyiz vallahi. babanız iyi mi ameliyatı iyiymiş de, kendisi nasıl.. gece ordasın emme yorma kendini emi.. haydi gelmiş geçmiş olsun hemencik iyileşsin babanız da inşallahhh öpüyoruz Asya'yla annesini

İyiyiz cancanımmmm..eşimin ameliyatı iyi geçti onun yanında Ankaradayım..tabletten geriye çok dönemedim..iyisin dimi .....nişan fotosu koyacaktın unuttum sanma...:)

bende unuttu diye sevinmistim saka saka. Fotolar flas bellekte elimde hic yok. Belki nisaninkini koyamam ama soz veriyorum baska bi halimi koyacagim . Esine de Allah sifa versin cilegim

Kızlar ilk şahit olduğum doğum hikayesini paylaşmak istedim .
2013 yılının mart ayında 14 martta annemlerdeydim bi arkadaşımın evine ev görmeye gittik ben arkadaşlarım yengem hep beraber toplandık gittik
13 kişi felandık yengemin son günleriydi hatta bdt geçmişti bile doktor bolca yürüsün demişti bende hergün en az 2 saat yürüyüşe çıkarıyordum onu
o gün taksiyle gittik arkadaşıma dönerken 1 saatlık yolu yine yürüttüm yengeme ve diğer arkadaşlarıma çok keyifliydi yolculuk sonra eve geldik yengem suyum geldi suna dedi ama panik yok bizde hala eve girdik temizlik tamamen bitmişti evde zaten herşey hazırdı abim gelecek diye yemek hazırladım ben yengem uzandı biraz dinlendi sonra üzerini değiştirdi abim yemegını yedi doktoru ara dedik hemen aradı hastaneye gelsin dediler biz kimselere duyurmadan hastaneye gittik yengem ben abim annemler yan dairedeler biz yürüyüşe çıkıyoruz dedik telaş yapmasınlar diye
sonra 10 dk yürüme mesafesınde hastaneye ulaştık hemen ebe baktı açılma var suyun bitmiş yatışını yapıcaz dedi biz yatış işlemlerini hallettik annemleri aradık çantayı getirin biz hastanedeyiz dedik ama yengemde tık yok hala gülüyoruz oynuyoruz gelen giden oldu ziyarete sancı olmadığı için suni sancı serumu taktılar gece saat 2 gibi sancıları başladı açılmaya başladı rahim 3 cm felan oldu ve inanın hastanenin bizim bulunduğumuz katında kimsecikler yoktu ebe hemsire birde biz .yengem sancı cekmeye başlayınca dua etmeye başladım ben abimi kovdu odadan defol git diye unutamam hala gülüyorum
bana yalvarıyo nolur sezeryana alsınlar beni doktoru cagır diye kapıya cıkıyorum 5 dk gelecek doktor diyorum kimseye bişey söylemeden saat 3 te iyice ağır sancılar cekmeye başladı artık saçlarını yolmaya kalktı tuttum ellerini dedim benim elimi sık yenge sakın kendine zarar verme dua ettim sürekli ellerini tutarken ona nefes aldırttım sürekli derin nefesler kısa nefesler rahat olsun diye sonra kan geldiğini anladık hemen ebeyinin yanına gittim dedim doğacak artık gelinb bakın yengeme hemen geldi baktı 7 cm olmuş doğumhaneye gidiyoruz dedi saat tam 6 ya 10 vardı yengem yürüyerek gitti doğumhaneye benden bebek için elbiseleri istediler verdim hemşireye abimle bekledik doğumhanenin kapısında kimsecikler yoktu başka 5 dk sonra sesi geldi bebeğin annemleri aradık yengemin ailesini felan haber verdik tam saat 6 da cıktılar dogumhaneden yengem tekerlekli sandalyede benim biricik yegenim kucagında hemşire odaya getirdi onları Allah ım o kadar güzellerdi ki anlatamam size ben her anında yanındaydım yengemın 7.ayından sonra hep beraberdik o yüzden şimdi oda bana diyor bende senin kahrını çekicem sen benim kahrımı çok çektin diye
böyle işte 15martta yeğenim 1 yasını dolduracak Allah hepimize nasip etsin hayırlısıyla kızlar AMİNN
üşenmeyip okursunuz diye aklıma geldi hüzünlendim yazayım dedim

Geçmiş olsun tatlım, eşinin ameliyatının iyi geçmeside güzel, inşaallah en kısa zamanda da ayaklanır, bebişiniz doğana kadar daha da iyi olur...canım kendine dikkat et, bebişi yorma, ohh uzat ayaklarını tv nunu izle.

mrb kızlar kaç gündür hastanelrdeyim diyabet çıktı bende diyetisyenden liste aldım ve dahiliyeden şeker cihazı aldım bir hafta konrol edcem kendimi yazcam şekerimi benim gibi olan arkadaşlar varmı acaba?

Yaa canım çok geçmiş olsun. İşte o kiloların alma sebebin çıktı ortaya bak şekerdenmiş. endişelenme dr. kontrolü altında dengeye sokarsın ve güzel bir yanı var bu sayede artık kilo alman da durakcaktır.
Benim şeker normal çıktı.

Sırada ciğer geliştirici iğnelerimiz var canım, hemde 2-3 tane

ne güzel yaaa..hayret valla başka hikayeleri okuyup "maşallah Allah bağışlasın" demek ve o bebeğin ne kadar güzel bişey olduğunu hayal etmek..garip..annelik çocuk bambaşka duygular yaaa..Allah'ım inş hepimize böyle hikayelerimizi sağlık mutluluk haberleriyle yazdırır,nasip eder..hepinizin hikayesini okumayı 4 gözle bekliyorum valla..

çok geçmiş olsun, görünmez kaza
doktoru harfiyen dinle de çabuk toparlarsın insallah

Cnm cok gecmiss olsun allahim daha buyuk kazalaedan sakinsinn tatlmm

Gecmis olsun canim.insallah sadece zedelenmedir.2 sene once benim de metroya yetiseyim derken topukluyla bilegim burkuldu. Icbaglarda zedelenme varmis. Surekli nextcare in lastikli buz torbasi kullandim ve ilac verdiler.1 ay icinde hafifleyerek geçti agrisi.insallah kopma degildir zedelenme bile olsa bir nebze daha iyi.cok uzuldum yine de Allah beterinden korumus.
Sana da gecmis olsun cannimm ayrica insallah sen de kizin da gribe cevirmeden iyilesirsiniz.
Gozlerim büyüdü okurken.saclarini yolacak kadar aci cekmeye takildim.Ama mutlu son ne guzel saglikla büyüsün Biz de rahat dogum yapalim insallah

ben de sata göre haziran annesiyim ama bi taraftan da erken doğum durumum da var. benim kadar evhamlı anne adayı varmıdır merak ediyorum. bebeğim biraz hareketsiz kalsa panik oluyorum..

ben de sata göre haziran annesiyim ama bi taraftan da erken doğum durumum da var. benim kadar evhamlı anne adayı varmıdır merak ediyorum. bebeğim biraz hareketsiz kalsa panik oluyorum..

Burda bi cok arkafasimizda da bu tehlike var benim.ve bizim.gibi benim rahim.anamolim var ama allaha suukur suana kadar bi sorun yasamadim senin neyin var ben uterus unicornusum yani rahmin daha ufak

başıma iş açma benim hadi ordaaaaaan şekeri atlattık mı tamam gözüyle bakıyorum ne güzel hem ikiz gebelik yok hemde Allah'a şükür erken doğum riski şu an yok.. Allah korusun

Bugün genelde yaşanılan hastalıklardan bahsedilmiş. Topiğimizde yazan arkadaşlara ve yakınlarına acil şifalar diliyorum. Çok çok geçmiş olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…