2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
ay maşallah arkadaşlara ya bende senin gibi pufpuff 10kilo aldım

bana doktor fazla demiyor aksine iyi gittiğimi söylüyor hoş aksi olsada farketmez ben kiloya takılmıyorum,zaten diyete alışkınım veririm düşüncesindeyim.. Köfteme olumsuz bi etkisi olmadıkça relaxım

ah kıyamamçok geçmiş olsun tatlım ya görünmez kaza dedikleri bu olsa gerek
çok dikkat et Rabbim seni de bebeşi de korusun inşallah.......

başıma iş açma benim hadi ordaaaaaan şekeri atlattık mı tamam gözüyle bakıyorum ne güzel hem ikiz gebelik yok hemde Allah'a şükür erken doğum riski şu an yok.. Allah korusun

Vallaha ben açmıyom işi başına inşallah gerek duyulmaz, ama bu son yıllarda sezeryan ve erken doğum patlamalarından mütevellit daha sık yapılıyormuş herkesin doktoru karar verir heralde... Sen artık sırada ne var diyince aklıma geldi anlaşıldı sen aşı ve iğnelerden korkuyondoğru iğneciye gidiyoruz bakim

aynen güzelim bana da çok demedi bide görüntü olarak da göbüş alıyor başka bir yerim çok almadı
bebişlerimiz iyi ve sağlıklı olsunlarda kilo dediğimiz verilir gider....

Ben sorun olduğunu düşünmüyorum bence çok da güzel bişey :)))

Kızlar 1 aydır ayaklarımda şişlikler oluyordu ama akşamları ayaklarımı uzatınca geçiyordu.

1 haftadır neredeyse hiç geçmiyor, ayaklarım fil ayakları gibi oldu, şişi inmek bilmiyor...

Nasıl indirebilirim, tuzlu yemiyorum, akşamları uzatıp dinlendiriyorum ama bi türlü inmiyor...

Erken doğum yapmaktan ya da gebelik zehirlenmesi geçirmekten korkuyorum...

Geçmiş olsun canım,

Ağrıda varsa sirkeli su ile ov ve o suda beklet geçen hafta burada tavsiye ettiler işe yaradı.

Tansiyonun kaç çıkıyor canım, ben hiç tuzlu yemiyorum ama tansiyonum 12/8 gebelikten önce 10/6 dı hep. Tansiyon yüksekliğide şişlik yaparmış.

Ama kaval kemiğinin üzerine parmakla bastır ve elini çek parmağının izi geçmiyorsa, çukurlaşıyorsa dr git canım. Dr um öyle tarif etmişti. Böyle birşey olursa hemen gel bazı testleri var ve protein diyeti veriyorlarmış. İnşallah hiç biri değildir. Benimde ellerim şişiyor gece tuvalete kalktığımda fark ediyorum ve bir kaç el kol hareketi var onu yapıp yatıyorum, sabaha geçmiş oluyor. Aynı hareketlerin ayak için olanı var, internette bulabilirsin, sirkeli suyun içinde o hareketleride yapabilirsin...

Ahhh canım ya çok üzüldüm. Aksilik işte. Umarım dediğin gibi yan bağlar kopmamıştır da çabucak iyilesirsin. Allah bebeğinin de senin de yüzüne baksın inşallah.

Cok geçmiş olsun cilekcim. Sen de eşin de dinlenin bakalım biraz. Umarım tren cok sarsmıyordur seni. Sen yine de dikkat et herkese öpüyorum çok

dün bende de vardı canım ne yesem çıkartıyordum. sabah kalktım karın ağrısıyla , gün boyu 3-4 kerede gittim tuvalete. şükür düzeldi benim. muz yedim su içtim falan. sanada geçmiş olsun geçmezsede doktora git tatlım.

kendini aşırı yoracak işlerden uzak dur. sürekli ayakta kalma. ama sürekli oturmada. fırsat buldukça gün içinde ayaklarını uzatıp dinlen. korkma korktuğun türde şeyler olmayacaktır

ben canımı yakma ihtimali olan ufacıkta olsa acı veren herşeyden korkuyorum yaaaa uuffff .. Bu hislerle zaten nasıl hamileliği bu kadar çok istedim bilmem
:18:

ben canımı yakma ihtimali olan ufacıkta olsa acı veren herşeyden korkuyorum yaaaa uuffff .. Bu hislerle zaten nasıl hamileliği bu kadar çok istedim bilmem
:18:

Birşey olmaz korkma, belki sana gerek görmiyecek dr'un. Hadi korkma git yat canım, uykunu kaçırma... Allah rahatlık versin Ahmet Efe'ne ve sana..16:

canım ben özen duvar kağıdı ndan aldım googleda yazarsan çıkar inşaallah piyasanın yarısı fiyatına aldım 1 günde lime ulaştı ve beklediğimden daha güzel geldi şiddetle tavsiye ederim:)

Bacim buyuk gecmis olsun .....
Bu aralar neler oluyor boyle
Ins. Fazla ciddi bir durum degildirde carcabucak toparlanirsin bacim

İyiyiz cancanımmmm..eşimin ameliyatı iyi geçti onun yanında Ankaradayım..tabletten geriye çok dönemedim..iyisin dimi .....nişan fotosu koyacaktın unuttum sanma...:)

Ameliyatin iyi gecmesine cok sevindim cilegimm
Hizlica iyilesir ins. ...

Ayyyyy imrendim resmennn
Rabb'im bizlere de bu guzel duyguyu yasatmayi nasip etsin ♥♥♥
Yegenin nice yillara

Canim gecmis olsun
Sen bir kontrole gitsene....
Benim hemsire ne zaman gitsem ilk bacaklarimda sislik olup olmadigina bakiyor ...
Demek ki onemli bir belirti ki bakiyor diye dusunuyorum....
Hem icinde rahatlamis olur....
Ins. ciddi bir durumun yoktur canim ....

Son düzenleme:

allah korusun bitanem oyle dusunme benim bi tandigimda erken sismeye baslamisti ama cok. sukur ne zehirdi nede erken dogum cnm uc gun oldu anne oldu tatlm allahim bizede nasip etsinn:))aminn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…