2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Gunaydin kizlar dun geceden beri bogazimin sag tarafinda bir sey vardı agricak gibiydi.gozum aydin artik agriyo. 5 40 tan beri ayaktayim sicak bisiyler iceyim diye ama ne icicem sut de yok ihlamur icicem ama açım kahbalti yapiyorum o yuzden.bogazimda yumusama olmazsa ise gitmiycem.2 kez grip olmustum bu 3 olacak.ilac icmek istemiyorum bir daha .pufpuff ve cann ve diger evde olanlar ne guzel ise gitmiyorsunuz; (( benim kadar sık da hasta olmuyorsunuzdur.ya ben bu 3 olacak .
Yavruma bir sey olacak diye aklim cikiyor.

Son düzenleme:
Uff disimde kirildi ve sanirim bir tarafi kök.:KK43:( noluyor bana ..

Son düzenleme:
Aslinda şeker imin cikmayacagini biliyordum. Şeker namina bisi yiyemedim. Ama şeker testinden sonra eve geldim bi tepsi sütlü tatli yaptim :KK1::KK1: şimdide canim istiyor ama kendime dur demem lazim :KK52:
Ah canim bu bebisler bizi ne hallere soktu.
Bakalim daha neler gorucez :KK1:

aynısı bende oldu valla.. sütlaç yaptım hemen ohhh mis ..:KK53::KK53::KK52::KK52:

günayın hamişler tuhaf tuhaf kabuslar görüp işe geldik çalışıyoruz bakalım bu aralar psikolojim maf durumda :KK53:

günaydın annişler
kızlar bende dün doğum yaptıgımı gördüm rüyamda doğumhanedeydik bütük gece bi sağa döndüm bi sola bide bizim kız tekme üstüne tekme atınca uyuyamadık valla doğru düzgün

ahahahah kızzz al bendende o kadar...
2014 mart anneleri diye bakınca 2-3 hikaye görünüyor.. 2014 mart anneleri doğum hikayeleri diye bakıncada daha çok az yazan var.. Ayrıca ne şekilde doğum yaptıklarını gösteren bi tabloda göremedim :KK1:

anacım marta yeni girdik daha, millet pırt diye ilk haftası mı doğuracak sanki :KK53: kendi merakınızdan millete erken doğum yaptırcaksınız ha :KK1:

Biz tabloyu topiği erken açalım mayısta filan. Hazirana kalırsak o telaştan kimse ilgilenemez diye düşünüyorum.

Evet canim sutmus....:KK16:
Oldukca sari bir rengi var su an....
Atletim sari renkli olmus :KK1:
Birkac hafta oncesinde bende de ucunda birseyler kuruyup dokulurdu bakalim sende de oyle mi olacak :KK19:

Canim benim doktorum gunde 10 dan az hareket ederse hemen gel dedi....
Sanirim su kordon dolanmasindan falan oturu....
Hafif yada sert vuruslar o kadar onemli degil ....
Pozisyonunu surekli degistiriyorlar cunku ...
Sen duzenli hergun dinle canim ....:KK34:

Ogluna masaallah annesi :nazar:
Aynen esimle bende arkadasca yatar kalkariz....
Esimde en az benim kadar evhamli sanirim ondan :KK1:
Herseyin yolunda olmasina sevindim :KK16:

Allah (c.c.) razi olsun bacim daha iyi olduk sukur :KK16:
Esyalari gorerek almak gibisi yok ama :KK8:
Oylesine girilen magazadan bile en az 3-4 parcayla cikiliyor :KK52:
Esine soyle hazirlasin paralari kartlari :KK1:

Bacim sen ne yapiyorsun yuzustu yatilir mi hic :KK50:
Yastiklarla falan etrafini cevir yada hamile yastiklarindan alsana bir tane....
Hicbirsekilde donemezsin o yastikla....

Gunaydin cilegimmm ♥
Bacim bence sen en iyisini yapiyorsun....
Bende olsam esimin yaninda olurdum senin gibi....
Yaninda olmasanda icin icini yiyecek keske gitaeydim diye uzuleceksin....
Gecmis olsun esin carcabuk toparlanir ins.

vuuuuyyyyyy yüzüstü mü?? aaay napıyon anacım sen? gerçi istemeyerek yapıyormuşsun ama... :KK30:
Ben asla yatamıyorum yüzüstü (oysa en rahat ettiğim uyuyabildiğim en rahat pozisyondu o) şimdi hafif göbek üstüne bile gelsem hemen rahatsız oluyorum... Engelle bi şekilde öyle yatmayı canım,aman ha!

:KK53::KK53::KK53: yuz ustu mu yatiyosun aman dikkat et canim yatilir mi artik o koca gobusun ustune

Canim cok cok gecmis olsun. Stres yapma atlatirsin insallah hic birsey bebeklerimizden onemli degil canim kalkma yerinden Allah sifa versin bebeginizi korusun size bagislasin canim

offff şimdi dahada cok uzuldum ya :26: birdaha daha dikkat edicem ben su dogurana kadar 9-10-15 doguruurm artık :KK51:

anacım marta yeni girdik daha, millet pırt diye ilk haftası mı doğuracak sanki :KK53: kendi merakınızdan millete erken doğum yaptırcaksınız ha :KK1:

Biz tabloyu topiği erken açalım mayısta filan. Hazirana kalırsak o telaştan kimse ilgilenemez diye düşünüyorum.

pufpuff a çok iş düşüyor bencede topiği toparlayacak mart anneleri doğum hikayeleri topiğine yazmamış hiç nerdeyse
hep normal topikten anlatmışlar bende rüyamda doğumdan sonra topiğimize giriyom düşünorum nasıl anlatsam kızlara diye güya doğum hikayemi paylaşıcam burdan ne geceydi yaa

Bu saate pek aliskin degilim aMA uyutmadi gogusuleeimdeki kasinti sizdede oluyormu canlarim doktor bi krem verdi ama hic biseye yaramiyor ne yapabilirim KURTARIN BENIIIIII CIGLIK ATASIMM VARR:KK43:((

çok ilginçtir şeker yüklememe kadar bende hiç tatlı yemezken şimdi canım hep tatlı istiyor ne alakadır bilemedim....:KK52::KK52:

ayselimmm benim kızçem olacak kız korkutma beni :) herşeylerini kız olacak düşüncesiyle aldık :))) pazar günü eşimin abisinin yani kaynımın arkadaşının eşi doğurmuş..kız kız demişler 9 ay....ama oğulları olmuş :) herşeyler pespembe kız kıyafetlri :) hey Allahım süprize baksen..saol canım benim dikkat edicem kendime...

güzelim korkma ...sadece günün belirli periyotlarında şeker ölçümü yapıcaksın işte belli bir programda yemek yiceksin..keşke çıkmasaydı ama Allah başka dert tasa vermesin..bizim işyerinde hatun vardı geçen sene şekeri yüksekti ama maşallah banamısın demiyordu yiyordu içiyordu..sen doktorunu dinle şekerini ölç..yemek yerken çok hızlı birden yeme çünkü ne kadar hızlı fazla yersen şeker artıyor..yavaş yavaş önce çorbanı iç..biraz geçsin yemeğini ye..benimde sınırda bende dikkat etmeye çalışıyorum bakalım..ve hareket etmeye çalış..geçmiş olsun sıkma canını...bebişimiz iyi ya sen üzme kendinide onuda.:KK54::KK54::KK54::KK54:.

Cnm cok gecmis olsun uzme kendini allahin iznile hersey guzel. olucak..

Canım linkini veremedim ama mart annelerinde daha pek yok. Şubat annelerine bak istersen bir de:-) Orada güzel doğum hikayeleri var

Yok tatlım bi zararı olmaz. Burada bazı arkadaşların da yüksek çıktı, onlar da diyete başladılar. Hamile diyeti diye bir şey var bebisine hicbir zararı olacağını sanmıyorum

Çok sağolll canımmmm :KK16: Rabbim sana ve bütün çalışanlara yardım etsin gücünüzü artırsın Mevlam inşallah

Aminnn canım Rabbim hepimize o güzel günleri hayırlısıyla sağlıkla göstersin inşallah :KK16:

Üzülme canımcım diyetine dikkat edersen bebişine bir zararı olmaz inşallah.
Rabbim korusun seni de bebişini de inşallah :KK16:

Biz de seni öpüyoruzzz canımcım :KK54:

Gecmis olsun bacim :KK19:
Bak ne guzel sorun var ve tespit edilmis....
Biraz dikkat ve caba ile bununda ustesinden gelir atlatirsin ins. Canim ♥
Bebegine bir zarari olsa bence senin degil doktorun kontrolu altinda olurdun....
Icin rahat olsun bacim :KK34:

kızlar hepinize teşekkür ederim. dün çok ağladım ama bugün daha iyiyim. dahiliye doktoruna gideceğim dıyet verecek sanırım hepiniz saolun iyi ki varsınız.bizi birbirimizden başka anlayan yok

Gunaydin kizlar dun geceden beri bogazimin sag tarafinda bir sey vardı agricak gibiydi.gozum aydin artik agriyo. 5 40 tan beri ayaktayim sicak bisiyler iceyim diye ama ne icicem sut de yok ihlamur icicem ama açım kahbalti yapiyorum o yuzden.bogazimda yumusama olmazsa ise gitmiycem.2 kez grip olmustum bu 3 olacak.ilac icmek istemiyorum bir daha .pufpuff ve cann ve diger evde olanlar ne guzel ise gitmiyorsunuz; (( benim kadar sık da hasta olmuyorsunuzdur.ya ben bu 3 olacak .

bazen geldimi böyle üst üste geliyo..hele o dişler yokmu :KK53: hamişliğimde azdı iyice..yinede buna şükür..geçmiş olsun cnm

Gunaydin cnm cok gecmis olsun benimde gogus kasintisi uyutmadi ne olucak bizim bu halimizzz:KK43:(

Finström guzel anneler ve onlarin mis kokululari:nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: ...Bugun cok guzel musmutlu bir gun diliyorum hepinize.....:KK16::KK16::KK16: Herkes guzel haberlerle gelsin, guzel alisverisler yapilsin, doktordan gelenler musmutlu haberlerle gelsinler, hastalarimiz sifa biisin....Cilekcim insaallah ameliyatinuz iyi gecer, sende kendini yormazsin, guzel haberlerini bekliyoruz, suyu benim gibi az olan Rabiacim, senden de guzel haberler bekliyoruz...

canim nazar degmis sana, bugun gitme ise yat dinlen, dis konusuda sansli haftadasin uzulme, 2 haftaya kadar disciye gidebiliriz. Yarinda onu yaptirip yine raporla evde dinlenirsin, allahim sifa versin sana ...oku icinden nas , Felak...

günayın hamişler tuhaf tuhaf kabuslar görüp işe geldik çalışıyoruz bakalım bu aralar psikolojim maf durumda :KK53:

günaydın annişler
kızlar bende dün doğum yaptıgımı gördüm rüyamda doğumhanedeydik bütük gece bi sağa döndüm bi sola bide bizim kız tekme üstüne tekme atınca uyuyamadık valla doğru düzgün

Gunaydin sizede kizlar evet bende de başladı bu rüyalar, dogumhane gordum 1_2,gece:KK52::KK52: hayırlısı olsun herşeyin, hep sezeryana girecektim ben istemeyip kapıda bekliyordum, birinde bu nasil dogumhane dedim Icinde hiçbirşey yok yerdeki doğuracak diye hastaneyi inletiyordum :KK1::KK1:B]

Sabah sabah guldurdun beni allah iyligini versin cnm:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Bu saate pek aliskin degilim aMA uyutmadi gogusuleeimdeki kasinti sizdede oluyormu canlarim doktor bi krem verdi ama hic biseye yaramiyor ne yapabilirim KURTARIN BENIIIIII CIGLIK ATASIMM VARR:KK43:((

Canim gecmis olsun, ben bepanten kullaniyorum birde banyodan sonra yag karisimi kullaniyorum, aktarda özel yaptırdım 10 çeşit yag var. Melisa, kayısı, papatya, kakao,buğday,argan, ay diğerlerini hatirlayamadim. Aktara soyle çatlaklar Icin de hazirlarlar

Şekerler, tablomuzdan bebişlerimizin isimlerine baktım ne afilli isimler öyle ayol. Ne kadar modern ne kadar farklı isimler, vay ulen vay bizim isimlere bak bi de onlarınkine....

Bizim ailedeki kız isimlerini söylesem yarılırsınız gülmekten :KK37:

miyase
hasibe
nazife
halime
şerife
semiye ( bu ben oluyorum )
melike
fadime

babaannem birimizin ismini söyleyeceğinde hepsini sıralıyor adımızı bulana kadar. :KK14: :KK1:

X