2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

evt İst'daki Başkent'te ucuz çoğu şey doğumda uygun ama ben sevmiyorum orayı...

İstanbuldakini bilmiyorum canım, :26:

Ama Ankaradaki çok iyi, her ne kadar doktor beni sinir etsede hastanedeki tüm kadın doğumcular çok iyi, yani yarın birgün dr bir şey olsa, başka bir hastaneye gitse, ben hastanemi değiştirmem o derece yani...allah pişman etmesin, sonuna kadar böyle gitsin.

çok sevindim canım.. size uykular... biz çalışmaya devam... bizim yerimize de uyumayı unutmaaa...

canım geçmiş olsun eşin adına umarım ciddi birsey değildir bence şini yalnız bırakma tatlım en azından yanında ol moral olur bu arada asya hanımn cicileri hayırlı olsun :)güzel günlerde giysin inş

Geçmiş olsun canım. İyi açılma olmaması süper haber, korkma yat dinlen, benim bir arkadaşımada aynı teşhis konmuştu, kızcağız 9 ay yattı sapasağlamda doğurdu oğlunu. Yat dinlen bol su iç... Bize yasak olmadığı halde bizde kankayız eşimle neyse az kaldı bebişlerimiz iyi olsunda, diğerleri fani şeyler. Eşimde benim üstüme atıyor suçu sen koydun bebişi karnına artık bakmazsın yüzüme diyorbende ona aynen bu hareketi yapıyorum

Kızlar çok vaktim olmadığı için gün içinde bakıp bakıp çıkıyorum alıntı yapamadım için üzgünüm

Oğluşumla biz gldik bugün hareketlerini çok az hisetdim nidense ole olunca hep huzursuz oluorum birde geceleri yüz üstü yatıyorum hala istemeyerek uyanınca dönüorum ama hep içim huzursuz acaba bısey yaptım mı ogluma diye doğum iznine çıkmamıza az kaldı nisan sonu allahın izniyle çıkıorum ve birde taşınma işi çıktı başımıza bakalım nasıl olcka hamıle hamıle daha yavrumun cicileri tamamlanmadı bakalım hayırlısı Olmadı internetten halledicem

canımmmmm hakkınızda hayırlısı olsun çabucak iyileşsin inş.. ayrıca o kadar kızdın falan ama eşinin yanında olman iyi bi davranış hatta çok merhametlice.. hiçbi sorun olmadan atlatırsınız dilerim ki.. ben sana git ya da gitme diyemem ama kendine çoooooook dikkat et

ohh oh süper en azından haberler iyi çok sevindim canım gözünaydın

canımsınnnnnn...çok teşekkür ederim....az önce hastane ile görüştük ..refekatçıya bile gerek olmadığını hasta bakıcıların birebir ilgilendiğini söylediler..eşim gelecek demiş..tabi gelsin burda dinlenme vs odalarımız var demişler...hastane değil maşallah otel gibi..allahtan özel sigorta karşılıcak yoksa baş edilemez...zaten banada gerek kalmazsa illa git derlerse atlarım hızlıtrene 1,5 saat sonra Eskişehirdeyim..çok incesin ve çok içtensin babyimmm teşekkür ederim...

gözünaydın canımmmmmmmmm..iyi dinlenmeler...maşallah maşallah Egemize....

teşekkür ederim tuğbacımmmmm....bakalım yarın gidip görücez...inşallah ameliyatı iyi geçer...biraz sonra eklicem kıyafetleri bakalım beğenecekmisiniz :) annemin zevki kimide benim :) neyi beğendiyse tamam dedim...

teşekkür ederimmm pufummmmmm..gidicem bakalım yarın..aman iyi olsunda biranöncede iyileşsin yeterki iyi olsun....napalım kader kısmet :)

Son düzenleme:

Canım Ben şeker yüklemesi için muayne ücreti hariç 93TL ödedim , sarılık ve b12 testi de yapmışlar aynı zamanda

Canım çok geçmiş olsun Allah şifa versin , Ben de senin yerinde olsam aynısını yapardım , yanlız bırakmazdım aslaa. Amelyat çıkışı seni yanında görmek ona güç verecektir..

Güzel Günler Kızlar;
Cumartesi Günü'nden beri sıkıntıdayım kızlar...
Rabbim daha kötüsünden korusun.
Cumartesi öğleden sonra lavaboya gittim ve KIRMIZI renkte akıntı gördüm.
Hemen doktoruma gittim.
Acilen kontrol etti, rahmim çok kasılmış, bebeğim içeride sıkışmış iyice...
Hemen "Endol" adlı bir fitil kullandım makattan, acilde bir sedyede uzandım 1 saat boyunca...
Daha sonra doktorum tekrar kontrol etti, daha iyiymişim.
Sonra bu fitili her gün 1 kez kullanmamı, Pazartesi Günü tekrar gelmemi söyledi, aç gelmemi tembihledi eğer hala düzelmemişse durumlar RAHİMAĞZINA DİKİŞ uygulanacaktı.
Dün gittim, iyiymiş çok şükür fakat rahmim hala sertti, daha tam anlamıyla düzelmemiş durumlar...
Bebeğim iyi ama içeride rahat değil, az hareket ediyor.
Doktorum, kasıklarımda sancılarım olursa bana verdiği fitili kullanmamı söyledi.
Eğer yine kırmızı renkte bir akıntı görürsem, fitili kullanıp hemen hastaneye gitmeliymişim, rahimağzını dikecekmiş bu sefer... Dün gittiğimde dikmedi, tekrarlarsa kırmızı renkli akıntı o zaman dikecek...
3 hafta boyunca yatmamı söyledi kesinlikle fazladan hareket yasak... 3 haftadan sonra da erken gelme ihtimali var bebeğimin, kurtarılma olasılığı yüksekmiş 27. haftadan sonra... Şuanda 24. haftadayım bu arada...
Dün doktora gittim, eve geldim yine kasıldı karnım, fitil kullandım akşam...
Ağlaya ağlaya bir hal oldum kızlar, buraya yazayım yazarken de rahatlayayım dedim.
Dün akşam yazacaktım da sancım olunca yazmaya mecalim kalmadı...
Ağlayarak uyumuşum...
Biraz yürüdüm diye oldu böyle, daha önceden de birkaç işimi halletmek için yürüyordum rahattım ama demekki bebek büyüdükçe sıkıntı arttı rahmimde...
Dikkatli olun kızlar, başınıza gelmeden bebeğinizin kıymetini daha da bilin.
DUA EDİN KIZLAR...
Rabbim bebeğimi bağışlasın bize...

aaah arkadaşım yazdıklarını gözlerim faltaşı açılmış şekilde okudum
Allah'ım yardımcın olsun dilerim ki...
çok zor şeyler yaşamışsın ve hâlâ etkileri devam ediyor...inş dikile falan hiçbişeye gerek kalmadan sağlıkla atlatırsınız ufaklıkla bu süreci...

Evet canim sutmus....
Oldukca sari bir rengi var su an....
Atletim sari renkli olmus
Birkac hafta oncesinde bende de ucunda birseyler kuruyup dokulurdu bakalim sende de oyle mi olacak

Canim benim doktorum gunde 10 dan az hareket ederse hemen gel dedi....
Sanirim su kordon dolanmasindan falan oturu....
Hafif yada sert vuruslar o kadar onemli degil ....
Pozisyonunu surekli degistiriyorlar cunku ...
Sen duzenli hergun dinle canim ....

Ogluna masaallah annesi
Aynen esimle bende arkadasca yatar kalkariz....
Esimde en az benim kadar evhamli sanirim ondan
Herseyin yolunda olmasina sevindim

Allah (c.c.) razi olsun bacim daha iyi olduk sukur
Esyalari gorerek almak gibisi yok ama
Oylesine girilen magazadan bile en az 3-4 parcayla cikiliyor
Esine soyle hazirlasin paralari kartlari

Bacim sen ne yapiyorsun yuzustu yatilir mi hic
Yastiklarla falan etrafini cevir yada hamile yastiklarindan alsana bir tane....
Hicbirsekilde donemezsin o yastikla....

Gunaydin cilegimmm ♥
Bacim bence sen en iyisini yapiyorsun....
Bende olsam esimin yaninda olurdum senin gibi....
Yaninda olmasanda icin icini yiyecek keske gitaeydim diye uzuleceksin....
Gecmis olsun esin carcabuk toparlanir ins.

cok geçmiş olsun canım allaha emanet bebişlerimiz sakın sıkma canını yat dinlen bol bol ağlama bebişinde üzülmesin dua et sağsağlim kucağımıza alacağız inşallah kendine ii bak arkadşım ​dualarımdasın

Bacim buyuk gecmis olsun ne kadar zor gunler geciriyorsun oyle .....
Rabb'im melegini sana bagislasin ve sorunsuzca zamaninda gelsin ins. ♥
Lutfen kendini uzmemeye calis lutfen....
Bebegininde korkmasina izin verme kardesim....
Senin guclu olman gerek ki bebegine daha rahat bir ortam sunasin....
Umarim bir daha bu gibi durumlar icin hastaneye gitme durumun olmaz....
Dualarim seninle bacim .....

vuuuuyyyyyy yüzüstü mü?? aaay napıyon anacım sen? gerçi istemeyerek yapıyormuşsun ama...
Ben asla yatamıyorum yüzüstü (oysa en rahat ettiğim uyuyabildiğim en rahat pozisyondu o) şimdi hafif göbek üstüne bile gelsem hemen rahatsız oluyorum... Engelle bi şekilde öyle yatmayı canım,aman ha!

aaa uzanmakmı gerekiyomuş işyerinde ne mümkün efem öyle uzanmak falan çıkışı falan aramsınlar şimdilik yaa zamanı gelince zorlasınlar kanalı [/QUOTE]

rapor almak istiyorum ama yerime bakıcak kimse yok bi yandanda korkuyorum işim ağır diye napıcam bilmiyorum:26:
güzel haberlerle gelmene sevindik cnm aman iyi olda bebişlerimizi doğduktan sonra bol bol görücez inşallah ultrasonda herzmn görmesekte olur
canım ya..içim cız ederek ve korkuyla okudum yazdıklarını..bebeğin iyimiş çok şükür olaya hep iyi tarafından bakalım..bende hergün ayaktayım ve bin tane merdiven inip çıkıyorum yazdıkların bizleri aydınlatmk için çok önemli aslında..sende bol bol dinlen inşallah akıntın biraz daha tekrarlamaz ve dikişe falan gerek kalmaz..ama dikişlik bir durum olsa bile sakın telaşlanma cnm en azından bi çaresi var baksana öyle düşün..Rabbim yardımcın olsun cnm

Rica ederim canım, evet hızlı trenle 1,5 saat ama yinede git gel yorulma diye düşündüm, en azından bir kapın olduğunu bil. Ben sana özelden tel.nunu yazayım. Hadi bakalım sağlıkla atlatın, evet o hastane güzel ben de duymuştum birkaç arkadaştan.

Canım geçmiş olsun, yine allah korumuş, yat dinlen en azından şu 27. Haftaya gelin, benimde erken doğum riskim var, şimdi raporlu evde yatıyorum, bol su içiyorum. Benim sorun su azalmış. Sınırdaymış, birçok arkadaşım ve buradan bir kaç arkadaş bizimde son 2 ayımız sınırda su ile geçti, korkma diyorlar ama insan işte kafaya takıyor. Ama şimdi normale döndüm, psikolojim iyi...inşaallah seninde dikişe gerek kalmadan atlatırsın...yat dinlen, keyifli şeyler oku ve seyret.

yuz ustu mu yatiyosun aman dikkat et canim yatilir mi artik o koca gobusun ustune

Canim cok cok gecmis olsun. Stres yapma atlatirsin insallah hic birsey bebeklerimizden onemli degil canim kalkma yerinden Allah sifa versin bebeginizi korusun size bagislasin canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…