2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
sağlık ocağında yaptırsanaa haa gulummm al şekerini eczaneden git yaptır bedavaya..benm hastanedede 7 tl ydi (= ben sağlık ocağında beedafaya yaptrdım

haaa sen bebeğe göre takip ediyorsun, ozaman sorun yok... bende 1 hazirana göre öyle hesaplıyorsun zannediyordum :))
çünkü aramızda 5 gün var ve sen 12 gün önden gidiyordun bende anlamıyordum :

ayrıca hiç biyerlere bence de gitme, nereden başladıysak o

Baskent hastanesi, sadece 2 li taramada 64 tl ek odeme yapmistim. Ben de butun ozeller Oyle zannediyorum

bende bazenn çoook aşağılarda hissediyorum mujjum..benmkinin kafası aşağıdaymış..nerde olursa olsun hissetmek çook güzel

benimki de öyle şeker.
Taaaa aşağılarda, bazen de kendii kanala somaya çalışıyormuş sıpa. Ay çıkışı arıyor şimdiden
Öyle hissettiğin durumlarda, (tekmeyi aşağıda değilde çok şiddetli baskıyı aşağıda hissettiğinde ) uzan dedi doktor

Günaydın güzel annecikleeeerrrr.. Dün şeker yüklememizi yaptırdık, miniğimizi gördük geldik. Aslında doğru dürüst göremedik. Elimizde sadece göbek, kalp, kafa ve ayak fotoğrafı var. Yüzünü göstermedi sıpa yaa Bi de önceden büsbütün görüyorduk ne güzel, şimdi her yerleri sığmıyor ultrason ekranına Doğru dürüst göremedim ve 1 ay daha beklemek durumundayım

Benim kız karnımın sağ kısmından ayrılmıyor, tekmeler hep orada. Hatta hep aynı yere tekmelediğinden olsa gerek orada gün içerisinde ağrım oluyor hep

canim ya masallah, senin pizza hareketli, asagiya dogru cok tekmelediginde dur kizim daha erken yol kapali, acildiginda ben sana haber verecem diyorum

günaydın kızlarrr
işe gelmek bana çok zor geliyo artık..psikolojik olarakta yapıyorum galiba bunu kendime yoksa normalmi bilemiyorum

gunaydin sana da canim arada rapor alin kizlar vallaha pek istememistim, biraz iskologimde ama dun butun gun evde cok guzel vakit gecirdik kiziml. En azindan Ayda bir hafta alin

Sana da günaydın canım. Benim de catıdaymış kafası ayaklar da göbekte bazen kasıklardan bazen de yukarıdan hissediyorum tekmeleri
Kızlar selam günaydın hepinize ve minişlerinize

işte bizde yeni cicilerimizle karşınızdayız 25 haftalığız
Günaydın ama ben göremiyorum böyle yüklediginizde:-( Telden giriyorum ve eklenti şeklinde olduğunda görünmüyor
Hoppp nereye gitmeyi düşündün sen? Dur bakalım! Gitmek yok Allah hayırlı doğumlar versin hepimize. Doğum hikayelerimizi paylaşacağız en heyecanlı kısma yaklaşıyoruz

önceki sayfaya bakarsan göürsün canım ben kendim yorum yaptığımdan görünmüyor

Guzel annisler ve onlarin kiymetlileri guzel bir gun sizin olsun.....

Canım ben şeker yüklemesi ve her kontrolde yapılan rutin idrar ve kan tahlillerinin hepsine 27 tl verdim geçen gün.

Bana sadece 50'lik şeker yüklemesi yapıldı(dün), ona da 39 TL verdim canım

canım çok geçmiş olsun inşallah bebişin vaktinde gelir bol bol dinlen çok su iç Allahım korusun ikinizi de hep iyi şeyler düşün

28+4 olduk canim bugun....
Sut olusmaya basliyormus sanirim....
Aynen gecen haftalarda bende de gogus ucumda kuruyordu simdi atmaya basladi...
ayyyy sütmü geliyoo azeri yaşasınnn şimdi sen öyle diyince göğsümü incelemeye başladım çok azıcık kuru bişiyler var sanki heyecanlandım
bu arada daha iyisin inşallah dimi

Eki Görüntüle 1006385 kızlar oğluşumun resmini yeni paylaşabiliyorum.... maşaallah deyin kuzuma nasıl güzel çıkmışmı?

maşallah yakışıklıya hele yanaklara ağza burna bakın yaaa ben kızımın bi böyle pozunu alamadım daha

şeker sonucu nasıl peki cnm ohhh gözünaydın atlattın sende

Baskent hastanesi, sadece 2 li taramada 64 tl ek odeme yapmistim. Ben de butun ozeller Oyle zannediyorum

istanbul'da ki mi
sağlık ocağında yaptırsanaa haa gulummm al şekerini eczaneden git yaptır bedavaya..benm hastanedede 7 tl ydi (= ben sağlık ocağında beedafaya yaptrdım

yooook yaaa! Sağlık ocağı parmaktan kan alıp bakıyomuş hiç duymadım yani.. İstemiyorum orayı hastanede yaptırcam

Bana sadece 50'lik şeker yüklemesi yapıldı(dün), ona da 39 TL verdim canım

Canım ben şeker yüklemesi ve her kontrolde yapılan rutin idrar ve kan tahlillerinin hepsine 27 tl verdim geçen gün.

ohh ohhh süper yaaaa çok iyi rakamlar gerçi kesin benim hastanede bu rakamlardan daha yüksek olur ama..dur bakalım artık..

Selam kızlar ben gebe okuluna kaydoldum ve dün gitmeye başladım :)
Her gün deneyimlerimi yazıcam
İlk yazım blogta ))

http://beybilianne.blogspot.com.tr/2014/03/surpriz-gebe-okuluns-basladm.html

ne okulu? Nerde? Ne zamanlar oluyor? Aaaaa detay please

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…