2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
şeker sonucu nasıl peki cnm ohhh gözünaydın atlattın sende :KK34:

istanbul'da ki mi :KK1:

yooook yaaa! Sağlık ocağı parmaktan kan alıp bakıyomuş hiç duymadım yani.. İstemiyorum orayı hastanede yaptırcam

ohh ohhh süper yaaaa çok iyi rakamlar :KK1: gerçi kesin benim hastanede bu rakamlardan daha yüksek olur ama..dur bakalım artık..

ne okulu? Nerde? Ne zamanlar oluyor? Aaaaa detay please :KK1:

Sağol tatlım, darısı başına. Benim 121 çıktı değerim. Sınıfı geçtin dedi dr :KK9: Yalnız ben 10:30 a alabilmiştim randevumu. 11 de şeker tüklemesi yapıldı, 12 de kan alındı.12:30 da evdeydim... Yani 12:30 a kadar öldüm açlıktan, tansiyonum düştü :KK50: O yüzden alabildiğin en erken saate randevu al derim :KK54:

Çilekcimmmmmm:KK52: :KK52::KK52:nerlerdesin, sesin soluğun çıkmıyor....dün ne yaptın, alışveriş işleri yordumu seni?:KK37:

Sağol tatlım, darısı başına. Benim 121 çıktı değerim. Sınıfı geçtin dedi dr :KK9: Yalnız ben 10:30 a alabilmiştim randevumu. 11 de şeker tüklemesi yapıldı, 12 de kan alındı.12:30 da evdeydim... Yani 12:30 a kadar öldüm açlıktan, tansiyonum düştü :KK50: O yüzden alabildiğin en erken saate randevu al derim :KK54:

gözünaydın sonucun güzel çıkmış, zaten bundan sonra bebeğin başını ve gövdesini bile monitöre sığmış göremiyeceğiz,:KK76:

istanbul'da ki mi :KK1:[/B

Heryerdeki aynıdır diye düşünüyordum:KK1: hatta İstanbulda sezeryan Ankaraya göre daha ucuz

Şeker yüklemesini yaptıran anneler...
bişey sormak istiyorum..
ücret olarak ne kadara yaptırdınız?
kendi gittiğim hastanede ne kadar sormadım ama hep sizlerin söylediği fiyatların 100 tl falan üstü çıkıyor ona göre hesaplayacağım,merak ettim 😁
Bende haftaya salı yaptircam seker yüklemesi,özel hastaneye gidiyorum ama tahlil tetkitlerimi hep devlete yaptırıyorum zaten hastanenin iki adım ötesi devlet hastanesi eşimde orda çalıştığı icin sıra alma derdimde olmuyor

Kızlar ben 27. haftamdayım...bebeğim geçen haftaya kadar çok güzel tekmeliyordu, bazen çok şiddetli ve sertti. şimdilerde çok seyrek ve hafif dokunuşlar gibi tekmeliyor. karnımın hareketlerini artık açınca göremiyorum. geçen bi arkadaş kumanda koymuş karnına nasıl hopluyor kumanda ama benim karnım eskisi gibi hareketli değil :KK43: kalp atışlarını dinledik sağlık ocağında normal dediler, bulunduğum yerde kadın doğumcu yok. Sizinde başınıza geldi mi? Normal mi bunlar?

Kızlar ben 27. haftamdayım...bebeğim geçen haftaya kadar çok güzel tekmeliyordu, bazen çok şiddetli ve sertti. şimdilerde çok seyrek ve hafif dokunuşlar gibi tekmeliyor. karnımın hareketlerini artık açınca göremiyorum. geçen bi arkadaş kumanda koymuş karnına nasıl hopluyor kumanda ama benim karnım eskisi gibi hareketli değil :KK43: kalp atışlarını dinledik sağlık ocağında normal dediler, bulunduğum yerde kadın doğumcu yok. Sizinde başınıza geldi mi? Normal mi bunlar?

Şimdi tatlı birşeyler ye ve sırt üstü uzan canım, eğer 1 saat içinde yine kıpırdanma hissetmiyorsan git dr a, ama kalp atışlarını duymuşsun zaten....uyuyordur sen korkma :KK16: doktorum sürekli bebeğin hareketlerini duymak zorunda değilsin ama günde 10 hareket yeterli dedi :KK9:

Bende haftaya salı yaptircam seker yüklemesi,özel hastaneye gidiyorum ama tahlil tetkitlerimi hep devlete yaptırıyorum zaten hastanenin iki adım ötesi devlet hastanesi eşimde orda çalıştığı icin sıra alma derdimde olmuyor

ooooo senin için büyük şans büyük kolaylık o zaman valla...

ooooh iyi o zaman iyi çıkmış sonuçlarda süper :KK34: darısı başıma inş .. Aaaay evt bunu hatırlattığın iyi oldu erkene aliyim randevu

Çilekcimmmmmm:KK52: :KK52::KK52:nerlerdesin, sesin soluğun çıkmıyor....dün ne yaptın, alışveriş işleri yordumu seni?:KK37:

dün izin günüm çok yorucuydu canım..sabaha kadar uyuyamadım eklem ağrıları vs..ama olsun bebeğime annanesi çok güzel şeyler aldı biraz sonra eklerim.....dayak yemiş gibiyim ...

bu arada herkese
günaydın günaydın günaydın.......yarın ANKARA yolcusuyum.....eşim ameliyat olucak dizinden..sabah kendi aracımızla gideceğiz...herkes gitme diyor ama ben onun yanında olmak istiyorum...akşam hızlı trenle geri dönücem ....arabayla gidicez arabayla gelicez eniştesi kalıcak refakatçı...ama ameliyat sırasında yanında olmak istiyorum....

çok yorulmam dimi kızlar..sonuçta acıbademde olucaz yani hastanede olucam çıkarım odasına gerekirse dinlenirim...bişi olursa doktorlar orda...ki ne olacak..yanlış mı düşünüyorum...eşim yanında olmassam üzülür içten içe...destek olmak istiyorum..o sen bilirsin diyor ama..

dün izin günüm çok yorucuydu canım..sabaha kadar uyuyamadım eklem ağrıları vs..ama olsun bebeğime annanesi çok güzel şeyler aldı biraz sonra eklerim.....dayak yemiş gibiyim ...

bu arada herkese
günaydın günaydın günaydın.......yarın ANKARA yolcusuyum.....eşim ameliyat olucak dizinden..sabah kendi aracımızla gideceğiz...herkes gitme diyor ama ben onun yanında olmak istiyorum...akşam hızlı trenle geri dönücem ....arabayla gidicez arabayla gelicez eniştesi kalıcak refakatçı...ama ameliyat sırasında yanında olmak istiyorum....

çok yorulmam dimi kızlar..sonuçta acıbademde olucaz yani hastanede olucam çıkarım odasına gerekirse dinlenirim...bişi olursa doktorlar orda...ki ne olacak..yanlış mı düşünüyorum...eşim yanında olmassam üzülür içten içe...destek olmak istiyorum..o sen bilirsin diyor ama..

bencede dogru bı karar canım
ben anadoludan avrupaya gectım oncekı hafta trafıkte vardı 2 saat yolda kaldım bı sıkıntı olmadı cok sukur
bol bol dua et geçmiş olsun tekrardan tez zamanda ayaklansın eşin ameliyatı güzel geçsin AMİN

Gunaydin kizlar herkese guzel bir gun diliyorum.Benim minis sabit durmuyo ve surekli donuyor.ya gobegimin ustunden ya taa nerdeyse yumurtaliklarimin bile altindan yada sagimdan tekme atiyor.Hayirdir insallah bu kadar asagidan tekme.pek cok kisinin bas asagi duruyo sanirim benimkisiyse cogu zaman ayaklar asagida ve donmeli gommeli.:))Kafamda yine deli sorular! !

Ahhh o deli sorular ne zaman biter acaba :) sanırım anne olmak böyle bir duygu ve sorular hiç bitmeyecek...

Kızlar selam günaydın hepinize ve minişlerinize

işte bizde yeni cicilerimizle karşınızdayız 25 haftalığız

Maşallah canım :nazar: hem cicilere hem göbüşe :KK49:

Günaydın güzel annecikleeeerrrr.. Dün şeker yüklememizi yaptırdık, miniğimizi gördük geldik. Aslında doğru dürüst göremedik. Elimizde sadece göbek, kalp, kafa ve ayak fotoğrafı var. Yüzünü göstermedi sıpa yaa :KK53: Bi de önceden büsbütün görüyorduk ne güzel, şimdi her yerleri sığmıyor ultrason ekranına :KK1: Doğru dürüst göremedim ve 1 ay daha beklemek durumundayım :KK31:

Benim kız karnımın sağ kısmından ayrılmıyor, tekmeler hep orada. Hatta hep aynı yere tekmelediğinden olsa gerek orada gün içerisinde ağrım oluyor hep

Gözün aydın canım şeker yüklemen güzel çıkmış sevindim

Guzel annisler ve onlarin kiymetlileri guzel bir gun sizin olsun.....

Hepimizin günü güzel olsun inşallah canım

canım çok geçmiş olsun inşallah bebişin vaktinde gelir bol bol dinlen çok su iç Allahım korusun ikinizi de hep iyi şeyler düşün:KK3:

ayyyy sütmü geliyoo azeri yaşasınnn şimdi sen öyle diyince göğsümü incelemeye başladım çok azıcık kuru bişiyler var sanki heyecanlandım
bu arada daha iyisin inşallah dimi:KK3:

maşallah yakışıklıya hele yanaklara ağza burna bakın yaaa ben kızımın bi böyle pozunu alamadım daha

Çok sağol canım destek olmanız çok rahatlatıyo zaten Allah razı olsun.İyi ki varsınız...

Bende de bazen oluyor canım sanırım yoruluyor ufaklıklar :)

bu arada herkese

Gitsen biraz yorulursun belki ama gitmesen stres yapacaksın o daha kötü canım.
İnşallah eşinin ameliyatı da iyi geçer çok geçmiş olsun canım

Son düzenleme:

bu arada herkese

günaydın cnm.. hadi hayırlısı canım.. destek olman güzel tabii ki inşallah sorunsuz geçer yolculuğunuz.. eve gelince de bol bol dinlen canım ve su içmeyi unutma.. dualarımız seninle, bebişinle ve eşinle canım.. :KK16::KK16:

endişelenme arkadaşım mutlaka içine doğru dönmüştür yani karnına dokunduğunda sırtı dayalıdır umarım anlatabilmişimdir bak kalp atışlarınıda dinlemişsin ne güzel korkma canım:KK49:

bu arada herkese

çilekçim şimdiden geçmiş olsun acil şifalar sende kendini yormamaya dikkat et:KK49:

bencede dogru bı karar canım
ben anadoludan avrupaya gectım oncekı hafta trafıkte vardı 2 saat yolda kaldım bı sıkıntı olmadı cok sukur
bol bol dua et geçmiş olsun tekrardan tez zamanda ayaklansın eşin ameliyatı güzel geçsin AMİN

Ahhh o deli sorular ne zaman biter acaba :) sanırım anne olmak böyle bir duygu ve sorular hiç bitmeyecek...Maşallah canım :nazar: hem cicilere hem göbüşe :KK49:Gözün aydın canım şeker yüklemen güzel çıkmış sevindim Hepimizin günü güzel olsun inşallah canım Çok sağol canım destek olmanız çok rahatlatıyo zaten Allah razı olsun.İyi ki varsınız...Bende de bazen oluyor canım sanırım yoruluyor ufaklıklar :)
Gitsen biraz yorulursun belki ama gitmesen stres yapacaksın o daha kötü canım.İnşallah eşinin ameliyatı da iyi geçer çok geçmiş olsun canım

günaydın cnm.. hadi hayırlısı canım.. destek olman güzel tabii ki inşallah sorunsuz geçer yolculuğunuz.. eve gelince de bol bol dinlen canım ve su içmeyi unutma.. dualarımız seninle, bebişinle ve eşinle canım.. :KK16::KK16:

teşekkür ederim canlar.....inşallah sorunsuz sıkıntısız atlatırız. dualarınız içinde teşekkür ederim..

günaydın mı tünaydın mı desem bilemedim hatunlar kolay gelsin hepimize şeker yüklemesine benide çağarmıstı doktorum inşlh gidebilirim :KK43:

bu arada herkese

Canım iyi günlerde giysin Asya Melek hanım:16 :KK16:bende çok yorulduğumda bel ve ayak ağrılarım oluyor, vakit buldukça yat dinlen canım,

Canım bizde kalabilirsinama tanımadığım yerde kalamam diyorsan sana misafirhane ayarlayabilirim. Hastanede yorma kendini eşin ameliyattayken odasında yatma fikri çok iyi:KK16:şimdiden geçmiş olsun eşinede sanada canım, senin doğumuna kadar eşininde ayağı iyileşir inşallah, söylediklerimde çok ciddiyim, kalma işini düşün canım.
:

Sabahın beşinde uyandım doktora gidecem diye.Stresten uyuyamadım galiba.Biraz önce geldim eve ve hemen neti açtım size yazmak için canlar...

Sonunda kendi doktorumu gördüm ve rahatladım.Daha doğrusu doktorum rahatlattı sağolsun.
Sadece rahimde yumuşama olması çok fazla korkutmasın seni dedi.Açılma var mı diye baktı ama yok çok şükür.
Rahim ağzı uzunluğunu ölçtü 25 in altına düşerse sıkıntı dedi.
Ama yatmaya ve bol bol su içmeye devam.İlişki yasak dedi ki zaten hamileliğimi öğrendiğim andan itibaren eşimle kanka olduk :) adam yaklaşmaya korkuyor...
20 gün sonraya randevu verdi.
Bu arada oğluşumun resmi yok ve yine rahim ağzı uzunluğunun resmi var :) başka şeylere baktığından göremedim zaten yavrumu.İyi olsun da görmesemde olur.
Bizden haberler böyle kızlar hepimiz hayırlısıyla sağlıkla zamınında kavuşalım evlatlarımıza inşallah.
Çok destek oldunuz hepiniz Allah razı olsun sizi çok seviyorum canlar :103::103::103:

Biz oğluşumla uyuyacaz biraz geliriz yine Ege'min güzel teyzeleri ve güzel / yakışıklı arkadaşları :KK16:

merhaba güzel anneler ve bebişleri:KK16: uzun zamandır yazamıyordum,ama takipteyim...

alıntı yapamadım sayfalar dolusu konuşulmuş:nazar:

@azerikızı; rahatsızlandığını okudum...çok geçmiş olsun, umarım şimdi iyisindir...:KK16:

doktor kontrolü olan, şeker yüklemesi yapılan, bebişlerini gören annişler inşallah çok güzel sonuçlarla dönmüşsünüzdür...

biz dün yerimizde durmuyorduk ama bu gün çok sakiniz,açıkçası biraz endişelendim,sabah 6 dan sonra elim karnımda bir hareket bekledim durdum... minik dönüşler yaptık az önce ama yine de rahatlayamadım,normaldir değil mi kızlar, hep kıpır kıpır olmazlar herhalde...

ilaçlar konuşulmuş; ben sadece omega 3 takviyesi alıyorum ve decavit kullanıyorum... kan hapını da kara üzüm pekmezi ile takviye etmeye çalışıyorum henüz kan değerlerimiz 12 nin altına düşmedi çok şükür...:nazar:

haftaya babamızla birlikte izne çıkacağız ve alış veriş yapacağız inşallah,şimdilik internet siparişleri ile idare ediyoruz:KK6:

X