2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

dikkat et canım yat dinlen ya şifa de bol bol rabbim yardımcın olsun bebeğini sana bağışlasın

tamam canım bende yazarım..tekrar tekrar teşekkür ederim canım arkadaşım..

bende aynı şeyi söyledim ona..narkozdan uyanacaksın ve insan tanıdık bir yüz arar dimi...iyi günde kötü günde demiştik dimi dedim..tamam canım dedi..bakalım gidiyoruz beraber..

canım benim allah yardımcın olsun..inşallah atlatırsın ve bebeğin gününde zamanında dünyaya gelir..biliyorum çok klasik olacak ama ağladığın zaman daha çokkasılacaksın..lütfen ağlamamaya çalış..yat dinlen uzan...bebeğine moral ver..onunda morale ihtiyacı var..sen ağlarsan der annem nedne hemen üzülüyor ben sağlıklıyım biraz sıkıntı çekiyoruz ama ben onun inancıyla gücüyle ayakta kalıcam der...lütfen melodim ağlama lütfen stres yapmamaya çalış..kolay değil biliyorum ama..dualarımız seninle..Allah yardımcın olsun..

saol azerim inşallah güzel geçer ameliyatı ...aklım onda kalacağına yanında olmam daha iyi olacak..

Cok gecmis olsun canim...benim.rahimim yrn ver her kontrolumde yuregim agzimda giduyorum...ve her sferinde sikis gerekir mi diye dusunuyorum...serklaj denilen bu dikid olayinda gic korkma canim ben cok arastirdim grrek gorulurse banada atilabilir ilerde....cok.kisa suren bir operasyon sadece biraz pahalai ve emin ellerde yapilmasi cok.ama cok.onemli...bir bebek.icin 3 kurtaj olmus bir insanim beceriksiz dr larin elinde...ve bu dikisle bebegine kavusan o.kadar cok kisi var ki ...icini ferah tut....zaman ilerledikce tedirginliklerimiz daha da mi artti ne ben bu haftayi cok zor gecirdim belimde kasiklarimda hep bi agrilar gaz sancisi desen ilk gunden beri pesimde...ama ben bu kasilma olayinj bi turlu anlamiyom sen kanamadan once hissetmismiydin kasilmasi...gozel gorulebiliyor.mu

Yaaa böyle hiç zevkli değil ama ultrason görüntüsüne bakmak

Bazi harfler icin cok ozur dilerim su dokunmatik telefonlar cikti turkce bozuldu

sıkıcı yahu bugün İstanbul..
ya da benim yapacak bişeyim yok evdeyim o yüzden
çalışmaktan iyidir evde olmak diyerek çalışan annelere hava atayım

Ne güzel bir buluşma olmuş. Artık kocaman oldu annesi sıgmayacak tabi ekrana.Iyi olsunlar göstermesinler yüzlerini benimki de haftasonu göstermedi:-(
Selam kızlar ben gebe okuluna kaydoldum ve dün gitmeye başladım :)
Her gün deneyimlerimi yazıcam
İlk yazım blogta ))

http://beybilianne.blogspot.com.tr/2014/03/surpriz-gebe-okuluns-basladm.html
Ne güzel, ne güzel;-) bizimle de paylaş, buraya da yaz olur mu?
Demek ameliyat olmaya karar verdi eşin. Inşallah cok iyi geçer de çabucak ayağa kalkar.Sen de çok yıpranmamış olursun. Kemdine dikkat et. Cok ayakta kalma ve dinlenmeye çalış çilekcim
Maşallah Egemize annesi, güzel haberler ver bize hep. Rahim ağzı uzunluğu nasıl ölçülüyor canım bu arada?

Ayyy canım cok üzülerek ve şaşırarak okudum başına gelenleri. Ama kendine dikkat etmekten ve dinlenmekten başka yapılacak tek şey dua etmek. Ağlama üzme bebeğini nolursun, yazık günah kıyamam ben ona da. Bize güzel haberler getir Inşallah. Biraz daha gayret, 27 ye az kalmış.

Kizlar ben kan sulandiriciyi birakirken erken mi acaba demistim.. yaklasik 20 gundur icmiyorum.
En son gittigimde de decavit yazdi kalsiyum magnezyum kan hapi aliyorum zaten decavit nerden cikti dedim..
Dra gore ihtiyaca gore degisiyo galiba.

Aspirin mi iğnemi canım... Benim doktorum aspirin için 28 haftaya kadar veriyorum demişti tabi benim iğneyi ne zaman kesecek onu bilmiyorum...
Decavitin bi zararı yok vitamin mineral desteği sadece dozajları da düşük aslında o yüzden magnezyum kan kapı ayrıyetten almak lazım...

Benden bugune kadar hicbir test parasi alinmadi. Ozel hastanelerin tumunde Boyle degilmi zaten?

Yasa geregi özel hastanelerin kadın doğumla ilgili ücret almamaları gerekiyor ama tabi uygulayan yok benden her seferinde imza alıyorlar maksat tabi ki şikayet olmaması...

Kızlar selam günaydın hepinize ve minişlerinize

işte bizde yeni cicilerimizle karşınızdayız 25 haftalığız

Göbişimize kocaman bi maşallah...

Şimdiden geçmiş olsun canım... Bence gitmekle iyi yapıyorsun Allah gerektirmesin ama bişey olursa da sonuçta hastanede olacaksın... Hızlı ten mevzusu güzel bence ben İstanbul da hafta sonları trafikte yakın bi yere giderken bile o kadar zaman harcıyorum bişey olmaz İnşallah...

Gözünaydın canım... Yinede dikkatli ol ama sen zaten ne yapacağını bilirsin...

Çoookkk geçmiş olsun canım... Dün biraz yürüdüm arkasından bütün gün yatmak zorunda kaldım sanki aşağıya inmiş gibi hissettim demek ki artık yürüyüşü de kısıtlamak lazım... Bol bol dinlen canım kendini üzme o zaman daha çok etkilenir bebek gerçi yaşayan bilir biliyorum ama sende doğrusunun bu olduğunu biliyorsundur. Benim gittiğim doktora gelen biri vardı ona da dikiş atmışlar zamanında doğurdu İnşallah gerek kalmaz ama böyle bi durum söz konusu olursa da bu şekilde gebeliğini tamamlayanlar var canım...

sen at bakalım havanı boş oturma kız kalk git ümraniyede tugratuhafiye var caminin ili ön sokağında ordan keçe al hazır kesilmişide var onlardanda al
harf felan bide küçük tahtalar var figürlü bi kaç tane al sen beceriklisin bebek şekeri modeli yap bakalım nasıl oluyo ben nisanda çıkcam izne şimdiden fikir topluyom :)

çok acımasızım dimi rahatını bozmaya ugrasıyom dinlen anacım sen bütün işi bitirdin oda hazır kıyafetler hazır mobilyalar hazır daha ne

hahahhaahha alemsin kızzz güldüm yattığım yerden bak deliiii
aaaa hazır kesilmişlerde varmı harf şekil falan .. ? Keçe ?? Bak sevdim bunuuuuuuuuu hımmmm.. Eski igdaşın ordaki cami mi?

Aspirindi canim benimki. Yazdigin cok iyi oldu rahatladim bende. Cok sagol

hahahhaahha alemsin kızzz güldüm yattığım yerden bak deliiii
aaaa hazır kesilmişlerde varmı harf şekil falan .. ? Keçe ?? Bak sevdim bunuuuuuuuuu hımmmm.. Eski igdaşın ordaki cami mi?

evet canım ordaki caminin iki ön sokağı bir git çıldırırsın resmen çok süper şeyler var metre işi keçe alıcam ben bide hazır kesiliş alıcam birer tane kalıp yapmak için boşuna uğraşmıyım dimi harfleride var hazır kesilmiş genelde kurs öğrencileri geliyor oraya onlar sana fikir verir zaten
ben yeğenime doğum günü için tütü etek yapıcam tül aldım ordan tarif ettiler herşeyini nasıl yapılacağını
keçe alırsanda aklında olsun kullanmadan önce yıka

Çok özleyeceğiz ama 4 hafta boyunca Allahım hepimize bağışlasın miniklerimizi

Cok gecmis olsun benimde rahim ağzında dıkis var dıkis sonrası endol fitil bende kullandım ama sadece hastaneden çıkana kadar dıkis sonrası her hafta 500 mg proloton depot iğne oluyorum,bu iğne kazılmaları engelliyor dolayısıyla dogumu erteliyor bence doktorundan bu iğneyi iste,cok sıkı istirahat et wc dısında ayag kalkma hangi sehirdesin bence bu konuyla ilgili iyi bir riskli gebelik doktoru bulsan iyi olur bu haftalarda atılacaka dikiş riskli olacg icin buna ihtiyacın olacak istersen burda rahim ağzı yetersizlig topig var oraya bı göz at arkadaslar yardımcı olur inşallah bebgimi sag salim kucagna alirisn ikinci gebelikte mutlaka bunu dikkate al gerekirse 12. Hafatadan sonra tedbir amaçlı dıkis attir

ooooo bak hazır olmasını sevdimmmmm... ben lohusa tacı yapcam isimli o yüzden alcaktım zaten keçe Ümraniye'de böyle bi yer olması iyi oldu valla o değilde ismi falan yok mu buranın? Caminin ne tarafında tam olarak?

Demek ameliyat olmaya karar verdi eşin. Inşallah cok iyi geçer de çabucak ayağa kalkar.Sen de çok yıpranmamış olursun. Kemdine dikkat et. Cok ayakta kalma ve dinlenmeye çalış çilekcim

evet canım kararını verdi ameliyatınıda olsun güzel güzel geçsin üstümüzden kalksın..iyi olsunda napayım artık ..

teşekkür ederim canımmcımm..gayet haklısın istanbulda benim geçirdiğim zamanı millet belediye otobüslerinde vs geçiriyor..yediğime içtiğime hareketlerime dikkat edersem bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum..ki olsa bile Allah korusun hastanede olacağım..

ama ama ama pufpufum.....:

bende plan yapıyorum eşim gelsin babasından izin alsın yola çıkacağız birşeyler almamız lazım ordanda eve geçeriz biz desin diye saatleri hatta snleri sayıyorum..

valla güya evdesin canım bide ümraniyedesin yani ben orayı karış karış bilirim desem yeri var
bak internet sitesini buldum adresi tarif edeyim caminin önündeki çeşme varya bayanlar için abdesthane felan var ordan yukarı doğru devam et cami
solunda ilk sol değil ikinci sol dan gir ilerde sağda iki basamaklı bi dükkan :)

http://www.tugratuhafiye.com/

Allah razı olsun arkadaşım... Rabbim hiçkimseye yaşatmasın, nasıl korkuyor insan, canından can gidecek diye...
Evlat acısı yaşatmasın hiçkimseye... Rabbim korusun hepimizi....

sanırım ben çok fazla geziyom kızım bana çekerse yandık demektir işimiz var şimdiden evham yapıyom ben bu kızı karnımda zaptedemiyom doğunca napcam bu kız yerınde durmaz beni fişekliyo resmen bi o mağaza bi bu mağaza ben dur girmeyelim diyom bi tekme atıyo istersen girme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…