2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

ahahhahaha satıcı sinir olmuştur heee

ne güzel işte hepimizden önce kavuşacaksın minnakına

ahahhahaha satıcı sinir olmuştur heee

ne güzel işte hepimizden önce kavuşacaksın minnakına

aynen öyle valla sinir oldu bende izine çıktığım zaman eminönüne gidicem bakalım laleli tarafına çıkarsam ordan bakıcam lohusa pijamalarına

Bende takviminde bu yazıyı görmek icin günleri bile sayıyorum erken dogum riskim oldug icin,bugünden sonra bebgin doğsa bile kuvezde yaşatirlar ama Yinede bekleseler iyi olur

Canım bir arkadaş da tuvalette, suya biraz sirke koy ve onunla temizle demişti. Sirke bakteri ve mikropları öldürüyor. Hem doğal, hemde vücuduna ilaç sokmamış oluyorsun.
Bende rajphm ağzında dikiş oldug icin wc de sirkeli su kullanıyorum enfeksiyon kalmamak icin yerim litreye 4-5 damla sirke yeter fazla olursa tahrus edebiliyor,ayrıca ben evde parkları silerkende sirke kullanıyorum

http://www.lohusashop.com/shop/urun_detay.asp?urun_id=434
Kızlar ben bu pijama takını beğendim ama almak icin daha erken son haftalara doğru çıkıp bakmak istiyorum icime sinen olmazsa bunu almayı düşünüyorum

canım aynı ürünler dışarıda mağazalarda 35/40 tl civarlarında ben cumartesi pazar çok dolandım hemen hemen aynı fiyatlar internetten alma bence

Canım bende de erken doğum riski var sirkeli suyu sağolsun arkadaş benim için yazmıştı.Hangi sirke bu elma sirkesi mi canım.
Bu arada hayırlısıyla sağlıkla zamanında kucağına alırsın inşallah bebişini.Sende bizler de inşallah.

kızlar oğluşumun resmini yeni paylaşabiliyorum.... maşaallah deyin kuzuma nasıl güzel çıkmışmı?

benim bebişim ters duruyomuş canım kafa yukardaymış bakalım inş. normal pozisyona geçer umarım bi sorun teşkil etmiyodur..

geçmiş olsun tatlım allah şifa versin inş. olsun canım mayısta gelsin oğluşun hayırlısıyla sağlıcakla kucağına alırsın inş. gitme tabi bir yere hoopp nereye gitcen yok öyleee

canım aynı ürünler dışarıda mağazalarda 35/40 tl civarlarında ben cumartesi pazar çok dolandım hemen hemen aynı fiyatlar internetten alma bence
Canım bende acele etmiyorum dolaşıp bakmadan almam,nerde daha uygunsa ordan alırım

evet canım elma sirkesi

Herkese merhaba... biraz işim vardı dışarıda eve geldim kendimi koltuğa attım sanki maraton koşusu yapmış gibiyim... Ben önceden böylemiydim evdeki işlerimde hep yarım kalıyor...

Bende onları takip ediyorum faydalı oluyor... Bizde bu gidişle mayısta başlayacağız dogurmaya... :44:

Selam bacilarimmmm
Nasilsiniz bakalim
Bu arada benim goguslerimden sari su gelmis atletim sari su olmus....
Normal bir durum mu
Biraz daha iyiyim cok sukur

Hormoncuklar sağolsun...:) bildigim kadarıyla normal canım...

Eki Görüntüle 1006385 kızlar oğluşumun resmini yeni paylaşabiliyorum.... maşaallah deyin kuzuma nasıl güzel çıkmışmı?

Maşallah canım kuzucuğuna...:)

Babygelcim ne şikayetiyle gitmiştin de suyun az dedi rapor verdi. Çok geçmiş olsun
r

Normal kontrole gitmiştim, hiçbir şikayetimde yoktu, ondan çok şaşırdım ya, hani bir yerim ağrır, sancım olur şüpheleneyim. Ayaklarımda ve belimde akşamları ağrı oluyordu ama yatıp dinlenince geçiyordu. Sağol canım, su için sizde yormayın kendinizi.

Eki Görüntüle 1006385 kızlar oğluşumun resmini yeni paylaşabiliyorum.... maşaallah deyin kuzuma nasıl güzel çıkmışmı?

41 kere masaallah canimmm
Nasilda buyuyorlar degil mi ? Masaallah bebislerimize
Yakisikliymis oglun annesi

geçmiş olsun tatlım allah şifa versin inş. olsun canım mayısta gelsin oğluşun hayırlısıyla sağlıcakla kucağına alırsın inş. gitme tabi bir yere hoopp nereye gitcen yok öyleee

Aynen canim yok oyleeee
Kovsaniz bile gitmem kiiiii
Cansiniz siz cannn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…