2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
arkadaşlar hemoroidi olan varmı? ne gibi şeyler uyguluyorsunuz..benim çok fena şişmiş korkuyorum şimdiden doğum aklıma geldikçe bu şekilde canım iki kat daha yanacak..şuanda procto-glyvenol kullanıyorum bazen rahatlatıyor ma yine aynı..işin tuhaf tarafı kabızda olmuyorum nasıl oldu anlamadım..

S.A kizlar bikac gundur bakamadim yogunluktan.. bugun şeker yuklemesi yaptırdım iyyy neydi o igrenc sey eve geldim kustum zaten.. neyse cok sukur az once sonuclari aldim normal cikti allahtan..
Muayene de oldum bu arada benim bebis tersmis kizlar yaa duzelir ama dedi doktor duzelmezse sezeryan olurmusum en bastan normal istiyodum ama hep de kismet diyordum.. ins. Normal pozisyonuna doner oglusum hayirlisiyla..
●784 gr olmus bnm kuzum boyu da 28 cm.cik😊
Son olarak iki gundur çatim inanilmaz agriyo adim atamiyorum hele 5 kat cikmak izdiraaapp.. acaba kaslar mi aciliyo ki?

maşallah canım oğluşuna:nazar::nazar:şeker yüklemesini de atlatmışsın sonucunda iyi sevindim canım doğum aynen canım kısmet sağlıkla doğsunlarda bir de ben geçen gün uzun süreli yürüyüş yapmıştım sonrasında arabaya bindik bir yere gittik arabadan inerken ayağımı dışarı bir attım aynen çatımda bir ağrı oldu zor kalktım arabadan biraz dikkat etmek gerekiyor galiba çok yorulmamak lazım

Kız anneleri bakın ne buldum sizlerle paylaşayım dedim çok duygulandım ,gururlandım ve hoşuma gitti okuyunca :KK16::KK16:

BİR KIZI OLMALI İNSANIN,:KK16::KK16:

Canını emanet ettiğin,elin,ayağın,gözün,kulağın,her şeyin.
Bir kızı olmalı insanın.
Bir hata yaptığnda,gözlerinin içine baktığın,bakar bakmaz masumiyetiyle saniyeler içinde eridiğin,vefasına taptığın.
Bir kızı olmalı insanın.
Evinde babasına,annesine karşı nazlı niyazlı,
Sokakta cadılığından ve hışmından korktuğun.
Bir kızı olmalı insanın.
Herkes terkettiğinde seni,varlığında da,yokluğunda da,evliyken de,bekarken de
babacığım ya da anneciğim diye kucak açtığında,gözyaşlarıyla bağrına bastığın.
Bir kızı olmalı insanın.
Demlediği çayı süzülerek getirdiğini seyrettiğin,
Pişirdiği kahvenin tadına gizlediğin,özenle bezediğin.
Bir kızı olmalı insanın.
Canıyla canlandığın,varlığıyla anlamlandığın,
Özlemiyle ve iç çekişlerinle dağ dağ efkarlandığın.
Bir kızı olmalı insanın.
"Dünya bir yana,kızım bir yana" diyebildiğin.

okuyunca düşündüm acaba bizde böyle bir kız çocuğumuyuz, anneme babamız için ?

arkdaşlar kimse soruma cevap vermiycek mi? hiç başına gelen yokmu lütfen bi fikir verin..

Çileğim var ya sen cannsın cann
öyle samimi öyle içten öyle güzel yazmışsın ve benim öyle hoşuma gitti ki...şimdi burda olsan sana sımsıkı sarılır şapır şupur öperdim o derece:KK52: (Hastayım ama artık bulaştırma aşamasını geçmişimdir herhalde idare ediver) kendimi elmira diye bi çizgifilm karakteri vardı onun gibi hissettim:KK52::KK52:Her şeyde var bir hayır ama iyi ki Haziran annesi olmuşum dedim şu anda:KK16:

sende cansın canımsın öpülmüş kadar oldum kuzummmm...yaşasın haziran anneleri :)

çilekcim öncelikle eşine geçmiş olsun canım endişelerinde haklısın zamanlama biraz ters olmuş ama stres yapma inşallah herşey gönlünce olur senin o kadar güzel bir yüreğin var ki eminim Allah herşeyi gönlüne göre verir ben de burada arkadaşlarımda bir problem olduğunda üzülüyorum ve bütün kalbimle dua ediyorum kendime dua eder gibi ben de arkadaşlığa ve dostluğa çok önem veren bir insanım zor alışırım insanlara ama alışınca da bir daha kolay kolay bırakmam ve sizlere çok alıştım bir yere gideyim buradan uzak kalayım acaba bugün ne oldu ne bitti diye merak ediyorum çok güzel paylaşımlarımız oluyor ben de sizleri çok seviyorum her ne kadar birbirimizi göremeyecek olsak da biliyorum ki kalplerimiz bir

geçmiş olsun dileklerin için teşekkür ederim canım.....evet gönüller bir olsun belki hergün bu kadar sık yazamıcaz doğumdan sonra ama irtibatı çok koparmayız bu seferde bebeklerimizin durumlarını konuşuruz...

kızlar önümüzdeki hafta ayın 6 sında doktora gideceğim kızımı göreceğim geçen ay gittiğimde benim utangaç kızım göstermedi yüzünü hiçbir şey anlamadım ve bu kontrolümü sabırsızlıkla bekliyorum onu çok özledim haftaya başka kimler gidecek merak ettim

bende yüzünü göremeyince içme sinmiyor hiç muayene..bu ay göremedim marta kaldı..özledim kızçemin yüzünü ben....

Bankaya gittim geldim döktürmüşsünüz yine... Çilekcim bende aynı duyguları paylaşıyorum. gece uyansam bile aklımda burası var.. İnşallah hepimiz sağlıkla ve sağlıcakla kucaklarımıza alırız bebişlerimizi... güzel yürekli arkadaşım....:13::KK19::KK19::118::118:
sensin güzel yürekli :) canım benim inşallah hepimiz alırız bebişimizi kucağımıza sağlıcakla...:KK16::KK54:

kızlar sabahtan beri ellerim uyusuyor özellikle sol elim parmaklarım ve bir iki saattir iki kolum birden ağrımaya başladı ya ağlıcam valla

simage aradın mı doktorunu? dün bende doktorumla konuşurken oda bana sordu ellerinde uyuşma vs oluyormu çok bitkin kalıyormusun diye..bende halsizlik var ama rahatsız edici bir şekilde değil dedim..kanımız düşük dedi kan ilaçlarını kullan dedi..kan tahlili yaptırmıştım acaba ondamı bişi gördü niye sordu anlamadım..:26:

kızlar ya ben size birşey danışmak istiyorum netten alışveriş yapan arkadaşlar ben birkaç hafta önce netten çanta siparişi vermiştim ayakkabıyla takımdı geldi ürünler ancak nette olan renk değildiçantayla ayakkabının alakası yoktu sonra ben de iade ettim kargo da gönderirken oradaki bayan bana onların gönderdiği faturanın birini ben de kalacağını söyledi gönderdim kapıda ödeme yapmıştım faturanın arkasına da banka hesap numaramı yazdım ancak aradan 10 gün geçti hesabıma para yatmadı sonra çok zorda olsa ulaştım onlara ve durumu anlattım bana faturanın ikisini de bize göndermeniz gerekiyordu gönderin kargoyla 15 gün içinde yatıralım parayı dedi ben şimdi ürünü iade gönderirken 14 tl kargo ücreti ödedim şimdi faturaya tekrar kargo ücreti ödeyeceğim zaten çantanın ücreti 80 liraydı ne yapayım kızlar bir daha kargo ücreti verirsem bir de parayı yatırmazsalar paranın üzerine bir bardak soğuk su mu içsem bilemedim ay ben hiç böyle salakça iş yapmazdım nasıl oldu anlayamadım kimseye birşey soramıyorum bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olabilirmi

güzelim ben hep hep netten alışveriş yapıyorum iade edeceğim zaman direk gönderiyorum ve herhangi bir ücret ödemiyorum arkasında dur arkasını aramamazlık yapma bence... az para değil ki canım..olsun niye kalsın 5 kuruş bile olsa...:KK51:

maşallah canım oğluşuna:nazar::nazar:şeker yüklemesini de atlatmışsın sonucunda iyi sevindim canım doğum aynen canım kısmet sağlıkla doğsunlarda bir de ben geçen gün uzun süreli yürüyüş yapmıştım sonrasında arabaya bindik bir yere gittik arabadan inerken ayağımı dışarı bir attım aynen çatımda bir ağrı oldu zor kalktım arabadan biraz dikkat etmek gerekiyor galiba çok yorulmamak lazım

Tesekkur ederim cnm😊 bn de dun ogle arasi hizli yurudum ise yetismek icin yalniz gece uyurken döndüğümde bile agriyo o derece yani bacaklarimi acarak sünnet olmus oglan cocuklari gibi yuruyorum paytak paytak Bu da gecer ins. Katlancaz artik..

arkadaşlar hemoroidi olan varmı? ne gibi şeyler uyguluyorsunuz..benim çok fena şişmiş korkuyorum şimdiden doğum aklıma geldikçe bu şekilde canım iki kat daha yanacak..şuanda procto-glyvenol kullanıyorum bazen rahatlatıyor ma yine aynı..işin tuhaf tarafı kabızda olmuyorum nasıl oldu anlamadım..

Bemim cok sukur yok da bildigim kadariyla kabizlik genelde neden oluyo arti fetusun baski yapmasi da sebep olabilir.. aşiri kanaman oluyo mu peki

Bemim cok sukur yok da bildigim kadariyla kabizlik genelde neden oluyo arti fetusun baski yapmasi da sebep olabilir.. aşiri kanaman oluyo mu peki

cevabın için teşekkür ederim,kanamam olmuyo şükür..ama ağrı yapıyor kabızda değilim..sanırım dediğin gibi baskı yapmasından kaynaklanıyo tabi tıbbi açıklaması var detaylı..ama ne yapacağımı şaşırdım..

Kız anneleri bakın ne buldum sizlerle paylaşayım dedim çok duygulandım ,gururlandım ve hoşuma gitti okuyunca :KK16::KK16:
BİR KIZI OLMALI İNSANIN,:KK16::KK16:

Canını emanet ettiğin,elin,ayağın,gözün,kulağın,her şeyin.
Bir kızı olmalı insanın.
Bir hata yaptığnda,gözlerinin içine baktığın,bakar bakmaz masumiyetiyle saniyeler içinde eridiğin,vefasına taptığın.
Bir kızı olmalı insanın.
Evinde babasına,annesine karşı nazlı niyazlı,
Sokakta cadılığından ve hışmından korktuğun.
Bir kızı olmalı insanın.
Herkes terkettiğinde seni,varlığında da,yokluğunda da,evliyken de,bekarken de
babacığım ya da anneciğim diye kucak açtığında,gözyaşlarıyla bağrına bastığın.
Bir kızı olmalı insanın.
Demlediği çayı süzülerek getirdiğini seyrettiğin,
Pişirdiği kahvenin tadına gizlediğin,özenle bezediğin.
Bir kızı olmalı insanın.
Canıyla canlandığın,varlığıyla anlamlandığın,
Özlemiyle ve iç çekişlerinle dağ dağ efkarlandığın.
Bir kızı olmalı insanın.
"Dünya bir yana,kızım bir yana" diyebildiğin.

güzel bir yazıymış canım ellerine emeğine sağlık...kız erkek elbette hayırlısı olsun evladın ama biz 3 kız kardeşiz hep istedim kızım olsun..ama hayırlısı olsun öncelikle...

kızlar midem acayip ekşiyor. neden anlamadım gitti... ne yapacağımı şaşırdım :KK43:
böyle bir sorunu olan var mı aranızda? :KK5:

çok normal canım diyafram mmide hepsi rahmin genişlenemesinden dolayı baskı altında...genelde mideye muz iyi gelir diyorlar ama tabi sne araştırmadan yeme..geçmiş olsun canım..

Tesekkur ederim cnm😊 bn de dun ogle arasi hizli yurudum ise yetismek icin yalniz gece uyurken döndüğümde bile agriyo o derece yani bacaklarimi acarak sünnet olmus oglan cocuklari gibi yuruyorum paytak paytak Bu da gecer ins. Katlancaz artik..

ayy ben o paytak paytak yürüyüşü uzun zaman yattıysam kalkarken sünntli gibi dolaşıyorum evde..işyerindede öyle uzun zaman oturduysam kalktığımda garip oluyor zor toparlıyorum yürüyüşümü :)) ah bı bızdıklar ne hallere soktular bizi..yerim ben onları..

canım bendede o sıkıntı vardı ama hamileliğimde nüksetmedi hiç derken 3 gündür şişmiş..yediklerine dikkat et arkadaşım..ben oraya ılık su tutuyorum sıcak iyi geliyor ayakalrımı sıcak tutuyorum ve bulgur domates uzak duruyorum..geçmiş olsun inşallah geçer hemen..benimki ara ara patlıyor afedersin kanıyor sonra uzun zaman rahatsız etmiyor şimdi yine başladı..patladımı rahatlıyorum..büyüyüp kalmaz inşallah ikimizinkide..sızlaması kaşınması mahfediyor adamı..

S.A kizlar bikac gundur bakamadim yogunluktan.. bugun şeker yuklemesi yaptırdım iyyy neydi o igrenc sey eve geldim kustum zaten.. neyse cok sukur az once sonuclari aldim normal cikti allahtan..
Muayene de oldum bu arada benim bebis tersmis kizlar yaa duzelir ama dedi doktor duzelmezse sezeryan olurmusum en bastan normal istiyodum ama hep de kismet diyordum.. ins. Normal pozisyonuna doner oglusum hayirlisiyla..
●784 gr olmus bnm kuzum boyu da 28 cm.cik😊
Son olarak iki gundur çatim inanilmaz agriyo adim atamiyorum hele 5 kat cikmak izdiraaapp.. acaba kaslar mi aciliyo ki?

maşallah kuzuna canım..hadi gözünaydın atlatmışsın sende..çatı ağrıları genelimizde başladı canım..doktor plates yapevde 1 saat dedi..haftada 1 gün 1 saat...

Ohh evettt oglusum tekmeledi:))cok sevindim ben burda iyiyim annecimm dedi resmen cok sukur allahima:));

gözünaydın hadi canım...:nazar:

güzel bir yazıymış canım ellerine emeğine sağlık...kız erkek elbette hayırlısı olsun evladın ama biz 3 kız kardeşiz hep istedim kızım olsun..ama hayırlısı olsun öncelikle...

çok normal canım diyafram mmide hepsi rahmin genişlenemesinden dolayı baskı altında...genelde mideye muz iyi gelir diyorlar ama tabi sne araştırmadan yeme..geçmiş olsun canım..

ayy ben o paytak paytak yürüyüşü uzun zaman yattıysam kalkarken sünntli gibi dolaşıyorum evde..işyerindede öyle uzun zaman oturduysam kalktığımda garip oluyor zor toparlıyorum yürüyüşümü :)) ah bı bızdıklar ne hallere soktular bizi..yerim ben onları..

canım bendede o sıkıntı vardı ama hamileliğimde nüksetmedi hiç derken 3 gündür şişmiş..yediklerine dikkat et arkadaşım..ben oraya ılık su tutuyorum sıcak iyi geliyor ayakalrımı sıcak tutuyorum ve bulgur domates uzak duruyorum..geçmiş olsun inşallah geçer hemen..benimki ara ara patlıyor afedersin kanıyor sonra uzun zaman rahatsız etmiyor şimdi yine başladı..patladımı rahatlıyorum..büyüyüp kalmaz inşallah ikimizinkide..sızlaması kaşınması mahfediyor adamı..

maşallah kuzuna canım..hadi gözünaydın atlatmışsın sende..çatı ağrıları genelimizde başladı canım..doktor plates yapevde 1 saat dedi..haftada 1 gün 1 saat...

gözünaydın hadi canım...:nazar:

Safgol cilekcim cok tatlisin :))

sende cansın canımsın öpülmüş kadar oldum kuzummmm...yaşasın haziran anneleri :)

geçmiş olsun dileklerin için teşekkür ederim canım.....evet gönüller bir olsun belki hergün bu kadar sık yazamıcaz doğumdan sonra ama irtibatı çok koparmayız bu seferde bebeklerimizin durumlarını konuşuruz...

bende yüzünü göremeyince içme sinmiyor hiç muayene..bu ay göremedim marta kaldı..özledim kızçemin yüzünü ben....

sensin güzel yürekli :) canım benim inşallah hepimiz alırız bebişimizi kucağımıza sağlıcakla...:KK16::KK54:

simage aradın mı doktorunu? dün bende doktorumla konuşurken oda bana sordu ellerinde uyuşma vs oluyormu çok bitkin kalıyormusun diye..bende halsizlik var ama rahatsız edici bir şekilde değil dedim..kanımız düşük dedi kan ilaçlarını kullan dedi..kan tahlili yaptırmıştım acaba ondamı bişi gördü niye sordu anlamadım..:26:

güzelim ben hep hep netten alışveriş yapıyorum iade edeceğim zaman direk gönderiyorum ve herhangi bir ücret ödemiyorum arkasında dur arkasını aramamazlık yapma bence... az para değil ki canım..olsun niye kalsın 5 kuruş bile olsa...:KK51:

benim hatam saçma sapan bir siteden alışveriş yapmak oldu canım almak için elimden geleni yapacağım artık

Sevgili hamiş arkadaslarım :) mektup başlangıcı gibi oldu :) neyse umarım hepiniz iyisinizdir uzun zamandır yazamıyordum biraz geçmişi okudum hersey yolundaymıs çok sevindim hasta olan arkadaşlarım çok geçmiş olsun kendinize dikkat edin ya size birsey sorucam bebeğinizin hareketleri dışarıdan bakıldığında görülebiliomu ?

olcak olcak merak etme canııımmmmm oho sen bi beni göreyein ilk başlarda kaç hafta bekledim ben :KK1:

heeeeh aynen öyle :KK34:

tamam canım ekliyorum..dediğin gibi,doğumlar bi gerçekleşsin yana sütun ekleri doğum şekilllerini falan..

oluyo canım,evet..bendede geçen ay içinde çok olmuştu,bide böyle boğazım yanıyo gibi falan oluyordu..çok feci

Listede bende yokum benide eklermisin ikinci bebeğim erkek adı eymen beklenen dogum tarihi 29 Haziran istanbuldan katılıyorum yas 30

X