2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Ay ben baska birsey yazmsk icin girmistim cilegin alintisini gordum konu baska yere gitti.
Dicektim ki:demin bebegimin bir suredir hareket etmedigini farkettim.is arkadasimla birlukte karnimi ellemeye basladik ben de kiziim kizim uyuyor musun neden hareket etmiyorsun diye konustum bir sure.tam vazgeciyordum ki gum gum iki tekme birden sag tarafimdan yedim beklemedigim icin kendim de guldum is arkadaşım cok guldu..kizim hemen cevap verdi annesinin kuzusu.yesin annesi onu kurban olsun

evet isimli yapcam cnm.. Hatta ben evdeki keçeden deneyip yaptım burdada paylaşmıştım görmedin mi? YaPılışı kolaymı diye evde denedim baya kolay oldu.. Dur bak yine yükliyim..

Eki Görüntüle 999938

çok güzel olmuş canım. eline sağlık :) ben de bi arkadaşta aşağıdakine benzer bişi gördüm. belki yapıcam bende :KK34:

$z_47ctfg73tbpt718e8hnrj5.jpg

Daha bu sabah ayni seyi dusunuyordum.sabah kalkip otobuste veya iste buraya yaziyorum aklimin bir kosesinde hep burasi var.yazamasam bile sayfalari okuyorum. Kim ne yapmis haberler ne ne olmus diye.bazen haftasonu buraya giremeyen yada kontrillere giden hastanede yatan arkadaslar oluyor hele hastalik veya kritik bir durum varsa .aklimda o kisi oluyor mesela yesil erigin ve gurbet in bebeginin bobrek durumu.cilegin bebisinin kalbi.cankatrenin oglunun rahatsizligi .cannin kafasina takilan endiseleri.Alusverise giden pufpuf fu merak ediyorum istedigini aldi mi.plesibit yeni kiyafet aldi mi:)
Simage in is durumu ne oldu.ben hayatim boyunca neye katildiysam ruhuma kadar ona kendimi katmisimdir hep akrep burcuyumya hislerimbher seyim.sabah yeni bir mevsim heyecani vardi icimde ama haziranda artik tek tuk girecegimizi bebislerimizden kafamizi kaldiramiyacagimizi dusundum.bu hem uzdu hem bebegimizin olacagi gercegi nedeniyle de mutlu etti.zamanla biz de azalicaz haziran 2013 anneleri bu topige girdiginde ne hissediyorsa onu hissedicez.2015 haziran annelerinin yeri olacak burasi zamanla.huzunlendim.sonra yine aklima geldi. Madem hersey bir sure o zaman bu bir sureyi en guzel sekilde degerlendirelim.Bebeklerimizin ve bizi birbirimize baglayan bu guzel duygunun tadina varalim.

çok güzel ifade etmişsin canım ağzına sağlık..doğru söylüyorsun..

Ay ben baska birsey yazmsk icin girmistim cilegin alintisini gordum konu baska yere gitti.
Dicektim ki:demin bebegimin bir suredir hareket etmedigini farkettim.is arkadasimla birlukte karnimi ellemeye basladik ben de kiziim kizim uyuyor musun neden hareket etmiyorsun diye konustum bir sure.tam vazgeciyordum ki gum gum iki tekme birden sag tarafimdan yedim beklemedigim icin kendim de guldum is arkadaşım cok guldu..kizim hemen cevap verdi annesinin kuzusu.yesin annesi onu kurban olsun

:)) kuzucuk anne sözü dinlicek tekme istedin tekme atmış..çok komik oluyor ..ben tekme attığımda yüzümde hemen koca bir gülümse oluyor....can onlar cannn...:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

biliyormusunuz bugün böyle dedim ki kendi kendime..herşeyimi paylaşıyorum sizlerle..bebeğimin durumu özel hayatım iş hayatım olsun...aynen sizlerde paylaşıyorsunuz...
doğumlar olacak ve ve ben sizlerin yavrularınızı göremicem..ve sizde..sizin yavrularınız sanki benim yavrummuş yeğenimmiş gibi mutluluğunuzuda üzüntünüzüde paylaşıyorum ve çok yüreğimde hissediyorum..ama yabancı olucaz yavrularla....halbuki bütün gelişim sürecini biliyoruz..ne bileyim saçmalıyorum belki bugün duygusal tarafımdan kalktım sanırsam...ama çok isteridm mevlütlerinize gelebileyim küçük bir hediye olsa alabileyim..neyse öyle işte..yeterki gönülller bir olsun dimi.....
sizi ve yavrularınızı seviyorum bacılar..
:KK54:

Çileğim var ya sen cannsın cann
öyle samimi öyle içten öyle güzel yazmışsın ve benim öyle hoşuma gitti ki...
şimdi burda olsan sana sımsıkı sarılır şapır şupur öperdim o derece:KK52: (Hastayım ama artık bulaştırma aşamasını geçmişimdir herhalde idare ediver) kendimi elmira diye bi çizgifilm karakteri vardı onun gibi hissettim:KK52::KK52:
Her şeyde var bir hayır ama iyi ki Haziran annesi olmuşum dedim şu anda:KK16:

Hahahahahhha bu kadar tesadüf olur bir de
senin bitiş cümleyle benim başlama cümlem aynı olmuşşş çilekkk:KK52::KK52:

Son düzenleme:
Daha bu sabah ayni seyi dusunuyordum.sabah kalkip otobuste veya iste buraya yaziyorum aklimin bir kosesinde hep burasi var.yazamasam bile sayfalari okuyorum. Kim ne yapmis haberler ne ne olmus diye.bazen haftasonu buraya giremeyen yada kontrillere giden hastanede yatan arkadaslar oluyor hele hastalik veya kritik bir durum varsa .aklimda o kisi oluyor mesela yesil erigin ve gurbet in bebeginin bobrek durumu.cilegin bebisinin kalbi.cankatrenin oglunun rahatsizligi .cannin kafasina takilan endiseleri.

Alusverise giden pufpuf fu merak ediyorum istedigini aldi mi.plesibit yeni kiyafet aldi mi:)
Simage in is durumu ne oldu.ben hayatim boyunca neye katildiysam ruhuma kadar ona kendimi katmisimdir hep akrep burcuyumya hislerimbher seyim.sabah yeni bir mevsim heyecani vardi icimde ama haziranda artik tek tuk girecegimizi bebislerimizden kafamizi kaldiramiyacagimizi dusundum.bu hem uzdu hem bebegimizin olacagi gercegi nedeniyle de mutlu etti.zamanla biz de azalicaz haziran 2013 anneleri bu topige girdiginde ne hissediyorsa onu hissedicez.2015 haziran annelerinin yeri olacak burasi zamanla.huzunlendim.sonra yine aklima geldi. Madem hersey bir sure o zaman bu bir sureyi en guzel sekilde degerlendirelim.Bebeklerimizin ve bizi birbirimize baglayan bu guzel duygunun tadina varalim.

ahh mujjum sen de mi akrepsin.. :KK52::KK52::KK52: bu duygular insanı sürekli bi yerlere sürüklüyo. vallahi evimde internetim yok ve iş yerine geldiğimde ilk açtığım yer burası oluyo ve direk acaba kızlar naapmış diye hevesle okumaya başlıyorum. bilgiler paylaşılıyor. kendi arkadaşlarımla bu kadar şeyi paylaşamıyorum hamile olmadıkları için ama burda hem bebişim tepiş sevincini hem de duygusal iniş çıkışlarımı an be an kendileri de yaşayan bir sürü arkadaşım var.. :KK52::KK52::KK52::KK52:

oy benim kızım da öyle ama babası geldi mi yok tık demiyo. babası kızım küstünmü bana diyo beeelki lütfederse bi miniş tepişcik yapıyo. hoş 2 gündür annesinin de kendisinin de keyfi yok hem o az hareket ediyo hem de anasının sürekli bi kendisini halsiz ve şiş hissetmesi var. gece de kasılıyorum bir de karnımda kasılma oluyo bazen ama öyle sık değil bazen.. pazartesi görüş günümüz sabredeyim diyorum öyle yuvarlanıp gidiyoruz :KK53::KK53::KK53::KK53:

Daha bu sabah ayni seyi dusunuyordum.sabah kalkip otobuste veya iste buraya yaziyorum aklimin bir kosesinde hep burasi var.yazamasam bile sayfalari okuyorum. Kim ne yapmis haberler ne ne olmus diye.bazen haftasonu buraya giremeyen yada kontrillere giden hastanede yatan arkadaslar oluyor hele hastalik veya kritik bir durum varsa .aklimda o kisi oluyor mesela yesil erigin ve gurbet in bebeginin bobrek durumu.cilegin bebisinin kalbi.cankatrenin oglunun rahatsizligi .cannin kafasina takilan endiseleri.

Alusverise giden pufpuf fu merak ediyorum istedigini aldi mi.plesibit yeni kiyafet aldi mi:)

Canim mujjum ne guzel dokmussun sende duygularini. Bende bebekler olunca grubumuzun dagilacagini dusunuyorum ve uzuluyorum dogumlardan sonra yeni bi topik acsak hic bir yere gitmek yok diye:KK1: orada bulussak yine ne guzel olur

Çileğim var ya sen cannsın cann
öyle samimi öyle içten öyle güzel yazmışsın ve benim öyle hoşuma gitti ki...
şimdi burda olsan sana sımsıkı sarılır şapır şupur öperdim o derece:KK52: (Hastayım ama artık bulaştırma aşamasını geçmişimdir herhalde idare ediver) kendimi elmira diye bi çizgifilm karakteri vardı onun gibi hissettim:KK52::KK52:
Her şeyde var bir hayır ama iyi ki Haziran annesi olmuşum dedim şu anda:KK16:

Hayir tatlimm yanlisin var 'cann' benim ben:KK52::KK52:

biliyormusunuz bugün böyle dedim ki kendi kendime..herşeyimi paylaşıyorum sizlerle..bebeğimin durumu özel hayatım iş hayatım olsun...aynen sizlerde paylaşıyorsunuz...
doğumlar olacak ve ve ben sizlerin yavrularınızı göremicem..ve sizde..sizin yavrularınız sanki benim yavrummuş yeğenimmiş gibi mutluluğunuzuda üzüntünüzüde paylaşıyorum ve çok yüreğimde hissediyorum..ama yabancı olucaz yavrularla....halbuki bütün gelişim sürecini biliyoruz..ne bileyim saçmalıyorum belki bugün duygusal tarafımdan kalktım sanırsam...ama çok isteridm mevlütlerinize gelebileyim küçük bir hediye olsa alabileyim..neyse öyle işte..yeterki gönülller bir olsun dimi.....

çilekcim öncelikle eşine geçmiş olsun canım endişelerinde haklısın zamanlama biraz ters olmuş ama stres yapma inşallah herşey gönlünce olur senin o kadar güzel bir yüreğin var ki eminim Allah herşeyi gönlüne göre verir ben de burada arkadaşlarımda bir problem olduğunda üzülüyorum ve bütün kalbimle dua ediyorum kendime dua eder gibi ben de arkadaşlığa ve dostluğa çok önem veren bir insanım zor alışırım insanlara ama alışınca da bir daha kolay kolay bırakmam ve sizlere çok alıştım bir yere gideyim buradan uzak kalayım acaba bugün ne oldu ne bitti diye merak ediyorum çok güzel paylaşımlarımız oluyor ben de sizleri çok seviyorum her ne kadar birbirimizi göremeyecek olsak da biliyorum ki kalplerimiz bir

kızlar önümüzdeki hafta ayın 6 sında doktora gideceğim kızımı göreceğim geçen ay gittiğimde benim utangaç kızım göstermedi yüzünü hiçbir şey anlamadım ve bu kontrolümü sabırsızlıkla bekliyorum onu çok özledim haftaya başka kimler gidecek merak ettim

Bankaya gittim geldim döktürmüşsünüz yine... Çilekcim bende aynı duyguları paylaşıyorum. gece uyansam bile aklımda burası var.. İnşallah hepimiz sağlıkla ve sağlıcakla kucaklarımıza alırız bebişlerimizi... güzel yürekli arkadaşım....:13::KK19::KK19::118::118:

kızlar önümüzdeki hafta ayın 6 sında doktora gideceğim kızımı göreceğim geçen ay gittiğimde benim utangaç kızım göstermedi yüzünü hiçbir şey anlamadım ve bu kontrolümü sabırsızlıkla bekliyorum onu çok özledim haftaya başka kimler gidecek merak ettim
benimde kontrolüm pzartesi merak ediorum bnde kuzumu büyümüşmü bakalım:KK49:

Hangi hapi kullaniyosun ac mi tok mu. Bende de kansizlik cikti goz altlarim coktu. Bende kullaniyorum ama gunde 1 defa

kızlar bnde kan ilacı ferro mu ne kapsül o var içemiyorum onun yerıne kaşığa dökmeli bı tane şurup var ufak bişey onu yazdrcm o midemi bulandırmıyor

X