2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

bende 6-7 kilo civarı aldım 24+4'teyim.Ama o kadar kilo nerde bilmiyorum sanırım göbeğim çok şişti benim

Selam canım ben de öyle hissediyorum 24 haftadayım 6 kilo aldım nasıl olduğunu da anlamadım :) ama olsun çok güzel bir sebebimiz var napalım şak diye veririz evelallah. Her gün posta gazetesinde şeyda coşkun yazıyor ve dşyet veriyor. Ben de onları kaydediyorum doğumdan sonra yapmak üzere :)))

Kızlar bugun yaptığım tüm tavsiyelerinden olumlu sonuç aldığım ibrahim saraçoğlu atv de zahide ile yetiş hayata programında sezeryan ile ilgili bir şeyler anlattı. Ben yazıp yanlış anlaşılmak istemem ama izlemenizi çok isterim, çok hayati şeyler söyledi ...

Bu durum bende de var hiç kan gelmedi ama bi dışa doğruluk var... Ben bitaz aşagıda tasıyorum ondan diye yorumladım...

Bu durum bende de var hiç kan gelmedi ama bi dışa doğruluk var... Ben bitaz aşagıda tasıyorum ondan diye yorumladım...

canım bende sanki vajina varis ( vulva varis) olarak düşündüm. dudaklardan sadece bir tanesinde iki üç tane damar şişkinliği gibi. doktora sordunmu sen. :26::26:

canım bende sanki vajina varis ( vulva varis) olarak düşündüm. dudaklardan sadece bir tanesinde iki üç tane damar şişkinliği gibi. doktora sordunmu sen. :26::26:

Yok bende damar şişliği gibi değil de dışarı doğruluk var... Henüz sormadım alttan muayeneden nefret ediyorum da

Uzun zamandır girmediğim için takip edemedim ama çok merak ediyorummmmm pufpuffcummm sen artık hissediyorsundur efenin tekmişlerini di miiiiii??????

Kizlar selam.
onerilerinize ihtiyacim var.
Kurutma makinasi almayi dusunuyorum. Malum bebis kiyafetleri cok sk yikanip hemen kurusun istiyorum. Aslinda birazda camasir asip kurutmaktan biktim.
Sizler ne marka kullaniosunuz neyi onerirsiniz ozellik olarak. :44:

Ben Siemens kullanıyorum. Cok da memnunum. Baya özelliği var.
26+4 3-4 kg. aç tok değişiyor

bende 6-7 kilo civarı aldım 24+4'teyim.Ama o kadar kilo nerde bilmiyorum sanırım göbeğim çok şişti benim

Kızlar siz iyi gidiyorsunuz. Bende biraz fazlalık var.Cok aldım bir ayda.

Aynen ben de alıcam...bakalım ne öneriler gelecek... Electolux için bir hayli iyş diyorlar ama bilemiyorum tabii kullanıcı tavsiyeleri önemli

Ben de özenli davranıyorum doğrusu... r

Hayirli aksamlar bacilarimmm
Bugun esimle gittik acile...
Kan tahlillerim falan tekrar yeniden yapildi....
Sonuc tertemiz idrarda oyle.....
Gerisin geri eve gonderdi doktor....
Serum verirler diye dusunmustum halbuki sabahtandir kusuyordum cunku ama vermediler....
Tansiyonumu soyledim bir hafta duzenli olcum yap dedi...
Simdilerde 9/13 cikti ve siddetli bas agrim var....
Gebelik zehirlenmesi yasayabilirsin dikkatli ol dedi....
Sonuc olarak cok sukur simdilik hersey yolunda gorunuyor
Yarin kacta kalkarim Allah ( c.c.) bilir....
Opuyorum hepinizi

merhaba kızlar balık hapı kullananlar varmı ? varsa hangi marka yı kullandıklarını yanı ilacın adını yazarmısınız ?

Canim oh ya valla sevindim tahlillerinin iyi cikmasina.
Bi sikinti olsa tahlillerde cikardi.sen tansiyonunu takip et
sebebi cikar umarim.ailenizde tansiyon hastasi varmi?
Cok cok gecmis olsun.

Son düzenleme:
hoşbulduk teyzeler bizde iyiz minişi büyütüyoruz inşallah...sizlerin minişleri nasıl

Ayy beni duguladirdin ya gozden yas digince benimde gozlerim doldu cnm:))

Cnm ben seni anliyorum ama bence simdi etrafinda bu kadar insan varken olsun amilyatini inan bana dogumda dahada ihtiyacin olucak tatlm ozamana kadarda ayaklanir zatan allahin izniyle dogumdan sonra olursa hem onunla hem bebisle ilgilemek zorunda kalirsin bu seni cok zorlar cnm buda benim dusuncem tabi en iyisini sen bilirsin tatli optum hem seni hemde bebisini iyi geceler:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…