2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Aynen canım bizden çok korkuyorlar valla, onlar taşısaydı kaprislerinden geçilmezdi kesinn

Kizlar malum seker yuklemem canimi sikmisti tokluk 145 cikmisti
..drumla gorustum sinirda dedi testi tekrarlamadi 100 luk yada 75 lik.yediklerine dikkat et yeter dedi...b3nimde biraz moralim duzeldi..cogu dr hemen 100 luk.istemis...takip ederiz dedi ozellikle sordum yaptirayim mi diye...bide hastanenin makinesinden bile degisebilirmis...zat3n bu degerle.en fazla yediklerine dikkat et derler dedi bi cok.arkadas...ben pilav makarna tatki yemem..cok killo.almadim bebek desem cok.iri degil.haftasinda nasil bu deger cikti anlamadim ailmizde seker yok....rabbim.caresiz dert vermesin bunada sukur sanirim bu ara annemin yaninda kacirdim biraz...aman test yapacak arkadaslar 2 3 gun oncesinde yediklerinize dikkat edin ben aksam.bile salak gibi cikolata yedimm...

gözünaydın arkadaşımmmmmmm....aynen bak ne güzel demişsin birgün önce yediklerimize dikkat etmek gerek diye..ben o hafta hep biryerlere yemeğe davetliydim bir gün ablam bir gün kardeşim bir gün kayınvalidem..haliyle onlarda özenip yapıyorlar..yedimde yemiştim o hafta..sonradan doktorumla konuşunca rahatlamıştım bende..demekki strese gerek yok..tekrar gözünaydın..

bilmem arkadaşım belki kötü bişe demek istememiştir ama benm duygusallığımdır belki

Aynen canım bizden çok korkuyorlar valla, onlar taşısaydı kaprislerinden geçilmezdi kesinn

Aynennn. Hic nazim niyazim yok. Benimkinin aci esigi cokk dusuk. Bir hasta olsun kaprisinden gecilmiyor cekilmiyor.. evlenirken kan tahlinine gittik sekilden sekile girdi olddu bitti :)) ben gulmekten bi hal oldum.. bende ne zaman kontrole gitsem 2 3 tup kan aliyolar. Gecen hafta hast yattim kollarim delik desik oldu damar yolu acmaktan..
Allah bu yuzden dogumu bize vermis demekki. Kocislere kalsa ömrümüzu yerlerdii

Canim benim esimde futbol sevdasi yuzunden capraz baglarindan ameliyat oldu nisanlanmadan once. Hala bile cok ayakta durdugunda agrisi oluyo. Kolay bisey degil diye biliyorum. Belki esin agrisini yansitmamisdir sana. Ayrica kafanda bu kadar buyutme bence esinle paylas dusuncelerini tabi yanlis anlasilmadan. Ona fikrini sor bakalim ne diyecek belkide agrisi vardir gercekten. Sonucta o da seni bebegini sikintiya sokmak istemez
Kızlar hepınıze selamlar...aranıza yenı katıldım allahın ıznıyle benım de bır kızım olcak , 24. Haftam bıtıyo..sızlerın yazdıklarınız hep okuyordum ama yazmak bugune kısmetmıs

Aramiza hosgeldin canim

haklısınız cancanıııım...bakalım yaşayıp göreceğiz...ilginiz desteğiniz cevaplarınız için ayrı ayrı hepinize teşekkür ederim...yanımda olduğunuzu bilmek çok güzel..

benim mesai bitmek üzere toparlayım yavaştan işleri..hepinize güzel huzurlu geceler olsun...bebeklerimize kavuşacağımız günlerden 1 gün daha eksildi....
.

Canlaaaarrr bugun kontrolumuz vardi biliyorsunuz. Guzel haberlerle geldik cok sukur oglusum tam haftasiyla uyumlu ama guzel bir poz yakalayamadik yine
Hani hareketlerini cok asagida hissediyorum demistim ya meger kafasi kaburgalarimin orda ayaklarida asagidaymis tekmeleri asagidan yiyormusum bu arada ayrintili usg yi sordum iyice. Sikinti gormedikce yonlendirmiyormus ben her geldiginde bakiyorum zaten dedi. Veeee 64 ten 62 ye dusmustum suan 66 yim. Simdi ben 2 kg mu almus oluyorum 4 kgmu almis oluyorum

gözünaydın cancannnımmm..yani en son gittiğinde 62 isen ve şimdi 66 isen birazcık 4 kilo almış gibiyiz...ama toplamda tabi 2 kilo aldın 2 kilo verdin ordan yırtıyorsun canım..yarasın kuzuna...kuzuna loplop et olsun o kilolar..tabii sağlıklı sağlıklı :)

Son düzenleme:
Birsey daha... benim goz altlarim coktu hamile kaldiktan sonra. Simdiye kadar kalsiyum magnezyum ve kan hapi kullaniyordum bide vitamin yazalim dedi. Elevit yazmisti decavit alsam olur mu dedim olur dedi dogru yapmisim dimi kizlar

Sagol cilegim opuyorum seni

bilmem arkadaşım belki kötü bişe demek istememiştir ama benm duygusallığımdır belki

Senin duygusallığın canım merak etme sende bütün hamişler gibi çok tatlısın eminim

Öyleler maalesef.Aman aman bende onu çekeceğime oğluşumu çekerim daha iyi

canıme ger doktor acil ameliyat olmalı diyorsa yapcak bişey yok.ama acil bi durum değilse bu anlattıgın sen bencliik etmiş olmazsın eşin bencillik etmiş olur.ünkü asıl bundan sonra eşlerimize ihtiyacımız var.onun sana yardımcı olması gerekirken sen ona yardım etmek zorunda kalıcaksın ki yapabilir misin o da kesin değil.artık agırlaşıyoruz.ameliyat bu ne zaman iyileşeceği belli olmaz.bence güzel güzel konuşmalısın ikna etmelisin

Canim cok sevindim guzel haberlerle gelmene bana da moral oldu daha bugun gorebildim hastayim iki gundur cok,fena rapor aldim evde yatiyorum sayfalardan bihaberim hayirlisi ile haziran gelsin istiyorum artik saglikla bebislerimizi kucagimiza alalim :2:

öncelikle cok cıddı bı rahatsızlık yasıyorsa yapacak bırsey yok Allah beterınden saklasın. ama acıl bı durum yoksa beklenebılır tabı. en dogal hakkımız olarak bu surecı yanlız gecırmek ıstemeyız sen cok haklısın . ama bı de su var eger ısrarla amelıyat olacam dıyorsa bırak olsun yoksa dogum sonrası ıkı cocuga bakarsın :) herseyın hayırlısı. bence konus ve sonra akısına bırak

kızlar öğlene kadar hastanedeydım. 100luk yuklemem yapıldı. açken kan alındı sonra saat bası 2 kez alındı yanı toplamda 3 kez kan verdım. 3. verısımde doktora sordular eger doktor gereklı gorurse 4. alınıyormus bende gereklı gormedıler. aclık 95 1.saat164 2.saat 102 cıkmıs. doktor bı sorun yok dedı ayrıca dıger tahlıllerıme de baktı. t3 ve t4 dusuktu bılıyosunuz. sorun yaratmaz dedı. p.tesi endokrın uzmanım bakacak dedım ıyı olur dedı ılac baslatırsada kullan dedı bı sorun olmaz ama normal degerlere ulasırsa daha ıyı olur dedı moralım duzeldı. p.tesi endokrınle de goruseyım anlatırım .

canim cok gecmis olsun...hic sikmayalim canimizi..yavrularimiz stres yasamasin...Hayirlisiyla alcaz kucagimiza kuzucuklarimizi....

Yok canım daha neler! Sen kendini niye sucluyorsun? Hamilelere insanların merhameti, ilgisi daha çok olur. Dedigin kisi sana küfür ettiğine göre insanlıktan yoksun. Ayrıca en iyi anne bebeğini düşünen annedir. Sen de bebegin için takma kafana hiç bir şeyi
Bence eveeeet Cok heyecanlısındır sen şimdi. Birkaç gün beklemek en garanti yol ama
Nazar canım. Bana da sürekli aynı şeyi söylüyorlar sadece göbek çıkmış biraz, kilo bile almamışım falan filan.Ne zaman dönsem karnım catlayacak gibi oluyor. Nas felak okumalı
KIZLAR mart anneleri doğum yapmaya başlamış onlarda doğum hikayesi paylaşıyor bizimde mayısta gelmeye başlar haberlerimiz heralde
içimde bi his var ben 7 aylık dogurucam gibi hadi hayırlısı bakalım
Kız sus deme öyle! Çekme kendine. Hayırlı zamanda gelecek bebislerimiz inşallah
slmmm kızlarrrr nasılsınııızz..... bebişlerinz nasıllll....
Kendi adıma iyiyim canım, oğlum da iyi. Sen nasılsın bakalım?
Slm kızlar biz kızımla biraz sonra ikinci doz tetenoz aşısını vurulmaya gidicez inşallah kolum çok ağrımaz
Geçmiş olsun umarım acı, sızı yoktur.

Olsun canım bebeğin iyi ya sen ona bak. Can sıkıyor doktorlar çoğu zaman. Bebeğin ne guzel kocaman olmuş. Allah sağlık versin

tam hayalim işte..yaşasın sezeryan
Çok güldüm kız sana. Herkes sezaryen olup geliyormuş bir tek sen normal dogum yapıyormuşsun ne komik olur ama
Oooo mantıklı, güzel bir uygulama. Umarım buralarda da olur.

Canım herkes yazmış zaten ama, ben de olsam senin gibi düşünürdüm. Daha önceden yaptırsaymış sen de böyle düşünmezdin degil mi? Zamana bırak hemen bir iki gün içinde olacak değil herhalde. Hergün biraz biraz soylenirsin eşin de sizin için ve kendi için en mantıklı yolu seçecektir zaten.

Kızlar, canlar, güzel anneler nasılsınız bakalım bugün? Ben kilolarımızı merak ediyorum. Neden derseniz çok kilo aldım ve moralim bozuk bu aralar o yüzden. Her yerim şişmiş gibi hissediyorum:-( Bu sbeple herkes haftasını ve kac kilo aldığını yazsın da bir bakalım ne durumdayız. Ben telden girdigim için haftalarınızı göremiyorum yalnız aklınızda bulunsun. Hadi bakalım ben başlıyorum; 23+3 hafta 6.5 kilo:'(

26+4 3-4 kg. aç tok değişiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…