2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Ilk dozda hiç açımamıştı ama bu kez ağrım var inşallah yarına geçer

Canım benimde ilk dozda hiç bişe olmamıştı bu kez biraz ağrım var inşallah yarına kadar geçer

Kızlar eşimle şakalaşırken dirseği sert bir şekilde karnıma geldi acıdı azcık ama bi sorun yok.Sonra ben eşime biraz duygu sömürüsü yaptım,şimdi oğluşumuz korktu çekildi bir kenara korkudan titriyordur dedim,baba dövme beni diye ağlıyodur belkide dedim Bir baktım eşimin gözlerinden yaşlar süzülüyor ilk defa onu ağlarken gördüm,evlat nasıl birşey yaa eşimi bile ağlattı,sonra o ağlayınca ben hem gülüp hem ağladım akşam akşam kafayı yemiş gibiyiz evde biri gelse rezillik

ay kızzz alemsin yav.. Yorumunu okurken önce korktum sonra rahatladım sonra güldüm ardından üzüldüm falan aaay saçma sapan hale girdim 2 dk'da

erkekleri daha çok etkilio bu hamilelik yaa

valla canım nerden geldiğini bakıp görmeden anlayamazsın ki.. Aynayla bile zor farkedersin kendin.. Ama ben olsam doktora sorardım heralde
:26:

bende çok duygusalım arkadaşlar yaa eşimle düğün dvd sini izlioduk nasıl zayıfmışsın hayatım dedi bi kötü oldum beni böle beğenmiomu acaba aklıma geldikçe gözlerim doluo bebişim benm için daa önemli tabiki ama öle demesi kalbimi kırdı

Sagol canim. . Seker testi ogleden sonra cikar dediler ama idrar tahlili de almislardi o pzt cikar deyince bende ikisini birden pzt aliyim dedim..birde bugun surekli basim döndü. Ee alisik miydim ben bu kadar tatliya inşallah iyi cikar da birde diyetke ugrasmayiz. Gerci diyet versede kocis munkun degil yaptirmaz :))

Canimmm sen bu sekilde pozitif ve guclu oldukca hep gulen olacaksın.goruceksun 3nuz adina en guzeli olacak. Kalbinin guzelligi yeter.
Canım benimde ilk dozda hiç bişe olmamıştı bu kez biraz ağrım var inşallah yarına kadar geçer
Ayy benim de acimiyordu fazla o zaman 2.de vuracak:)) amaan neyse ne .ates yapmasin da. Isterse acisin dogum ve regl sancisindan fazla olamaz ya.cekeriz 2 3 gun .

valla canım nerden geldiğini bakıp görmeden anlayamazsın ki.. Aynayla bile zor farkedersin kendin.. Ama ben olsam doktora sorardım heralde
:26:

aynayla baktım damar gibi şişlikler olduğunu gördüm başka bişey göremedim zaten pufpufum. biraz önce aradım doktorumu, peçeteyi silince mi geldi dedi evet dedim tahrişten falan olabilir dedi , ama eşimle uzunnnnnnn süredir bişey yapmıoz :26::26: kan durduyda sorun olduğunu düşünmüyorum ama yine de seni göreyim sen yarın gel bana dedi. :18:

ay kızzz alemsin yav.. Yorumunu okurken önce korktum sonra rahatladım sonra güldüm ardından üzüldüm falan aaay saçma sapan hale girdim 2 dk'da

Pufpuffcum birebir aynı duygular geçmiş burdan sanada :) şimdi triplerde beyimiz çok kötüsün dio

erkekleri daha çok etkilio bu hamilelik yaa

Sorma ben ağlasam aşkım ağlama der geçer,çocuğu için muslukları açtı beyfendi

Kızlar hepınıze selamlar...aranıza yenı katıldım allahın ıznıyle benım de bır kızım olcak , 24. Haftam bıtıyo..sızlerın yazdıklarınız hep okuyordum ama yazmak bugune kısmetmıs

:) nasıl şakalaşıyordunuz bakayım kız yazık nasıl üzülmüş :)) güleyim mi halinize ağlayımmı bende bilemedim :26: :)) hepsi birer anı işte..hayatımızı yaşanır kılan...

kıyamam sana ...her laflarına alınır üzülür olduk hormonlarımız ah hormonlaırmız...en güzel olduğumuz günlerdeyiz..yavrularımız büyüyor içimizde...herkese kısmet değil birtek bayanlara...Allah isteyen herkese versin..sen çok güzelsin bir melek taşıyorsun canım :)

Canım bende hamile birinin kadınsal özelliklerinin sadece bebekten ibaret olduğunu düşünürdüm ama eşim böyle çok tatlı oldun keşke hep hamile kalsan dio Farklı bir süreç tadını çıkar,hem bence hamilelik döneminde eşler birbirine daha çok bağlanıyor

Hay Allah iyiligini versin canim.. yazını okurken birkac duyguyu bir anda yasadim :) neyseki bir sey olmamış. Aslinda kocisler cok belli etmese de onlar da bizim kadar heyecanlilar.. bnm esim hamileligimden beri yatakta elini belime dogru koyamiyor. Bebege zarar gelir düşüncesiyle. . Hosuma da gitmiyor degil :)
Rabbim bebislerimizi korusunnn.

Kızlar hepınıze selamlar...aranıza yenı katıldım allahın ıznıyle benım de bır kızım olcak , 24. Haftam bıtıyo..sızlerın yazdıklarınız hep okuyordum ama yazmak bugune kısmetmıs

hoşgeldin canım..deneyimlerini mutluluğunu endişelerini bizimle paylaşmanı bekliyoruz...kızçende sende hoşgeldiniz

Son düzenleme:

Çileğim yaramazlık diil :26: normal şakalaşma biz böyle baya birbirimize tekvando judo falan yaparız evde bebek olunca durulduk Aynen canım eşimi ilk defa ağlarken gördüğüm an..oğluma anlatırım ilerde dalga geçeriz babayla

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…