2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
O zaman sen sadece bebegini dusuneceksin gerisi de viz gelecek tiris gececek.Herkes eninde sonunda senin hakliligini anlayacak.

Gecmis olsun canim demek ki anneler hisseder lafi dogruymus.Seningibi duyarli annesi varken yavrusuna bir sey olmaz zaten.Allah korusun onları. Bizlere bagislasin.

İkinci doz acitmiyor diyor burdaki çoğu arkadas senin de oyle olur insallah. Benim de var haftaya bakalım gorucez

Ilk dozda hiç açımamıştı ama bu kez ağrım var inşallah yarına geçer

hiç önemli değil canım benim..su karıştır iç dedi çok canın isterse :) ne anlamı kalıcaksa :):nazar:

selam canımmmm biz iyiyiz meleğimle ...siz nasılsınız..kuzun nasıl...:emir_bebek:

inşallah canım..benim ilkdozda sıkıntı olmadı hiç ama dün vuruldum 2.dozu biraz halsizlik bitkinlik ve sızı yaptı ama normal dedi ebe hanım.....:KK34:

aynen canım küvezde kalıyor..hastane köşelerinde gerçekten zor oluyor Allahtan hayırlısı tabiide inşallah hepimizin melekleri zamanında gününde doğsun...
:KK16::KK16:

ben sadece geceleri hareket ediyor dediğim meleğim gündüz gece hiç dinlemiyor artık... çok güzel bir duygu..dün gece düşündüm özlicem bugünleride dedim..çok özel bir duygu..:KK31::KK31:

Allah sağlıcakla kucağına almak nasip etsin..hepimizin ....canım benim başınsağolsun..:KK16:

aynen özlicez..çok özel bir duygu aynı emzirme gibi..sadece sen ve meleğin ikinizin arasındaki bir bağ...gebelikte endişelerimizide özlicez kesin..ama yanımda uyuduğunu görmek istiyorum...:emir_bebek:

selam esmerimmmm...sen nasılsın..bizler iyiyiz işte bildiğin gibi :) büyütüyoruz göbişleri duruyoruz :):KK51:

bende normal istiyorum..kimi sorsam sezeryan olmuş..inşallah normal yapabilirim tabii hayırlısı oysa....özel hastanelerin doktorların işine geliyor sezeryan..:KK47:.

Canım benimde ilk dozda hiç bişe olmamıştı bu kez biraz ağrım var inşallah yarına kadar geçer

Kızlar eşimle şakalaşırken dirseği sert bir şekilde karnıma geldi acıdı azcık ama bi sorun yok.Sonra ben eşime biraz duygu sömürüsü yaptım,şimdi oğluşumuz korktu çekildi bir kenara korkudan titriyordur dedim,baba dövme beni diye ağlıyodur belkide dedim :KK1: :KK1: Bir baktım eşimin gözlerinden yaşlar süzülüyor ilk defa onu ağlarken gördüm,evlat nasıl birşey yaa eşimi bile ağlattı,sonra o ağlayınca ben hem gülüp hem ağladım akşam akşam kafayı yemiş gibiyiz evde biri gelse rezillik :KK52: :KK52:

Kızlar eşimle şakalaşırken dirseği sert bir şekilde karnıma geldi acıdı azcık ama bi sorun yok.Sonra ben eşime biraz duygu sömürüsü yaptım,şimdi oğluşumuz korktu çekildi bir kenara korkudan titriyordur dedim,baba dövme beni diye ağlıyodur belkide dedim :KK1: :KK1: Bir baktım eşimin gözlerinden yaşlar süzülüyor ilk defa onu ağlarken gördüm,evlat nasıl birşey yaa eşimi bile ağlattı,sonra o ağlayınca ben hem gülüp hem ağladım akşam akşam kafayı yemiş gibiyiz evde biri gelse rezillik :KK52: :KK52:

ay kızzz alemsin yav.. Yorumunu okurken önce korktum sonra rahatladım sonra güldüm ardından üzüldüm falan aaay saçma sapan hale girdim 2 dk'da :KK1:

:KK1:erkekleri daha çok etkilio bu hamilelik yaa:KK1:

nasılsınız güzel anneler. :) kızlar ya dün vajina :26: iç kısmımda dışarıya doğru şişmiş et ve dudak kısmındada damar damar şişkinlik olduğunu farkettim varis olduğunu düşünüyorum galiba :44:. gece de tuvalete çıktığımda hem peçete de hem elimde sanki biryerim kesilmiş gibi kan gördüm. tekrar sildim yine damla damla kan gördüm. sonra bir daha gelmedi. acaba o şişmiş olan yerden mi kan geldi yoksa içerden mi anlayamadım. kafama taktım. normaldir diye düşündüm. doktorada telefonda anlatmak istemedim.. ilk defa böyle bişey yaşadım. napsam bilemedim.:18::18:

valla canım nerden geldiğini bakıp görmeden anlayamazsın ki.. Aynayla bile zor farkedersin kendin.. Ama ben olsam doktora sorardım heralde
:26:

bende çok duygusalım arkadaşlar yaa eşimle düğün dvd sini izlioduk nasıl zayıfmışsın hayatım dedi bi kötü oldum beni böle beğenmiomu acaba aklıma geldikçe gözlerim doluo bebişim benm için daa önemli tabiki ama öle demesi kalbimi kırdı:KK19:

günaydın canım. hadi hayırlı olsun ayakta kalma otur bugün birazcık bulanacak maalesef. bende gün boyunca tokluk hissi yarattı ama tabi ben yine de zorladım kendimi aç kalmayayım diye. şeker yüklemesinden sonra da canım tatlı çekmezdi tatlı yemeye başladım :KK1::KK1: hayırlı haberlerle gelirsin inşallah canım...

Sagol canim. . Seker testi ogleden sonra cikar dediler ama idrar tahlili de almislardi o pzt cikar deyince bende ikisini birden pzt aliyim dedim..birde bugun surekli basim döndü. Ee alisik miydim ben bu kadar tatliya :KK52: inşallah iyi cikar da birde diyetke ugrasmayiz. Gerci diyet versede kocis munkun degil yaptirmaz :))

bende ne yaptığımı bilmiyorum ki..ben aslında tamamen içimde haklı olduğumu kabul etmiş ve sizdende onay almak için yazmış gibi davranıyorum kim ne yazsa birşey yazıyorum kendimi haklı çıkarmak adına.. saçmaladığımın farkındayım...hem tarafsız olun istiyorum hemde benim gibi düşünün istiyorum..

ne diyim..bilemedim..ben hayatımı bebeğe göre odakladığım için ondanda bekledim belki..aman hayırlısı olsun ..umarım eşim içinde bebeğim içinde hayırlısı olur..yoksa ben zorluklarla başedebilen biriyim ki ettimde..ünide olsun iş hayatında olsun özel hayatımda olsun..gerektiğinde sızlanmam naz yapmam giderim gelirim..ama kocam varkende niye yanlız yapayım diyorum..

iyiki varsınız..sizi seviyorum destekleriniz için çoookkk teşekkür ederim.
.:KK54::KK54:
Canimmm sen bu sekilde pozitif ve guclu oldukca hep gulen olacaksın.goruceksun 3nuz adina en guzeli olacak. Kalbinin guzelligi yeter.
Canım benimde ilk dozda hiç bişe olmamıştı bu kez biraz ağrım var inşallah yarına kadar geçer
Ayy benim de acimiyordu fazla o zaman 2.de vuracak:)) amaan neyse ne .ates yapmasin da. Isterse acisin dogum ve regl sancisindan fazla olamaz ya.cekeriz 2 3 gun .

valla canım nerden geldiğini bakıp görmeden anlayamazsın ki.. Aynayla bile zor farkedersin kendin.. Ama ben olsam doktora sorardım heralde
:26:

aynayla baktım damar gibi şişlikler olduğunu gördüm başka bişey göremedim zaten pufpufum. biraz önce aradım doktorumu, peçeteyi silince mi geldi dedi evet dedim tahrişten falan olabilir dedi , ama eşimle uzunnnnnnn süredir bişey yapmıoz :26::26: kan durduyda sorun olduğunu düşünmüyorum ama yine de seni göreyim sen yarın gel bana dedi. :18:

bakıcaz bakalım hayatım kararı o verecek..inşallah hakkımızda hayırlısı olur ..teşekkür ederim canım cvpladıığn için desteğin için...:KK54:

ben hemen doktorumu arardım senin yerinde olsam..enazından nereden geldiğini bilir ona göre tedbirimi alırdım ihmal etme bence..aramaktan çok git konuş görüş derim..sakın yanlış anlama strese sokmak heyecanlandırmak istemem seni ama ben kan deyince çok tedirgin oluyorum..gitmessen bile bir ara istersen canım..

aradım canım biraz önce doktoru, yarın gelmemi istedi. tedirgin olmayayım diye oyalıyorum kendimi. hayırlısıyla bişey yoktur inş. :18::18:

ay kızzz alemsin yav.. Yorumunu okurken önce korktum sonra rahatladım sonra güldüm ardından üzüldüm falan aaay saçma sapan hale girdim 2 dk'da :KK1:

Pufpuffcum birebir aynı duygular geçmiş burdan sanada :) şimdi triplerde beyimiz çok kötüsün dio :KK52:

:KK1:erkekleri daha çok etkilio bu hamilelik yaa:KK1:

Sorma ben ağlasam aşkım ağlama der geçer,çocuğu için muslukları açtı beyfendi :KK1:

Kızlar hepınıze selamlar...aranıza yenı katıldım allahın ıznıyle benım de bır kızım olcak , 24. Haftam bıtıyo..sızlerın yazdıklarınız hep okuyordum ama yazmak bugune kısmetmıs :KK66:

:) nasıl şakalaşıyordunuz bakayım :KK53: kız yazık nasıl üzülmüş :)) güleyim mi halinize ağlayımmı bende bilemedim :26: :)) hepsi birer anı işte..hayatımızı yaşanır kılan...

bende çok duygusalım arkadaşlar yaa eşimle düğün dvd sini izlioduk nasıl zayıfmışsın hayatım dedi bi kötü oldum beni böle beğenmiomu acaba aklıma geldikçe gözlerim doluo bebişim benm için daa önemli tabiki ama öle demesi kalbimi kırdı:KK19:

kıyamam sana ...her laflarına alınır üzülür olduk hormonlarımız ah hormonlaırmız...en güzel olduğumuz günlerdeyiz..yavrularımız büyüyor içimizde...herkese kısmet değil birtek bayanlara...Allah isteyen herkese versin..sen çok güzelsin bir melek taşıyorsun canım :)

Canım bende hamile birinin kadınsal özelliklerinin sadece bebekten ibaret olduğunu düşünürdüm ama eşim böyle çok tatlı oldun keşke hep hamile kalsan dio :KK52: Farklı bir süreç tadını çıkar,hem bence hamilelik döneminde eşler birbirine daha çok bağlanıyor :KK16:

Hay Allah iyiligini versin canim.. yazını okurken birkac duyguyu bir anda yasadim :) neyseki bir sey olmamış. Aslinda kocisler cok belli etmese de onlar da bizim kadar heyecanlilar.. bnm esim hamileligimden beri yatakta elini belime dogru koyamiyor. Bebege zarar gelir düşüncesiyle. . Hosuma da gitmiyor degil :)
Rabbim bebislerimizi korusunnn.

Kızlar hepınıze selamlar...aranıza yenı katıldım allahın ıznıyle benım de bır kızım olcak , 24. Haftam bıtıyo..sızlerın yazdıklarınız hep okuyordum ama yazmak bugune kısmetmıs :KK66:

hoşgeldin canım..deneyimlerini mutluluğunu endişelerini bizimle paylaşmanı bekliyoruz...kızçende sende hoşgeldiniz

aradım canım biraz önce doktoru, yarın gelmemi istedi. tedirgin olmayayım diye oyalıyorum kendimi. hayırlısıyla bişey yoktur inş. :18::18:

iyi yapmışsın canım..şimdi hiç strese girme...güzel bir müzik dinle al bir kitap oku yada aç tvde komik bişiler izle...eminim rahimle ilgili değil sorun..belki vajinandaki bölge şiştiği için çok incelmiştir kılcal damarlar ordan gelmiştir kan ..korkma..bebişini düşün :) stres yok..ama bizede haber ver lütfen..:KK16:

Son düzenleme:
:) nasıl şakalaşıyordunuz bakayım :KK53: kız yazık nasıl üzülmüş :)) güleyim mi halinize ağlayımmı bende bilemedim :26: :)) hepsi birer anı işte..hayatımızı yaşanır kılan...

kıyamam sana ...her laflarına alınır üzülür olduk hormonlarımız ah hormonlaırmız...en güzel olduğumuz günlerdeyiz..yavrularımız büyüyor içimizde...herkese kısmet değil birtek bayanlara...Allah isteyen herkese versin..sen çok güzelsin bir melek taşıyorsun canım :)

Çileğim yaramazlık diil :26: normal şakalaşma biz böyle baya birbirimize tekvando judo falan yaparız evde bebek olunca durulduk :KK1: Aynen canım eşimi ilk defa ağlarken gördüğüm an..oğluma anlatırım ilerde dalga geçeriz babayla :KK52: :KK52:

Son düzenleme:
X