2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Kızlar, canlar, güzel anneler nasılsınız bakalım bugün? Ben kilolarımızı merak ediyorum. Neden derseniz çok kilo aldım ve moralim bozuk bu aralar o yüzden. Her yerim şişmiş gibi hissediyorum:-( Bu sbeple herkes haftasını ve kac kilo aldığını yazsın da bir bakalım ne durumdayız. Ben telden girdigim için haftalarınızı göremiyorum yalnız aklınızda bulunsun. Hadi bakalım ben başlıyorum; 23+3 hafta 6.5 kilo:'(

bende 6-7 kilo civarı aldım 24+4'teyim.Ama o kadar kilo nerde bilmiyorum sanırım göbeğim çok şişti benim :KK1:

Canım dediğin gibiymiş akşam aldım hemen geçti...
Cips, sglbnt bence doktorunuza söyleyin sizde alabilirsiniz hem gebelik kategorisi A ve gerçekten iyi geliyor...

Geçmiş olsun tatlım, keza ben bi zararı oldugunu dusunmuyorum nerdeyse gördüğüm butun hamıleler kullanıyor

Kızlar, canlar, güzel anneler nasılsınız bakalım bugün? Ben kilolarımızı merak ediyorum. Neden derseniz çok kilo aldım ve moralim bozuk bu aralar o yüzden. Her yerim şişmiş gibi hissediyorum:-( Bu sbeple herkes haftasını ve kac kilo aldığını yazsın da bir bakalım ne durumdayız. Ben telden girdigim için haftalarınızı göremiyorum yalnız aklınızda bulunsun. Hadi bakalım ben başlıyorum; 23+3 hafta 6.5 kilo:'(

Selam canım ben de öyle hissediyorum 24 haftadayım 6 kilo aldım nasıl olduğunu da anlamadım :) ama olsun çok güzel bir sebebimiz var napalım şak diye veririz evelallah. Her gün posta gazetesinde şeyda coşkun yazıyor ve dşyet veriyor. Ben de onları kaydediyorum doğumdan sonra yapmak üzere :)))

Kızlar bugun yaptığım tüm tavsiyelerinden olumlu sonuç aldığım ibrahim saraçoğlu atv de zahide ile yetiş hayata programında sezeryan ile ilgili bir şeyler anlattı. Ben yazıp yanlış anlaşılmak istemem ama izlemenizi çok isterim, çok hayati şeyler söyledi ...

nasılsınız güzel anneler. :) kızlar ya dün vajina :26: iç kısmımda dışarıya doğru şişmiş et ve dudak kısmındada damar damar şişkinlik olduğunu farkettim varis olduğunu düşünüyorum galiba :44:. gece de tuvalete çıktığımda hem peçete de hem elimde sanki biryerim kesilmiş gibi kan gördüm. tekrar sildim yine damla damla kan gördüm. sonra bir daha gelmedi. acaba o şişmiş olan yerden mi kan geldi yoksa içerden mi anlayamadım. kafama taktım. normaldir diye düşündüm. doktorada telefonda anlatmak istemedim.. ilk defa böyle bişey yaşadım. napsam bilemedim.:18::18:

Bu durum bende de var hiç kan gelmedi ama bi dışa doğruluk var... Ben bitaz aşagıda tasıyorum ondan diye yorumladım...

Bu durum bende de var hiç kan gelmedi ama bi dışa doğruluk var... Ben bitaz aşagıda tasıyorum ondan diye yorumladım...

canım bende sanki vajina varis ( vulva varis) olarak düşündüm. dudaklardan sadece bir tanesinde iki üç tane damar şişkinliği gibi. doktora sordunmu sen. :26::26:

canım bende sanki vajina varis ( vulva varis) olarak düşündüm. dudaklardan sadece bir tanesinde iki üç tane damar şişkinliği gibi. doktora sordunmu sen. :26::26:

Yok bende damar şişliği gibi değil de dışarı doğruluk var... Henüz sormadım :KK43: alttan muayeneden nefret ediyorum da :KK43:

Uzun zamandır girmediğim için takip edemedim ama çok merak ediyorummmmm pufpuffcummm sen artık hissediyorsundur efenin tekmişlerini di miiiiii??????

Kizlar selam.
onerilerinize ihtiyacim var.
Kurutma makinasi almayi dusunuyorum. Malum bebis kiyafetleri cok sk yikanip hemen kurusun istiyorum. Aslinda birazda camasir asip kurutmaktan biktim.
Sizler ne marka kullaniosunuz neyi onerirsiniz ozellik olarak. :44:

Kizlar selam.
Kurutma makinasi almayi dusunuyorum. Malum bebis kiyafetleri cok sk yikanip hemen kurusun istiyorum. Aslinda birazda camasir asip kurutmaktan biktim.
Ben Siemens kullanıyorum. Cok da memnunum. Baya özelliği var.
26+4 3-4 kg. aç tok değişiyor

bende 6-7 kilo civarı aldım 24+4'teyim.Ama o kadar kilo nerde bilmiyorum sanırım göbeğim çok şişti benim :KK1:

Selam canım ben de öyle hissediyorum 24 haftadayım 6 kilo aldım nasıl olduğunu da anlamadım :) ama olsun çok güzel bir sebebimiz var napalım şak diye veririz evelallah. Her gün posta gazetesinde şeyda coşkun yazıyor ve dşyet veriyor. Ben de onları kaydediyorum doğumdan sonra yapmak üzere :)))
Kızlar siz iyi gidiyorsunuz. Bende biraz fazlalık var.Cok aldım bir ayda.

Kizlar selam.

Aynen ben de alıcam...bakalım ne öneriler gelecek... Electolux için bir hayli iyş diyorlar ama bilemiyorum tabii kullanıcı tavsiyeleri önemli

bende de aynısı oldu :KK1::KK1: şekerden sonra tatlıya saldırıyorum. normalde tatlıda midem bulanırdı şimdi her dk olsa yerim ama yemiyorum günde sadece 1 tatlı hakkımı kullanıyorum. yoksa gelsin kilolar. özellikle sütlü tatlılar yiyorum.:KK16::KK16:

Ben de özenli davranıyorum doğrusu... :KK66:r

Hayirli aksamlar bacilarimmm :KK16:
Bugun esimle gittik acile...
Kan tahlillerim falan tekrar yeniden yapildi....
Sonuc tertemiz idrarda oyle.....
Gerisin geri eve gonderdi doktor....
Serum verirler diye dusunmustum halbuki sabahtandir kusuyordum cunku ama vermediler....
Tansiyonumu soyledim bir hafta duzenli olcum yap dedi...
Simdilerde 9/13 cikti ve siddetli bas agrim var....
Gebelik zehirlenmesi yasayabilirsin dikkatli ol dedi....:KK5:
Sonuc olarak cok sukur simdilik hersey yolunda gorunuyor :KK16::KK42:
Yarin kacta kalkarim Allah ( c.c.) bilir....
Opuyorum hepinizi :KK54:

merhaba kızlar balık hapı kullananlar varmı ? varsa hangi marka yı kullandıklarını yanı ilacın adını yazarmısınız ?

Hayirli aksamlar bacilarimmm :KK16:
Bugun esimle gittik acile...
Kan tahlillerim falan tekrar yeniden yapildi....
Sonuc tertemiz idrarda oyle.....
Gerisin geri eve gonderdi doktor....
Serum verirler diye dusunmustum halbuki sabahtandir kusuyordum cunku ama vermediler....
Tansiyonumu soyledim bir hafta duzenli olcum yap dedi...
Simdilerde 9/13 cikti ve siddetli bas agrim var....
Gebelik zehirlenmesi yasayabilirsin dikkatli ol dedi....:KK5:
Sonuc olarak cok sukur simdilik hersey yolunda gorunuyor :KK16::KK42:
Yarin kacta kalkarim Allah ( c.c.) bilir....
Opuyorum hepinizi :KK54:

Canim oh ya valla sevindim tahlillerinin iyi cikmasina.
Bi sikinti olsa tahlillerde cikardi.sen tansiyonunu takip et
sebebi cikar umarim.ailenizde tansiyon hastasi varmi?
Cok cok gecmis olsun.

Son düzenleme:
hoşbulduk teyzeler bizde iyiz minişi büyütüyoruz inşallah...sizlerin minişleri nasıl:KK16::KK16::KK16:

Kızlar eşimle şakalaşırken dirseği sert bir şekilde karnıma geldi acıdı azcık ama bi sorun yok.Sonra ben eşime biraz duygu sömürüsü yaptım,şimdi oğluşumuz korktu çekildi bir kenara korkudan titriyordur dedim,baba dövme beni diye ağlıyodur belkide dedim :KK1: :KK1: Bir baktım eşimin gözlerinden yaşlar süzülüyor ilk defa onu ağlarken gördüm,evlat nasıl birşey yaa eşimi bile ağlattı,sonra o ağlayınca ben hem gülüp hem ağladım akşam akşam kafayı yemiş gibiyiz evde biri gelse rezillik :KK52: :KK52:

Ayy beni duguladirdin ya gozden yas digince benimde gozlerim doldu cnm:))

haklısınız cancanıııım...bakalım yaşayıp göreceğiz...ilginiz desteğiniz cevaplarınız için ayrı ayrı hepinize teşekkür ederim...yanımda olduğunuzu bilmek çok güzel..

benim mesai bitmek üzere toparlayım yavaştan işleri..hepinize güzel huzurlu geceler olsun...bebeklerimize kavuşacağımız günlerden 1 gün daha eksildi....
.:KK16::KK16::KK16::KK16:
Cnm ben seni anliyorum ama bence simdi etrafinda bu kadar insan varken olsun amilyatini inan bana dogumda dahada ihtiyacin olucak tatlm ozamana kadarda ayaklanir zatan allahin izniyle dogumdan sonra olursa hem onunla hem bebisle ilgilemek zorunda kalirsin bu seni cok zorlar cnm buda benim dusuncem tabi en iyisini sen bilirsin tatli optum hem seni hemde bebisini iyi geceler:))

X