2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

hoşgeldiiiiiiiinnnnnnnnn aramıza
ben şu ana dek 9 kilo aldım ama doktorum iyi gittiğimi söylüyor.. bende rahatım o yüzden

hoşgeldin canım 11 kilo aldımmm 26. Haftamda malesef ve daha ne kadar alcam bilmiyorum son aylarda kilo alımı durur diyolar ama bakalım görcez bundan fazlası olmasa keşke

hoşgeldinnnnn :) inşallah güzel çıkar senin sonuçlarında...nasılsa vericez diye takmıyorum artık kilo falan :)
öle mi canımmm şuan kaçtasın sennnn

64 ile başladım şuan 73,80 :) oda geçen hafta kesin 74 küsür olmuşumdur..

Bende de akıntı oluyor sarı renkli. 3 defa idrar kültürü yaptılar,2 defa tam idrar tahlili. Enf yok ama akıntı hala devam ediyor,hatta neme lazım diye vajinal fitil de verdiler enfeksiyon için ama nafile. Günlük ped kullanıyor, iç çamaşırımı sık sık değiştiriyor ve bol bol da su içiyorum. Ama bol su içmenin faydası oluyor sanki, ne zaman az su içmiş olsam akıntının renginin daha da sarardığını görüyorum.

tatlım peki şimdiki doktorlar niye 3buçuğu geçince sezeryana yönlendiriyorlarr. Seninkide tombiş -miş maşallah normal olmuş demekki olabiliyor

evet canım 3 buçuğu geçince sezeryan diyorlar ben açıkcası doğum esnasında çok zorlanmadım kuvvetli ıkınmalarla çıktı beni daha çok son aylarımda oğlumu taşımak yordu yürümekte zorluk çekiyordum neredeyse ikiz bebek taşımak gibi birşeydi benimkisi

kızlar yaptırdığım tahlilleri bugün doktoruma faksladım sonra aradı beni şeker normal kanım düşükmüş günde bir defa aldığım kan ilacını ikiye çıkardı sabah akşam alacağım birde idrar yollarımda enfeksiyon çıkmış onun içinde tek kullanımlık ilaç verdi onu kullandıktan dört beş gün sonra tekrar idrar tahlili yaptırcam nitekim kansızlık ve idrar yolu enfeksiyonu çıktı

Canım diyetisyenın verdiği listeyi gönderim sana belki yardımcı olur

Eki Görüntüle 997557

İnan benımde aynı yarın başlıcam bugun neler yedım bı bılsen ıyıce karıştırdım herseyı istiyo canım brde listede de kabuk tarçın dıyo ya kabuk tarçını yarım saat kadar suyla kaynat sabah kaltıgında kahvaltıdan önce bır bardak tarçınlı suyu ıç bır bardakta normal su iç toplam 2 bardak sonra kahvaltı yap dedı sonra muz kavun kurun incir kuru üzüm falan yasak gunde 10 bardakta su

kızlar kontrolden geldim bebeğim 30 cm olmuş kilosu da 670 gram plasentam da rahimden biraz uzaklaşmış dedi,tam çıkmamış ama biraz uzaklaşmış çok şükür

Benm normal cıktı canm cok şükür ama tsh braz yüksek ilaç kullanıyrm bildigim kadarıyla bu sebeple diyet yapanlar cok az kilo alıyor avantajlı olabilirsin yani

ben ilaç kullanıyorum 2 .ayden beri e epey kilo aldım ama 9 kilom var şimdiden. Benim kuzenim haşimato mu neydi öyle bir troid hastalığı var hamileleikten önce yıllardır ialç kulllanıyor hamileliğindede tedavisine devam etti. Dediğin gibi 6 kilo aldı. ama kendisi çok kilolu hamile kaldı ben almamasını buna bağlıyorum

Kızlar sayfalar ilerlemiş yetişmeler zorlanıyorum valla Dr A kontrole gidenler hepinizin bebişleri Allah'a emanet umarım hepsi iyidir şeker yüklemeleri epey yaptıran var bende haftaya yaptırıcam geçenlerde ayaklar oldu davul Dr da tit önerdi yaptırmışken bütün tahlillere baktırdım idrar yolu enfeksiyonu çıktı o kadar su içmeme rağmen. Yanma falan da olmuyordu ama antibiyotik verdi bayağı yogunmuş mecburen içtim bide akıntıdan şikayetçiydim onu da söyleyince fitil verdi onu kullanıyorum bakalım ilaçlarım bitince hem seker yüklemesi hem diğer tahliller hepsini birlikte yine vericem öldürdü beni akıntı ama şükür fitil kullanalım daha iyi bıkmıştım çamaşır değişmekten bazen 3 bile değiştiriyordum ha bide Dr um önermedi ne kadar iyi olursa olsun günlük ped önermedi öyle işte

bendede oluyor bu sıralar akıntı ama doktoruma ılk sordugumda beyaz sa normal demıstı

Kızlar çalışanlar doğum izninine ne zaman çıkacak hesaplayan varmı aranızda ?
benimki nisan ayının 26sına denk gelıyor sanırım yanlıs hesaplamadıysam

kızlar kontrolden geldim bebeğim 30 cm olmuş kilosu da 670 gram plasentam da rahimden biraz uzaklaşmış dedi,tam çıkmamış ama biraz uzaklaşmış çok şükür

maşallah canım bebeğine ayrıca plesantanın kısmen de olsa yukarı çıkması güzel bir haber canım inşallah doğuma kadar tamamen yukarı çıkar çok ayakta kalma dinlen canım

gözünaydın canım..... :) birdahakine gittiğinde inşallah çıkmış olur iyice :)

Kızlar çalışanlar doğum izninine ne zaman çıkacak hesaplayan varmı aranızda ?
benimki nisan ayının 26sına denk gelıyor sanırım yanlıs hesaplamadıysam

benim 32.haftam 17 nisanda başlıyor...canım...ama bende 37.haftaya kadar çalışırım gibime geliyor tabi şartlı çalışma

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…