2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Allah korusun cnm dikat et yat dinlen cnm mecbur olmadikca kalkma allahim kolarina almayi nasip etsin aminnn

Iyi aksamlar sevgili anneler bugun doktor randevumuz vardi.Hersey iyi dedi doktorumuz.24 haftalik 680gram 28 cm kizimiz.26.haftada seker yuklememiz var.kipir kipirdi kelebegimmm.allah hepimize hayirli dogumlar nasip etsin onlari kucaklarimiza alalim sagsaglim

Allah korusun cnm dikat et yat dinlen cnm mecbur olmadikca kalkma allahim kolarina almayi nasip etsin aminnn

arkadaşlar sizde varmı bilmiorum ama midemde alev var sanki ateş yemişim gibi yanıo:26:

offf hemde nasıl varrrr 3 gündürrrr felaketttt eğilince ağzımdan çıkıcak sanki ekşi ekşi...

Ah canım aynı problem bendede var ne yiyorsam sanki zehir yiyorum çok kötü özelliklede akşamları inşallah çabuk geçer

Bende bunu soracaktım... Dün akşam iki yastıkla yattım midem yüzünden yarı oturur vaziyette anca uyudum gerçi doktor şurup verdi ama o kadar çok şey alıyorum ki bide bunu almayayım bari dedim...

Son düzenleme:
Oooo bir güzel haber daha. Maşallah boy pos da yerinde inşallah 28. Haftadan sonra normal yerine gelecek sen merak etme canım[/QUOTE]

saol canım inşallah dediğin gibi olur

Çok geçmiş olsun canım. Aklına kötü şeyler getirme. Bu hafta yat dinlen bakalım inşallah daha iyi olacaksın. Verilen ilaç tek kullanımlıkmış bak, demek ki senin düşündüğün kadar kötü değil durum. Iyi haberler bekliyoruz senden.

Maşallah kızına annesi. Ne guzel büyümüş. Benim de bu haftasonu kontrolüm var bakalım benimki kaç gr olmuş çok merak ediyorum

olsun canım en azından öyle büyük bi problem yok,halledilebilir bişey yani..

24.haftanın içindeyim canım 23+1 yani bugün.. Bendede ilk yapılırken deli gibi yanma oldu şimdi ufak bi sızı var o kadar böyle kalır inş..

şiiişşşşşttttt canımmmmm napıyoruz??kötü düşünmeyip bebişe stres göndermiyoruz..bol bol dua edip,aynı zamanda da doktorun dediklerini en ufak bile atlamadan yapıyoruz..tamam mı?üzülmemeye sıkıntı yapmamaya çalışıyoruz..herşey iyi olacak inş

Masallah cnm ay yerim ben onu bende gitim doktora 24+1olmusum cnm 680gr olmuss 30 santim boy olmus oglusum Allah kucagimizada almayada nasip etsin pufpuffcum:)

amin arkadaşım inşallah

oohhh maşallah kızına

Ben basvurdugumda hamile oladugumi biliyorlardi canim. ki kasimda baslangic islemi yapildi ama giris ocak ayinda gerceklesti. donem sonunda islem yapilamadigi icin. ama dun kartla birlikte gonderilen bilgilendirme kagifinda hamilelikle alakali herhangi birseyi kapmasamadigini yazmislar. anlamadim gitti

Canım hiç moralını bozma içini rahat tut ve stres yapma bak benımde erken doğum riskim va 2 haftadır yatıyorum evde inşllh zamanında gelicek bebişlerimiz

Bende bunu soracaktım... Dün akşam iki yastıkla yattım midem yüzünden yarı oturur vaziyette anca uyudum gerçi doktor şurup verdi ama o kadar çok şey alıyorum ki bide bunu almayayım bari dedim...

Canım o şurup eğer Gaviscon'sa hemen al, anında geçiriyo!.. Aynen tarif ettiğiniz gibiydi benim sanki lav yükseliyo boğazımdan yukarı, doktorum bunu yazdı daha once hamıle olan baska bı arkadasımda bunu kullanıyordu, sadece yanma oldugu zaman iç dedi, simdi boyle bi durumda hemen içiyorum ve anında dakkası gecmeden gecırıyo sıddetle tavsıye ederım

Hıımmm... sağol canım bahsettiğin surubun aynısı hiç açmadım öyle duruyor kötü olursam alim ozaman ben bulantı hapları gibi herhalde diye düşündüm onlar pek bi işe yaramıyorda...

Son düzenleme:

bende sürekli raporları ve izinleri araştırıyorum ama malesef bi soca varamıyorum çoğu kişi hiç bişey bilmiyor.. bi de doğum haziran başına gelince tatilimin bir bölümü gidiyor galiba

Çoook geçmiş olsun canım inşallah biran önce toparlanırsın bebişinde vaktinde dogar kötü şeyler düşünüpte üzme kendini....

karnınız da çatlak olmasın diye ne kullanıyorsunuz Arkadaşım zeytin yağı kullan en iyi o fayda ediyor dedi.

Herkeze iyi geceler,sabah okuyacaklara gunaydin diliyorum.
Telefonum bozulunca giremedim sifre sadece teleydi.degistirdim kabul olmadi falan neyse.
Sonunda burdayim.ama okudum yazilanlari,sikintisi olan arkadaslar Allah yardimciniz olsun,
Bebislerin masallahi var hizla buyuyolar,okadar cok oynuyoki gecemiz gunduzumuz kalmadi.
Galiba uyku sevmiyo benim oglusum.hepinize meleklerinizle hayirli geceler.
Tatli ruyalar......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…