2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Canım karnın çok mu küçük? Daha tam hamile gibi görünmüyorsan ondan dşyorlardır erken diye
Ama ben de bi kaç parça bişey alalı çok olmadı 24ü doldurduktan sonra almaya başladım

yok canım kocaman karnım ve içerden sağlam tepişlerim var ama bizimkiler erken diyo dün k.validemle konuşuyoruz kızım daha dur erken daha şöyle 7 aylık bi olsun ben alcam kıyafetlerini diyo. eşimde bak ne güzel alcak işte ne alcam diye uğraşıyon diyo. hevesimi kırıyo öyle ama bu hafta kararlıyım. gitcem olmadı kendim bakıcam

Kızlar tahlil sonuçlarım çıkmış idrar talilive kültürü temiz hemogram 12.6 50 gr yukleme şüpheli çıkmış 158 yarın 100 gr yaptırmaya gıdıcez umarım ıyı çıkar sonucu

istanbuldayım canım oda takımları bulundugum semtte cok pahalı en ucuzu 1,450 tl ve sadece mobilyası ........ sitesinin linkleri bunlar
baya uygun geldi bana nevresim takımını felanda veriyorlar

resmi bi yaz yok canım haftasonu dogum yapan birisi söyledi biz aldık hastane masraflarını diye ama direk ondan duymadım ben arkadası soyledı bana bende sabah 170 ı aradım sordum öyle bişey yok dedi sadece raporlu oldugunuz günleri ödüyor dedi
bende dedim hastane cok ıstıyor 600 tl dıye faturayla beraber ssk ya ıtırazda bulunun dedi hastaneyle inceleme sonucu hastane size geri ödeme yapacaktır dedi.ama haklı görülürsem bilmiyorum ama sgk da calısan bi akrabamız var ona danısıcam bakalım ne dicek

Ne bileliyim ya insanlar bu sekilde soylince zaten benim hamileligim mide acisinda hic iyi degil 6 ay olmasina ragmen hala duzelmedi( bide cok igrec filan diyorlar

Günaydın kızlar
cuma günü oğluşumu gördük maşallah kocaman olmuş 650gr 23 cm
herşeyi yolunda dedi dr
Rabbim herkese hayırlı haberler almayı nasip etsin

oohhhh süpermiş güzelim haberler çok iyi maşallah valla

ben asla birebir görmeden cesaret edipte alamam valla.. Ama çok beğendiysen güveniyosan al yani tabi

Ne bileliyim ya insanlar bu sekilde soylince zaten benim hamileligim mide acisinda hic iyi degil 6 ay olmasina ragmen hala duzelmedi( bide cok igrec filan diyorlar

bence kötü düşünmemeye çalış bende okuduklarımdan dolayı çok önyargılı gitmiştim ama suyu veren kız bi kerede içersen kötü olmazsın dedi ve ben öyle yaptım gerçekten kötü olmadı , yine gidicem bu defa hiç korkmuyorum.

özel hastaneler sgk'nın doğum ücretinin %200'üne kadar fark alabilir. yani örneğin Sgk ile anlaşmalı bir hastanede siz doğum yaptığınızda, sgk hastaneye 400 küsür lira para öder. hastane bunun %200'ü yani 800TL sizden ücret talep etme hakkı var. Eğer daha fazla isterse ayrıntılı faturanızla birlikte SGK il müdürlüklerine başvurabiliyormuşsunuz. o zaman fazla alınan parayı SGK'dan değil hastanemizden alabiliriz. tabi doğum normalmi sezeryan mı epiduralli mi ona göre ve yapılan tetkiklere göre SGK'nın hastaneye ödediği miktar değişiyor. onları SGK'nın web sitesinden inceleyebiliyoruz. ona göre hastane maksimum bizden ne kadar alabilir. tahmin edebiliyoruz.
benim bildiğim böyle.

Son düzenleme:

Cnm catlama inan bana bende daha hic bisey almadim daha erken diyip duruyor esim bende sinir oluyorum ama yapicak bisey yok malesef beklicez

Link acilmadi ama babyhope buyuyen besik bende var. Goruntusu iyi ama genisligi 70cm cok dar geldi bize. Daha genisini almanizi oneririm ozellikle buyuyen besikler icin..

Dert etme rapunzelim siz de bir magazaya bir girersiniz toplu alisveris yapip cikarsiniz .buyukler de makine gibi zaten annen bir baslar iki günde neler neler orer torununa

Son düzenleme:

tamam kayınvalide 7. Ayda alsın o zaman Onun alacağının yeri ayrı seninkinin zevki ayrı.. Hem belki 7. Ayda çok ağırlaşacaksın hiç gezemeyeceksin. Mesela ben geçen alışveriş merkezine gittim. İnan iki dükkana girdim çıktım yorgunluktan öldüm bişey alamadan eve döndük Gaza getirmeyim seni ama bence çık bu haftasonu

Açılma başladıysa erken dogum riskin var demktir,seni hemen doktoruna yönlendirmesi gerekirdi,o yüzden sordum yanlismi anladın acaba böyle bsiey varsa igneydi ilacdi istirahtti tutarlar bebeği içerde
Benim bebeğim cok küçüktü 16 haftalikti bir günde ne oldugnu anlamadan kaybettim rahim ağzı kaslar gevşemiş kendi kendine açılmış
Yani rahim ağzı yetersizlig varmış bende son iki hamileliğimde tedbir amaçlı rahim ağzına dikiş attılar şimdi 28. Hafatayi iple çekiyorum ki riskli hafatlari atalatayim,radyologla petinatalog arasında nasıl bı fark var bilmiyorum genelde perinatologlar bakar detayliya onlarda kadın dögumcu oluyorlar zaten rahim ağzı boyunda kisalma yada açılma varsa detaylı usg de belli oluyor,böyle bı risk varsa bence doktoruna en azından telde ara konus gereken yönlendirmeyi yapacaktır

istanbuldayım canım oda takımları bulundugum semtte cok pahalı en ucuzu 1,450 tl ve sadece mobilyası ........ sitesinin linkleri bunlar
baya uygun geldi bana nevresim takımını felanda veriyorlar

Canım ismi çıkmamış verdiğin sitenin ..... Diye çıkmış. Bir daha yazabilir misin?
ben daha oda takımlarına bakmadım o yüzden fiyatları hiç bilmiyorum. Ama ucuzda da malzemeden falan çalarlarsa diye düşünüyorum.. Düşünsene ne hayallerle alıyorsun sonra doğru dürüst kullanmadan kırılırsa...
baktığın sitede iletişim kısmına bir bak. Belki evinize yakın bir yerdedir? Hem eğer öyleyse pazarlık da yapabilirsiniz ne dersin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…