2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Herkese gunaydin hanimlar benim son 2 gecedir uykuda ayaklarima com siddetli kramp giriyo boyle bisey yasayan var mi?

bendede oluyordu canım o kramplar korkma doktoruna git bende öyle yaptım hatta muayene felan olmadım yazık günah para vermek istemedim aradan girdim bişey sorcam diye sordum hemen magnezyum yazdı sanada yazar muhtemelen

insallah guzel haberlerini bekliyorum canim

Benimde aclik 77 1 saat sonra 159 cikti iki hafta sonra tekrar yapacaklar bana cok gereksiz geliyo bu seker yuklemesi ama napalim vardir bi bildikleri

Ayyy son bir haftadir bende yasiyorum canim onu cok kotu bi gece olmasa ertesi gece oluyo hemde iki bacagimda sirayla bacagimin tam arkasi tas kesiliyo kocami yakasindan cekistiriyorum aciyla oda ovaliyk sagolsun ama sabah orda bi kas agrisiyla uyaniyorum birdahaki kontrolde doktora sorucam belki bi ilac verir[/QUOTE]

on gün önce bende yaşıyordum aynı şeyleri bence çekmeyin o krampları arayın telefonla sorun hemen magnezyum veriyorlar
ben muayene ücreti ödemeden bişiy sorucam diye girdim sordum hemen ilacı yazdırdım çıktım kesilmiyor yoksa benden söylemesi

bizde şeker yüklememizi bugün yaptırdık teyzeleri.. şuan için sadece mide bulantısı var bende sonuçlarımız yarın çıkacak inşallah.. bebişim 630 gr olmuş şuan için her şey yolunda çok şükür...

nası yanii?
ayy öyle bişe olsa nası mutlu oluruuuum..

korkutma beni!bu ilk defa sadece ayrıntılı için gittiğim bir dr du! kadın doğumcu değil radyolog!
senin nasıl oldu çok geçmiş olsun
acını tazelemiycekse biraz bahsedermisin?sgk dr hala randevu alamdım inanılmaz yoğun ne mhrs nede 182 nede hastane randevularının dolu deyip duruyo aslında şeker yükleme zamanımda geçiyo başka dr tercih etmek istemiyorum özeldekine bugün bari randevu alayım sen öyle deyince şimdi daha fazla endişelenmdim

Ölçüleri cok güzelmiş pufpuffum zaten büyüyen beşik mantığı böyle olmalı sevindim valla bebişinin adına inşallah bende o beğendiğimi alırsam cok güzel olacak

sağolun kızlar Allah hepimizin gönlüne göre versin hiçbişey içimizde kalmasın inş.. Sizde eğer çok beğendiyseniz keseyede uyuyorsa valla alın gitsin

tatlım ona sen değil doktorun karar veriyor. Şu gün gel şeker yüklemeni yapalım diyor. Bana 4 marta gün verdi mesela

hı evet cnm doktor karar verıyor da bn özele gıdıyorum tahlıller ıcınde devlete gıdecem seker için yanı orda da hıc doktorum yok o yuzden sıze sorayım dedım

Bence hakli gibi gorunuyorsun bende bugun katildim ama kimse bana hos geldin demedi cnmama ben slinmiyorum nutla hosgeldin diyeb oucaktir bekliyirum:))

kızlar haftasonu olmadığımdan anca okuya okuya geliyorum ve yazdıklarınızı gördüm.. canlar bazen hakikaten atlama oluyor bazen de hakakten bilgi sahibi olmuyoruz ondan yazamıyoruz.. lütfen kişisel şahsi algılamayın. zaten puffpufum hemen düzeltmiş çok güzel bilgiler paylaşılmış. ben daha çöp bile almadım. alamadım daha doğrusu izin vermiyorlar.. kendi annem yanımda değil. k.validem ise daha erken diyo her şey için. sankim bişey olucakmış korkusuna kapılıyorum ben de
yatak konusunda mesela benim evim küçük ve kira. oda yapamicam maalesef sadece park yatak alıp yatağımın yanına koymayı planlıyorum. daha sonra kendi evimizde ona layık bir oda yapacağım inşallah..

Hem de nasil canim gecen annem bir bavul kiyafet verdi simdi de babanemiz. Heyecan dorukta

vallahi kıskançlıktan çalticem yauuu bizimkilerr daha sallanıyo epi topu bi battaniye örülüyodu ki onunda son hali yok annem köye gitti. ben bişiler yapıodum işler yoğunlaştı kaldı.. bi de halası tığ işi yelek örüyo 2-3 don zıbın aldıydım hevesle hevesimi kırdılar aldırmıyolar. kendileride almıyolar
az daha sabır diyorum ben de

Günaydınnnnn herkese mutlu haftalar olsun...biz bugün çok mutluyuz,

Oh maşallah iyi günlerde giysin minik meleğin, hepside pek yakısır
evet bu kocalar da iyiki var

Günaydın kızlar bebek bakımı ile ilgili bi kitap almak istyrm önerileriniz var mı

ben "hoşgeldin bebek" i tavsiye ederim, bildiğim pek çok şey yanlışmış onu öğrendim.

hadi ya iyiymiş :52 sezeryanı da karşılıyormu ? bunula ilgili resmi bir yazı varmı elinde,

BENDE haftasonu anacugazımın yanındaydım oda ne güzel seyler örmüş bi görseniz ama vermiyor sanırım kaynanama nispet yapacak
çeyiz gibi getirecek puset takımınıda babam alıcakmış ne renk istiyosun diye sodu bende pembe gri istedim 5 li setlerden alcaklar heralde
bide benim çeyizimden kalma yedek çarşaf takımı vardı sardırtmamıştık ince diye onu getirdim kaynanama verdim nevresim takımı diktiriyor oda

Günaydın kızlar bebek bakımı ile ilgili bi kitap almak istyrm önerileriniz var mı

günaydın herkese

tracy hogg un bebek bakım sorunlarına mucize çözümler kitabını öneririm.

ayrıca ücretsiz seminerler veriliyor bazı markaların sponsorluğunda. ünlülerin doğum koçu ayşe öner in de seminerleri oluyor yani ben oğluma hamileyken gitmiştim ve faydalı oluyor tavsiye ederim. katılanlara ufak hediyeler de veriyorlardı bez, emzik gibi istanbulda oturanlar için bu dediğim. Diğer şehirlerde de vardır belki ama benim bir fikrim yok.

hadi ya iyiymiş :52 sezeryanı da karşılıyormu ? bunula ilgili resmi bir yazı varmı elinde, [/QUOTE]

evet kesin bilgi ya da yazı varmıymıs acaba ?

Canım karnın çok mu küçük? Daha tam hamile gibi görünmüyorsan ondan dşyorlardır erken diye
Ama ben de bi kaç parça bişey alalı çok olmadı 24ü doldurduktan sonra almaya başladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…