2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Tatlim herkese cevap verme gibi bir yukumlulugumuz yok elbet....
Bazen oluyor yogun yazan bizler bile cevap alamiyorduk bazi zamanlar....
Dedigin gibi bak birkac oncesine surekli yazarken simdi ablamin sozu var mesela tek tek alinti yapamadim....
Birde bende park yatak almayi dusunuyorum....
Uzun arastirmalar sonucu Karaft Stadium markali olanindan alacagiz Allah (c.c.) in izni ile....
Bir bak istersen

Aslinda sonra farkettim evet oyleymis prenseslerimiz daha vazlaymis:)yerim ben onlari:)bu arada hosbulduk ben buraya katilmaktan cok memnunum cunku sizin gibi guzel annelerle sohpet etme sansi buldum:)sanirim kizin olucak senin demi canim?kac haftalik bide hangi sehir?

Teşekkür ederim canım, ben de şuanda park yataklarla ilgili kullananların yorumlarını okuyordum. Kraft,

chicco ve graco açık ara önde gidiyor... Ama hemen karar vermeyeceğim daha çok araştırmalıyım ama

senin tavsiyeni de dikkate alacağım canım, tekrar teşekkür ederim...

Aslında öğrenmenin bin bir türlü yolu var, arama motoru diye bir şey var yazıyorsunuz en iyi park yatak

hangisi size bi ton sonuç çıkarıyor, üşenmeden tek tek okusak da insanlar cevap yazmıyor diye isyan etmesek keşke...

Şimdi park yatak araştırıyorum, çok detaylı bilgiye ulaşınca ben de burada bildiklerimi paylaşacağım inşallah.

allah korusun cnm agrilar olabilir korkma ablanada burdan mutluluklar diliyorum:)

bugun bı takım daha gördüm ist.da yapılıp gelıyormuş. 3 kapılı dolap sıfonyer kucuk bı oyun sandıgı duvar rafı ve 80*180 buyuyen yatagı(bununda altında bı yatak yerı var) 3.850 dedi nakıt 3.650 begendım aslında 80*180 de ıyı 100*200 olan odamı cok daraltacaktı sanıkı.ama baktıgın zaman cok fıyat farkı yok. kafa karıstırıcı işler bunlar. dolap için marangozada sordum mdf ustu boyama 1.350 dedı yanına besıkle 2000-2500 civarı tutacak galıba. ama daha karar vermedim.

Evet canım bizimde kız allahın izniyle, hepsini yerim ben,mis gibi hepsi, süt kokulular.....bende her katılanı yeni bir bilgi yeni bir fikir olarak görüyorum, sohbetlerimiz güzel oluyor.... 26. Hafta bitiyor yarın 27. Hafta canım Ankaradayız.

merhaba kızlar bu aralar sık sık girip sizlere cvp yazamadım ama ara sıra girip göz attım dün kızımla gezmelere gittik bugünde bebek mevlüdüne gittik hafta sonları çok yoğun geçiyo bizim..gerçi hafta içide çalışmaktan yoruluyoruz ama olsun bebeğim sağlıklı olsun iyi olsunda annesi yorulsada olur işten çıkmama son 59 gün bugün mevlütte hoca bebeğe konulacak ismin öneminden bahsetti..kötü anlamlı veya anlamı olmayan isimleri lütfen koymayın dedi Peygamber efendimiz (sav) mahşer gününde tek tek bu isimleri değiştircek dedi..çok etkilendim szilerede aktarmak istedimm kızçelerim

pufpufçumm çok şık beşiğiniz ben daha yeni görüyorum iyi günlerde kullansın inşallah oğluşumuzz
Biz vardik sekerlikler. Simdi bebisime bol oksijen yollama zamani su an gunluk guneslik papatyalarin arasina dalmayi planliyorum
oohh ohhh özendir bakalım hem ciciklerinizi hem mis gibi oksijeni nasılda güzel olurdu pazar gününü böyle bir yerde geçirmek..tadını çıkart cnmm
Bacilar adet sancisi gibi bir sanci cekiyorummmm :18:
Normalde adet olurken bile nadir cekerdim sanciyi bu ne simdi
cnm banada öyle arada giriyo ağrılar bende endişelenitorum ama kısa sürüyo..kendini zorladın mı ani hareket falan:26:
bazen semsert oluyo bazen yumuşuyo belli olmuyo bnmde cnm ya..büyüdükçe hareketlerin azalıcağını bilmiodum öylemi oluyomuşkiii:26:

Ölçüleri cok güzelmiş pufpuffum zaten büyüyen beşik mantığı böyle olmalı sevindim valla bebişinin adına inşallah bende o beğendiğimi alırsam cok güzel olacak

canim oralari kacirmisim ben ya ....
Bu tarz konusmalar tabi Olmasa daha iyi boyle kirilganlkklara sebep olabiliyor...
Neyse son hazirlik asamalarindayiz bacilar ....
Cok heyecanliiii

allah korusun cnm agrilar olabilir korkma ablanada burdan mutluluklar diliyorum:)

Cok sagol canim....
Agrilar normaldir ins. Zira baldir kisimlarimada vuruyor artik.....
Hayirlisi Rabb'imden artik ♥

O 59 gun carcabuk gesin ins. Bacim
Isimler gercekten onemli bir husus....
Animsattigin ici tesekkurler
Mevlutu olan bebiste saglicakla buyusun ins.

Tatlim bu aralar cok ayakta kaliyorum ondan olabilir sanirim....
Baldirlarima vurmaya basladi agrilar
Yarin ablamin sozu sag salim yarinida atlatirim ins. :26:

Canım mobilya dolaşırken görmüştüm emzirme koltuğunu 350 tl ye çilekte var bir de başka bi mağazada görmüştüm 700 tl ydi kaliteye göre değişiyor sanırım bende istiyorum ama odasını yaparsam yer kalmayacak eşyalarını ancak sığacak kızımın ondan hiç bakamıyorum

Canım sert mi yumuşak mı diye çok dikkat etmedim ama hareket ettikçe rahatlıyorum diye hareket sağlayacak yiyecekler yiyorum. Bal yiyince pek hareket etmiyor ama pekmez yediğim zaman hareketli oluyor. Dün sabah pek hareket hissetmedim, küçük bir dilim un helvası yedim hemen hareketlendi.

hay masallah iki hafta varmis aramiz cnm ankarada guzel bi sehir cnm evet sohpet guzel en guzelide birbirimizden bilgi almak tatlm:)

İyi geceler herkese artık yatma vakti, yarın p.tesi zor geçecek :26:

Bu arada yeni giren arkadaşlar face grubumuza sizleri de bekleriz. 60 kişiyiz. Grubumuzun adı "2014 haziran anneleri" orada da çok güzel paylaşımlarımız oluyor...

Allah rahatlık versin, bebişerimize de iyi uykular, uyusunda büyüsünler inşallah...

İyi geceler herkese artık yatma vakti, yarın p.tesi zor geçecek :26:

Bu arada yeni giren arkadaşlar face grubumuza sizleri de bekleriz. 60 kişiyiz. Grubumuzun adı "2014 haziran anneleri" orada da çok güzel paylaşımlarımız oluyor...

Allah rahatlık versin, bebişerimize de iyi uykular, uyusunda büyüsünler inşallah...

Benim de aksamları sert oluyor canım. Sabahları zaten karnım yok gibi. O yüzden
sabahları şişman, akşamları hamileyim diyorum ben kendime. Hiç stres yapma. Bir arkadaş birşey yazmıştı burada doktoru demiş. Günde 4 sefer hareket etmesi yeterli, daha az ediyorsa dikkat edilmeli diye.
Hadi geçmiş olsun dinlen artık bakalım. Valla eşler olmasa halimiz yaman olurdu. Benim de misafirim vardı haftasonu, neredeyse pasta böreği bile eşim yapacaktı.

Hoşgeldin aramıza, vallaha bazen girip yazıyorlar hoşgeldin diyoruz, muhabbet ediyoruz, bir daha ses seda yok, bazen fikir soruyorlar, 1 paragraf doldurup yazıyorsun cevap verme nezaketinde bulunmuyorlar. Onun için çok takmayacan buradaki trafiği... Ben öyle yapıyorum... Bildiğim konuysa söylerim yardımcı olmaya çalışırım, bulduğum yeni şeyleri paylaşırım. Onun dışında yazdıklarıma cevap vermeyen o kadar çok kişi oldu ki....üzerine alınma, bazen gözden kaçıyor bazen okuyamıyoruz...ben 1-2 hafta okuyamadığım oldu belki ozaman yazmışlardır diyerek gönül koymadım kimseye.

Bu arada haziran ayı kızlar çok....her sayfanın en tepesine çıkarsan anket sonuçlarını görebilirsin, 20 fark atmış durumda kızlar
[/QUOTE]

Kızlar ne güzel yazmışsınız gerçekten, topige gelip bir yazı yazıp da cevap alamayınca çok acımasızca elestiriliyorlar.Ben de bugün üzüldüm yazılanlara. Kimse kimseye darılmasın. Özellikle haftasonu pek giremiyoruz zaten. Ben herkesi, paylaştıklarımızı ve sizden bisryler öğrenmeyi seviyorum.
Canım ben ailenle geçen günkü meseleyi halledip halletmediginizi merak ettim. Ne yaptın söyledin mi ablanla annene üzüldügünü? Ablana da mutluluklar dilerim bu arada.Allah tamamına erdirsin.
Herkes oda bakmaya başlamış çok heyecanlı herhalde bir ay sonrasında biz buradan oda fotoğraflarını paylaşmaya da başlarız

Canım dogru söylüyorsun. Çocuğun ismi bizim üzerimizdeki hakkıdır. Umarım ismiyle yaşar evlatlarımız. Ben mevlütte değişik şeyler yapmışlar mı onu merak ettim. Var mı güzel fikirler?

Anlatayim canim....
Ben cok kirilgan bir tipimdir....
Hamilelikte tuz biber oldu tamam...
Inan ki anlik sinirlenirim agzima alip tek bir kelime dahi etmedim....
Hicbirsey olmamis gibi sohbete muhabbete devam....
Ne yapayim bende boyle bir cins insanim

Büyüyünce tekmeleri çok acıtacak canımızı. Şimdi küçüklerken tatlıyu yiyip bu anların keyfini çıkarmalıtız. Sabahları sıkışıkken çok acaip sert oluyor bide tam tokken diğer zamanlar normal oluyor

Kızlar ne güzel yazmışsınız gerçekten, topige gelip bir yazı yazıp da cevap alamayınca çok acımasızca elestiriliyorlar.Ben de bugün üzüldüm yazılanlara. Kimse kimseye darılmasın. Özellikle haftasonu pek giremiyoruz zaten. Ben herkesi, paylaştıklarımızı ve sizden bisryler öğrenmeyi seviyorum.

Canım ben ailenle geçen günkü meseleyi halledip halletmediginizi merak ettim. Ne yaptın söyledin mi ablanla annene üzüldügünü? Ablana da mutluluklar dilerim bu arada.Allah tamamına erdirsin.

Herkes oda bakmaya başlamış çok heyecanlı herhalde bir ay sonrasında biz buradan oda fotoğraflarını paylaşmaya da başlarız

Canım dogru söylüyorsun. Çocuğun ismi bizim üzerimizdeki hakkıdır. Umarım ismiyle yaşar evlatlarımız. Ben mevlütte değişik şeyler yapmışlar mı onu merak ettim. Var mı güzel fikirler?[/QUOTE]

bencede durum öyle gözüküyor ama yorucu oldugu kadar kafa da karıştırıcı engec mayısta evımızde olmalı ve 1 ayboyunca havalandırılmalılar. oyuzden yavas yavas bakmaya basladık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…