2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
ya durum galeyena getirmeyin milleti

siz bir ay önden mi giriyosunuz ya anlamadım ben şimdi
23. haftadayım 5 ay 3 haftalık yani 5 buçuk aylık diye yuvarlıyorum aramızda 3 hafta var nasıl 7 oluyorsunuz

zaten canım ay hesabı biraz kafa karıştırıcı o yüzden hafta hesabı daha iyi ama insanlar kaç haftalık değil kaç aylık diye sordukları için ona göre cevap veriyoruz ben adetimin başladığı tarihi baz alıyorum 26 sıydı ayın ben de her ayın sonunda ayım bitti diye hesaplıyorum ki doğrusu böyle aslında benim de 5 gün sonra 6.ayım bitiyor ama şu anda 7 değilim

bende genelde hep soluma yatardım ama artık sağda daha rahatım....ama mecbur yine uyumaya başlarken sola yatıyorum uyuduktan sonrası Allah kerim... :) bende sırtüstü yattığımda çok hareketleniyor..diyorum rahatsızdamı başlıyor hareket etmeye...
:26:[/QUOTE]

Canım sırt üstü önermiyolar bende gece bazen uyanıyorum sırtustuyom hemen donuyorum

merhaba kızlar.biz geldikkkk..dün kontrolümüz vardı kızımız 910 gr olmuş.doktorumuz çok güzel dedi.bütün organlarına tek tek baktı yine herşeyi çok güzel yavrumun.çok şükür allahıma..tek sorun kan değerlerim düşük.oda doğumdan önce kan verilecek bana

Gözün aydın canım , maşallah kızımıza Bende de var kan sorunu bakalım inş gerek kalmaz kan almaya falan

Tatli hamisler nasilsiniz?biz iyiyiz sukur bi seker sorunum cikti benim 100 mlg yuklediler oda cok iyi cikmadi diyetisyene yonlendirdi doktor o sekilde dikkatle cozelim diiye..ama simdi size birsey soracagim esim hastaydi haliyle bana bulastirdi davul oldu bogazlarim,icinizde dogal yontemlerle atlatan bana tavsiye verecek biri varmi?optum hepinizii ♡♥♡♥

maşallah canım büyümüş kızın kaç çıktı kanın çok mu düşük

anladığım kadarıyla çok dert edilecek sorun olacak bişey değil bu ama.. Oohhh ne güzel bak 1 kilo olmak üzere senin minnak.. Süper.. Maşallah

maşallah kızımıza annesi büyümüş büyümüş 910 gr olmuş nerdeyse 1 kg... :) kan değerlerinde inşallah yükselir canımda gerek kalmaz..

Gözün aydın canım , maşallah kızımıza Bende de var kan sorunu bakalım inş gerek kalmaz kan almaya falan

saol cnm benim çok teşekkür ederim.senin kaç çıktı en son.benim 8,5 da şu an.doktor 8 gördüğümüzde kan vericez dedi.ben akdeniz anemisi taşıyıcısıyım onun için kanım düşüyor...allahım şifa versin bize bizim gibi olanlara..inşallah gerek kalmaz..

Hadi gözün aydın canımm, çok mutlu oldum inan.. Bir Köfte anca bukadar ilgi çekici olurr =)) minik dudaklarını yesinlerr, Ben normal doğum istiyorum Allahın izniyle aynı günde doğurcaz sanırım

aaaaay ben sezeryan istediğim halde korkuyorum yaaa.. Ama ameliyattan narkozdan falan değil.aslında ağrı olur diyede değil (sonuçta 2 kez düşük yaptım ve o düşük ağrısı nasıl bi ben bi Allah bilir) ama bazı sezeryan doğumlarda duydum,sonda takılması veya lama yapımı,diren takılması falan olabiliyormuş.. Aaaay iyi bi araştırmam lazım bunu ben böyle şeylerden tırsıyorum anacım

canım arkadaşım inancını daima koru.. duanı eksik etme,Allah'a inan.. devamlıda konuş bebeğinle,bana tutunacak sağlıklı olacaksın biliyorum de.. onu sevdiğini söyle.. dilerim ki korkulan hiçbişey olmaz ve herşey olması gereken zamanda olması gerektiği gibi gerçekleşir

anladığım kadarıyla çok dert edilecek sorun olacak bişey değil bu ama.. Oohhh ne güzel bak 1 kilo olmak üzere senin minnak.. Süper.. Maşallah

doktoruma göre çok basit sabah geliceksin yatacaksın akşama seni evine göndericez diyor.serum almış gibi düşün diyor.halamla diğer halamın kızı doğumlarında almış hep kan olmuyor bişey diyorlar ama ben azcık tırsıyorum ne yalan söyleyimçok şükür 1 kilo olduk sayılır...:)allahım hepimizin evlatlarını nazarlardan saklasın..

inan ki doktorların nerdeyse tamamı ufacık bi kötü ihtimalde bile söylüyorlar yada belli ediyorlar.. Ama doktor bak ne kadar basite indirgemiş, demek ki sorun yok! İnan bence ve strese sokma boşa kendini.. Hadi doktoru geç, baksana ailenden unu yaşayan sana anlatan var

evet canım düşükmüş pekmez iç bol yeşillikli salatalar ve kırmızı et ye yükselebilir doğuma kadar

elimden geldiğince yemeye çalışıyorum cnm.inşallah düzelir.bi pekmez yiyemiyordum şekerim çıkar diye.çok şükür oda güzel çıktı.açlık 77 tokluk 84 doktorum gayet iyi dedi..

Kızlar ben çalışıyormuyum yoksa sabahtan akşama kadar internette fink mi atıyorum belli değil

şimdide mevlüt yapan annelere taktım kafayı ne güzel seyler hazırlamışlar aman allahım görmeniz lazım
ikram peçetelerini bile ne zahmetler çekmişler katlamışlar süslemişler kurdela bağlamışlar şekilden şekile sokmuşlar
bardaklar süslenmiş duvarlar süslenmiş el işi kağıtlarıyla resimler çıkartıp üzerlerine hoşgeldin yazıları yazılmış bayıldım resmen hepsine

bide bi fikrim daha oldu küçük poşetlere tuz,şeker felan koyup kurdelalarla bağlamışlar kuranda okunmuş isteyen olursa diye ince fikirli anneler ya valla bayıldım
hele bitanesi oglu için küçük frak diktirmiş kuyruğu bilem vardı yaaa yerim onları

evet aslında öyle.halamın kızı sanki ben kan alınca üşüdüm diyor o kadar başka bişey olmadı diyor.halam ise almışken 1-2 ünite daha alayım dedim diyor.onların anlattıkları öyle umarım benimde öyle olur..elimden geldiğince sakin rahat olmaya çalışıyorum ama inşallah sonu iyi olurr..çok teşekkür ederim cnm desteğin için..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…