2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
sıpama bakkkkkkk naıslda yatmışşşşş yesin teyzeleri onuuuuuuu :KK51::KK54:

:KK56: yeyin beniiiiiii :KK1:

anammm ay çok belli ya bildiğin bebek olmuş ayakları bacakları filan kocaman yerim onu ben. Benimkinin hiç böyle net fotosu yok sadece omuriliğinin fotosu var :KK43:

Aynen öyle maşallah :nazar: kocaman oldu benim erkekim babasının pabucunu dama atıcazz :))

masallah ya nekadar tatlı :KK16:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: ay çok güldüm ..deliler işte ...

maşallah annesi maşallah...çok güzel..:nazar: :nazar: bende bu hafta göremedim..sakladı yüzünü

maşallah paşaya...sağlıcakla kucağına alırsın inşallah...

çok net çok tatlı maşaallah:nazar::emir_bebek::nazar::emir_bebek:

Kocaman öpücüklerini iletiyor oğluşum:KK19: teşekkür ederiz :nazar:

Kızlar sevgili annişler sayfayı sürekli takip ediyorum ama fazla alıntı yapamıyorum çalıştığım için, ama hepinize sağlıklı bebişler diliyorum hepinize hayırlı cumalar...:KK49:

Kızlar sevgili annişler sayfayı sürekli takip ediyorum ama fazla alıntı yapamıyorum çalıştığım için, ama hepinize sağlıklı bebişler diliyorum hepinize hayırlı cumalar...:KK49:

hepimize canım güzel günler hayırlı cumalar olsun..alıntı yapamasanda yaz arasıra bir cöhh deyip gitme olurmu :) :KK16:

aaaaaay canımmmmm benim Allah razı olsun uğraşmışsın.. Teşekkürler :KK34: araştırıcam

ayyyyy gelsin o günlerrrrrrrr inşallaaahhhhhhh :KK52: herşeycini alalımmmmmmm :KK51:

evet yaaaaaaa :KK9:

işte buda benim oğluşum teyzeleri elleriyle yüzünü kapadı , ayaklarınıda bana dayamış , yüzünü göstermedi yayamas oğluşumm:nazar::nazar::nazar:

Eki Görüntüle 988093

aaaay nasıl saklanmış sıpa yaaaa maşallah çok net :nazar:

yeşil renkte, güzel kokulu bişi canım.
normal kolonya koymaktansa daha hoş olur gibi.

Eki Görüntüle 988142

aaaaay cidden ne tatlı bu yahu renge bak bayıldımmmmmm içindeki ne peki?kolonya mı?

Hayirli Cumalar guzel anneler ♥♥♥
Asi oldugum kolum sismis uzerine yatamadim gece gece dondum durdum :KK31:

Masaallah canim :nazar::nazar::nazar:
Bizim oglanlar utangac olacak sanirim :KK9:

Eşime kalsa o detaylıya gelememişti , 'baktı babası yok uğraşamam kızlar sizle dedi yüzünü kapattı' oğlum diyor :))

maşallah... bence de çok tatlı. :KK34:
Allah bağışlasın hepsini bizlere... :nazar::nazar::nazar:

Aminn canımm..

MAŞALLAH OĞLUŞUNA CANIM ÇOK UTANGAÇ GÖRÜNÜYO:emir_bebek::nazar::nazar:

Evet canım doktor epey uğraştı ama olmadı :)

kızlar doğum çantamızda olması gerekenler nelerdi, bir ara sanki burada bir liste paylaşılmıştı, şimdi geçmişe dönüp onu bulmam çok zor. neler vardı listede hatırlıyormusunuz. biz bugün tam olarak 7. aya girdik :nazar::nazar::nazar: ve artık yavaştan bu valizi hazırlayıp arabanın bagajına koyayım diyorum :KK52::KK52::KK52: allahım inşaalah vaktinde ve sağlıkla gelir bebişlerimiz, mis kokulularımız:KK16::KK16::KK16::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:

yeşil renkte, güzel kokulu bişi canım.
normal kolonya koymaktansa daha hoş olur gibi.

Eki Görüntüle 988142

Bende araştırdım nteen çok güzel baharatımsı erkek kokulaırnı andırıyormuş Ve allere krem etkiside veriyormuş. Şimdi bu şişelerden yapılabilir, çam fidesi yapılabilir bide anahtarlık benim kafamdakiler bunlar. Ama daha net karar veremedimki

Canım ilgin ve cevap verdiğin için çok teşekkür ederim. Sen yazana kadar da bu işin ciddiyetini çok anlamamıştım. Ya da doktorum stres yapmayım diye bişey söylemedi. Yarın benim de Prof. Dr. Recep Has la detaylı ultrasonum var. İyi bir doktormuş. Bakalım neler söyleyecek, inşallah güzel haberler veririm. Ben raporluyum daha farklı sıkıntılardan, evdeyim. Bilgisayar dışında neredeyse hiç oturmuyorum. Yarın veya sonraki gün bi aksilik olmazsa yazarım. Kendine ve bebeğine iyi bak. :nazar::KK49::nazar:

İnşllh iyi haberlerle gelirsin

Bende araştırdım nteen çok güzel baharatımsı erkek kokulaırnı andırıyormuş Ve allere krem etkiside veriyormuş. Şimdi bu şişelerden yapılabilir, çam fidesi yapılabilir bide anahtarlık benim kafamdakiler bunlar. Ama daha net karar veremedimki

evet bende daha çok kararlı değilim. bakalım daha zaman var zaten, veririz :KK52:

aaaaaay canımmmmm benim Allah razı olsun uğraşmışsın.. Teşekkürler :KK34: araştırıcam

evet yaaaaaaa :KK9:

aaaay nasıl saklanmış sıpa yaaaa maşallah çok net :nazar:

aaaaay cidden ne tatlı bu yahu renge bak bayıldımmmmmm içindeki ne peki?kolonya mı?

canım içindeki zeytin çiçeği kolonyası. Minik mantar şişelerin içine bu kolonyadan koyarak bebek şekerleri yapmak istiyorum ben.. ama karar verebilmiş değilim mevlidinde mi hastanemi dağıtayım. Aklımda anhartalık ve çam fidesi de var. 3 fikire saplandım

evet bu da güzel bence, bende hastaneye gelenlere çikolatalı biblo verecem, mevlüde ve hayırlı olsuna gelenlere çam fidesi ve bu kolonya iyi olur. benim doğum fotografçısı masrafım olmayacak, hem kardeşim hem eşim fotografla ilgileniyorlar:KK1::21:, çok profosyonel olmasada 500-700 tl veremem kusura bakmasın fotografçılar :KK50::KK37: 200 çam fidesi 474 tl, kolonya şişeside 100 tanesi 100 tl tutsa ohh maliyet hesabıda bitti:21::21::nazar::nazar:

canım benim sen dikkat ediyorsun ne güzel bak doktorunda ilgilenmiş çok güzel..değerlerin hep sabit kalacak..üzülme endişe etmemeye çalış ki stres tetiklemesin ...geçmiş olsun canım..dualarımız seninle..canın sıkıldığında atma içine yaz bize :) öptüm çok...
:KK54:

Canım çok teşekkür ederim iyi dileklerin için hep iyi düşünmek istiyorum ama insanın aklına kötu şeylerde geliyor üzülüyo inşllh herşey güzel olucak

kızlar doğum çantamızda olması gerekenler nelerdi, bir ara sanki burada bir liste paylaşılmıştı, şimdi geçmişe dönüp onu bulmam çok zor. neler vardı listede hatırlıyormusunuz. biz bugün tam olarak 7. aya girdik :nazar::nazar::nazar: ve artık yavaştan bu valizi hazırlayıp arabanın bagajına koyayım diyorum :KK52::KK52::KK52: allahım inşaalah vaktinde ve sağlıkla gelir bebişlerimiz, mis kokulularımız:KK16::KK16::KK16::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:

evet ben de aynı fikirdeyım hazırlamakta fayda var.

Kızlar bişey sorucam genelde sol tarafımıza yatın denıyor ya bebeğe giden kan akışı daha rahat olduğu için ben sağıma yattıgımda daha rahat edıyorum bebişinde sesi çıkmıyor soluma yattıgımda bebiş çok hareketleniyo tekmeler atıyo kımıl kımıl hiç durmuyo acaba rahatsızmı oluyo dıye dusunuyorum sizin nasıl

X