2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Cilekcim o hormonlar benide zorluyor. esim alttan almaktan yoruldu resmen. ama ne yapalim elimize degil ki hayirlisi olsun artik pazartesini bekliyorum

oooooo kötü olmuş..kendini hazrlayıp gitmişsindir sonuçta sende,tüüühh.. Ama zaten randevusuz olması saçma değil mi?sonuçta her böyle gideni alcak olsalar ohoooo hangi sıraya göre alcaklar? Neyse artık,biraz daha sıkıcan dişini mecbur

aaaaah canım arkadaşım beniiimmmm...

Allah yardımcın olsun.. İnş dualarını,güzel yüreğini duyar da,mutlu olmanı sağlar ve iyi haberler aldırır sana.. İnan sende olur mu? Minik kelebeğin iyi ve iyi de olucak..

Kızlarrrr dün akşam ne olduuuu

Benim koca hayatım seni aldatıyorum özür dilerim dedi. Ben şok gözler kocaman açıldı ne nasıl falan diye saçmalıyorum. Sonra demez mi seni elimle aldatıyorum diye ay öldüm gülmekten manyak ya bu adamlar

İlahi yaa ne güldüm ,
benimdekide şuan aynı durumda ama bana çaktırmıyor itirafta edemez de garibim bazen ben onu gaza getiriyorum

Canim benim kontrolum gecen hafta cumartesiydi. doktorum haftaya persembe veya cuma kesin gelin direk ultrasonekibinin yanina gifin hemen muayeneye alacaklar dedigi icin randevu sistemi aklimiza gelmedi. cunku genellikle kendisi bilgisayardan islemleri yapip o sekilde asagi yolluyordu bizi. tamamen doktorun isguzarligi anlayacagin. ayrica ultrasonada gunde bir hasta aliyorlarmis. o da ayri bir abeslik

günaydın hayırlı cumalar güzel anneler ve bebişleri giremedim bi türlü işlerden yeni fotolar harika alıntı yapamadım günler hızlı geçsin gelsin şu haziran artık

Aynen canım aynen en büyük isteğim biran önce geçsin , doğumdan sonraya kalmasın çünki geçmez de büyüme devam ederse ameliyat ben nasıl kıyarım ona ya ölürüm ben (

Düşünmemeye çalışıyorum canım ama elimde değil..

deme öyle benimde gözleirm doldu şimdi..iyidir annesi o iyidir..sen onu koruyorsun Allahım melekler kouyor yavrunu..canı yanmıyordur onun...ay kıyamam ben ona korkma annesi..ay canım benim ya...içimi cızz ettirdin..

Ya üzülmemeye ağlamamaya çalışıyorum ama aklımdan çıkmıyor , sürekli konuşuyorum bebeğimle, ayın 3ünde randevumuz inşallah büyüme devam etmiyordur..

İnşallah canımm benim inşallahhh..

Son düzenleme:
işte buda benim oğluşum teyzeleri elleriyle yüzünü kapadı , ayaklarınıda bana dayamış , yüzünü göstermedi yayamas oğluşumm

ayyyyy gelsin o günlerrrrrrrr inşallaaahhhhhhh herşeycini alalımmmmmmm

işte buda benim oğluşum teyzeleri elleriyle yüzünü kapadı , ayaklarınıda bana dayamış , yüzünü göstermedi yayamas oğluşumm

Eki Görüntüle 988093

anammm ay çok belli ya bildiğin bebek olmuş ayakları bacakları filan kocaman yerim onu ben. Benimkinin hiç böyle net fotosu yok sadece omuriliğinin fotosu var

ay çok güldüm ..deliler işte ...

Eki Görüntüle 988093

maşallah annesi maşallah...çok güzel.. bende bu hafta göremedim..sakladı yüzünü

Son düzenleme:

ahaha kahkahalarla güldüm ilahi bu adamlarada yazık canım, benimki artık fonsiyonlarını yitirdi diyor. artık kızıma bir kardeş yapabilirmiyiz ilerde görecez.

geçen gün bana, "senden daha fazla düşüneceğim bir insan yok bu hayatta" diyordu, şimdi vallaha kızım senin önüne geçti diyor olsun diyorum öyle olacak tabi normal bu durumlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…