2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Sende bebeğine kırk mevlüdü yap çağırma dermişim ayyy sakın öyle bişey yapma Kıyamazsınn bak sende anne oluosun hiç annene kıyabilirmisin.Bu arada burası terapi oluyo hepimiz için

bende okuyorum zaman zaman iyi oluyor hemde ne yapılması nasıl hazırlıklar olacağını felan öğreniyorum

Canım ilgin ve cevap verdiğin için çok teşekkür ederim. Sen yazana kadar da bu işin ciddiyetini çok anlamamıştım. Ya da doktorum stres yapmayım diye bişey söylemedi. Yarın benim de Prof. Dr. Recep Has la detaylı ultrasonum var. İyi bir doktormuş. Bakalım neler söyleyecek, inşallah güzel haberler veririm. Ben raporluyum daha farklı sıkıntılardan, evdeyim. Bilgisayar dışında neredeyse hiç oturmuyorum. Yarın veya sonraki gün bi aksilik olmazsa yazarım. Kendine ve bebeğine iyi bak.

Oyyyy canim kiyamam sana ya neler dusunmussun oyle....
Gercekten insan evladina gelecegine kendine gelsin istiyor....
O acilari agrilari yasamissin ve o kucucuk masumun ayni agrilari yasar mi endisesi kaplamis seni gayet normal ....
Rabb'im buyuktur.....
Ins. Bebegin dogdugunda sag salim olarak alacaksin kucagina bacim
Kendini ve bebegini fazla uzme lutfen senin ona onunda sana ihtiyaci var

Sagol canım söylemen yeter ne düşüncelisin sen öyle kıyamam
kızlaar geçen paylaşamamıştım şimdide pek fotomuz iyi değil ama maşallah diyin kızıma

Eki Görüntüle 987197
Maşallah yine cok güzel bir bebek;-)
Şekeri kesenin içinde yanına iliştirerek veririz
Şekeri tıpalı şişeye koymayı düşünüyorum ben de. O kadar güzel şeyler var ki

Canım doğrusunu söylemek gerekirse ablanın istemesinde en baştan en sona kadar her yerde olman lazımdı. Kendimi senin yerine koyuyorum da davet edilecek biri olmazdım ben, aksine herseyin tam ortasında olurdum. Ama ailenin de seni üzmek için birşey yapmayacağını düşünürsek, belki onlar başka şekilde düşünmüslerdir.Bence onlara bunu söylemelisin

Hayiir bence o cok iyi hatta annesi iyi olsun diye icerde cirpiniyor ondan tekmeliyor.kotu şeyler dusunme lutfen.

Bence sen bir kac gundur rahatsizsin ya ondan soylemediler. Oraya gidince rahatsiz olmayasiin diye.baban da anenlerin kas yapalim derken goz cikardiklarini anlayip hemen arafi onlarin hatasini telafi etmeye calisti.

Son düzenleme:
arkadaşlar bebegım olması nıyetıyle 500 yasıne nıyetlendım [13 yıldır olmuyorda] yardımcı olurmusunuz kaç tane okuyabılırsenız...

günaydın hayırlı cumalar hamişler dün sonunda ilk tetenoz aşımı oldum biraz ağrı var şimdilik iyiyim şükür yalnız son bi haftadır bulantım oluo arada ve burun kanamalarım var mı böyle şeyler olan bu haftalarda

Gunaydin güzellikler guzel bir cuma ve hafta sonu olmasi dilegiyle.Herkeslere kolay gelsin

Son düzenleme:

Günaydın canım. Bende hamileliğimi 6 haftalıkken öğrenmiştim. Yapılan testerin sonucu hormon değerlerim seninki gibi çıktı. Çok korktuk. Devlete gittik zehirli guatr gibi görüntoer deyince özel dr. arayı.ına girdik. Sonra acıbademde Endokrinoloji bulduk gittik testlerimiz yaptırdık değerler aynı çıkınca ilaca başlamalıyız dediler ilacımı her gün sabah aç karnına içiyorum . 4. ay da kendiliğinden kaybolurmuş gebelik guatrı ki bende de gerçekten 4. aydaki verdiğim test değerlerim çok ii çık ama dr. dediki belki ilacın sayesinde düzeldi ilacını içmeye devam et. Bebek büyüdüğü için sürekli senden alacak bu hormonu yine dengesizlik olabilir. Her ihtimale karşı ilacını kesmeyeceğim dedi. Bebeğe zararı olan birşey değil sonuçta. Ben de dr. dinleyerek her sabah aç karnına özenle içiyorum ilacımı. Şubat ayında randevu alamadığımdan mart ayının sonunda gideceğim yine değerlerime baktırmaya.
İhmal etme sakınn!!!!!!!!!!!!!!!!!1

arkadaşlar bebegım olması nıyetıyle 500 yasıne nıyetlendım [13 yıldır olmuyorda] yardımcı olurmusunuz kaç tane okuyabılırsenız...

tatlım selahattin tefriciye duası var 4444 kere okunuyor ben bunu tavsiye ederim. kim okuduysa dileği oldu. Ama bu suayı okumak zahmetlidir. Ne bir eksik ne bir fazla olmaması lazım. Allah yardımcın olsun

Ben de sebepsiz infertilite yüzünden 5 yıl uğraştım. Şimdi bebek bekliyorum. Nasipse Haziran annesi olacağım. En son Düzce'de gittiğim doktora kadar bütün doktorlar yumurtlamada sorun olmadığı halde yumurta uyarıcı tedavilerle beni oyaladılar. Düzce'deki doktor rahimde taşlaşmış şekilde iltihap olduğunu ve bu nedenle rahim şeklinde yamukluk oluştuğunu söyledi. Yurtdışından getirdiği ilaçlarla tedaviye başladı. İlk olarak 10 Temmuzda gitmiştim. 7 Ekimde hamile olduğumu öğrendim. Gitmediğimiz özel doktor kalmamıştı. 15 günde bir doktora 250 TL ödüyorduk. Artık tüp bebek düşündüğümüz sırada 16 yıldan sonra çocuk sahibi olmuş bir akrabamızın tavsiyesiyle bu doktora ulaştık. Yalnız tedavisinin belli bir maliyeti var tabii. İnşallah siz de en kısa zamanda annelik duygusunu tadarsınız. Özel mesaj yazmaya çalıştım ama mesaj sayım yeterli olmadığından sistem izin vermiyor.

geçmiş olsun şeker. Bulantı ve sabah kusmaları sabah yine oluyor bende. Burun kanaması da normalmiş hamilelikte. Takılma

canım benim sen dikkat ediyorsun ne güzel bak doktorunda ilgilenmiş çok güzel..değerlerin hep sabit kalacak..üzülme endişe etmemeye çalış ki stres tetiklemesin ...geçmiş olsun canım..dualarımız seninle..canın sıkıldığında atma içine yaz bize :) öptüm çok...

Kizlar bu da benim kizimmm

maşallahh maşallaaahhh ..sağlıcakla kavuşursun yavruna inşallah

bende aynen çok kızarım...ama Allahtan kötü bir durum yokmuş ama sormadan telini vermeseymiş iyimiş...

kimbilir dimi...hayırlısıyla sağlıkla sıhhatle doğsunlarda artık ne gün olacaksa beklicez :) ben bayağı haziran diye alıştırdım kendimi..normal istediğim için..tabi herşey bebeğimin pozisyonuna bağlı..

canım benim geçmiş olsun sanada..inşallah vaktinde güzle doğumlar yaşarsın...dualarımız seninle...

bende şahsen kırılırdım..ablam yani en nihayetinde..elbet vardır bir bildikleri ama ne bileyim garip geldi banada..en iyisi azerim anneyle ablayla konuşmak..

deme öyle benimde gözleirm doldu şimdi..iyidir annesi o iyidir..sen onu koruyorsun Allahım melekler kouyor yavrunu..canı yanmıyordur onun...ay kıyamam ben ona korkma annesi..ay canım benim ya...içimi cızz ettirdin..

canım çok çok çok iyi bir doktora gidiyorsunuz...Recep Has çok iyidir...İstanbuldaydı enson ...benim bebeğin kalbinde sıkıntı çıktığında görüşmüştük..alanında lider isimlerden biri..güzel haberlerle gelirsin inşallahh..

günaydın hanımlar

Gunaydin güzellikler guzel bir cuma ve hafta sonu olmasi dilegiyle.Herkeslere kolay gelsin

günaydın günaydın günaydın...güzel günler olsun hepimize..endişesiz sağlıklı tepikli huzurlu mutlu günler cumalar olsun...meleklerimizin büyüdüğü sağlıkla geliştiği günler olsun..hasta ve endişeli arkadaşlarımın hastalıklarının ve endişelerinin geçtiği bir gün olsun...

benimde burnum ara ara kanıyor sakıncalı bir durum değil burnuna su çekmen iyi geliyor..birde eczanede satılan okyanus suları..bu haftalarda oluyormuş canım doktorumla görüşmüştüm bende.

Gunaydin kizlar. dun kizimin fotografina yorum yapan tum arkadaslarima tesekkur ederim. rabbim hepimizin yavrusunu nazarlardan korusun. sabahin korunde uyanip doktorumun ayrintili ultrason icin bugunu soylemesi uzerine hastanenin yolunu tuttuk. gittigimizde ultrason ekibi randevu alinmadigi icin pazartesine oteledi. sevgili doktorum bize randevu sisteminden bahsetmedigi icin bizde direk gittik. ve elimiz bos donduk. halbuki dun cok hevesle uyumustum kizimi detayli ve uzun uzun gorecegim icin.

belki şeker direk bu şişelerin içine de konabilir... tabi ağız genişlikleri nasıl bir bakmak gerek.
o olmazsa da, zeytin kolonyası filan koymayı düşünürüz heralde biz.
Şeker olmaz canım çok far ağızları. Şekeri tül içinde yanında ilştirebilriiz. Zeytin kolonyası nasıl oluyıor?

sabah sabah sıkıntılı olmuş tabi..ama napalım canım hayırlısı deyip geçmek lazım..iyi bari senin sinirlenmek için sebebin var ben olur olmadık zamanda yerde sinirlenip duruyorum.. :) suratımı asıyorum :) ah bu hormonlar başa bela..Allah kocama çevremdekilere sabır versin ne deyim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…