2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Merhaba hazıran anneleri...benım 13 yıldır bebegım olmuyor..sızlerden benım nıyetıme bır tane fatıha ıstıyorum...okursanız sevınırım...

inşallah rabbim tez zamanda nasip eder çifter çifter verir kucağınıza okudum dua ettim Allah kabul etsin inşallah

[UOTE=cann2014;3407396]Evet cok sevimliler. Sende boyle cadilik yaptigi gunleri gorursun nsallah. Allahim isteyen herkese yasatsin bu guzel duygulari.[/QUOTE]

Aminnn aminnn canım benim ♥ :)

Hoşgeldin canım bende çok sık giremiyorum ama seni hatırladım :)

Hosbuldum canim :) hatirlanmak gerçekten çok güzel çok sevindim ♥ :)

Merhaba hazıran anneleri...benım 13 yıldır bebegım olmuyor..sızlerden benım nıyetıme bır tane fatıha ıstıyorum...okursanız sevınırım...

Merhaba canım fatihayi okudum
Rabbim en yakin zamanda evlat nimeti ile nimetlendirsin seni ♥♥♥♥

Kızlar oğluma hamileligimde tetanoz için beni sağlık ocağından aramislardi.
Kaçıncı haftada vurulmustum hatirlamiyorum
Sizleri kaçıncı haftada arayip cagirdilar?
Beni henüz aramadilar çünkü :/

[UOTE=cann2014;3407396]Evet cok sevimliler. Sende boyle cadilik yaptigi gunleri gorursun nsallah. Allahim isteyen herkese yasatsin bu guzel duygulari.

Aminnn aminnn canım benim ♥ :)

Hosbuldum canim :) hatirlanmak gerçekten çok güzel çok sevindim ♥ :)

Merhaba canım fatihayi okudum
Rabbim en yakin zamanda evlat nimeti ile nimetlendirsin seni ♥♥♥♥[/QUOTE]

amın...allah razı olsun kaldı 25

Tesekkur ederim bi daha gittigimde sorayim bakalim ne dicek :)

bende aynısından içtim canım. bildiğin gazoz gibi bu :) içmesi hiç zor olmadı... eczanelerde satılıyor. isteyen gittiği hastaneye götürüp bunu içmeyi teklif edebilir. :)
evet çok lezzetliydi..bana hastanede verdiler cnm.kendim almadım..
bende hep plastik bardakta şekerli su gördüm,duydum..ama bi arkadaş yazmış bu daha kolay içiliyor gazoz gibi diye banada böyle verseler keşke
canım istersen eczaneden kendin alıp hastaneye götürüp bundan içmek istiyorum diyebilirmişsin

kızlar aranızda bebeğinin böbreklerinde büyüme olduğu görülen var mıı?
benim kızımda var canım dün öğrendin...
Onun parmaklarını sevsin teyzeleri maşallah subhanallah ne güzel poz vermiş prensesin.
evet teyzesi ne pozlar veriyor kızım...
cnm bende cuma günü oldum...çok fazla ağrıdı ve acıdı..ama şişme olmadı...ebe şişerse kolonya veya alkol sür dedi..
Çok şükür şeker sonucum gayet iyi çıktı canım..
QUOTE=Nurmur87;34077756]Kızlar bugün şeker yüklemem vardı 50 grmlık. yüklemeden önce 89 yüklemeden sonra 118 çıktı. herşey iyi şükürler olsun.darısı başınıza [/QUOTE]
yüklemeden önce benim kanmı almadılar..
canım ben 14 şubat cuma günü oldum aşımı...yani 21+5 iken.ama beni arayan soran olmadı.ben kendim gidip sordum..

Sen oğlunda kaç doz oldun?daha önce olduysan emin değilim ya 5 yada 10 sene koruyor seni tekrar olmana gerek kalmıyor bende daha önceki gebeliğimde oldugum icin şimdi olmuyorum

sağolun kızlar içimi rahatlattınız hakıkaten 2 gündür kıpır kıpır hele dün gece bi alemdi bı de okula basladım ya cocukların seslerıne tepkı verıyo zıpırım benım galıba evde o da sıkılıyormus dısarılara cıktıkca acıldı cocuk

masallah canım güzel günler sizi beklıyor ınsallah. gectı gıttı dıyelım.ben de oyle dıyorum gectı gıttı bundan sonrası cok ıyı gececek dıyorum. insallah hepımız için böyle olur.senın adına cok sevındım

Tesekkur ederim sanada rapunzelim
Rabbim en yakin zamanda nasip etsin sana da insallah. Bende bir kac yil bekledim bebegimin olmasini. Ilaclar asilamalar koca karilar vs.. Rabbim herseyin en iyisini bilir. Bebek beklerken baska sikintilarimda olmustu butun sikintilarim bittikten sonra bebegim oldu. Simdi diyorum ki ben sabredemiyordum ama Allah en dogru zamanda gonderdi yavrumu. Her iste var bir hayir.
Allahim dogru zamanda hayirli evlatlar versin insallah kimsenin kucagini bos birakmasin arkadasim. Bende okuyorum fatihayi.

Canım benim oğlusumdada var aynı şey dün doktor beni çok korkuttu down sendromu olan çocuklarda sık görülür amiyosentez yapalım dedi , ben istemedim imza atıp çıktım. Bugün başka bi yere gittim 45dk inceledi doktor 5 mm civarı her iki böbrekteki büyümede takibe alıcaz ama diğer ikili test , ense kalınlığı ve diğer tüm organları iyi olduğu için ben down sendromunu çok düşünmüyorum dedi. İki hafta sonra tekrar gidicez işte bakalım büyüme devam ediyor mu

Allah razı olsun

Canım sağol söylediklerin için şimdilik umudum o yönde , inşallah oğluşumla bunuda atlatacağız

kızlar bu gün de dert hiç bitmedi bende önce aşı yerim şişti şimdi de karnımın sağ tarafında bi ağrı var bir saattir geçmedi otururken bir şey yok ama ayağa kalkınca sanki bıçak saplanıyo çok korkuyorum neyin nesi bu ağrı daha önce yaşayan var mı aranızda .yarın olsun doktoru arayacağım ama endişeleniyorum yürüyemiyorum ağrıdan

Diyorum ya hastaneyle konusmadim drumin dedigi fiyati soyledim.icinde dr parasida var muhtemelen...dr mun hic bir hastaneyle anlasmasi yok..sende ankara medicana mi dogum yapacaksin dr un kim

Diyorum ya hastaneyle konusmadim drumin dedigi fiyati soyledim.icinde dr parasida var muhtemelen...dr mun hic bir hastaneyle anlasmasi yok..sende ankara medicana mi dogum yapacaksin dr un kim

Canim.sanki boyle asabi bi sekilde cvp yazmis gibi olmus sakin yanlis anlama ...kafam cok karistida ondan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…