2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Canlarim artik herkes bebegini hissediyor bende uzun zamandir hissediyorum ama bugun ilk defa cok az hareket etti kipirtilarini yalniz hissettim. Benim gibi az hissettiginiz gun oldumu. Endiselenmeli miyim yoksa normal mi

Canlarim artik herkes bebegini hissediyor bende uzun zamandir hissediyorum ama bugun ilk defa cok az hareket etti kipirtilarini yalniz hissettim. Benim gibi az hissettiginiz gun oldumu. Endiselenmeli miyim yoksa normal mi
Dun ben de hissetmedim yada tekme d3gilde sanki calkslanma gibi az bisiyler hissettim gece o yuzden tedirgin yattim sabah uyandigimda sagdan tekmeledi.yoksa artik doktora soracaktim epey sure hsreketsizdi cunku.

İstanbudlda oturuyorsanız eminönünde boy boy hepsnden toptan alma şansınız var.

arada fazla uykuculukları tutuyo sanırım canım bende de oluyo. ama 25-26.cı haftadan sonra sanırım endişelenmemiz gerekiyomuş. emin değilim gene de doktorunu ara sor istersen için rahat etsin..

bu arada benim mesaim bitti ben kaçar kızlar hepinizi öpüyorummm kızımlaaa

Aslında haftalarımız cok ileri olmadig icin endişelenecek bisey oldugnu zannetmiyorum,azda olsa hareket ediyormuş ayrıca sadece bugün olan bisey muhtemelen uyuyordur o, ben pek dikkate etmiyorum uzandığım zaman dikkatimi çekiyor hareketleri,sen tatlı bişeyler ye uzan bak gor nasıl coşacak

canım aynı şey 2 hafta önce benim de başıma geldi kızımın hareket ettiği saatler belli zaten durup dinliyordum çok az hareket ediyordu baya endişelendim netten araştırdım bebeğin suyu az olursa hareketlerinde azalma olur yazıyordu bende daha çok su içmeye başladım bu az hareketler 3-4 gün sürdü hatta merak edip dr randevumu bi hafta erkene aldım gittik baktı dr her şeyi normal dedi bende az hareket etti geçen hafta deyince olabilir dedi bu dönemde önemli olan az mı çok mu hareket ettiği değil hareket var mı yok mu önemli dedi sonra zaten kızım normale döndü.
hatta başıma komik de bi şey geldi..kızım hareket etmiyordu ve çok merak ettiğim için müzik dinlediğim kulaklığı müziğin sesini biraz açıp karnıma dayamak suretiyle kızımı baya bi rahatsız ettim o an da zaten tekmeyi yedim yavrumdan ama içim nasıl rahat etti hem ağlıyorum hem gülüyorum çok komikti.yani endişelenecek bir şey yok yine de için rahat edecekse dr unu arayıp sor

Merhaba kızlar Nasılsıniz ben Mayıs annesi olacağım inşallah arada uğrayıp bakıyorum maşallah siz de pek aktifsiniz eğer bebisim gecikirse ben de haziran annesi olabilirim allah hepimize sağlıklı bebisler hayırlı doğumlar nasip etsin insallah

Dun ben de hissetmedim yada tekme d3gilde sanki calkslanma gibi az bisiyler hissettim gece o yuzden tedirgin yattim sabah uyandigimda sagdan tekmeledi.yoksa artik doktora soracaktim epey sure hsreketsizdi cunku.

Sagolun kizlar rahatladm biraz cok sagolun yarina kadar dinleyeyim normale donmezse ararim doktorumu

Merhaba hazıran anneleri...benım 13 yıldır bebegım olmuyor..sızlerden benım nıyetıme bır tane fatıha ıstıyorum...okursanız sevınırım...

Hemen okuyorum.Rabbim kabul etsin inşallah ve en yakın zamanda hayırlı sağlıklı ahlaklı bir evlat nasip etsin size inşallah.

Kızlar bugün şeker yüklemem vardı 50 grmlık. yüklemeden önce 89 yüklemeden sonra 118 çıktı. herşey iyi şükürler olsun.darısı başınıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…