2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

aaaay tatlım maşallah valla hem sana hem kızına.. Ultrasonda da ne güzel bi poz el pozu süper yaaaa

canım medicana'nın doğum fiyatı mı bu 5500 dediğin?? yoksa doktor parasıda içinde mi bunun ?? çünkü bende medicanada yapacağım kısmetse doğumumu ama duyduğum kadarıyla benim doktorumun paket fiyatı 2 gece kalmalı 3500-3700 gibi bişeymiş...ama senin yazdığını okuyunca bi tereddüt ettim...

Kızlar Ben henüz doktorumla doğum konusunu konuşmadım. Martın ilk haftası randevum var artık konuşayımmı ne dersiniz?

Teşekkür ederim canim hosbuldum

Gunaydin bacilarimmmmm
Az once esime telefon gelmis arkadasinin karisi normal dogumla oglunu dogurmus
Darisi basimiza olsun ins.
Cok sevindim

Ayy ne güzel darısı bize inşallah

kaçaaaaaak seniiiiiiii

Hehehhe
Artık kacaklik yok burdayım inşallah

Son düzenleme:
Günaydın kızlar ben önce kendimi detaylı tanitayim daha iyi kaynasitiz malum tanimayanlar var
24 yaşındayım, 6 yillik evliyim, 3, 5 yaşında bir oğlum var. Rabbim nasip ederse hayırlı sağlıklı birde kızım olucak inşallah Rabbim hepimize bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza almayi nasib etsin

Son düzenleme:
günaydın kızlarrr...

dün gece sancılandım ve acile gitik kadın dogum dr baktı böbreğimde büyüme varmış oğluşum iyi şükürler olsun ama ben agrıdan duramadım dr sureklı kontrol ettirmen gerekiyor dedi

canım kızın çok güzel poz vermiş maşallah ona bende de benzer bir problem var ayrıntılı usg de doktor bebeğin böbreğinde hafif genişleme var dedi 22 haftalıktı o zaman biri 4 biri 4.8 çıktı 4ün üstünde olmaması gerekti dedi yani borudan değilde direk böbrekten bahsetti ama bana da 10 mm üzerine çıkmaması gerek çıkarsa bebek birz erken doğabilir dedi Allahım yardımcımız olsun ben fazla takılmıyorum inşallah sorun olmaz sağlıklı doğsun da erken olsun napalım bi çok arkadaşım var erken doğum yapan bebkleri sağlılı ben bu perşembe kontrole gidicem bakalım bu böbrek olayına doktor ne diyecek tekrar sana haber veririm sen de duanı eksik etme canım

aaaa cleopatra gelmişşş beni hatırlarmısın bilmem başka topiklerde yazışmıştık o zaman hamiş değildik çok şükür şimdi bebeklerimizden bahsediyoruz hşgeldiiinnnn

aaaa cleopatra gelmişşş beni hatırlarmısın bilmem başka topiklerde yazışmıştık o zaman hamiş değildik çok şükür şimdi bebeklerimizden bahsediyoruz hşgeldiiinnnn

Aa evett hatırladım sankiii nickinden
Allaha çok şükür canım ♥
Hosbuldum saol :)

günaydın kızlar ve tatlı bebişleri;

az önce asm den geldim, ikinci doz aşımızı olduk, bu defa hiç bir şey hissetmedim çok rahat geçti
hala kan ilacına başlamamış bir kurnaz olduğumdan ebe kan tahlili yapalım madem sık sık takip edelim seni dedi(baktı ki inadımdan döneceğim yok) kan verdim, idrara bakıldı... veee bebeğimin kalp atışlarını dinledik, aletin ilkelliğine ebe bile delirdi sizin asm lerde de böyle mi, devlet o kadar yatırım yaparken her asm ye bir usg cihazı alması çok mu zor acaba... sonuçta özel hastaneye gitmiyor herkes ve devlet hastanelerinin bazıları inanılmaz yoğun en azından mahallesinde ücretsiz bir şekilde bebeğini görür bütün annişler sonraki kontrol için 24 marta gün verdi ebe ve şeker yüklemesini biz de yapabiliriz eğer doktorun yapacaksa sonuçlarını bize de getirmen gerekiyor dedi, yani şeker yüklemesi için illa doktora gitmeye gerek yokmuş, bilginize...

sanırım şeker yüklemesinden sonra isteğimize bağlı kan tahlilleri dışında başka bir tahlil işimiz kalmayacak

Gunaydin bacilarimmmmm
Az once esime telefon gelmis arkadasinin karisi normal dogumla oglunu dogurmus
Darisi basimiza olsun ins.
Cok sevindim

hiii darısı başımıza inşallah bir avazda hem de en normalinden ve zamanında doğuralım bebişlerimizi

Kızlar Ben henüz doktorumla doğum konusunu konuşmadım. Martın ilk haftası randevum var artık konuşayımmı ne dersiniz?

benim de 15 martta şeker yüklemesi için randevum var, henüz konuşmadık doğum konusunu ben de konuşmayı düşünüyorum artık...gerçi sezaryen dese bile bu saatten sonra doktorumu değiştiremem artık... hem doktorumu seviyorum hem de yeni hastaneye taşınıyorlar,mis gibiiii

çok çok geçmiş olsun, Allah şifa versin canım

Teşekkür ederim canım, bu arada erikler çilekler fıldır fıldır ediyor gözümün önünde
Az kaldı dayan canım
Eveet canım dogru hatırlıyorsun maalesef benim bebegimde de var. Şimdilik yapılacak bir şey yok dedi doktorlar. Kontrol altında tutulması gerekiyormuş. 10 mm nin üzerine çıkınca o zaman tehlikeli olmaya başlıyormuş. 20 mm üzerine çıkınca da ameliyat yapılıyormuş.
Hoşgeldin canım, sağlıklı, ömürlü olsun bebeğin
Zeynelim geçmiş olsun. Böbrek büyümesi sağ tarafta mı? Bende de var ayrıntılı ultrasonda gördüler. Hamilelik hastalıklarından biriymiş. Dogum olunca geciyormus. Sen galiba suyu az iciyorsun, ya da idrarını tutuyorsun. Doktor bana bol su iç ve idrarını tutma demişti. Aklında bulunsun.

ben aranıza yeni katıldım iki haftadır filan takip ediyorum burayı 23 hafta 3 günlük hamileyim benim size bir sorum olacak daha önce böyle bir durumla karşılaşan var mı ben 17 ocakta ayrıntılı ultrosana girdim bebeğimin beyninde sıvı toplanması görüldüğü için sıvının küçüldüğü söyledi ve 1 ay sonrasına yani düne tekrar randevu verdi ve dün tekrar gittim beynindeki sıvıdan eser kalmamıştı ama bu seferde kalbinin sağ tarafında 4 milimlik sıvı toplanması var dedi bana hamileyken enfeksiyon geçirip geçirmediğimi sordu bende 2-3 ay önce geçirdiğimi ve ağır geçirdiğimi söyledim ondan olabilir dedi internette araştırıyorum konu hakkında birşey bulamadım takip edicez dedi doktor ve 3 hafta sonrasına randevu verdi ben na yapacam çok çaresizim

Son düzenleme:

öncelikle hoşgeldin canım..hayırlı olsun bebeğin..ama bahsettiğin konuda şahsen hiçbi fikrim yok malesef..doktoruna sordun mu?yani sonuçları ne olur veya bişey yapılması gerekli mi diye..umarım ilk sıvının kayboluşu gibi buda kaybolur gider üzmez seni..Allah yardımcın olsun

selam kızlar. dumadumadum, ben sorduğumda da söylemiştin sanırım ümit beyi. dediğin gibiyse bence süper bir doktormuş... ben deneme fırsatı bulamadım kendisini. muayene ve doğum fiyatı ne kadar canım? bilgi verebilir misin?

bu arada ben en son demetevlerde fatma reşide önalan muayenehanesine gittim. bu doktorun muayenehanesinden çok memnun kaldım. ama kendisinde doğum yapan hiç yakınım yok. doğuma kadar devam edersem medicana da yaptıracak. kendisine sorduğumda da normal doğum taraftarı olduğunu söyledi. bilgim bu kadar...

kızlar acaba bu doktora (fatma reşide önalan) giden ya da doğum konusunda nasıl olduğunu bilen, bir fikri olan var mı? bana da bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

hepinizi ve bebişlerinizi kocamann öpüyorumm...

kendini hazır hissettiğin an konuşabilirsin bence..hatta sezeryan,normal farketme nasıl gelişirse öyle olsun diyorsan konuşmaya bile gerek yok düşün,ben sezeryancıyım hâlâ bu isteğimi söylemedim doktoruma

[SUB][/SUB]

Gunaydin canim.ben iki hafta olcak nerdeyse asim yapilali.ordaki hemsire cok ilgiliydi
kalp cihazimizda evet biraz ilkeldi zorla buldu kalbini hatta bebegini hissediyomusun diye sordu aklim cikti.
Neyseki sonra pat pat duyduk sesi.140-150 arasi dedi

günaydın hatunlar bi kaç gündür bulantılarım yeniden başladı
ocean 85 geçmiş olsun canım bilgim yok rabbim şifa versin

günaydın arkadaşlarım, nasılsınız?
hasta olanlar da var galiba, Allah'ım acil şifalar versin. hepimizin bebişlerini korusun.
herkese sağlık, mutluluk ve sevgi diliyorummmm...

teşekkür ederim hepimizin bebeği hayırlı olsun ama bu oğlan her seferinde şaka yapıp duruyor bana yüreğimi ağzıma getiriyor. doktor enfeksiyondan olabilir dedi bir kaç örnek verdi onların geçtiğini bebekler doğunca herhangi bir sorunla karşılaşmadıklarını söyledi. ve sadece takip edicez dedi zaten benim şansıma birşey soramadan sezeryana gitti doktor kafam çok karışık

Onceliklegunaydin ve hosgeldin canim.benimde bi fikrim yok ama bi yakinim da ayni durum vardi kuculup yok olmus.
Meraklanma ve inan yok olucaktir umarim....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…