2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Teşekkür ederim canım, bu arada erikler çilekler fıldır fıldır ediyor gözümün önünde

kızlar ben buna bayıldım, adı ne bilen var mı? lütfen bulalım da alalım bundan

Eklentiler

• $533775_525609977513756_687580655_n.jpg
    52,3 KB · Görüntüleme: 45
Kızlar ne zamandır uzun uzun yazmak yazmak istiyorum ama üşeniyorum

cuma günü tetanoz aşısının 1. dozunu vurdurdum...Kolumda aşırı ağrı oldu..daha bugün geçmeye başladı ağrısı...

Bugün kendi doktorumuza gittik...Kızımı gördüm elleri ayakları öyle güzeldiki...Çok güzel pozlar verdi ki bize... Bakın parmaklarına... 510 gr olmuş kızım..22+1 olduk bizde...Ve ben tam 7 kg almış bulunmaktayım

Şöyle bişey dedi doktor böbreklerle ilgili.Böbreklerden mesaneye giden 3 tane boru varmış ve bunun darlığı en fazla 10 mm olması gerekiyomuş... bizim biri 7 mm , biri 6 mm çıktı..dr takip edicez dedi..sizde böyle bi durum oldu ? Burda bi kaç arkadaşında böbrekle ilgili sıkıntısı olmuştu sanırım...Yanlış hatırlamıyorsam yeşilerik arkadaşımızda böbrekle ilgili bi sorundan bahsetmişti..CVp ve dualarınızı bekliyorum...

Buda kızım ve benim bugünkü halimiz...

hayırlı geceler kızlar..
ben sevinç
hamile kaldığım ilk dönemlerde sık sık geliodum ancak
uzun zamandır bakamadım bile
özlemişim kk yı..
artık fırsat buldukça hep burdayım inşallah

ay hadi insallah öyledir ama bazen öyle bı tekme yıyorum kı mesanem patlıcak sanıyorum ama önceleri yeri sabıttı herzaman karnımın sağ tarafından yada bıraz asgısındandı. sımdıde gobeğimin bayagı altında kac gundur burda yanı hıc gezmıyo benımkı demek kı bı sure aynı yerde takılıyo

Aaaa merhaba Sevinçcgm. Hatırlıyorum nickini.Ben de pek bakamıyorum ancak seni gürdüğüme de çok sevindim....Merhaba herkese.

Selam bacilarrrrrrrr
Kusuruma bakmayin fazla giremedim bugun malumunuz midemizde su anda bile suren agri var.....
Ama sukur daha da iyiyim....
Hepiniz sagolun tek tek yazmissiniz ♥♥♥
Ayrica gobuslerinize de 41 kere
Daha oncedende dedigim gibi en kucuk gobus bende en buyuk bebiste bende
Oh be yasasin hayat....
Tetanozun 2. Dozundan da kacmis oldum bugun
Yarin bakalim duruma gore gidicem.....
Hayirli aksamlar opuyommmmm sizleri
Cleopatra ve patikpat bacilarim sizlerde hosgeldiniz

Son düzenleme:
Gunaydin guzel anneler minis bebisler guzel bir gun hava gunesli bahar geliyor yarin da ilk cemre dusuyor insallah .herkese huzurlu ve mutlu bir gun dilerim.

Gunaydin bacilarimmmmm
Az once esime telefon gelmis arkadasinin karisi normal dogumla oglunu dogurmus
Darisi basimiza olsun ins.
Cok sevindim

Gunaydin guzel anneler minis bebisler guzel bir gun hava gunesli bahar geliyor yarin da ilk cemre dusuyor insallah .herkese huzurlu ve mutlu bir gun dilerim.

Gunaydin bacilarimmmmm
Az once esime telefon gelmis arkadasinin karisi normal dogumla oglunu dogurmus
Darisi basimiza olsun ins.
Cok sevindim

Gunaydin guzel anneler ve onlarin mis kokulu poncikleri...
Bugun de guzel haberler alalim. Artik seker testinden baska rest yok degilmi? Tum así, ayrintili, seker testi bitenler ne kadar zaman da gidecekler doktora.

Ayrica bir sorum var kizlar size...

Sizin geniales soz ackenmi daha hareketliler tokkenmi? Benim zilli kizim acken nasil hareketli bi gorceksiniz, yani viven deligimden cikiverecek gibi
HTML:

Ay o nasil bir cumle olmus kendi yazdigimi okuyamadim.sizin bebisler diyorum, acken mi tokken mi daha hareketliler?

Benim oglanda acken baaya hareketli teyzesi ....
Tok ikende hareketli ama
Ayrica seker testim falan gecti sukur yine 1 ay sonra gel dedi....

Son düzenleme:
hayırlı geceler kızlar..
ben sevinç
hamile kaldığım ilk dönemlerde sık sık geliodum ancak
uzun zamandır bakamadım bile
özlemişim kk yı..
artık fırsat buldukça hep burdayım inşallah

kaçaaaaaak seniiiiiiii
kızlar ben buna bayıldım, adı ne bilen var mı? lütfen bulalım da alalım bundan

aneeeeeeyy kızzzzz cidden çok güzelmiş buuuuuuuu

Seni gidi seni demek bize söylemedin. Olsun ama çok sevindim, şükür♡♡ Nasıl bir heyecan nasıl bir güzellik degil mi? Allah yokluklarını aratmasın.

öyle emin olamadan boşa kafa bulandırmiyim dedim kızzz yoksa yazmam mı tam hissedeyim öyle yaziyim dedim ve Allah nasip etti çok şükür

herkese koccamann günaydınlar....haftasonundan beri giremedik buraya neler olmuş bakamadık minnoşumun odasını hazırlamakla uğraştık biraz yorulduk :) ama çok şükür herşeyimiz yolundaymış güzel kızım 28 cm 521 gr olmuş :) ayrıntılımızı yaptı doktorumuz herşeyimizi detaylıca inceledi tam haftamıza uygun gidiyoruz bu gidişe göre 3200 falan doğacak bu güzel kız dedi doktorumuz :) bu seferki ultrasonda hem babası hem ben inanılmaz heyecanlandık yüzü o kadar net görünüyorduki artık :) bu hafta sonu şeker yüklememiz var ve bu seferde yine randevumuzu 5 hafta sonrasına verdi doktorumuz...bakalım hayırlısıyla bi de şeker testimizi atlatırsak çok daha iyi olacak herşey...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…