2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
standart kontrollerim için özel hastaneye gidiyorum evet..
ayrıyettende sağlık ocağına takip için hamilelik başında başvurdum,bildirdim..
20'li haftalarda aşı için çağıracağını söyledi ordaki hemşirem ama onu diyorum arayan soran yok :KK1:

Fıstık'ım Sen onlardan telefon falan bekleme mutlaka bi karışıklık olmuştur yoksa aramaları lazım, git hemen yaparlar zaten aşını falan , Bu arada aşı olduktan sonra kolonyalı pamukla baya bi ovala kolunu.. bende beze oldu çok umursamadığım için , 1 hafta ağrı çektim :KK34:

Lahesis kekik suyunu denedin mi sendeki ağzındakiler geçti mi?

Hep yazdınız ben özendim.. Hep okudum,iç geçirdim.. Bazen taktım kafaya bazen ise zamana bıraktım.. Ama sonuçta sabrettim,bekledim ve inandım..

Evet doğru okuyorsunuz, köftemi artık hissediyorum.. 😁
Hemde az önce o kadar uzun süre oldu ki bu, eminim artık.. Belki 5 dk'ya yakın.. Bilemiyorum, heyecan yaptım çünkü.. Pıtpıttanda fazlasıydı bu sanırım, belkide tekme.. 😁

Aslında size yazmamıştım, 2 hafta oldu galiba pıtpıt olayını damar atması gibi hissediyordum ama kısa süreli olduğu için emin olamıyordum ve o yüzden boşa kafa bulandırmayım dedim.. Ama şimdi eminim 😉 Allah'ıma şükür bunuda yaşadım sonunda..

Eeee ne demişler? Geç olsun güç olmasın..
Sizi seviyore anneler 💛

Canım çok sevındım senın adına kesinlikle bunun tarıfı yok bızımkının genelde hareket saatlerı belli akşam tv izlemek falan yok onu izliyoruz :KK16: çok guzel bı hıs bu

:KK1: Çok utanıyorum söylemeye :KK1: 86 kiloyum.

Canım ben hamileliklerimi diktiriyorum. Kilolu hamile kaldığım için pantolon-tunik tarzı giyemiyorum çünkü çok kilolu gösteriyor.

Bu sabah işe giderken eşim çekti.

dediğin kadar kilolu görünmüyorsun canım çok şekersin hamileliğinde ayrı bi güzel

Kızlar kaç gündür yükleyeceğim ama bi türlü fırsat bulamıyordum.

Eki Görüntüle 980441

sadece zarif görünüyorsun :KK19:

Bu arada çok kıskandım ince çoraplar babetler baharlık kıyafetler filan. Ben hala yün kazaklar, pantolonumun içine taytlar giyiyorum burası buzzzzz, nerdesiniz Allah aşkına

Son düzenleyen: Moderatör:
günaydın kızlar
nasılsınız bayağıdır giremedim ama yetişebildiğim kadar okumaya çalışıyorum
çoğunuda kaçırıyorumdur kesinde!
herkes iyidir umarım
bu arada bayağı yeni arkadaşlarımız olmuş
bende bayağıdır dr gitmedim! çokda özledim oğluşumu ayrıntılı için hastane araştırıyordum en son pendik şifadan randevu aldım çarşamba günü inş iyi haberlerle gelirim malum ben ne 2 li ne 3 lü
kan dışında hiç test yaptırmadım o yüzden biraz endişeliyim.
herkesin cinsiyetleride belli oldu artık kimse kalmadı heralde ! maşallah prensesler solladı pipilileri:)gelin sıkıntısı çekmeyeceğiz gibi!
hepinize sevgiler....

Günaydın Anneler ve kızımın arkadaşları
çok güzel bir İzmir gününden sizlere sıcacık selamlar... :KK16:

bizler hafta sonu şeker yüklemesi yaptırdık şükür Rabbime sıkıntımız çıkmadı herşey normal çok mutluyuz kızımla....:KK36:
Hafta sonu kızımı amcasına götürdük Denizliye gezdik o yüzden pek giremedim hepinizi opüyoruz..
bugün doktora gideceklerden iyi haberler bekliyoruz hastalara şifa versin Rabbimmm....
ve öğlenden sonra toplantım var Alsancak' a gidecem biraz gezelim bu güzel havada kızımla

Kızlar kaç gündür yükleyeceğim ama bi türlü fırsat bulamıyordum.

Eki Görüntüle 980441

Çok şıksın cnm :KK76:

:KK1: Çok utanıyorum söylemeye :KK1: 86 kiloyum.

Canım ben hamileliklerimi diktiriyorum. Kilolu hamile kaldığım için pantolon-tunik tarzı giyemiyorum çünkü çok kilolu gösteriyor.

Bu sabah işe giderken eşim çekti.

Merak etme Bende öyleyin 85 le hamile kaldım şimdi 87 yim ama mutluyum:21:

Bu arada çok kıskandım ince çoraplar babetler baharlık kıyafetler filan. Ben hala yün kazaklar, pantolonumun içine taytlar giyiyorum burası buzzzzz, nerdesiniz Allah aşkına

kıyamam cnm ben izmirdeyim artık opak çorap bile fazla geliyor hele bugünkü hava anlatılmaz...

Çok teşekkür ederim canım, K.Maraş' ta yaşıyyorum, bugün tam bir bahar havası var burada.

Günaydın Anneler ve kızımın arkadaşları
çok güzel bir İzmir gününden sizlere sıcacık selamlar... :KK16:

bizler hafta sonu şeker yüklemesi yaptırdık şükür Rabbime sıkıntımız çıkmadı herşey normal çok mutluyuz kızımla....:KK36:
Hafta sonu kızımı amcasına götürdük Denizliye gezdik o yüzden pek giremedim hepinizi opüyoruz..
bugün doktora gideceklerden iyi haberler bekliyoruz hastalara şifa versin Rabbimmm....
ve öğlenden sonra toplantım var Alsancak' a gidecem biraz gezelim bu güzel havada kızımla

Çok şıksın cnm :KK76:

Merak etme Bende öyleyin 85 le hamile kaldım şimdi 87 yim ama mutluyum:21:

kıyamam cnm ben izmirdeyim artık opak çorap bile fazla geliyor hele bugünkü hava anlatılmaz...

Teşekkür ederim canım, ben 75 ile hamile kaldım şimdi 86 kiloyum. Tam 11 kilo almışım.

$23+3.jpg buda bizim göbiş

günaydınlar herkese...yoğun bir haftasonunun ardından ben yine işyerindeyim...izin günümdü bugün ama toplantı olduğu için gelmek zorundaydım..bende yarın kullanıcam artık....herkesler iyidir inşallah..çok koptum 1 haftadır buralardan....yoğunluktan sıkıntıdan giresim gelmiyor hiç nete...hep evde yatasım geliyor hep yatayım yada bebeğime birşeyler alayım hazırlık yapayım diyorum..kimse doğru düzgün birşey almıyor hadi bu ayıda atlatalım diyor..sonra ben korkuyorum Allahım bebeğimi koru diyorum...sanki birşey olurmu endişesimi taşıyorlar acaba daha erken diyerek..
ama ben hala alıyorum netten bişiler..
ciciler aldım azönce kızıma...yüklerim ciciler sayfasına..dünde babaanemiz battaniye kapşonlu kışlık mont almış...birde bebek britannica kitap serisi..birsürü hikaye var ama hep bilgi vermek amaçlı..çok beğendim...bulursam netten fotosunu eklerim orayada..
hepiniz iyisinizdir inşallah hastalar iyileşmiştir....

tatlım bendeki haber tam beklediğim cinsten harika heheheh bak aşağı alıntılıyorum gece yazdığımı..oku :KK34: doktorada 20'sinde gidicem canım,3 gün kaldı
:KK19:

yupppiii çok sevindimm :KK9::KK16: işte bunu bekliyodum ne mutlu cnm çok şükür şimdi elin hep karnına gidicek o tekmeledikçe hem için tuhaf olucak hem çok hoşuna gidicekkk çok güzel duygular Rabbim herkese yaşatsınn çççookk sevindmm

Canımcım özel bir günmüydü bu resmi çektirdiğinde. Bende şimdi pazar günü eşimin çektiği göbiş resmimi yükleyeceğim. Sende çok şiirin olmuşsun bu arada. :KK70:

Bu arada çok teşekkür ederiz, biz de resimlerinizi bekliyoruz.

Ya utanmasan bi hamilelik defilesi yapacağım diktirdiğim hamileliklerden de,

eşim çok kızıyo, resmimi çekecek başka kimse de yok :KK1:

Selam arkadaşlar ..

Işyerimiz taşındı hafta sonu ve cok yorulduk ama guzel bir ofisimiz oldu birde yardımcı bayan aldık benim kuzenim hem cay temızlık v.s için baya rahata erdim ofiste onun mutluluğu var hihoytttt :KK76::KK52:

Bacilarrrr sabahtandir 3-4 kere cikardim.....
Simdilerde ise ishal basladi :KK5:
Usuttugumden mi acaba ? Zehirlenme falan degildir degil mi ?
Offfff ne yapacagimi bilmiyorum.. .Esimde hastaneye git serum al deyip duruyor :KK43:

Bu arada çok teşekkür ederiz, biz de resimlerinizi bekliyoruz.

Ya utanmasan bi hamilelik defilesi yapacağım diktirdiğim hamileliklerden de,

eşim çok kızıyo, resmimi çekecek başka kimse de yok :KK1:

Diktiriyormusun sennnn aaa ne güzel Valla ben hamilelik giysilerine yatırım yapmak istemiyorum. Doğru dürüst birşey almıyorum 2 tane tayt pantolon almıştım kendime büyük beden onlar ve çeşitli bol tuniklerle idare ediyorum.

Selam arkadaşlar ..

Işyerimiz taşındı hafta sonu ve cok yorulduk ama guzel bir ofisimiz oldu birde yardımcı bayan aldık benim kuzenim hem cay temızlık v.s için baya rahata erdim ofiste onun mutluluğu var hihoytttt :KK76::KK52:

gözünaydın canım..son aylarında tadını çıkar ofisin :KK54:

Bacilarrrr sabahtandir 3-4 kere cikardim.....
Simdilerde ise ishal basladi :KK5:
Usuttugumden mi acaba ? Zehirlenme falan degildir degil mi ?
Offfff ne yapacagimi bilmiyorum.. .Esimde hastaneye git serum al deyip duruyor :KK43:

geçmiş olsun canım..titreme soğuk soğuk terleme varmı canım..genelde zehirlenmelerde görülür..endişe etme doktorunu ara..bol bol su iç yoğurt ye canım..her ihtimale karşı..eğer Allah korusun zehirlenme varsa kusman işe yarar..ama doktorunla görüşsen iyi olur..üşütmüşsündür belkide..:nazar::nazar:

X