2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Bizim eskilerin uyguladigi yontem
Vede halen cevremde bebegin bu sekilde yikandigina sahit oluyorum canim guzel bilgi tesekkurler

canım hafta hafta hesaplarsan 40 haftayı goz onunde bulundur yanı 10 ay oluyor ama ben ay olarak hesapla derım yanı son adet tarıhınde 30 gun ılerle ben kızımda hafta olarak hesapladım 36 haftam bıtınce 9 ay bıttı artık dogruyom dıye hastaneyı yol yaptım 40. haftamda dogum yaptım.sımdı ay olarak hesablıyom

yanı son adet tarıhım 17 eylul tahmını dogum 25 hazıran tam 9 ay 10 oluyor.ama bebek bu 36 haftadan sonra bellı olmuyor kız kardesım 37. haftasında dogurdu normal sancısı geldı benım sancım yoktu sunı sancıyla 40. haftada dogurdum

Son düzenleme:
Günaydn kızlar hepimize iyi haftasonları benm karnımda acayip tatlı tatlı kaşınma başladı cok erken deil mi ya sizde de var mı

Son düzenleme:

Günaydn kızlar hepimize iyi haftasonları benm karnımda acayip tatlı tatlı kaşınma başladı cok erken deil mi ya sizde de var mı
kuru kalınca oluyo canım.sakın kaşıma hemen nemlendir derim :)

deneyecem cnm bakalım tesekkur ederım

Pearly benimde kasintim var ve ara ara sisme hissediyorum. Drumu aradim fitil ve krem verdi kullandim tamamen gecmedi ama biraz rahatladim. Bence sende druna ulasmaya calis. Gecmis olsun canim

acile gıtmeyı dusunuyorum bıraz gecer gıbı oluyor ama gece çok kotuydu ya o nasıl bır kasıntı uykudan uyandırdı resmen ağladım iğrenç birşey doktora gıtsem asadan mı muayene edıyorlar acaba korkuyorum ya

Çok sağol canım teşekkürler dayanamadım doktora gittim iykide gitmiştim sinüzit olmuşum kulaklarım iltihap olmuş bademcikerim şişmiş ilaç verdi çok şükür bu gün iyim

Çok sağol canım gerçektende kötüydüm gittim doktora dayanamadım sinüzit olmuşum kulaklarım iltihap olmuş bademciklerim şişmiş ilaç verdi onları kullandım bugün iyim çok şükür atlattım sayılır

Âmin canım çok sağol

Geçmiş olsun canım yaa.. Doktora bi git istersen serum falan iyi geliyor biraz ağrılar azalıyor:44:

Sağol canım doktora gittim dayanamadım beni serum kesmedi sinüzit olmuşum kulaklarım iltihap olmuş bademciklerim şişmiş ilaç verdi onları kullandım bugün iyim çok şükür atlattım sayılır

Ah canım nerde aksine eşim şehir dışına çıktı bende kuzenime gittim o hizmet etti doktorun verdiği ilaçlarla bugün çok şükür iyim

bütün hasta arkadaşlara geçmiş olsun çok inşallah bir an önce iyileşirsiniz..
bu ayrıntılıya giren arkadaşlara çok özendim ben benim doktorum hiç bişey demedi 23 haftadayım anlamadımki kendileri bakabiliyormu ayrıntılı doktorlar anlamadımki ama moralim bozuk ne yapsam bilemedimde..

bu arada ben size bişey söylemek istiyorum bu burun tıkanıklığı için burun damlası veriyor doktorlar ama bağımlılık yapıyormuş doğumdan sonrada kullanmadan rahat edemiyormuşsun o yüzden arka arkaya en fazla üç gün kullanmak gerekiyormuş sonra 1-2 gün ara vermek lazımmış doktorum öyle söyledi bilgilerinize kızlar...

Doktorun perinatologsa kendide bakar ebni, doktorum perinotolog kendisi bakıyor,bir dahaki gittiğinde sor

Bizde bu sekilde yıkıyorduk zaten hastanede hemşire bebeğin ilk banyosunu yaptirirken anneyide çağırıyor hem gösteriyor hem anlatıyor ama ne mümkün ben yikayamam cok küçük birde ağlıyor bı tarafına bisey yaparım diye korkuyorum sanırım yine babaannesi yıkayacak

Benim oğlumda ayağımda sallarken karnıma kasıklarına gelmeler atıyor,bebeğin hareketlerinde azalma yoksa bisey olcayni sanmıyorum Yinede dikkat etmek lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…