2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
aynı şey bazen bana da oluyor canım.hele ki ogün başıma agrıyorsa iyice huysuzlaşıyorum :KK19: hormonlar işte sonra psikolojik durmumuzda malum çok değişken..sakin olmaya alış canım olan bebeklere oluyor.bende son zamanlarda biraz üzüldüm agladım sonra kendime kızdım bebeğimi huzursuz ediorum diye...

cilegim hosgeldin:KK16::KK16: bende seni soruyodum..
benimde bu aralar pek nesem yok hem kocisle aram yok hemde kv canim sikkindsikkindi kac gundur.. buraya gelince hepsini unutuyorum:KK55::KK55: ama aksam kocis gelince sarilip opemiyorum diye suratim dusuyo yine :KK19::KK19:

HAYIR YANİ ANLAMIYORUM NE VAR BİRAZ SABIRLI OLSALAR..HAKLIDA OLSAK HAKSIZDA OLSAK SUSSALAR..HAMİLE BU KIZ ÜSTÜNE GİTMEYELİM LAF ETMEYELİM DESELER..İŞYERİNDE HERKES İŞİNİ DÜZGÜN YAPSA...İZİN GÜNÜMDEN SONRA GELİP HATALARI DÜZELTMEKLE BOĞUŞMASAM....:KK35::KK37:...

SABIR KIZLAR NAPALIM..İÇİMİZDEKİ O TATLI MASUM MELEKLERİMİZ İÇİN :emir_bebek:

yaşasın bir meslektaş buldum kendime benim stajyerim var canım çok şükür bütün hareketli işleri ona yaptırıyorum napiimmm ama belim sırtım ağrıyo şimdiden sen ne zaman doğum iznine ayrılmayı düşünüyosun canım

Ne güzel sanslısın.sen hangı ıldesın? ben 3 senedır aynı okuldayım bu sene4.senem tayınımde cıkmadı. olanakları cok kısıtlı bı okul. hıçbırseyımız yok. aidatta alınmıyo ee halıyle yardımcıda yok velıler kahvaltı saatınde gelıyolar sırayla o kadar. bu yuzden Allah bana güç kuvvet versinde tekrar hastalanmadan atlatayım bu surecı. dogum ıznıne gelince dogum tarıhı 27 hazıran gözüküyodu detaylıda 23 hazıran dediler ama rısklı bı gebelık surecınden gectığım için durum ne olur bılemıyorum acıkcası.hazıran bası olacaksa 8 haftanın tamamını kullanırım cunku kullanmazsam yaz tatılıne denkgelıyo izin yanıyo.hazıran sonu olacaksa da 3 hafta kullanırım geri kalan 13 haftayı dogum sonrasına atarım dıyorum ama Allah bilir.sen ne zaman ayrılacaksın?

canım sertleşme bende de oluyordu doktora sordum yorgunlukla ilgisi yok yediklerinle ilgili dedi bi de yürüyüş yaparsan daha rahat olursun dedi :26:

Anladm canm saol karnın tümü sertleşirse rahim kasılması olduğunun göstergesiymiş bunu duyunca daha tedgirn oldm acıkcası

HAYIR YANİ ANLAMIYORUM NE VAR BİRAZ SABIRLI OLSALAR..HAKLIDA OLSAK HAKSIZDA OLSAK SUSSALAR..HAMİLE BU KIZ ÜSTÜNE GİTMEYELİM LAF ETMEYELİM DESELER..İŞYERİNDE HERKES İŞİNİ DÜZGÜN YAPSA...İZİN GÜNÜMDEN SONRA GELİP HATALARI DÜZELTMEKLE BOĞUŞMASAM....:KK35::KK37:...

SABIR KIZLAR NAPALIM..İÇİMİZDEKİ O TATLI MASUM MELEKLERİMİZ İÇİN :emir_bebek:

maalesef herkesten bu anlayisi beklemek zor canim

arkadaşlar genel olarak baktığımda sanırım bu aylarda eşlerle sorunlar oluyor. ama ben iki haftadır bir türlü sorunlara aradaki soğukluğa engel olamıyorum. bebeğimin mutsuz olması beni çok endişelendiriyor ama çok mutsuzum. kocam ben yokmuşum gibi davranıyor. sizce nasıl çözebiliriz bu buzları. işin garibi konuşamıyoruz da :KK43:

arkadaşlar genel olarak baktığımda sanırım bu aylarda eşlerle sorunlar oluyor. ama ben iki haftadır bir türlü sorunlara aradaki soğukluğa engel olamıyorum. bebeğimin mutsuz olması beni çok endişelendiriyor ama çok mutsuzum. kocam ben yokmuşum gibi davranıyor. sizce nasıl çözebiliriz bu buzları. işin garibi konuşamıyoruz da :KK43:

:KK50: bir sorun mu yaşadınız canım...hani bir problem üzerine mi bu gerginlik yoksa durduk yere mi bu görmemezlik..konuşamıyoruz diyorsun kuzum ama konuşmadan da çözebilirmiyiz ki..mesaj atsan mail atsan mektup gibi birşey yazsan..

3 gündür giremedim..ziyaretçi olarak okumaya çalıştım ama mümkün değil hepsini okuyabilmek...
hsonu çok yoğundu...dünde izin günümdü..umarım herkes iyidir..kötü bir haber yoktur...okullar açıldı dersler başladı bizim yoğunlukta başladı..kimse darılmasın alıntı yapamadım diye...lütfen kusura bakmayın...

bugün deli gibi sinirliyim..ortada bir sebep yok ama sinirlerim berbat..bağırıyorum personele falan..sabrım yok hiiç bugün..neden böyle anlayamadım..başımda çok ağrıyor... :KK43: öyle işte kızlar..:KK47::KK47::KK47:
aynen cnm ya banada öyle oluyo bazen herkesi boğazlayasım geliyo:KK53: hamilelik psikolojisi çilekçim
kızlaarr ben geldimmm :KK1: işi braktım artık şirkete gitmiyorum ama 3 ay daha evden beri proje çizicem inşaallah.biraz daha para biriktirmekte fayda var :) en azından bebek odasının mobilyalarını peşin alayım diyorum :) kıyafet işini hallettim bütük küçük herşeyi hazır çok şükür.idil baby de sepete ürün dökmüşlerdi.bir üsürü yeni doğan takım yaptım alt üst.hemde 10 tl bi takım.çok hves ediyodum idil baby nin ikili takımlarına ama çok pahalıydı.çok şükür nasip oldu da aldım :KK16: birazdan tek tek fotograflıcam aldıgım şeyleri ve diğer topiğimize yüklicem :KK34:

ohh maşallah cnm küçükleri halletmişsin güle güle giyin:KK34:

canim yaa.. uzme kendini
bak ne dicem benim esim iyidir hostur ama sinirlendigi zaman kendini kontrol edemez cok kez kalbimi kirmistir sozleriyle.. biz bu duruma mesajla cozum getirdik yuzyuze tartismak yerine mesajlasiyoruz. yazarken hem ne yazdigimiza dikkat ediyoruz hem vakit aldigi icin sinirler yatisiyo.

Kızlar ben kocama özel günlerde sürprizler yapmayı çok severim hazırlarken ben çok mutlu olurum hediyeyi alıncaki yüz ifadesi ise beni daha çok mutlu eder bu sevgililer günü için internetten çok hoş şeyler buldum ben bir kaçını yapıcam sizin d ehaberiniz olsun:KK66:

linki: http://yazarkafe.hurriyet.com.tr/Co...ot.com.tr/2014/02/about-time-zamanda-ask.html
$8.jpg

$4.jpg

$1.jpg

:KK50: bir sorun mu yaşadınız canım...hani bir problem üzerine mi bu gerginlik yoksa durduk yere mi bu görmemezlik..konuşamıyoruz diyorsun kuzum ama konuşmadan da çözebilir miyiz ki..mesaj atsan mail atsan mektup gibi birşey yazsan..

biz aynı iş yerinde çalışıyoruz. o patron ben işçi. bu aralar beni iyice vurak taşına çevirdi. herşeyi benden bekler oldu. bende yapmayınca eve gidince de surat yapıyor. bazen akşamları iyi oluyor ama sabah bi kalkıyor ki adamın içine şeytan kaçmış sanki ağzından alevler fışkırıyor. en küçük örnek sabah namazına uyanamadığı için bile beni suçluyor. namaz kılmayı bıraktığım içinde yapıyor sanki bunları. anlamıyorum işte. karşılıklı oturup konuşamıyoruz çünkü korkuyorum daha da büyüyecek temelli mutsuz olucam diye susuyorum. ben sustukça da o konuşuyor beynimi yiyor:KK43:

Kızlar ben kocama özel günlerde sürprizler yapmayı çok severim hazırlarken ben çok mutlu olurum hediyeyi alıncaki yüz ifadesi ise beni daha çok mutlu eder bu sevgililer günü için internetten çok hoş şeyler buldum ben bir kaçını yapıcam sizin d ehaberiniz olsun:KK66:

linki: http://yazarkafe.hurriyet.com.tr/Co...ot.com.tr/2014/02/about-time-zamanda-ask.html
Eki Görüntüle 972412

Eki Görüntüle 972413

Eki Görüntüle 972411

ben en çok mandalı beğendimm.. ama süpermiş hepside :)
belki mandalı bende yapabilirim. teşekkürler canım.

yaa insan görmek istiyor ama sonuçta iyi oldugunu bilmek en önemlisi canım. ben geçen cuma gittim ayrıntılıya. 430 gr. dı oğlum. boyunu söylemedi doktor. genel olarak iyiydi. kalbinde üfürüm var dedi doktor :'( ama geçer doğana kadar dedi. 28. haftada bi daha bakıcak detaylıda. hemşire de 10 kişiden 8 inde oluyor bu durum, korkmayın geçer dedi. ben de takmıycam diyorum, takmamaya çalışıyorum. iyi olucak oğlum inşallah.

canım allahın izniyle doğduğunda hiç bir sorun kalmaz inş. ALLLAH esirgesin... 430 gr mı çok iyi canım maşallah benim oğluş da aşağı yukarı öyledir o zaman:))

saol cnm amin. hepimiz için inşallah.

kızlaarr ben geldimmm :KK1: işi braktım artık şirkete gitmiyorum ama 3 ay daha evden beri proje çizicem inşaallah.biraz daha para biriktirmekte fayda var :) en azından bebek odasının mobilyalarını peşin alayım diyorum :) kıyafet işini hallettim bütük küçük herşeyi hazır çok şükür.idil baby de sepete ürün dökmüşlerdi.bir üsürü yeni doğan takım yaptım alt üst.hemde 10 tl bi takım.çok hves ediyodum idil baby nin ikili takımlarına ama çok pahalıydı.çok şükür nasip oldu da aldım :KK16: birazdan tek tek fotograflıcam aldıgım şeyleri ve diğer topiğimize yüklicem :KK34:

hoş geldin şekerim yoktun bayadır oh oh iyi etmişin işi bırakmakla keyfine bak valla evden çalışma imkanın varsa süper hem para da kazanırsın bu arada eksiklerini giderirsin.. ooo maşallah sana kıyafetleri tamamlamışsın güle güle giyin canım:))

3 gündür giremedim..ziyaretçi olarak okumaya çalıştım ama mümkün değil hepsini okuyabilmek...
hsonu çok yoğundu...dünde izin günümdü..umarım herkes iyidir..kötü bir haber yoktur...okullar açıldı dersler başladı bizim yoğunlukta başladı..kimse darılmasın alıntı yapamadım diye...lütfen kusura bakmayın...

bugün deli gibi sinirliyim..ortada bir sebep yok ama sinirlerim berbat..bağırıyorum personele falan..sabrım yok hiiç bugün..neden böyle anlayamadım..başımda çok ağrıyor... :KK43: öyle işte kızlar..:KK47::KK47::KK47:
relaxxx sakinn canım germe kendini boş ver insanlar işte anlayışsız oluyolar bazen kendilerinden başka kimseyi düşünmüyolar her yerde var böylelerinden bebişin için sinirlenmemeye çalış:KK49::KK49:

http://urun.gittigidiyor.com/giyim-...et-kargo-bizden-104730820#product-information

kızlar bakın bu lavanta şişeleri çok şık ben lavanta kesesi yapıcaktım kendime ama hem uğraşması hem maliyeti çok tutucak bunlarda çok değişik farkklı olabilir

Evet çok güzel de bnları nasıl kullanacak verdiğimiz kişiler. Yani o içindeki lavanta dışarı koku vermeyecek. Sadece süs olarak mı kullanırlar bilemedim. Benim bir akrabam bu şişelere duş jeli koymuş. Bende diyorumki böle şişelere fresh kokular koydursam. Birde kuranında dağıtmak için çerçeveli magnetler düşündüm.
Aslında şöyle özet geçeyim bebek şekerlerimi ::KK70::KK70:
** Kendi yapacağım keçeden anahtarlıklar nazar boncuğu şeklinde içini elyafla dolduracağım.( Sayılı adette olacak.)
** Hazır bebek figürlü metal anahtarlık.
** Ayak çekilinde çerçeve magnet olarka da kullanılabilir.
** Mantar şişelerde içleri şeker, fresh kokular yada sıvı sabun olacak şekilde.

fikirlerim bunlar ama bunların hangisini nerde yapıp dağıtacağıma karar verebilmiş değilim.

kızlar bana bır tanıdık mother care ın zıbınlarını tavsıye ettı sızede soylım dedım hem cok kalıtelı hemde uygun buyuk avm v.s yerlerde varmıs sızlerde bakın :KK76:

canım kasık ağrılarının nedeni farklı olabiliyor idrar yollarında enfeksiyon olabilir üşütmüş olabilirsin kanaman yoksa eğer çok telaşlanma korkmana gerek yok canım yine de doktoruna danış için rahat edicekse..

canım çok sağol dr sordum ağrın artarsa gel dedi tetikteyim devamlı kendimi dinliyorum:KK43:

Eki Görüntüle 972412

Eki Görüntüle 972413

Eki Görüntüle 972411

Ben şimdi lu kalb yapmaya çalıştımda olmadı

X