2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

günaydın canım.. Sadece geçen hafta 2 kez böyle damar atması gibi pıt pıt dediğimiz olayı hisseder gibi oldum,emin olamasam da.. O kadar

canım sen kaç kilosun zayıfmısın bu haftada hissetmen gerekiyo yada sen çok mu hareketlisin

kızlar hepicinize günaydııınnnn....

hafta sonu malum detaylı ulturosonumuz vardı...
maşalalh oğluşuma 21 cm boyu 350 gr kılosuyd
herşey normal dedi drumuz allahın izniyle korkulacak bir durum yokmuş hem cd verdi hemde renkli resimlerimizi aldık 3 tande eli yüzü naıslda sekıllenmıs
annesi ona kurban olsun
dünde tetenoz aşımızı olduk :18: acımadı agrı fılanda yok allaha sukur
ama halsizlik var üstümde uyku modundayım 2 günlük raporum var dün gelmedim ama
bugün geldim işe malesef su son 11 haftada bitse artık tamamen gelmesemmm offfffffff :26:

şu çikolata portakal olayını deneyeceğim bakalım..bugün evde olmucan deneyemem Ama ilk fırsatta denicem

canım sen kaç kilosun zayıfmısın bu haftada hissetmen gerekiyo yada sen çok mu hareketlisin

sorun orda ya zaten fazlalık kilolardan dolayı böyle geçe kaldım..doktorumda diyor,bebek 400-500 gr olunca hissetmeye başlayacaksın diye.. Ama herkes şöyle hissettim böyle oldu falan dedikçe özeniyore ayol

Pufpuf o durum bende var. Son kontrolümüzde eşim için net bir resmini istediim bebeğimiin dr. bebek büyük cihaza artık sığmıyor tek resim verme şansım yok diyor. Bana söylüyor bak burası burnu yok burası eli ben birşey anlamıyorum. taa ki geçen hafta detaylıya girene kadar. Pufpuff sen de girince göreceksin. Resmen herşeyi belli elleri ayakları dudakları içinde hareket ahalinde birde cd veriyorlar sana çok güzel

o nasıl bi yazı rengi yav? Gözlerimi kısa kısa zor okudum amaaa güzel haberlerle gelmişsin çok şükür gözünaydın canım

aaaaay evet öyle deniyo çok merak ediyorum şu detaylıyı yaaa..kontrolüm 20 şubata ve ne zaman olacağını o gün sölicekti doktorum,bakalım.. Ama normal kontrol zamanları gittiğimiz girdiğimiz ultrasondan ne farkı var ki herşeyi böyle çok net görülüyor?

canım sen hareketsiz kal ve tatlı bişeyler ye çikolata filan gibi anında tepki vercektir emin ol bide bebekten bebeğe değişir bazı bebekler hareketsiz oluyo pek aktif olmuyo ondan ötürü de olabilir 23. haftanda net hissedersin zaten şurda bi haftan kalmışş zaten canım azzcık daha sabır

[sıze=3]
o nasıl bi yazı rengi yav? Gözlerimi kısa kısa zor okudum Amaaa güzel haberlerle gelmişsin çok şükür gözünaydın canım
[/sıze]
Saol cnm masalahh ıyıyiz şükürler olsun musmutluyum bu sebep ile ama iyice agırlastım bu sıra

baya net cnm tabı dr gosterebılırse sırtları donuk oluo o zaman saga don sola don senı yonlendırıo Sonra donerse sıpa donuo Bizimki önce elini yüzüne koydu dr hadi oglum ac yuzunu dıyınce nanık yapıorrr Sonra bır por alı omzunda aldık toplam 3 adet resımı var sarı renkte bırde cdmız var

günaydın günaydın günaydın

bugün biz çok enerjiğiz sebebi yok ama çok mutluyuz

herkese herkese mutlu sağlıklı iyi haberlerle dolu bol pıtpıt ve tepikli günler

buarada yeni günaydın dediğime bakmayın sabahın 7 sinden beri okuldayımmmm

Son düzenleme:

Valla benim girdiğim cihaz siyah beyaz 3 d değil. o yüzden çok farkı var. Ama senin dr. cihazı 3 d olarabilri renklidir belkide ama öyle olsa anlarsın canım zaten herşeyini.

arkadaşlar bişey sorucam, arada kaçırmış olabilirim hafta sonu girmediğim için

hastanede olan ve kanaması olan bir arkadaşımız vardı, durumu nasılmış , hiç yazdı mı?

buraya bi goz atayim diyorum sonra kaptiriyorum kendimi benim minik kusum uyuyo hala o uyanmadan kalkip isimi yapayim sonra bir guzel kahvalti hazirlayayim birlikte yiyelim.

bu arada.. cilek surati goreniniz oldu mu:44: esmersirine zaten bi var bi yok birdeeee emlebi ozledim ben insan bi firsatini bulup goz atar kiz

ayy yine cenem dustu ama bu son
pufpufum benim kiz kardesim de senin gibi geliyore gidiyore diye konusur kiz boyle bi dil varda biz mi bilmiyoruz o soylemiyo bari sen soyle du bide dil cikaracam sana

,Benimkisini elini yüzüne koyduğunda dr. elindeki cihazla hafifçe karnıma pat etti elini çekti yüüznden biizmki Sonra poposunu dönünce bize dr. oturmamı istedi biraz oturdum tekrar başladığımızda dönmüştü

çok akıllılar anesi sormaaa bizi hiç üzmüyor artık 20 dk baya baktıktan sonra bızımkısı sıkıstırılmaktan sıkıldı hemen elını kolunu ıTtırıoooo bırakın benı der gıbı dr dedı artık rahatsız oluor bende dedım bırakalım ozmana rahat etsın efem

Son düzenleme:
Gunaydin kizlaaarrrrr sayfalari okuya okuya geldim bu sayfaya..ben sabahlari cok enerjigim gece de ilk yattigumizda uykum gelmiyor. Basliyorum konusmaya kocam da sen konus bicir bicir ben dinliyorum diyor ve uyuyor sonra bakiyorum yanliz kalmisim bir on dakika sonra ben de uyuyorum ama yatmasak kalirim herhalde epey bir sure.Bir bir bucuk ay once de hic kafami kaldiramiyordum.Allam cok komik oldum yaaaaaa

Son düzenleme:

hehehehehe
tabi böyle bi dil var sen bilmiyosun yakın bi arkadaşım var onun sayesinde ağız alışkanlığı yaptı ne bileyim :1; geliyore gidiyore söylüyore hahahha

Pufpuff bi hissetmeyle alakali ben de bir sey diyeyim eksuk kalmayayim karninda gaz hareketi hissediyor musun?

Ben simdi anliyorum ki gaz zannettigim supheye dustugum meger kiziskommus.Meger epey onceden kizimi hissetmisim.Gaz hareketi barsak hareketi hissesiyorsan o minigin olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…