2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Pufpuff bi hissetmeyle alakali ben de bir sey diyeyim eksuk kalmayayim:nazar: karninda gaz hareketi hissediyor musun?

Ben simdi anliyorum ki gaz zannettigim supheye dustugum meger kiziskommus.Meger epey onceden kizimi hissetmisim.Gaz hareketi barsak hareketi hissesiyorsan o minigin olabilir:KK8:

söyleyin söyleyin kızlar..her türlü yoruma,öneriye açığım :KK1:

zaten bende hamilelik başından beri acaip gaz var,ama öyle böyle değil yani :KK1: anında geliyo bide dinlemiyo beni çıkıyo engel olamıyorum :KK1: aaaay iğrençleştim kusura bakmayın.. Yani diyeceğim o ki,hani gaz sanıpta gaz olmayan bi kıpırtı yok çünkü dediğim gibi gaz bana gelince hoooop gidiyo durmuyo :KK1: işte sadece geçen hafta 2 kez damar atması seyirmesi gibi pıt pıt oldu ama eminde olamıyorum tabi..

şu ana dek söylenenleri hep denedim sonuç sıfır.. Bakalım bu işe yarayacak mı? İlk fırsatta deneyeceğim
:KK54:

Canim senin bebis dogduktan snra cok hareketli olcak heralde simdiye kadar etrafimda dymuydugum kadariyla anne karninda gec hareket eden bebisler dogduktan sonra coook hareketli oluyolarmis😌 du bakalim hayirlisi😏

ya kızlarr benim kızçem babası elini karnıma koyunca tekmelemiyo hiç..babamız belli etmesede çok bozluyo bu duruma:KK1: bnde hissetsin istiyorum artık..benmki tam hareketlenmeye başlıo eşime koş diyorum bi geliyo tık yok

aynen canım benimki de öyleydi ama babası konuşmaya başladı alıştırdı kendine şimdi ona da tepki veriyo :)

nyse renklerden kurtarmışsın cnm bunada şükür (= bakalım bi dahakine değişmez inşallah :KK1:

niye almadıki 4 boyutluya normalde 22. haftada falan alınması gerekiyo diyer biliyorum hiç konusu geçmedimi

Normalde alıyordu ben 18. Haftada girmiştim 4 boyutluya açısı iy değilmiş bide zaten daha tam yüz hatları oluşmamış bi dahaki ay net yüzü belirgin olur dedi o zaman resim veririm dedi vermedi :KK43:(((

saol doğumdaşım :) sen de gittin mi ayrıntılıya. seninki nasıl? görebildin mi yüzünü.

Canim ben askeri hast.ye gttim 10 dakika bakti radyolog ekrani gormedim hatta esimi bile iceri almadi hemsiresiyle birlikte inceledi cikti da vermedi 😞 cok sukur bi sıkıntı cikmadi ama onemli olan o.. senin bebis kac gram boyu felan nasi cnm? En son ozele gttigimde kilosunu söylemişti doktor su an kac gram hic bilmiyom askeri hast. Doktor saolsun zahmet edip soylemedi son kont.de😞

hehehehehe
:KK52: tabi böyle bi dil var sen bilmiyosun :KK1: yakın bi arkadaşım var onun sayesinde ağız alışkanlığı yaptı ne bileyim :1; geliyore gidiyore söylüyore hahahha :KK1:

bir karikatüristin karikatürlerinde kullandığı konuşma şekliydi yanlış hatırlamıyorsam.. ordan da patladı gitti:KK52::KK52::KK52: ben kaçıyoreeee:KK52::KK52:

aynen canım benimki de öyleydi ama babası konuşmaya başladı alıştırdı kendine şimdi ona da tepki veriyo :)

bizim babacığımız her sabah konuşur karnımı açar günaydın der öper babacığım der ama kızışımız hala tepki vermez :KK31::KK31::KK31:

Günaydın bacılarrr,

Dün pek sessiz kalmış buralar sabah hop diye bitti pek bi kaynamamış muhabbetler:KK53::KK53::KK53:

ah canım durum bizde de aynı kocişte naapsın "büyü kızım da az da ben hissedeyim" ve " ordan çık ben seni takcam kanguruya gezcez seninle anneye bırakmicam seni" diye avutup duruyo :KK52::KK52::KK52: yazık yaa garibim nası hevesliii :KK52::KK52::KK52::KK52:
bnmkide öyle..çok bozuluyo annesinin kızı bu anacı olcak diyo :KK1::KK1: yazık onlara
günaydın canım... bu sorun hepimizde var :KK1::KK1: bizimki de tekmeliyor güzel güzel babacığı çağırıyoruz hooop duruyor. dün akşam babası sevdi konuştu tık yok. adamcağız uzaklaştı başladı vurmaya sessizce eşim geldi eşorfmanı açmadan dokundu ve vuruşlarını hissetti. bu işleri bebişe hissettirmeden yapmak gerek galiba :KK1::KK1: ilerleyen günlerde nasıl olsa dalgalanmaları görecekler...:KK52::KK52:
bnmkide bi kere vuruşunu hissetti akşamda hiseettim diyo ama o zaman tekmelemediki benimki uyduruo kıskançlıktan çatlıcak :KK1:
Dün topikte bahsettik bu durumdan canım.Kız çocukları babaya düşkün olur nazı babaya geçer o yüzden babaya nazlanıyor galiba.:emir_bebek:
dur ben akşama ona öyle söyliyeyimde avunsuna azıcık..naz yapıo sana daha çok ilgi istiyo diyeyim :KK1:
Normalde alıyordu ben 18. Haftada girmiştim 4 boyutluya açısı iy değilmiş bide zaten daha tam yüz hatları oluşmamış bi dahaki ay net yüzü belirgin olur dedi o zaman resim veririm dedi vermedi :KK43:(((

bidaha gircekmisin peki cnm 4d ultrasona

söyleyin söyleyin kızlar..her türlü yoruma,öneriye açığım :KK1:

zaten bende hamilelik başından beri acaip gaz var,ama öyle böyle değil yani :KK1: anında geliyo bide dinlemiyo beni çıkıyo engel olamıyorum :KK1: aaaay iğrençleştim kusura bakmayın.. Yani diyeceğim o ki,hani gaz sanıpta gaz olmayan bi kıpırtı yok çünkü dediğim gibi gaz bana gelince hoooop gidiyo durmuyo :KK1: işte sadece geçen hafta 2 kez damar atması seyirmesi gibi pıt pıt oldu ama eminde olamıyorum tabi..

Pufpufum ben duş alirken de bebis oynuyo gece zaten kuzum uyandiriyo beni acaba diyorum acikti mi bazen kalkip ekmek arasi bişeler yiyom napim bn de cok acikmis oluyom çünkü😁

bir karikatüristin karikatürlerinde kullandığı konuşma şekliydi yanlış hatırlamıyorsam.. ordan da patladı gitti:KK52::KK52::KK52: ben kaçıyoreeee:KK52::KK52:

bizim babacığımız her sabah konuşur karnımı açar günaydın der öper babacığım der ama kızışımız hala tepki vermez :KK31::KK31::KK31:

Kiz o gun eşim karnimi acmis bebişle konusuyo kisik sesle bişeler diyo neyse bn de elimde telefon baska seyle ugrasiyodum dinlemedim bi baktım pis pis guluyo ne oluyo askim dedim oglumla plan yaptik biz diyo sen evde temizlik yapican biz oglumla gezmeye gidecez balik tutmaya gidecez seni goturmiycez diyo allah allah dedim kirarim kafani şuna bak hele ben niye gelmiyomusum😠 pabucum dama simdiden atildi kizlar yaaanii😉

Kiz o gun eşim karnimi acmis bebişle konusuyo kisik sesle bişeler diyo neyse bn de elimde telefon baska seyle ugrasiyodum dinlemedim bi baktım pis pis guluyo ne oluyo askim dedim oglumla plan yaptik biz diyo sen evde temizlik yapican biz oglumla gezmeye gidecez balik tutmaya gidecez seni goturmiycez diyo allah allah dedim kirarim kafani şuna bak hele ben niye gelmiyomusum😠 pabucum dama simdiden atildi kizlar yaaanii😉

ooo onları hiç sorma.. benimki benim yüzüme baka baka söylüyo :KK52::KK52::KK52: şu tam kanguru da değilde son zamanlarda meşhur olan bi babysling'mi ne var hamak gibi sarınıyo bebek ondan alcakmış kızını takcakmış beraber dışarı gezmeye gitceklermiş alışverişe gitceklermiş beni almicaklarmış ben evde oturcakmışım falan fişman hep kıskançlıktan ben şimdi bebişimle geziyorum ya onu kıskanıyo o da çıkınca gezcekmiş :KK52::KK52::KK52::KK52:
aman bıraksınlar beni gezsinler tek iyi olsunlar :KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK16::KK16::KK16:

Pufpufum ben duş alirken de bebis oynuyo gece zaten kuzum uyandiriyo beni acaba diyorum acikti mi bazen kalkip ekmek arasi bişeler yiyom napim bn de cok acikmis oluyom çünkü��
Benimki de acikinca cok tekmeliyo bir de gecen sabah tam sagima dondum ki 3 4 tekmeyi arka arkaya savurdu. Ben de aldım mesajini cicimm dedim tekrar sola dondum baktim ses yok. Hanfendi masallah kendi istedigi konum olmayinca tekmeleri savuruyor.

Son düzenleme:
ooo onları hiç sorma.. benimki benim yüzüme baka baka söylüyo :KK52::KK52::KK52: şu tam kanguru da değilde son zamanlarda meşhur olan bi babysling'mi ne var hamak gibi sarınıyo bebek ondan alcakmış kızını takcakmış beraber dışarı gezmeye gitceklermiş alışverişe gitceklermiş beni almicaklarmış ben evde oturcakmışım falan fişman hep kıskançlıktan ben şimdi bebişimle geziyorum ya onu kıskanıyo o da çıkınca gezcekmiş :KK52::KK52::KK52::KK52:
aman bıraksınlar beni gezsinler tek iyi olsunlar :KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK16::KK16::KK16:

Benimki de kizim cok ozledim seni ne zaman gelceksin cabuk gel diyo.ben de oyle dua etme erken mi dogurayim diyorum yok tamam erken de dogurma ama hemen zaman gecsin artik diyo.Bi de aynen benimki de fisir fisir konusup kizimla aramiza girme ozelimiz var diyor.sonrada kizim annen bizi cekemiyor kiskancluktan catliyor diyor:KK1:

Benimki de acikinca cok tekmeliyo bir de gecen sabah tam sagima dondum ki 3 4 tekmeyi arka arkaya savurdu. Ben de aldım mesajini cicimm dedim tekrar sola dondum baktim ses yok. Hanfendi masallah kendi istedigi konum olmayinca tekmeleri savuruyor.

selam kızlar :) ya benimki de acıkınca tekmeliyo. demekki yemek yiyince eder teorisi yalanmış :KK34:
bu arada ben bebek arabamı aldım. çok şükür kurtuldum o işten, rahatladım :)
darısı almayanların başına :KK34:

Son düzenleme:
güzel anneler ve bebişler:KK16: uzuuun bir aradan sonra ben geldim.... 10 günlük İzmir tatilim pazar akşamı bitti... oğlum da ben de iyiyiz çok şükür, babamızdan sakındığımız uçan tekmelerimiz başladı....

anneciğimin yaptığı el örgülerinin fotoğraflarını çekmeyi unuttum malesef, ay sonu yine gidecek gibiyim o zaman çekerim inşallah...

pazar akşamı eve pek keyifsiz girdim ve hoop dün bütün gün yattım, baş ağrısı, halsizlik derken bu gün daha iyiyim... biraz temizlik yapmam lazım malum 10 gün boyunca koca kişisine bırakılmış bir evim var ve halini tahmin edersiniz:KK1:

geçmişi okuyamadım umarım herkes iyidir, ben tatile giderken problem yaşayan arkadaşlar ve bebişleri umarım herşey yoluna girmiştir... :KK16:

X