2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
ya kızlarr benim kızçem babası elini karnıma koyunca tekmelemiyo hiç..babamız belli etmesede çok bozluyo bu duruma:KK1: bnde hissetsin istiyorum artık..benmki tam hareketlenmeye başlıo eşime koş diyorum bi geliyo tık yok

Dün topikte bahsettik bu durumdan canım.Kız çocukları babaya düşkün olur nazı babaya geçer o yüzden babaya nazlanıyor galiba.:emir_bebek:

zaten hep tedirgin ve diken üstündeyim hep korkuyorum kontrol günlerini 4 gözle bekliyorum.. Bide böyle net hissetmemek endişeme endişe katıyor..

Canım net hissetmek istiyorsan bir tane çikolata ye yarım saat sonra portakal suyu iç yada ye ve sonra yatağa uzan ve oğluşuna seslen.En fazla 1 dak.içerisinde kuvvetli bir tekme yiyeceksin.

ya kızlarr benim kızçem babası elini karnıma koyunca tekmelemiyo hiç..babamız belli etmesede çok bozluyo bu duruma:KK1: bnde hissetsin istiyorum artık..benmki tam hareketlenmeye başlıo eşime koş diyorum bi geliyo tık yok

Dün topikte bahsettik bu durumdan canım.Kız çocukları babaya düşkün olur nazı babaya geçer o yüzden babaya nazlanıyor galiba.:emir_bebek:

eeeee benim ufaklık erkek amaaaaaa gel gör ki tekmeden eser yok hey heeeeey heeey!

zaten hep tedirgin ve diken üstündeyim hep korkuyorum kontrol günlerini 4 gözle bekliyorum.. Bide böyle net hissetmemek endişeme endişe katıyor..

hissetmemen normalde olabilir.. yorulduktan sonra ayaklarını hafif yukarıya kaldırdığında hareket ettiğini belki anlarsın. doktora gittiğinde oynadığını görüyor musun? ve o an ufacık da olsa hissediyor musun bir sonraki kontrolde buna da dikkat eder misin?

Canım net hissetmek istiyorsan bir tane çikolata ye yarım saat sonra portakal suyu iç yada ye ve sonra yatağa uzan ve oğluşuna seslen.En fazla 1 dak.içerisinde kuvvetli bir tekme yiyeceksin.

şu ana dek söylenenleri hep denedim sonuç sıfır.. Bakalım bu işe yarayacak mı? İlk fırsatta deneyeceğim
:KK54:

hissetmemen normalde olabilir.. yorulduktan sonra ayaklarını hafif yukarıya kaldırdığında hareket ettiğini belki anlarsın. doktora gittiğinde oynadığını görüyor musun? ve o an ufacık da olsa hissediyor musun bir sonraki kontrolde buna da dikkat eder misin?

bebek büyüdükçe bütün olarak ultrasona sığmıyor ve doktor parça parça bakıyor ya artık,ben son 2 kontroldür bu yüzden hiçbişey anlamıyorum bebek cismi bile göremiyorum,bırak hareket etmesini.. Yani doktor normal olduğunu ve hareket ettiğini söylüyor ancak o zamsn rahatlıyorum

bebek büyüdükçe bütün olarak ultrasona sığmıyor ve doktor parça parça bakıyor ya artık,ben son 2 kontroldür bu yüzden hiçbişey anlamıyorum bebek cismi bile göremiyorum,bırak hareket etmesini.. Yani doktor normal olduğunu ve hareket ettiğini söylüyor ancak o zamsn rahatlıyorum

anladım canım senin paşa demekki dünyaya geldikten sonra çok hareketli olacak inşallah.. o zaman kıçını başını ısırırsın :KK1::KK1: bol bol oynarsın onunla...:emir_bebek::emir_bebek: eskiden kız kaynar erkek atar derlerdi şimdi tam tersi olsu kızlar pek bi hareketli erkekler ağır...:KK1::KK1:

dogumdan 2 ay sonra adet oldum kilolarda gitmeye basladi boylece. kizim 1 yasina geldiginde ben eski kiloma dusmustum. yani 75 kgdan 62 kga. ha bu arada benim kiz 10. ayda yurumeye basladi:KK52::KK52:
:KK52::KK52::KK76::KK76:

ne güzel canım sevindim inş bende senin gibi olurum yaa:KK31:

üüüüfffff yaa ben ne zaman böyle net ve bazen uykudan uyancak kadar hissetcem :KK14:

pufpufum gunaydin bacim:KK16:
bisey soracam, hic mi hissetmiyosun yoksa net mi hissetmiyosun:44::44:

Emin ol grami kalmycak cnm bi de calisiyosun sut iznine felan giderken kosa kosa eve yetisiim diye efor sarfedecen eve gel bebekti yemekti temizlik vs. Derken hoop kilolar eriycek😮

ay inş canım valla burda motive oluyorummm kızlar sayenizde çok saolun minik meleklerimiz için dua edelim en iyisi sağlıklı olsunlarda inş gerisi teferruatt:KK34:

İşe yarar emin ol.Bende hissedemiyorsum roselinda söyledi yaptım ve oldu ve roselindaya duacı oldum.

eeeeeh hadi bakalım.. İnşallah..

anladım canım senin paşa demekki dünyaya geldikten sonra çok hareketli olacak inşallah.. o zaman kıçını başını ısırırsın :KK1::KK1: bol bol oynarsın onunla...:emir_bebek::emir_bebek: eskiden kız kaynar erkek atar derlerdi şimdi tam tersi olsu kızlar pek bi hareketli erkekler ağır...:KK1::KK1:

aaaay sorma yaaa..artık devir anne karnından değişmeye başlıyo :KK1:

pufpufum gunaydin bacim:KK16:
bisey soracam, hic mi hissetmiyosun yoksa net mi hissetmiyosun:44::44:

günaydın canım.. Sadece geçen hafta 2 kez böyle damar atması gibi pıt pıt dediğimiz olayı hisseder gibi oldum,emin olamasam da.. O kadar
:KK53:

günaydın canım.. Sadece geçen hafta 2 kez böyle damar atması gibi pıt pıt dediğimiz olayı hisseder gibi oldum,emin olamasam da.. O kadar

aynen öyle canım ya... zaman anne karnındayken başlıyor artık.. kız kardeşimin geçen haziran ayında oğlu oldu. dün akşam birlikteydik. annesi çok sevdiği parçayı hamileliği boyunca dinlemiş şimdi çocuk o şarkıyla 2 dakikada uyuyor müzik bitince gözlerini açıyor o kızıyor ama bizim çok hoşumuza gidiyor:KK1::KK1:

aynen öyle canım ya... zaman anne karnındayken başlıyor artık.. kız kardeşimin geçen haziran ayında oğlu oldu. dün akşam birlikteydik. annesi çok sevdiği parçayı hamileliği boyunca dinlemiş şimdi çocuk o şarkıyla 2 dakikada uyuyor müzik bitince gözlerini açıyor o kızıyor ama bizim çok hoşumuza gidiyor:KK1::KK1:

o zaman benim köfte Serdar'cı olcak :KK1: ki olsun da zaten amacım bu :KK1:

Son düzenleme:

hih iste ilk sinyali vermis oglusun :KK55: zaten ilk zamanlar oyle olur bi hissedersin sonra bi kac gun hissetmezsin. sen dinlemeye devam et.. arkadaslarin dediklerine de katiliyorum benim oglusum da helva yeyince tepki veriyordu. dene istersen sonra sooooyle sirt ustu uzan kaslarin gevsesin ac karnini oksa konus minnosunla hem hissetmeye calis hemde gozle. ben bazen hissetmedigimi gorebiliyorum dalgalaniyo gibi karnim:KK34::KK34: sonraaaa gelsin depigler :KK52::KK52::KK52:

X