2014 Aralık Anneleri

Gunaydın canım idrara sıkışık olmak hala gecerli bu konuda cok etkilemesede daha net gözüktüğünü özellikle kilolu kişilerde görme işini daha kolaylastırdığını dr kendi söyledi bana gecen gittiğimde

14.hafta
El-Bedî' El-Muhsin

Hmmm o zaman kilolu olmasak daha da net görürüz mantıken...su içeyim Ben şimdi 2 saate ancak sıkışırım:) çok teşekkür ederim cevabın için canım:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

günaydın kızlaar erkenden kalktım kahvaltımı yaptım çok iyiyim
normalde haftasonum burnumdan geliyordu.
biraz tv izleyip uyurum galiba

Herkese selamlar, gunaydinlar,
Ben istanbula geldim. Burada da bir dr a gorunmek istiyorum. Soyle ilgili, 13 haftada bile cinsiyet soylecebilecek bir dr var mi tandiginiz, bana onerebilir misniz? Fakat uygun muayne ucreti olsun. Bir de umraniye, uskudar veya kadikoy civari olursa super olur

canım ben son kontrolüm hariç hep idrara sıkışık gittim gayet güzel izliyorduk. sonuncusunda halbuki cinsiyeti de söyleyecekti aklımdan çıkmış yokken gittim 1. si daha az net gördüm resminden de anlıyorum eskileriyle birde sıkışık olmayınca yer çok boldu sanırım kımıl kımıllardı... ikiz bekliyorum birine %100 kız dedi ama diğerinin yeri genişti çok hareketliydi doktor emin olamadı... doktorun direk söylediği birşey olmadı ama ben sıkışık gitme taraftarıyım... ayrıca şekerli birşeyler ye 20 dk önce...

geçmiş olsun canım inşallah atlatırsın bir daha da tekrar etmez...

ay canı çok üzüldüm Rabbim senide bebeğinide korur inşallah

ben bu sıkışık gitme olayını ilk defa sizden duyuyorum hiç öyle gitmedim ama hepte net gördüm :44:

Kızlarrrr hastaneden geldim ense kalınlığımız ortalaması 1.5 cm çıktı ikili test bir hafta sonra sonuç...ve asıl bombaaaa %70 ihtimal FISTIK GİBİ BİR KIZIMIZ olacaaaaaaakkkkkkk:))) ay Rabbim gönlümüze göre verdi çok şükür inşallah değişmez :)) buarada ense, burun, genital nub kemiği fln soruyorum doktora kadın doğum uzman yardımcısı olmuşsun dedi :)) kadınlar kulubü sağolsun dedim:)) en son ense de iki ölçüm ortalaması bir buçuk değil mi dedim adam ultrasonu sana teslim etmek istiyorum dedi

Son düzenleme:

hahaha bizden korkulurrrr hadi gözün aydın cnm çok sevindim herşeyin yolunda gitmesine

Canım maşallah maşallah darısı bizim başımıza inşallah kızın hayırlı olsun bize de nasip etsin rabbim

Ya Settar

Hayirli olsun canimmm bide benim kizim kesinlesse tam olacak ben tahmin etmismiydim seninkini ultrason resminden
Cilekli elbisenin yerini soyleyeyimde alalim bari :)
Annemde ordan alacak cunku :)

hahaha Hayırlı olsun prensesin Bizimkide 11. haftada erkeğe benzetti ama dün göremiyorum dedi gerçi erken daha. Ayrıca doktorunuzda pek hoşmuş ya

Gozun aydin canim.. kizinda hayirli olsun ins. Ayy ogrenmek ne guzel.kiz erkek fark etmez bende ogrenmek istiyorum artik

Canım maşallah maşallah darısı bizim başımıza inşallah kızın hayırlı olsun bize de nasip etsin rabbim

Ya Settar

Çok sağol canım :) Rabbim gönlünüze göre versin inşallah sizin de :) gitsen artık öğrenirsin senDe bence biz 11+4 ÜZ bugün

Hayirli olsun canimmm bide benim kizim kesinlesse tam olacak ben tahmin etmismiydim seninkini ultrason resminden
Cilekli elbisenin yerini soyleyeyimde alalim bari :)
Annemde ordan alacak cunku :)

Ayy onu çok beğenmiştim zaten söyle alayım canım kızıma:)) benden çok babası uçtu yaaa canım benim :) kızımız kızımız diye sayıklayarak geldik eve:))

hahaha Hayırlı olsun prensesin Bizimkide 11. haftada erkeğe benzetti ama dün göremiyorum dedi gerçi erken daha. Ayrıca doktorunuzda pek hoşmuş ya

Benzettiyse erkek değişmez canım :) çok sağol canım:) hayırlı olsun oğlunuz sizin de :))

Gozun aydin canim.. kizinda hayirli olsun ins. Ayy ogrenmek ne guzel.kiz erkek fark etmez bende ogrenmek istiyorum artik

ayyy çok sağol canım:) İnşallah öğrenirsin bir an evvel canım

hahaha bizden korkulurrrr hadi gözün aydın cnm çok sevindim herşeyin yolunda gitmesine

Valla korkulur kızzzz :)) çok şükür canım enseyi ölçünce serin su serpildi içime çok şükür:)

Bütün evin işleri bende çok yoruluyorum ya :26: Önceden sadece kendi odamla ilgilenirdim şimdi bütün evin işini omuzlanınca çok yorucu geldi.
Şikayet etmeye başladım sanırım

canım haftaya pazartesi randevumuz bu hafta tatile gideceğiz diye haftaya almıştık keşke gitmeden yaptırsaymışız :)

Ayy onu çok beğenmiştim zaten söyle alayım canım kızıma:)) benden çok babası uçtu yaaa canım benim :) kızımız kızımız diye sayıklayarak geldik

Civilde var canim kayseride magazasi var yerini biliyosundur bankalar caddesinde internet sitesindede satiliyo banada annem ordan alacak insallah degismezse [/QUOTE]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…