2014 Aralık Anneleri

Ayy onu çok beğenmiştim zaten söyle alayım canım kızıma:)) benden çok babası uçtu yaaa canım benim :) kızımız kızımız diye sayıklayarak geldik

Civilde var canim kayseride magazasi var yerini biliyosundur bankalar caddesinde internet sitesindede satiliyo banada annem ordan alacak insallah degismezse
[/QUOTE]

Çok pis kaptırdık kendimizi biz yaaa cinsiyet değişmez inşallah:)) alalım onlardan annesi hakkaten çok güzel...mağazaya dalasım var şuanda:) Dr.%70 deyince zor duruyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlarrrr hastaneden geldim ense kalınlığımız ortalaması 1.5 cm çıktı ikili test bir hafta sonra sonuç...ve asıl bombaaaa %70 ihtimal FISTIK GİBİ BİR KIZIMIZ olacaaaaaaakkkkkkk:))) ay Rabbim gönlümüze göre verdi çok şükür inşallah değişmez :)) buarada ense, burun, genital nub kemiği fln soruyorum doktora kadın doğum uzman yardımcısı olmuşsun dedi :)) kadınlar kulubü sağolsun dedim:)) en son ense de iki ölçüm ortalaması bir buçuk değil mi dedim adam ultrasonu sana teslim etmek istiyorum dedi :KK70::KK70::KK70:

hadi hayırlısı.:nazar: ne güzel herkes öğreniyor ya ben en son öğrenenlerden olucam herhalde. :44:

hadi hayırlısı.:nazar: ne güzel herkes öğreniyor ya ben en son öğrenenlerden olucam herhalde. :44:

Daha erken canım ya. Bizimkini 11. haftada erkeğe benzetti dün çok hareketli göremiyorum dedi:KK1: Kesinleşmesi için herhalde çoğumuzun en azından 14-15. haftaya kadar beklemesi gerekecek.

Kızlarrrr hastaneden geldim ense kalınlığımız ortalaması 1.5 cm çıktı ikili test bir hafta sonra sonuç...ve asıl bombaaaa %70 ihtimal FISTIK GİBİ BİR KIZIMIZ olacaaaaaaakkkkkkk:))) ay Rabbim gönlümüze göre verdi çok şükür inşallah değişmez :)) buarada ense, burun, genital nub kemiği fln soruyorum doktora kadın doğum uzman yardımcısı olmuşsun dedi :)) kadınlar kulubü sağolsun dedim:)) en son ense de iki ölçüm ortalaması bir buçuk değil mi dedim adam ultrasonu sana teslim etmek istiyorum dedi :KK70::KK70::KK70:

Hadi gozunuz aydin canim :)
Doktorun birseyler bildigini bilsin ki düzgün muayene etsin seni. Aferin iyi yapmissin.
Buarada 1.5 cm değil de 1.5 mm olmasın canim ?
Benim 0.7 mm cikti. Bebis de 6.3 cm idi.

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:canım senin adına cok mutlu oldum Rabbim hayırlı etsin inşallah. bende bu perşembe gidecem ama dr görmemiz zor o haftada demişti. benim 13+1 olacak ama dr ümidimi kırdı. garantici sanırım.inşallah biz öğrenemeyenlerde tez zamanda öğrenir ve sağlıklı haberlerini alırız.

Daha erken canım ya. Bizimkini 11. haftada erkeğe benzetti dün çok hareketli göremiyorum dedi:KK1: Kesinleşmesi için herhalde çoğumuzun en azından 14-15. haftaya kadar beklemesi gerekecek.

bi kaç hafta daha bekliycez artık.bulantıların geçmesini beklediğimiz gibi. :KK25:sağlıklı olsunlarda. inşallah bi ay sonra kadar falan herşey çok güzel olacak:nazar:

Hadi gozunuz aydin canim :)
Doktorun birseyler bildigini bilsin ki düzgün muayene etsin seni. Aferin iyi yapmissin.
Buarada 1.5 cm değil de 1.5 mm olmasın canim ?
Benim 0.7 mm cikti. Bebis de 6.3 cm idi.

Teşekkür ederim :))
Doktor şaşırdı sorularıma saten :KK70: olabilir canım yaaaa 1.5 i hatırlıyorum boyumuz 4.97 cm.olmuş...
Ense dediğin gibi mm olabilir :KK66:

İnşallah :) bir an evvel öğren sen de inşallah..azıcık sıkıştır dr.u ben bugün baskı yaptım adama resmen :))

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:canım senin adına cok mutlu oldum Rabbim hayırlı etsin inşallah. bende bu perşembe gidecem ama dr görmemiz zor o haftada demişti. benim 13+1 olacak ama dr ümidimi kırdı. garantici sanırım.inşallah biz öğrenemeyenlerde tez zamanda öğrenir ve sağlıklı haberlerini alırız.

İnşallah canım çok sağolasın:)
Canım baskı yapın dr.a görünmüyor derse genital nub kemiğine göre ne fln.diyin yüzdeli bi.tahmin de olur diye baskı üstüne baskı yapın:KK70: pes edip söyler :))

Son düzenleme:
Teşekkür ederim :))
Doktor şaşırdı sorularıma saten :KK70: olabilir canım yaaaa 1.5 i hatırlıyorum boyumuz 4.97 cm.olmuş...
Ense dediğin gibi mm olabilir :KK66:

İnşallah :) bir an evvel öğren sen de inşallah..azıcık sıkıştır dr.u ben bugün baskı yaptım adama resmen :))

İnşallah canım çok sağolasın:)
Canım baskı yapın dr.a görünmüyor derse genital nub kemiğine göre ne fln.diyin yüzdeli bi.tahmin de olur diye baskı üstüne baskı yapın:KK70: pes edip söyler :))

Normal aralıkta ya cok şükür. Cm mm neyse artik :)

Vital hospitali duydum bende yeni açıldı sanırım canım ben eyüpte oturuyorum ama şöyle bi durum var erkek doktor istemiyorum ben ama elbet kadın doktor da vardır fiyatları nasıl peki canım muayene ücreti doğum fiyatları çok teşekkür ederim canım cvp verdiğin için

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

evet canim bayan doktorda var didem hanim. dogum kati var dogumhane ve tüm dogum yapanlar o katta 2 adet suit odasi var geceligi 100 tl. normal odalari sormadim.dogum fiyatlarıda ortalama sezaryan 1000 1200 tl normal 750 800 falan. Muayene ucreti 30 tl. gayette güzel hastane yeni acildi ama medicanadan iyidir medicana bildiğin devlet hastanesi yogunluk olarak cok kötu ve vitalin suit odalari cok güzeldi refakatci icin koltuk takimi vardi misafirlerini rahatca agirlarsin dogum fotografcisi var odani istedigin gibi susleyebiliosun. bende yeni ogrendim canim. dogumhaneye kesinlikle girip bakamiosun almiolar doğru olanda bu bence. millet dogumhaneyi falan gezio baska hastanelerde bence en sağlıklısi anne icinde bebek icinde dogumhaneye sadece dogum zamani girmek. umarim yardimci olmusumdur canim 😊

Arkadaş lar bende bugün kontrole gittim. Burda yazarlardida yaşaması daha bi farkli ymis. O hareketleri insan saatlerce izleyebilir... bnmde doktor çıkıntı görüyorum bence erkek dedi sonrada ama bu hafta belli olmaz o çıkınti kizada dönebilir dedi. Yani kisacasi cinsiyet icin beklicezzz....

Arkadaş lar bende bugün kontrole gittim. Burda yazarlardida yaşaması daha bi farkli ymis. O hareketleri insan saatlerce izleyebilir... bnmde doktor çıkıntı görüyorum bence erkek dedi sonrada ama bu hafta belli olmaz o çıkınti kizada dönebilir dedi. Yani kisacasi cinsiyet icin beklicezzz....

:nazar::nazar::nazar::nazar:kesinlikle canım , fırsatım olsa her gün gider izlerim. onu çok seviyorum:KK1::KK1::KK1: hayırlısı canım sağlıklı olsun da. peki ne zaman söyleyeceğini dedi mi (cinsiyet için)

X