2014 Aralık Anneleri

cok gecmis olsun canim insallah bi an önce gecer büyük ihtimal idrar yolu iltihabi bol su ic sonrasinda

çok şükür ki bir haftadır yaşadığım stres ve belirsizlikten kurtuluyorum ikili test sonucu 50/1 çıkınca cvs için profdan randevu almıştım dün hem uzun uzun inceledi ulrtasonda hem cvs yaptı ikl aşama sonuçlar iyi allaha şükür biraz rahatladım :)

Cok sevindim canim bak bosa stres yasadin bundan sonra dikkat et kendine:)

Hadi gözün aydın canım çok sevindim:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu mide bulantısı çok canımı sıkmaya başladı benim ne olur bitsin artık lütfen

Kızlar bugün gunüm vardı gezmelerdeydim yine sohbet ilerlrmis😁 kız sayfa 1000 olcak. Hsha bu arada kadinlar bana senin kızın olcak diyorlar hep. Benimde bi hoşuma gitti icime erkek doğuyordu hep simdi kız gibide geliyo ve bebisimize ilk küçük hediye geldi. Ayicikli banyo süngeri.bici bici Yapicak inşallah onla cok tatlı .

benim nide bulantım hiç olmamıştı 3. aydan sonra başlayacak galiba

Olmadıysa artık olmaz canım rahat ol...benim annem ablam çok rahatlardı başta da olmadı sonda da olmadı bulantı fln... ben de genetik bu hamilelik belirtileri diye çok rahattım ama genetik bende patladı malesef keşke anneme çekseydim

ben 2 doktora gidiyorum bayan doktor erkek dedi ama asıl doktorum erkege benzettim ama cikinti kizda olabilir 16.haftayi bekleyelim dedi cok meraklandim simdi :))

malesef genetik değil bulantı işi bizim ailede hiç bulatı çeken olmadı teyzeler dahil bi ben bu yüzden yiyemiyorum deyince anlamıyorlar nasıl yiyemiyosun biz herşeyi yedik diye sinir geliyo bana

Ohh cok sukur gozunuz aydin canim
Bugun aklimdan gectin ne yapti acaba die aman gecmis gitmis olsun

malesef genetik değil bulantı işi bizim ailede hiç bulatı çeken olmadı teyzeler dahil bi ben bu yüzden yiyemiyorum deyince anlamıyorlar nasıl yiyemiyosun biz herşeyi yedik diye sinir geliyo bana

Bizde de aynı herkes çok rahatımış halam çok çekmiş gebelikten ama ona çektim sanırım...ama sinir olma konusunda haklısın ben de bazen çok kızıyorum çünkü yaşamayan kim olursa olsun anlamıyor malesef....

yeri geliyo aynı yastığa baş koyduğun adam da seni anlamıyo naz yapıyomuşsun gibi geliyo onlara

yeri geliyo aynı yastığa baş koyduğun adam da seni anlamıyo naz yapıyomuşsun gibi geliyo onlara

Evet canım...Allah razı olsun eşim çok iyi anlıyor belki ilk bebek olduğundan hevesli tabi ikincide nasıl olur bilmiyorum ama annemler fln abarttığımı düşünüyor gibi davranıyorlar bazen ister istemez üzülüp kızıyor insan...çünkü 24 saat bulantı, uykunun ortasından bile çıkararak uyanma gerçekten çok zormuş geçmesi için dua ediyorum

12 +1 deyim azalacagina sanki basa dondum..benim bu 2. Cocugum.ilkide boyleydi..demekki bi insanin tum hamilelikleri ayni oluuo

kızlar biraz ateşim çıktı.. Grip oldum sanırım.Bebeğe bi zararı olur mu bilginiz var mı? doktorumunda cep numarası yok arayamıyorum.

Çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun hastanenin özellikleri çok iyiymiş fiyatları da uygun ama bana uzak eşimle de konustuk yol uzak diyo o da eyüpteyim ben acil bi durum olursa istanbul trafiğini de hesap edersek geç kalmaktan korkuyorum tekrar çok teşekkür ederim herşeyi ayrıntılarıyla yazmışsın belki başla bi arkadaşa fikir vermiş olursun çok çok sağolll :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…