2014 Aralık Anneleri

Bayanlar ben çarş akş. dan beri hast. De yatıyorum. En son idrar yapamadığını anlatmıştım ya o gün iş çıkışı patlıyck halde acile koştuk. Acıdan ağlaya ağlaya. Sonda taktılar. Hala o halde yatıyorum. Hamile olunca tetkik yapılamıyor. Dolayısıyla teşhis de yokSadece kültür sonucu bekliyorum. Sondayla mesane rahatlatılıyo. Umarım geçicidir.

Uuy geçmiş olsun

Kuzum sen baya büyümüş olgunlaşmış bi çocuk istiyosun. Yani 2 yaşında ama 7-8 yaş davranışlarında. Ama ona da çocuk denmez ki o zaman yahu:)
Ama anneside babasida oyle bebeklermis neden olmasin diyorum

Canim cok gecmis olsun neden oyle oldunki enfeksiyondanmi cok uzuldum acil sifalar dilerim

kızlar elevit kullanan varmı? doktorum en son muayenemde bu ilaca başlattı ama ben hep kabızım deliricem

Elevit kabiz yapiyor canim 12.haftamda basladim ben
Yaninda demir hapiyla birlikte hep kabizim:))

ben de aynı durumdayım kızlar daha önce gittiğim doktor başka bir ilaç vermişti i-mom diye bir şey. bu gittiğim doktor ise onun hakkında bilgisi olmadığını eleviti hastalarına önerdiğini söyledi. oysa bir arkadaşım iki hamileliğinde de elevit kullanmış ve daha önce yaşadığı kabızlık sorunu elevitten sonra kalmamış. bizde niye böyle etki etti ki benim de eskiden beri var tabii bu sorunum hatta daha korkuncu hamile kalmadan hemen önce hemeroide neden olmuştu ve onun için ilaç kullanmıştım bir süre. kabızlık ilacı da kullanmadım hamile kaldığımdan beri. doktor bir sakıncası olmadığını söylemişti oysa. ilacın zararı olduğunu düşünmüyorum o anlamda ama tedavi değil ki o da geçici bir çözüm gibi geliyor bana. ilaç kullandıkça ya bağırsaklarım iyice tembelleşirse diye endişe ediyorum. ama bu gece artık içsem diye karar vermiştim yine de. gidişat iyi değil çünkü

canım çok geçmiş olsun. enfeksiyonla da ilgili değil herhalde sorunun. başka bir sebep aradıklarına göre... inşallah nedeni de çözümü de bulunur bir an önce..

Canım çok çok geçmiş olsun hakkaten çok üzüldüm İnşallah önemli bir şey çıkmaz da hemencecik rahatlarsın..Rabbim acil şifalar versin inşallah....

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar zofran kullananlar kaç mg lik kullandıklarını yazabilirmi acil? 4 mü 8 mi?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben 8 lik kullandım bi dönem işe yaramıştı...bir kutu bitirdim...ikinci kutu aldım etki göstermemeye başladı bıraktım....

İlgisiz lafi az kalmis o zaman epey alakasiz bi doktormus.burda istanbulda yasayan cok arkadas var sana doktor ve fiyat konusunda yardimci olurlar umarim tatlim :)

İnşallah canım istanbulda avrupa yakasında oturan ve doktorundan hastanesinden memnun olan arkadaşlar varsa bana yazabilirlerse çok sevinirimm kafayı yemek üzereyimm

büyük soğuk algınlığı canım. ya 30 tl muayene ücreti olan hastneler hemen hemen dev. kapasitesinde buurada. Kocaeli de yani. belki ordada öyledir 70 küsür dediğinin usgsnden memnun kalabilirsn

Geçmiş olsun canım Allah şifa versin bu gittiğim hastaneyi kaynanam bulmuştu ona biri iyi demişti gittik personel kadın herkes doktorum da dinine bağlı biri tesettürlü hastane de genel olarak doktorları öyle eşimin tarafı da dinine çok bağlı insanlar ondan kaynanam çok svdi bn beğenmedim daha gitmicem dedim iyi sen bilirsin fln diye ayak yaptı ama bulduğum hastane de bi sorun çıksa başıma kakar biliyrm bn sana demiştim fln dicek doğum ücretlerini de kayınpederim ödicek o yüzden çok pahalı olmaması lazm azcık cimridir kendileri hem iyi hem de uygun bi hastane bulmam lazım 30 liraydı bu hastanenin muayene ücreti 70 liraya bi hastane vardı pahalı gelmişti kaynanama bakalım napcam

aaa çok çok geçmiş olsun umarım sonuçların iyi çıkar ve geçici bir durumdur. bir an önce sağlıcakla evine dönersin inş..

bende almam diyordum ama babamız duramadı cnm yaaa heves etti bende kırmayayım dedim pahalıymışta aradan çıkmış oldu
Eki Görüntüle 1147413

hayırlı olsun arabanız güzel günlerde kullanın :) rengi de çok hoşmuş. siyah asil duruyor arabada :)
ben 7. aydan önce bişey almayı düşünmüyorum ama araba yatak vs şeyleri de şimdiden araştırmaya başladım. quinny zapp ları çok beğeniyorum. maxi cosiyle birlikte kullanılıyor. 3 tekerlekli.dediğin gibi bagajda az yer kaplaması çok öenmli. ouinny ler resmen onun için üretilmiş. ikisi birlikte türkiyede 1500 civarı ama almanyada baya uyguna geliyor. eşim işi gereği 2-3 ayda bir gidiyor yurt dışına. geçen sene bi arkadaş sipariş etti eşime. 1000 tl ye mal oldu ve acaip memnun. biz de öyle yapcaz bakalım. o olmazsa 2. tercihim pierre cardin

Son düzenleme:

Canim benim doktorum pek ilacdan yana olmadigi icin kabizlik icin beslenme seklimi degistirmemi onerdi. İncaz erigi kurusu kayisi kurusu ve murdum erigi yersem o gunu kurtariyorum:))ama tabi hergun insanin mideside bulaniyor bi muddet sonra

Son düzenleme:
Gecmis olsun canim Allah acil sifalar versin
Ahh bu bebisler ne zor ismis gebelik

canim avrupa yakasında nerde oturuyorsun bilmiyorum ama ben vital hospitala gidiyorum dalga dalgicogluna ve cok memnunum yarim saate cikamiosun odadan senin bisi sormana gerek yok o sana herseyi anlatiyo cok seker bi doktor folik asitim bitti vitamin aliymmi dedim suan 13+5 im ama gerek yok dedi gereksiz yere vücuduna yükleme yapmiyo tavsiye ederim.

Vital hospitali duydum bende yeni açıldı sanırım canım ben eyüpte oturuyorum ama şöyle bi durum var erkek doktor istemiyorum ben ama elbet kadın doktor da vardır fiyatları nasıl peki canım muayene ücreti doğum fiyatları çok teşekkür ederim canım cvp verdiğin için

Kızlar günaydııııın:)) bugün kontrolüm var heyecandan hiç uyuyamadım desem yeridir:)) bir şey sorcam hani ilk zamanlar idrara sıkışıkken daha net görünüyordu ya ultrasonda...bu şimdi de geçerli mi??
Yani idrara sıkışık gitsem daha mı net görürüm yoksa artık farketmez mi?????????

Son düzenleme:
Gören acil cevap yazsın lütfen:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…