2014 Aralık Anneleri

Askerden yeni gelmisti o yuzden cok buyuk kiyamet koparmadim kiz arkadasida uzaktaydi ne anlayisli bi yengeyim dimi :)
Hahaha :KK9:
Bu cok guzeldi
Bizdede durum ayni bez sponsoruda dede olur muhtemelen :KK70:

biz onu bulamadık henüz, araştırıyoruz :)

Ohh maşallah bizde herşey bizden kendimiz evlendik kendimiz çocuk masrafı karşılıcaz yok bizde öyle ana baba malesef

Ya Settar

sağolsunlar yapıyorlar canım ikimizin de ailesi öyle. torun torun diye başımın etini yediler, herkesin gözü kulağı benim yatak odamdaydı valla şimdi hiç sesimi çıkarmıyorum onu biz alırız bunu biz alırız dediklerinde

Kızlar cinyetini öğrenen oldu mu? bide kaçıncı haftada öğrendiniz? ben dün dr.a gittim 12 haftalıkmış ve kıza benziyor dedi. yanılma payı olur mu acaba, hani tahmin için bile erken bi hafta diye düşünüyorum

ben dün öğrendim, 12+0 yani 12. haftamı tam bitirdiğimde öğrenmiş oldum. doktorum hiç bir zaman %100 diyemem ama kız görüyorum dedi. muhtemelen değişmez, değişen çok az kişi gördüm.

aynen fiyatlar az buz değil. bebeği duyup hediye almak isteyenler oluyor, birine aldırsak hiç fena olmaz diye düşünüyorum. biraz tuzlu olur ama bir sürü dayısı, amcası var alsınlar yani :KK9: çok bedavacı oldum ben, odayı babaanne alıyor, beşiğini çeyizini vs anneanne, halısını teyze alıyor falan. bir de bez sponsoru bulduk mu tamamdır :KK9:

ben hediye değil de para takvisesine açığım :) yoksa bebeğimin herşeyini kendim almak istiyorum. kendi zevkime göre kendi kullanım kolaylığına göre almak daha cazip. mesela amcası bebek arabasını ben alayım demiş. al desek kullanışsız bi model hediye gelse benim içime sinmez. şu modeli al desek bütçesine uymaz belki o yüzden en temizi herşeyi kendimin halletmesi :)
bide ilk bebeğim o kadar hevesliyim ki. cinsiyetini bilsem bu gün isim yastığı almıştım. kız erkek isim bile düşündük :)

Muayeneye de bnden başka kmseyi almayı ultrosanda baktıktan snra istiyosa gelsinler diyo sözde özel hastane ama teknolojinin gerisinde kalmış herkes çok iyi diyo çok eski bi hastane içime sinmedi şimdi hastane doktor arayışındayım bakalım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

allah allah ben hep eşimle giriyorum birlikte görüyoruz bebeğimizi geçenlerde annemi bile götürdük ailecek izledik her hastane değişik değişik işte ama sinir oldum :KK20:

Ohh maşallah bizde herşey bizden kendimiz evlendik kendimiz çocuk masrafı karşılıcaz yok bizde öyle ana baba malesef

Ya Settar

Bizim 2. bebeğimiz olacak 1. çocuğumda her şeyi kendim aldım. KV bir tek yeni doğan takımı almış o kadar.

Şimdi diğer gelini de hamile daha hamile kalmadan alacağı beşiği beğenmeye başlamış.

İşin özü kimi şanslı oluyor

Bizim 2. bebeğimiz olacak 1. çocuğumda her şeyi kendim aldım. KV bir tek yeni doğan takımı almış o kadar.

Şimdi diğer gelini de hamile daha hamile kalmadan alacağı beşiği beğenmeye başlamış.

aman almasınlar daha iyi sonra kafamıza kakarlar onu aldık bunu aldık die :KK4:

allah allah ben hep eşimle giriyorum birlikte görüyoruz bebeğimizi geçenlerde annemi bile götürdük ailecek izledik her hastane değişik değişik işte ama sinir oldum :KK20:

Bnde istiyorum eşimde gelsin bebeğini görsün gerçi bişi de göremezdi şimdiye kdr hiç bişi belli olmuyodu çnkü bi hastane var rumların orayı iyi diye duydum muayene ücreti 75 tl doğum 2500 pahalı mı fiyatlar eşim bi ohaa dedi çnkü :)

ohhhh iyimiş valla :KK1:

Muayeneye de bnden başka kmseyi almayı ultrosanda baktıktan snra istiyosa gelsinler diyo sözde özel hastane ama teknolojinin gerisinde kalmış herkes çok iyi diyo çok eski bi hastane içime sinmedi şimdi hastane doktor arayışındayım bakalım

Oyle seymi olur degistir hemen tatlim ya varlik icinde yokluk cekmeyin ben her muayeneye esimle girdim benden cok o gordu bebegi neredeyse.hem ilgisizde diyosun paranla rezilmi olacaksin baska hastane bul canim.
Valla öylesin yani eli öpülcek yengesin :KK70:

Sagolsunlar severler beni ailecek :)

biz onu bulamadık henüz, araştırıyoruz :)

sağolsunlar yapıyorlar canım ikimizin de ailesi öyle. torun torun diye başımın etini yediler, herkesin gözü kulağı benim yatak odamdaydı valla şimdi hiç sesimi çıkarmıyorum onu biz alırız bunu biz alırız dediklerinde

ben dün öğrendim, 12+0 yani 12. haftamı tam bitirdiğimde öğrenmiş oldum. doktorum hiç bir zaman %100 diyemem ama kız görüyorum dedi. muhtemelen değişmez, değişen çok az kişi gördüm.

bence güvenme 12 haftada gittik kıza benziyor dedi 13. haftada gittiğimizdede erkeğe benziyor dedi :KK52: bende geçen geldiğimizde kız demiştiniz ama dedim o zaman ben bişiy bilmiom deyip güldü 16. haftayı bekleyin net söyleyeyim :KK9:

Bnde istiyorum eşimde gelsin bebeğini görsün gerçi bişi de göremezdi şimdiye kdr hiç bişi belli olmuyodu çnkü bi hastane var rumların orayı iyi diye duydum muayene ücreti 75 tl doğum 2500 pahalı mı fiyatlar eşim bi ohaa dedi çnkü :)

Bizim hastanede herkes girebiliyor :) hatta eşim videoya çekiyor

Gerçekten güzel bir arabaymış. Tavsiyen için teşekkür ederiz :KK34:

rica ederim canım ne demek, bizde çok aradık o mu olsun bu mu olsun tek tekerlekli olsun çift yönlü olsun... gibi çok baktık nasibimiz bu arabadaymış, kızımda memnun:)

aslında çok yüksek değil 50-100 arası oluyor muayene fiyatları çoğu hastanede
doğum biraz pahalı gibi ben en fazla 1500-2000 olarak biliyorum fiyatları :44:

bence güvenme 12 haftada gittik kıza benziyor dedi 13. haftada gittiğimizdede erkeğe benziyor dedi :KK52: bende geçen geldiğimizde kız demiştiniz ama dedim o zaman ben bişiy bilmiom deyip güldü 16. haftayı bekleyin net söyleyeyim :KK9:

ya ama pipiye benzer hiç bir şey yok dedi, sonradan çıkar mı ki pipi :KK9:

Ya Settar
Bizimde hep tek taraflı oldu. Benim ailem sağolsunlar herşeyimi aldılar. Hatta evlendikten sonra bile aldılar, maddi yardımda bulundular. Eşimin ailesi sağolsun hiç birşeye elini sürmedi. Herşeyi biz aldık ve ödedik.

Açıkçası ben ona şans demem çocuğunu ayırıyor, kayırıyor derim. Korkarım benim KV de sadece 1 takım alıp onu getirecek. Evlenirken ne gördüm ki, çocuğumda göreyim.
Onlar almazsa eksik kalacak değil ya. Ben alırım bebişime. Hem kapı gibi dedesi (babam),ananesi, teyzesi var :KK19:

Bizimde hep tek taraflı oldu. Benim ailem sağolsunlar herşeyimi aldılar. Hatta evlendikten sonra bile aldılar, maddi yardımda bulundular. Eşimin ailesi sağolsun hiç birşeye elini sürmedi. Herşeyi biz aldık ve ödedik.

Açıkçası ben ona şans demem çocuğunu ayırıyor, kayırıyor derim. Korkarım benim KV de sadece 1 takım alıp onu getirecek. Evlenirken ne gördüm ki, çocuğumda göreyim.
Onlar almazsa eksik kalacak değil ya. Ben alırım bebişime. Hem kapı gibi dedesi (babam),ananesi, teyzesi var :KK19:

Yani kayırıyor ama o beni ilgilendirmiyor.

Evlenirken de aynısı olmuştu. Bana bir terlik bile almamıştı. Ama diğer oğlunun her şeyini kızın getirmesi gereken tencereye kadar kv aldı.

Şimdi çocukta da aynını yapacak eminim şimdiden şu beşiği beğendiler demeye başladı.

Benim ilk bebeğimde riskli bir hamilelik yaşayınca 7. aya kadar bir şey almamıştık. İlk alışverişi yapınca eşim heyeacanla arayıp anlattı aldığı cevap ne gereği var şimdiden alıyorsunuz doğmamış çocuğa donmu biçilir olmuştu

Ama umrumda değil bebeğim sağlıkla doğsun gerisi boş.

çıkıo demekki cnm :KK1: bana öle dediğine göre bakalım 21inde gidicez o zaman tam 16 haftada olucaz ne diyecek

bak benim ufaklığın fotosu teyzesi yok işte pipimiz :KK9: ya bize de 16. haftada daha net bir şey söylerim dedi zaten ama nedense bana emin gibi geldi doktor

$12 haftalýk hamsi.jpg

Benim ilk bebeğim 11. haftanın sonunda belli olmuştu . Ama kesin olarak 16 da söylüyorlar.

Bu bebeğim hala belli değil . Belki haftaya cuma ikili testte belli olur

olabilir canım, şu ikili testler temiz çıksın da cinsiyet kalsın :) merakımız bazen ağır basıyor ama aslında tek düşüncemiz sağlıkları

X