2014 Aralık Anneleri

ayyyy ne oldu cnm yaaa ben ne zamandır giremiyorum kötü bişiymi var :KK50::KK50:

Annem kendine hiç dikkat etmiyor. 2. kez kanaması oldu :KK14: Bebek iyi şimdilik. Hala ara ara kanaması oluyor sızıntı şeklinde. Düşük tehlikesi var :KK5:
Lütfen dua edin hem annem için hem kardeşim için hamilelerin duası kabul olurmuş.:KK5:

Dünden beri hastanedeyiz anca eve geldik. Ne olur dua edin kardeşime birşey olmasın :KK14:

noldu canım hayrolsun?

Kızlar dayanadım doktoru aradım ense kalınlığı ve ikili test için ne zaman geleyim dedim şimdi gelebisin dedi ama eşim şehir dışında yarın 16.30 a aldım randevuyu kuzucuklarımı görecem inşallah sağlıklı haberlerle dönerimmmmm

hadi canım inşallah güzel haberlerle gelirsin

Kanaması oldu düşük tehlikesi var...
Bu arada paşan hayırlı olsun :nazar:

saol canım.

sen çalışmıyorsun sanırım evdesin. elinden geldiğince yardım et annişine , o yatsın canım. inşallah geçer tez zamanda kanaması. ananen babannen uzakta mı?

saol canım.

sen çalışmıyorsun sanırım evdesin. elinden geldiğince yardım et annişine , o yatsın canım. inşallah geçer tez zamanda kanaması. ananen babannen uzakta mı?

Sınava hazırlanıyordum ben. Bu sene olmadı istediğim yer. Seneye hazırlanacağım tekrardan evdeyim yani. Anneme yardım ediyorum ama temizlik hastası diyebilirim. Arkamı dönmeye gelmeden ayağa kalkıyor. Dün uyuyakalmışım yaprak almış onunla uğraşmış, baya ayakta kalmış sonuç bu :KK5:
İnşallah geçer rahat bir nefes alırız... Bu arada aile büyüklerimizden sadece anneannem var o da uzakta.

Nub teorisi ile bulabiliyordu tahmin edebiliyordu arkdasin biri bunu sordum nekdar rahatsiz oldununuz bu soruma

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Oyle bi baslik var aslinda ben resim attim ama kimse cevap yazmiyo canim

Kanaması oldu düşük tehlikesi var...
Bu arada paşan hayırlı olsun :nazar:

Hayırlısı olsun, Düşük tehlikesi varsa yatması gerekiyor ve progestan kullanmalı

ben yaklaşık 1 aydır yatıyorum ve ilaç kullanıyorum . Dün kontrole gittik kanama noktaları azalmış.

haftaya 2 li test yaptıracağız

Hayırlısı olsun, Düşük tehlikesi varsa yatması gerekiyor ve progestan kullanmalı

ben yaklaşık 1 aydır yatıyorum ve ilaç kullanıyorum . Dün kontrole gittik kanama noktaları azalmış.

haftaya 2 li test yaptıracağız

Teşekkür ederim. Yatıyor şuan başında nöbet tutuyorum diyebilirim hatta. Sabah akşam progestan kullanıyor zaten. Yarın kendi doktorumuza gideceğiz.
Dün annem bide parça geldi diyince direk araştırma hastanesinin aciline koşturmuştuk. (parça değil kan pıhtısıymış) Bizimde normalde randevumuz cumartesi gününeydi. 2li test olacaktı. Bakalım yarına aldırdık yarın ola hayrola :18:

benim paşama bi hayırlı olsun diyen yok mu yahu:KK43:
Canim atladik galiba kusura bakma hayirli olsun tabikide bazen sayfalar oyle hizli ilerliyoki gozumuzden kaciyo demekki.
Annem kendine hiç dikkat etmiyor. 2. kez kanaması oldu :KK14: Bebek iyi şimdilik. Hala ara ara kanaması oluyor sızıntı şeklinde. Düşük tehlikesi var :KK5:
Lütfen dua edin hem annem için hem kardeşim için hamilelerin duası kabul olurmuş.:KK5:
Canim gecmis olsun insallah bisey olmaz kardesine

Kızlar dayanadım doktoru aradım ense kalınlığı ve ikili test için ne zaman geleyim dedim şimdi gelebisin dedi ama eşim şehir dışında yarın 16.30 a aldım randevuyu kuzucuklarımı görecem inşallah sağlıklı haberlerle dönerimmmmm
İnş Allah iyi haberlerini bekliyoruz.
Dünden beri hastanedeyiz anca eve geldik. Ne olur dua edin kardeşime birşey olmasın :KK14:
Çok geçmiş olsun. Dua ediyorum annen ve kardeşin için. İnş Allah atlatırsınız bu günleri de.
Olmaz mı. Hayırlı olsun paşan. Sağlıkla kucağına da alırsın inş Allah.

Canım geçmiş olsun.. Korkma Allah'ın izniyle birşey olmaz..anladığım kadarıyla iyi bakıyorsun annene böyle devam et canım dinlensin annen birşeycik olmaz :)
İşte bu yüzden kız çocuğu istiyorum yaaaa :)) çok bencillm sanırım :)) maşallah sana....

Canımmm gözümüzden kaçmıştır gözün aydın annesiii hayırlı olsun oğlun :)) ay ben de öğrenmek istiyorum artık yaaaa :)))

İnş Allah iyi haberlerini bekliyoruz.

Çok geçmiş olsun. Dua ediyorum annen ve kardeşin için. İnş Allah atlatırsınız bu günleri de.

İnşallaah geçer gider geriye baktığımda anı olarak kalır. Teşekkür ederimm.

Canım geçmiş olsun.. Korkma Allah'ın izniyle birşey olmaz..anladığım kadarıyla iyi bakıyorsun annene böyle devam et canım dinlensin annen birşeycik olmaz :)
İşte bu yüzden kız çocuğu istiyorum yaaaa :)) çok bencillm sanırım :)) maşallah sana....

:KK1: Teşekkür ederim. Elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyorum. Ve böyle güzel, iyi ve samimi mesajları gördükçe moralim yerine geldi.
Şu günleri atlatsak bi daha da birşey istemiyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar benim göbek deliğim acıyor resmen. Neden oluyor acaba bu şimdi? Benim gibi göbek deliği acısı çeken var mı? :KK43:

X