2014 Aralık Anneleri

Ayyy hadi gözün aydınnnnn rahatlamışsındır öğrenince:) darısı bize inşallah:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İlk duamız bu tabii, sağlıklı olsunlar da ben iki fikre de alıştırabilirim kendimi. Onlar da alıştırsa iyi olur :)

aynen canım evce çekmece kalmadı karıştırmadı onu ötekine ötekini berike boşalta boşalta bi hal oldu maşallah benim evimden başka eve gittiğinde asla kimsenin bişeyine uzanmadı salondan bile başka odaya geçmedi başta söyledim ama başkasının evinde hiçbişey ellenmez diye

Gunaydin kizlar bu sabah yine cok kotuyum az once isyerinde yine cikardim sonrada bir guzel agladim valla dayanamiyorum artik ben altust etti beni bu dengesiz mide bulantilari herkes halime aciyor

aynı biz :)

çok tatlııı :) kızın sizi nelerin beklediğinin sinyallerini veriyor bence :)

alıştırmaya çalışıyoruz babasıyla yosa yandık babasını çok kıskanıyo bu aralar hayırlısı bazen diyo nerdeymiş kardeşlerimimn ablası deyip gıdı gıdı yapıyo göbüşe

maşallah maşallah yirimmm ben o göbüşüüüüüü

Yumurta göbüş heheh canlar espriler havada uçuyor beni gülümsettiğiniz için allah razı olsun
Fatma arkadaşımızın akrabasına çok üzüldüm rabbim sağlıkla nasip etsin :-(

Ya Settar

alıştırmaya çalışıyoruz babasıyla yosa yandık babasını çok kıskanıyo bu aralar hayırlısı bazen diyo nerdeymiş kardeşlerimimn ablası deyip gıdı gıdı yapıyo göbüşe

kızlar da böyle işte :) kız istiyoruz ama onların da gözü babalardan başka bişey görmüyor :)

hahahahha bizimkide oğluşum diye seviyodu erkek gibi kızımız olduuuuuuuu

yumurta göbüş heheh canlar espriler havada uçuyor beni gülümsettiğiniz için allah razı olsun
fatma arkadaşımızın akrabasına çok üzüldüm rabbim sağlıkla nasip etsin :-(

ya settar

rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah canım

neden 6 aya kadar dedi? özel bi durumun mu var? hamilelik cinselliğe engel değilki..istersen doğuma gireceğin güne kadar devam edersin...

kızlar günaydın işte bizim son halimiz dr. geçen gittiğimizde kıza benzetmişti şimdide erkeğe benziyor dedi

neden 6 aya kadar dedi? özel bi durumun mu var? hamilelik cinselliğe engel değilki..istersen doğuma gireceğin güne kadar devam edersin...

Benim doktor da ilk 12 hafta kesinlikle önermiyorum dedi...kanamam ya da herhangi bi sıkıntım olmadı çok şükür..
Ama benim arkadaşıma dr serbest dedi daha 8 haftalık geçen hafta ilk kez ilişki olmuş kızın kanaması başlamış bir haftadır yatıyor ilaç alıyor..çok şükür bir şey olmamış bebeğe ama onu duyunca doktoruma hak verdim iyi ki de öyle demiş bize diye...bu hafta 12 bitiyor inşallah..soracağım o zaman ilişkiyi bundan sonrası için...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

akşam konuştuk yenge karnında ölmez derlerse asla aldırmam diyor sakat olacak diye vazgeçmem diyor doktorların diyeceğine göre bi karar verecekler bugün rabbim herşeyin hayırlısını versin inşallah

amin cnm...allahım hepimizi korusun...

Gunaydin kizlar bu sabah yine cok kotuyum az once isyerinde yine cikardim sonrada bir guzel agladim valla dayanamiyorum artik ben altust etti beni bu dengesiz mide bulantilari herkes halime aciyor

seni çok iyi anlıyorum...insanın miğdesi bozuk olduğunda hayattan keyif almıyor...insallah bir an önce geçer. benimde bi günüm bi günümü tutmuyor...

Ama bu koca adam olmuuuş :) maşallah maşallah canım yaaa ne kadar belirgin bir ultrason fotosu bu. ayrıntılı usg dedikleri türden mi bakıldı?

tşkler cnm allah bebişimlerimizi nazarlardan korusun
benim doktorum her gittiğimde renklide gösteriyor bebğimizi renkliden çıkartılmış foto bu o yüzden belkide

bende zaten psikolojikmen tık yok...eşimide kandıryorum doktor yasak koydu diyorum. Adam yakında kaçıcak evden. Ama canım hic istemiyor. Dokundumu gıcık oluyorum. Zaten yorgunluk bulantı felan var...bide onunla uğraşamam :)))

maşallah sübhanallah koca adam olmuş buuuuuuuu

ayyy daha pıtışımızmı var pipişimizmi var bilmiyoruz tahminler üzerinde gidiyoruz. ama geçende kıza benziyor demiştiniz dedim dr ye o zaman 16. haftayı bekleyelim ben bişiy bilmiyorum dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…