2014 Aralık Anneleri

Aa çok tanıdık bi durum bu:) Dr izin verdi ama eşim korkuyorum diyo bişey olursa diye. Bazen beni istemiyomu çirkinleştimmi fln diye düşünüp üzülüyorum bende. Ama yooo henüz kilo almadım göbeğim yok aksine kendimi daha çekici hissediyorum bu çok korkuyo diyorum bende :)

Doktor bize yasak demedigi halde 12 haftada 3 defa sadece oldu oda korka korka..bende doğuma kadar çok zaman bırakırım araya diye düşünüyorum Bizlerede dinlenme süresi olur

Son düzenleme:
Selam kızlar ben 14+3 de yim şuan kadar 1 kilo aldım sizce normal mi? Baktım bazı arkadaşlar hiç kilo almamış. yediklerime dikkat etmeye çalışıyorum ama pek olmuyor galiba
İlkokulda 5 üzerinden 4 alanların ağlama krizine girmesi gibi bir şey senin bu yakınman sanırım :):) ben sabahtan akşama kadar 1 kilo alıyorum zaten. Şaka bir yana 11 hafta gittiğimde 2 kilo alman normal demişti dr. Sen 14 küsür haftayken 1 kilo almışsın :) İçin rahat olsun. Gereksiz hamurişi tatlı yemedikten sonra vücudun kendi gidişine bırak derim.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

shimarik in göbüşüylen bebişi babasına çektirebildik hep unutuyoruz

Ya Settar

Eklentiler

• $1401914568545.jpg
    21,6 KB · Görüntüleme: 32

Aynı dertten desene sıkıntımız burda herkes bebeğinin hareketlerini görmüş cinsiyetini öğrenmiş bnde özele gidiyorum ama teknolojinin gerisinde kalmış hastane doktor arıyorum bnde sen istanbulda mı oturuyosun canım

Kızlar benim lekelenmelerim varken hadi tamam yasaktı. Ama şimdi de korkuyorum birşey olur diye böyle giderse sonuna kadar yapamam heralde :)

Yok canım bide ben güya avrupadayım almanyada yım ama burdaki doktorlar böyle maalesef kızımda da doğana kadar yok göstermedi yok belli olmadı yok bilmemne diye diye doğumda anlaşıldı onda da bebeği çıkarırken doktor desi erkek geliyor meğer kızmış salak yani direk doktorlar. Ki Allahtan ben türkiye ye tatile girmiştim 15 haftalıkken ozaman öğrendim kız olduğunu. Hadi cinsiyet önemli değil dedik ilk nasıl olsa dedik ama insan birşeyler almak istiyor cocuğuna öyle vitrinlerde görünce. Ee belli olmadan da ne alcan heryer pembe mavi :) ben sevmiyorum cinsiyeti söylemeyi reddeden doktorları tabi yetenwksizler o konuda güvenemiyorlar kendilerine

Kızlar benim lekelenmelerim varken hadi tamam yasaktı. Ama şimdi de korkuyorum birşey olur diye böyle giderse sonuna kadar yapamam heralde :)

Bnmde bi kaç damla kahverengi lekelenmem olmuştu düşük tehlikem var diye yasaklamışlardı ama bana doktorumun dediği ilk 3 ay zorlama kendini dedi yani yapmayıverin dedi kibarca ama 3 ay tehlikeli dönem ondan snra sıkıntı yok heralde eğer bi tehlikeli durum yoksa

Anam oralar daha iyidir diye düşünüyodun ben teknoloji açısından ne bilim snin doktor cinsmiş be canım insan ilk önce tabi ki de sağlıklı olsun diyo ama elbet kız ya da erkek olucak onu da öğrenmek hakkımız bn daha hiç bişi almadım korkudan ne bilim bişi alsam ona bişi olsa naparım dedim Allahım yavrularımızı bize bağışlasın

merhabalar güzel anneler bende 11 hafta 5 günlük hamişim. cumartesi yoğun bir kanamayla tıp fskültesine gittim cok şükür cocuk iyiydi hap verip gönderdiler ama kanama devam etti gelir gelmez burada özel olan kadın doğum hastanesine gittik allah razı olsun iğneyle durdurdu günde 3 defada düşük önleyici hap kullanıyorum. 3 gün önce gittiğimde bebeğim cok harekli kıpır kıpırdı cok şükür cinsiyetinide gösterdi doktor iğneye devsm istirihat dedi dinlenmedeyim ve suan cok şükür kahve sarıya dönük akıntıya döndü. cuma tekrar muhayene var dualarınızı bekliyorum allaha emanet olun

Uzun bi aradan sonra günaydın güzel göbüşlü anneler hastalıklarla dolu bi haftaya baslamıstık biz eşimle o iyileşti bende biraz toparlandım o sürede okumaya çalıştım ama yazacak takatim bile olmadı 13+4günlük olduk bizde teyzelerii❤️

14.hafta
El-Bedî' El-Muhsin

Bizimkinin kiz olabilir deyince biraz rengi atti ama hastaneden cikar cikmaz cinsiyet sende benlik bise yok dedim artik alisti :)
İnsallah degismez

Biz de karı koca çok kız istiyoruz..taaa üniversite yıllarında kızımız olsun hayali kurardık:) eşim şimdiden karnımı prensesim diye seviyor ben de kızıyorum ya erkekse çocuğun psikolojisini bozma diyorum hemen toparlıyor :))
Çocuk eğitimiyle ilgili kitap okuyoruz'' kız olursa ben kızmaya kıyamam '' dedi geçenlerde bende öfkelendim ''oğluma da kızamazsın canım o da çocuk '' demişim merak etme bende babası olacam diyo:)) ne hallere geldik

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

O doktoru hemen degistirmelisin canim.yurtdisinda yasayan arkadaslari anliyorumda istanbuldasin ve bu ne ilgisizlik yahu
Amin canim hepimizin gonlune gore versin rabbim.2. Olsa bende erkek isterdim belki :)
shimarik in göbüşüylen bebişi babasına çektirebildik hep unutuyoruz

Ya Settar
Masallah tatlim gobise burdaki en kucuk gobis senin galiba
Gecmis olsun canim.İnsallah herseu yoluna girmistir.
Merak etmeye baslamistim gercekten.gecmis olsun canim epey buyudunuz masllah

Hahaha ben ikisinede kizarim valla simarik cocuk sevmiyorum.ortaligi dagitan cekmece karistiran cok aglayan cocuk sevmiyorum ama yinede kinamak gibi olmasin.kinayinca Allah basina verirmis cunku:)

Ayyyyy siz de büyümüşsünüz epey annesiiiii :))
maşallah size :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Sanırım kız diyorum ben çıkmıyor göbüşüm kii

Sabah o da yok oluyor 11 haftalık daha teyzesi büyücek

Ya Settar

doktorun ne kadar önemli olduğunu birkez daha öğrendim dün görümcemin kızının doktoru ikili test üçlü test ense kalınlığı hepsine bakıp müjde bebeğiniz çok sağlıklı hiçbişeyi yok deyip gönderdi şimdi 20 haftalık bebeğin bi kolu diğerinden kıza beyinde kitle var boyun kemiği normal insanın 2 katı kalbinde delik var ve kemikleri hiç gelişmemiş benimle başka bi doktora gidelim demiştik detaylı ultrason istedi prof hemen balcalı hast sevk ettiler oradakilerde aynısını demiş 2 gün müsade gelin alalım demiş özelde bi profa gitmişler testlerini ver bakayım demiş kızda verirken doktor müjde sağlıklı demişti hocam demiş profda ne sağlıklısı bacım apacık ortada testlerde size nasıl böle diyebilmiş demiş bugün amniyosentez yapacaklar suda herşey çıkar 4 prof toplicam birlikte değerlendirecez demiş

o kadar üzgünümki anlatamam

bizede ilk 3 ay önermiyoruz dedi doktor bebişlerin tutunma zamanı çünkü dedi tutunma evreleri geçsin bir dedi biz sormadan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…