2014 Aralık Anneleri

kızlar günaydın işte bizim son halimiz dr. geçen gittiğimizde kıza benzetmişti şimdide erkeğe benziyor dedi :KK9:Eki Görüntüle 1145368

oyy maşallah çok güzel çıkmış inşallah hayırlısıyla kucağına da alırsın güzelim inşallah bizde bu randevu da renkli göreceğiz. benimkiler ikiz bir tanesi kız %100 kız dedi. diğeri göstermedi. fıldır fıldır dönüyordu. doktor resmini bile çekemedi kaç kez denedi :KK1: inşallah 25 inde randevumuz diğerini de öğreniriz.

oyy maşallah çok güzel çıkmış inşallah hayırlısıyla kucağına da alırsın güzelim inşallah bizde bu randevu da renkli göreceğiz. benimkiler ikiz bir tanesi kız %100 kız dedi. diğeri göstermedi. fıldır fıldır dönüyordu. doktor resmini bile çekemedi kaç kez denedi :KK1: inşallah 25 inde randevumuz diğerini de öğreniriz.

ayyy ne güzel bende ikiz çok istemiştim annem ikiz doğmuş belki olur dedim ama olmadı malesef çok şanslısın allahım hepimize yüzlerini görmeyi nasip etsin :nazar::KK16:

ayyy ne güzel bende ikiz çok istemiştim annem ikiz doğmuş belki olur dedim ama olmadı malesef çok şanslısın allahım hepimize yüzlerini görmeyi nasip etsin :nazar::KK16:

benim eşimde ikiz doğmuş... tabi en büyük etki benim minnaklar tüp bebek tedavisiyle oldu 2 embriyo transfer edildi. olmasını isteyipte birden 2 tane gelmesi Allah'ın bir mucizesi... Amin sağlığıyla kucağımıza almayı nasip etsin...

Benim doktor da ilk 12 hafta kesinlikle önermiyorum dedi...kanamam ya da herhangi bi sıkıntım olmadı çok şükür..
Ama benim arkadaşıma dr serbest dedi daha 8 haftalık geçen hafta ilk kez ilişki olmuş kızın kanaması başlamış bir haftadır yatıyor ilaç alıyor..çok şükür bir şey olmamış bebeğe ama onu duyunca doktoruma hak verdim iyi ki de öyle demiş bize diye...bu hafta 12 bitiyor inşallah..soracağım o zaman ilişkiyi bundan sonrası için...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bende zaten psikolojikmen tık yok...eşimide kandıryorum doktor yasak koydu diyorum. Adam yakında kaçıcak evden. Ama canım hic istemiyor. Dokundumu gıcık oluyorum. Zaten yorgunluk bulantı felan var...bide onunla uğraşamam :)))

valla ilk hamileliğimde de bunda da tam gaz devam ediyorum :KK3: dikkatli olunursa zararı olmaz bence...tabi kanama filan olursa o başka

Sanırım kız diyorum ben çıkmıyor göbüşüm kii :-)

Sabah o da yok oluyor 11 haftalık daha teyzesi büyücek :-)

Ya Settar
Hayirlisi olsum canim bakalim ne zaman belli olacak cinsiyet
bizede ilk 3 ay önermiyoruz dedi doktor bebişlerin tutunma zamanı çünkü dedi tutunma evreleri geçsin bir dedi biz sormadan
Banada 6 aya kadar serbest dedi kanama olursa yasak dedi neyseki hic kanamam olmadi.
Valla benim de en çok kızdığım çocuk türüdür tutturan bağıran çocuk dilimizi ısıralım bahane vermemek gerekiyormuş evet :) inşallah salih huylu çocuklarımız olur :)

Aynen aynen Allah korusun..
2 yaş sendromu diye birşey yaşayacaksınız ki tutturup istediğini yaptırana kadar ağlamanın inatlaşmanın ta kendisi oluyor :KK43:
O inatsa bende gayet inadim derim yada babaya devrederim zira kendisi lazdir :KK9:
akşam konuştuk yenge karnında ölmez derlerse asla aldırmam diyor sakat olacak diye vazgeçmem diyor doktorların diyeceğine göre bi karar verecekler bugün rabbim herşeyin hayırlısını versin inşallah
Ay amin canim cok zor.Allah kolaylik versin
biz kıyamadık dirençli olamadık işte:) allaha şükür yaramaz bir çocuk değil, artık mantıklı açıklamalar yapıldığında kolaylıkla ikna olabiliyor. ama o sendrom 4-5 ay sürmüştü.

bitterciğimin çekmece konusuna gelince, kimsenin evinde çekmece dolap kurcalamadı çok şükür ama bizim evde nerde ne var keşfedene kadar bütün çekmeceleri defalarca deşeledi ve bıraktı sonra:)

Evet benim kastettigimde oydu canim kendi evim baska ama baskalarinin evini karistirmasin

kızlar banada tahmin hadi bakalım bekliyorum bu konuda tecrübesi olanlar ben burda doğana kadar öğrenemiycem cinsiyeti bişeyler deyinde bir kaç parça birşey alayım indirimler geçmeden :KK66:

canım benim kzım oldu ama karnım oğlan doğuracakmışım gibi sivriydi

en iyi ortak renklerden al bebeişin hangi boy doğacağını tahmin etmek zor olduğu için bazen alınanlar küçük geliyo hiç giydiremiyosun bile bende öle oldu hastane çıkışı tulum felan al hem kızın hem erkeğin giyeceği renkleri seç doğduktan sonra gönlünce alırsın

Hayirlisi olsum canim bakalim ne zaman belli olacak cinsiyet

Banada 6 aya kadar serbest dedi kanama olursa yasak dedi neyseki hic kanamam olmadi.

Aynen aynen Allah korusun..

O inatsa bende gayet inadim derim yada babaya devrederim zira kendisi lazdir :KK9:

Ay amin canim cok zor.Allah kolaylik versin

Evet benim kastettigimde oydu canim kendi evim baska ama baskalarinin evini karistirmasin

canım 16 haziranda randevum var 2 li test için umarım o zaman söyler

Salavatı Fatih Arapça Duası: "Allahümme salli ve sellim ve barik ala seyyidina Muhammedinil fatihı lima uğlika vel hatimi li ma sebeka ven nasırıl hakkı bil hakkı vel hadi ila sıratıkel müstekıymi sallellahü aleyhi ve ala alihi ve ashabihi hakka kadrihi ve mikdarihil aziym"

Manası: Allahım! Kapalılıkları açan, geçmişe son veren, hakka hakikatla destek olan, mahlukatı senin doğru yoluna ileten Efendimiz Muhammed'e O'nun aline ve ashabına O'nun yüce kadr ü kıymetince salat eyle selam eyle ve O'nu mübarek kıl.

KIZLAR GÜZEL Bİ SALAVAT PAYLAŞMAK İSTEDİM

günaydın bacılar...dün yazmıştım, hatırlayanlar vardır..'cinsiyet için bir hafta sonra gidicem, doktora psikolojik baskı yapıcam' fialn diye...dün ne olduysa bi gidesim geldi..iş çıkışı bakkala uğrar gibi yol üstünde bi hastaneye uğradım :) kendi doktoruma değil, başka doktora gittim...içeri girer girmez kadına dedim ki : ''size niyetimi direk söyleyim...cinsiyet öğrenmek için geldim..zaten başka doktora gidiyorum..sizin hastanız değilim, bana karşı bi sorumluluğunuz yok..tahmin ettiğiniz cinsiyet yanlış çıkarsa da sorun yapmam.ne görürseniz mutlaka söyleyin lütfen'' dedim :KK1::KK1: kadın baktı ve erkek dedi...benim surat azcık düştü tabi..oğlum var çünkü...emin misiniz diye ısrar edince pipiyi gösterdi...gayet net görünüyodu gerçekten de...kız çok istiyodum, ilkten bi bozuldum ama bugün mutluyum..oğluma arkadaş geliyo....bu arada 12+0 dım ama ultrasonda 13+1 çıktı....daha önce geri çıkıyodu, bunda da 8 gün ileri çıktı...
:nazar: masall canim sendeki rahatliga hayranim zaten 2. Pipi yolda desene Allah hayirli evlat versin
Gunaydin kizlar bu sabah yine cok kotuyum az once isyerinde yine cikardim sonrada bir guzel agladim valla dayanamiyorum artik ben altust etti beni bu dengesiz mide bulantilari herkes halime aciyor:KK5:
Canim ya cok zor epeyde haftan oldu aslinda benim nerdeyse bitti 13+1 bugun 4-5 gundur iyiyim bi an once sende kurtul insallah..
kızlar da böyle işte :) kız istiyoruz ama onların da gözü babalardan başka bişey görmüyor :)
Ayy evet bende esime oyle diyorum dogsun benden cok seni sevicekk sana cok duskun olacak diyorum guluyo.erkek istiyodu ya :)
neden 6 aya kadar dedi? özel bi durumun mu var? hamilelik cinselliğe engel değilki..istersen doğuma gireceğin güne kadar devam edersin...
Yoo gayet normal bi hamileligim var aslinda neden oyle dedi bende anlamadim erken dogumdanmi korkuyo acaba diycem ama bilemedim.
6 ay olunca bidaha sorarim
kızlar günaydın işte bizim son halimiz dr. geçen gittiğimizde kıza benzetmişti şimdide erkeğe benziyor dedi :KK9:Eki Görüntüle 1145368

Bu 3 boyutlu ultrason iste masallah canim cok tatlii.senin dr teknolojik olarak epey ilerde bize bebegi secene kadar bi hal oluyo normal ultrasonlarla :KK9:

Ayıp ettin söylemez miyim hiiiiiç hemen bu sayfaya anons geçeceğim zaten inşallah söyler de Dr :))

Ehehe:))
Ay yok benimki benden kıskanıyo, bebeği ondan az seveyim,en çok onu seveyim istiyor kafayı yedi :)) çocuğunu kıskanma sen de ama ya yazık çocuğa:KK70:

Haklısın kendimi kontrol etmem lazım :KK1:
doktorun ne kadar önemli olduğunu birkez daha öğrendim dün görümcemin kızının doktoru ikili test üçlü test ense kalınlığı hepsine bakıp müjde bebeğiniz çok sağlıklı hiçbişeyi yok deyip gönderdi şimdi 20 haftalık bebeğin bi kolu diğerinden kıza beyinde kitle var boyun kemiği normal insanın 2 katı kalbinde delik var ve kemikleri hiç gelişmemiş benimle başka bi doktora gidelim demiştik detaylı ultrason istedi prof hemen balcalı hast sevk ettiler oradakilerde aynısını demiş 2 gün müsade gelin alalım demiş özelde bi profa gitmişler testlerini ver bakayım demiş kızda verirken doktor müjde sağlıklı demişti hocam demiş profda ne sağlıklısı bacım apacık ortada testlerde size nasıl böle diyebilmiş demiş bugün amniyosentez yapacaklar suda herşey çıkar 4 prof toplicam birlikte değerlendirecez demiş

o kadar üzgünümki anlatamam
İnş Allah bize güzel haberler verirsin görümcen ile ilgili. Herkes doktor olamıyor malesef. İyi doktoru bulmak çok önemli.

Süper resmen poz vermiş bu bebiş. Bilseydim medicabil de renkli ultrason ile muayne olduğunu oraya geçerdim inan ki :KK1: Sırf böyle net görebilmek için. Bizim hep karıncalı bir de özel olacaklar.:KK19: Allah kucağına almayı nasip etsin.

:nazar: masall canim sendeki rahatliga hayranim zaten 2. Pipi yolda desene Allah hayirli evlat versin

Canim ya cok zor epeyde haftan oldu aslinda benim nerdeyse bitti 13+1 bugun 4-5 gundur iyiyim bi an once sende kurtul insallah..

Ayy evet bende esime oyle diyorum dogsun benden cok seni sevicekk sana cok duskun olacak diyorum guluyo.erkek istiyodu ya :)

Yoo gayet normal bi hamileligim var aslinda neden oyle dedi bende anlamadim erken dogumdanmi korkuyo acaba diycem ama bilemedim.
6 ay olunca bidaha sorarim

Bu 3 boyutlu ultrason iste masallah canim cok tatlii.senin dr teknolojik olarak epey ilerde bize bebegi secene kadar bi hal oluyo normal ultrasonlarla :KK9:

doktorumuza bayılıyoruz sağolsun bütün imkanları sunuyor bize hastanede bütün cihazlar yeni renkli usg için başka yere gitmemize gerek kalmayacak :KK52: cdye istiyorum aslında ama onu yapamadığını söyledi hastane eğer yaparsanız 200-250 tl para alınacak demiş oda kabul etmemiş o kadar pahalı olmaması gerekiyor bende kabul etmedim ticarete dönüştüremem demiş onu başka yerde yaptırın dedi.

CVS karından yada vajenden girip bebeğin eşinden parça almak demek alınan parçadan kromozom testleri ve diğer anomaliler için araştırma yapılıyo öyle sakatlık gibi bir risk yok tabi uzman birisi tarafından yapılırsa ve gideceğim doktor türkiyede sayılı isimlerden enfeksiyon ve düşük riski var ama düşük riski zaten sağlıklı normal bi gebelikte bile bu haftalarda %2 civarında bi fark yok yani çok araştırdım bi sıkıntı olacağını bilsem yaptırmam yaşadığım stres daha büyük sıkıntı benim için

Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah. güzel haberlerle gelirsin inşallah.hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah

canım 16 haziranda randevum var 2 li test için umarım o zaman söyler
İnsallah ogrenirsin canim benimkide ancak o zaman netlesir ben simdi kiz moduna girdim ama insallah degismez :)
doktorumuza bayılıyoruz sağolsun bütün imkanları sunuyor bize hastanede bütün cihazlar yeni renkli usg için başka yere gitmemize gerek kalmayacak :KK52: cdye istiyorum aslında ama onu yapamadığını söyledi hastane eğer yaparsanız 200-250 tl para alınacak demiş oda kabul etmemiş o kadar pahalı olmaması gerekiyor bende kabul etmedim ticarete dönüştüremem demiş onu başka yerde yaptırın dedi.
Evet canim cok guzel bende boyle gorebilmeyi cok isterdim bakalim.bizimkine ne zaman detayli bakacak

İnsallah ogrenirsin canim benimkide ancak o zaman netlesir ben simdi kiz moduna girdim ama insallah degismez :)

Evet canim cok guzel bende boyle gorebilmeyi cok isterdim bakalim.bizimkine ne zaman detayli bakacak

Kız kız kız kızımızz :-)

Ya Settar

X