2014 Aralık Anneleri

niye zofran vermediki doktorun? ben üç farklı doktora sordum, hepsi de 'al, bi zararı yok' dediler...zzten onu almasam mahvoluyorum

Bende alcaktkm elbiseler etekler icimde kaldi. Senin kiz olma ihtimli gene yuksek benim %1 ihtimal kiz :)) %99 erkek dedi. Erkege dondu tum dusunceler :)) :26:

ya inanılır gibi değil benim yoktu resmen. su an yutkundukça bile midem bulanıyo. bu ne zormuş böyle yaa

Gecer cnm merak etme istifar etmekten korkma ben cikardikca rahatliyordum. En ufak bisey rahatsiz etsin onu cikarttiriyodu bana. En fazla 3-4 gun olur. Hormonlar artiyor heralde 12. Haftada.

bende çok tiksiniyorum sudan ve böbreğimde büyüme çıktığı için içmem gerekiyo ama maalesef bitki çayı zararlı değil mi ilk aylar? Ama zencefilin bulantıyı azaltma özelliğini duymuştum.
ben de hiç su içemiyodum bulandırdığı için...çareyi soğuk su içmekte buldum..garip ama dolaptan çıkardığım buz gibi su bulantı yapmıyo

bence 3 çocuk cok ideal , ilerde yavrularımız tek kalmaz . kardeş candır. anne baba göçüp gittimi kim kalıyo yanında , kardeş. biraz zorluğunu çekerim ama tek kalmazlar inşallah Allah nasip ederse tabi

niye zofran vermediki doktorun? ben üç farklı doktora sordum, hepsi de 'al, bi zararı yok' dediler...zzten onu almasam mahvoluyorum

ilk gittiğimde bu kadar ağır değildim, sadece sabah çıkarıyordum belki ondan vermemiştir diyorum :44: peki zofran sizde aşırı halsizlik, uyku yaptı mı kızlar? diğerleri yaptı bende, dizlerimin bağı çözülüyor çok fena oluyorum acaba zofran da yapar mı

ben de hiç su içemiyodum bulandırdığı için...çareyi soğuk su içmekte buldum..garip ama dolaptan çıkardığım buz gibi su bulantı yapmıyo

canım sakın yapma bunu ..
çok yakın arkadaşım senin gibi buz gibi su içerdi ,ve dolaptan buz kazır yerdi..çok zeki akıllı bi paşası var ama astım oldu anne karnında üşümüş annesinin yediği buzlardan dolayı..allah korusun okuyunca uyarmadan geçemedim..

halsizlik, uyku var ama bu dönemde çoğu hamilede olur zaten..ilaçtan olduğunu düşünmemiştim..bilmem....ama öyle bile olsa alırım...bu berbat bulantıları hafifletiyoya, varsın uyutsun

ciddi misin...ilk kez duyuyorum böyle bişey...hiç aklıma gelmezdi...dikkat edeyim bari..sağolasın uyardığın için....

Yok zofran bisey yapmiyor. İstahin acilir yemek yersin bulantiyi engelliyor.

evet canım çok ciddiyim ..bende arkadaştan duyunca şaşırdım ama öyleymiş yani..
dr.demiş onada o yüzden sıcak içme tabi ama öylede buz gibi içme emi..
sende sağol canım

çok haklısın.Bende bir haftadır dolaptan içiyorum.Soğuk su bulandırmıyo ama boğazım acımaya başladı bu seferde

canım iyi yaptın yazmakla malum yaz geldi soğuktan uzak duralım o zaman

Zofrandan daha etkili bir ilac daha varmis. Gecen biri yazmisti burda ama ismi aklimda yok canim arastir istersen ya da doktoruna danis ?

Ktyril var canım ama doktorum uygun görmedi onu zofran etki etmeli diyo etmiyor dedim tiroidtendir o zaman diyo..hemen bahane bulmaya hazırlar doktorlar malum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ayyy bende bugün şaştım kaldım.3 ayım bitiyo bende bulantılar başladı.ilk kez öğürdüm ,çıkardım . yaramazım bu aralar zorlayacak anlaşılan. artık aklımız fikrimiz karnımızda bide ağrıda falanda cok hassasız. bende de oluyo ağrı.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi[/QUOTE]

korkma canım bende öyleyim bişe oluyo hemen ayy ya kalbi atmıyosa deyip hastaneye koşuyorum cok şükür sağ salim bebeğim. korku tedirginlik oluyo sen kötü düşünme, tek değilsin

amin amiin inşallah, Rabbim hepimize sağlıkla kucağımızı almayı nasip eder inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…