2014 Aralık Anneleri

kızlar bir şey danışmak istiyorum size. ben doktora en son 28 nisanda 6+6 günlükken gitmiştim kalp atışlarını duymuştuk hatta, o günden beri de gitmedim. doktorum ikili test için gel tekrar demişti, bu pazartesi 4 hafta olacak yani. çok merak ediyorum bebeğim ne durumda böyle arada bebeğinin kalbinin durduğunu yazan arkadaşları okuyunca daha da tedirgin oluyorum gerçi hiç bi ağrım sızım kanama ya da lekelenmem falan yok mide bulantılarım da tam gaz devam ediyor herhalde bir aksilik yoktur :44: ikili test için haftaya cuma yani 11+3 günlükken gitsem erken mi olur sizce?? daha fazla beklemek istemiyorum çünkü bir an önce gidip görmek istiyorum bebişimi :18:

Yok canim sikinti yoktur merak etme kanaman da yok mus bulantida var icini ferah tut. İkili test icin 12-14. Haftalari oneriyolar. Ben 11+6 da gittim ikili test icin cinsiyetinide ogrendim. Erkek olursa ogreniliyor 12. Haftada.

Yok canim sikinti yoktur merak etme kanaman da yok mus bulantida var icini ferah tut. İkili test icin 12-14. Haftalari oneriyolar. Ben 11+6 da gittim ikili test icin cinsiyetinide ogrendim. Erkek olursa ogreniliyor 12. Haftada.

çok sağ ol canım inşallah. ozaman 11+3 de erken olmaz herhalde 12. haftanın içinde olmuş oluyorum. valla günler geçmek bilmiyor bana, çalışmıyorum da evdeyim bütün gün kendimi nasıl oyalayacağımı şaşırıyorum. :26:

Heheh özür dileriz dimi yuppi o zaman benim kızım olsun teyzesi :-)

Ya Settar
Benimde benimde lutfeeen.saclarini oreyim tutu etekler giydireyim ona rengarenk tokalar alayim.nette cilekli bi tulum begendim bide onu giydireyim :KK70:
Not:Erkek olursada cok sevicem ama onlarda secenek cok kisitli napayim :)
kesinlikle katılıyorum. Allah dayanamayacağın acıyı vermiyor zaten. 2 sene önce kızımı normal doğumla dünyaya getirdim. O kadar muhteşem bir an ki dikişlerin acısı hissedilmiyor bile. Hemen ayaklanmıştım doğru düzgün yatmadım bile, kızımın her şeyiyle kendim ilgilendim. Hanımlar her şey doğal gidiyorsa kesinlikle normal doğum en iyisi
Ay masallah.mantikli tabi ama biz simdiden yusuf yusuf modundayiz :)

Ben de istiyorum :KK43: 8 aylık evliyim. Bu zamana kadar olursa olur diyorduk. Bazen korunuyorduk, bazen korunmuyorduk. Artık bu ay itibarı ile ilk defa, bebeğimiz olması için bilinçli bir şekilde devam edeceğiz. Umarım çok sürmez bu bekleyiş. İsteyen herkesin hemencik bebişi olur :)

işLLh dilediğiniz olur cnm benim olmuyo 2 yıldır 500 kişiye yasin okutuyorum ama kişi sayısını toplayamadım bana yardım eder misiniz msj bekliyorum yardım etmek isteyen arkadaslar benim adıma(adım hicran) çocuk olması dileğiyle her kişi sadece bi yasin dualarınızı bekliyorum rabbim çocuk isteyen her kese nasip eder işallah :)

Ankaradayim ben..Bugün 2 li taramamiz vardi.kan testi sonuclsri henuz cikmadi ama ultrasonda burun kemigi var , ense kalinligi normal dedi hoca..artik eli kolu olan bebislerimizi goruyoruz ultrasonda..cok guzeldi :)

kesinlikle katılıyorum. Allah dayanamayacağın acıyı vermiyor zaten. 2 sene önce kızımı normal doğumla dünyaya getirdim. O kadar muhteşem bir an ki dikişlerin acısı hissedilmiyor bile. Hemen ayaklanmıştım doğru düzgün yatmadım bile, kızımın her şeyiyle kendim ilgilendim. Hanımlar her şey doğal gidiyorsa kesinlikle normal doğum en iyisi

Hep dr larin sucu kendileri istedikleri zaman dogumu gerceklestiriyolar sezeryan sadece acil durumlar icin gerekli olmali.sezeryanin gercekten cok yan etkisi var sizide tebrik ediyorum:))darisi bana:)

Ankaradayim ben..Bugün 2 li taramamiz vardi.kan testi sonuclsri henuz cikmadi ama ultrasonda burun kemigi var , ense kalinligi normal dedi hoca..artik eli kolu olan bebislerimizi goruyoruz ultrasonda..cok guzeldi :)

Allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağına alırsın inşallah

Hep dr larin sucu kendileri istedikleri zaman dogumu gerceklestiriyolar sezeryan sadece acil durumlar icin gerekli olmali.sezeryanin gercekten cok yan etkisi var sizide tebrik ediyorum:))darisi bana:)

Siz sezaryen istiyo olsanız ısrarla doktorun da normal diye ısrar etse başka doktor bulup yine sezaryen olursun önemli olan annenin normal doğuma hazır olması ama buna hazır olmak zor yıllarca korkunç doğum hikayeleri anlattı herkes kimse çok kolay olacak demedi herkes ne zor oldu ne çok acı çekti onları anlattı en güzeli duyduklarını unutmak :)

Sabahları hep mide ağrısı ile uyanıyorum :-(

Ya Settar

Kızlar diş fırcalarken bulanan varmı ben her macunu dedim ama faydası yok bulanıyrm hala bulantılarım hafifelemesine hatta gecmesine ragmen:) sampuanından tiksinen yada?

12.hafta

ben varım ben... hiç bulantım olmuyo normalde. ama diş fırçalamak ölüm gibi. hiçbir şey çare etmedi bana da... şimdilik şampuana karşı bi şey olmadı.:KK52:

çok sağ ol canım inşallah. ozaman 11+3 de erken olmaz herhalde 12. haftanın içinde olmuş oluyorum. valla günler geçmek bilmiyor bana, çalışmıyorum da evdeyim bütün gün kendimi nasıl oyalayacağımı şaşırıyorum. :26:

İnsan evde olunca surekli kendini dinliyor canim haklisin bende evdeyim. Sen iyi dusun iyi seyler olur. En son hastaneye gittigimde sirami beklerken heyecandan bayilcaktim artik :)) 3 hafta gormemistim acayip heyecan yaptim. :))) baya hareketliydi bebegim senin haftanda tam iyi. İyi haberlerle gelirsin insallah :))

Ben ogrendim cuma gunu erkekmis :)) % 99 erkek dedi doktor. Ben kiz hissediyordum ?

Biz de öğrensek de rahat etsek yaaa:) hamileliği ilk öğrendiğinde kasık ağrın sağdaysa erkek soldaysa kız olur diyorlar senin sağda mıydı??? Benim hep sağda oldu ama hep kız görüyorum rüyamda canım istediği için mi bilmem :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Biz de öğrensek de rahat etsek yaaa:) hamileliği ilk öğrendiğinde kasık ağrın sağdaysa erkek soldaysa kız olur diyorlar senin sağda mıydı??? Benim hep sağda oldu ama hep kız görüyorum rüyamda canım istediği için mi bilmem :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim bende farkli durum var rahmim kalp seklinde ve ortadan bolunmus kalp gibi dusun.. Bebek hep solumdaydi kasiktaki hisler hep solumda oldu. Cin takvimine gore kiz cikiyordu ruyamdada hep kiz bebek goruyordum. Hep kiza odakliydim erkek dedi. % 99 diyince hic ihtimal kalmadi kiza..

ben varım ben... hiç bulantım olmuyo normalde. ama diş fırçalamak ölüm gibi. hiçbir şey çare etmedi bana da... şimdilik şampuana karşı bi şey olmadı.:KK52:

Ben bugun yine deniycem artık yoruldum her diş fircasını elime aldıgımda bunu yasamaktan:KK43:

12.hafta

Günaydın canım :) ben de seninle aynı durumdayım. 6+5 te gitmiştim. Doktorum 4-5 hafta sonra gel dedi. 5 haziranda gideceğim ama içim içimi yiyor. Ama kötüyü düşünmek dahi istemiyorum. Bir de benim şu anda ağrıdan başka bir belirtim de yok.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X